Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - X tura IRP

angst - 2006-07-23, 00:46
Temat postu: X tura IRP
Wystartowała X tura IRP :)

Tym razem rywalizujemy w trzech grupach, ale grupa C rozpocznie rozgrywki za tydzień, więc jeszcze jest szansa, aby się zapisać :)

Gramy tradycyjnie każdy z każdym w swojej grupie, na stołach publicznych, plansza 15x15, swap, czas 10 minut na zawodnika, zakaz cofania. W tej edycji, podobnie jak w minionej, rozgrywamy po 4 gry w pojedynku :!:

Mistrzowskiego tytułu broni ponownie Puholek :D

Z grupy A spadają w tej turze 3 osoby, w ich miejsce z grupy B awansują trzej najlepsi gracze. Z gry w tej edycji zrezygnowała Wonder, zatem tak naprawdę tym razem spadną dwie najsłabsze osoby.

Grupę B z kolei opuści 4 najsłabszych zawodników, których zastąpi 4 najlepszych graczy z grupy C.

Zachowany zostaje system przyznawania walkowerów. Przypominam, iż aby uniknąć walkowera po każdej kolejce należy mieć rozegraną ilość pojedynków równą liczbie zakończonych kolejek. Walkowery przyznawane są według obowiązujących zasad.

Tradycyjnie w odpowiednim temacie znajdują się aktualne wyniki i aktualne składy grup .

Życzę wszystkim powodzenia i wspaniałych gier na wysokim poziomie :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2006-08-02, 17:53

Ze względów techniczno-organizacyjnych (urlop Kapitana) grupa C rozpocznie rozgrywki w najbliższą niedzielę (06.08), kiedy to też podam jej skład.

Pozdrawiam

Angst

Chaosu - 2006-08-07, 00:06

. . .Kurde!
angst - 2006-08-09, 08:14

Zaktualizowałem skład grupy C. W grupie tej nie ma wyznaczonych kolejek ani terminów. Aby być sklasyfikowanym należy do końca X tury rozegrać minimum 4 pojedynki.

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2006-08-17, 21:29

:lol: 4 pojedynki :) to ja napewno bede sklasyfikowany :lol:
roy_ - 2006-08-25, 13:02

Hej , chcialbym w tym tygodniu rozegrac wszystkie mecze irp.... z adifkiem sie na pewno znajde , jesli chodzi o Zakona i Alica to prosze o propozycje w najblizszym tygodniu... inaczej nie dojda nasze spotkania do skutku

P.S. chce rozegrac wszystkie mecze , inaczej rezygnuje bo jesli ktoras runde z kolei nie moge rozegrac wszystkich meczy to znaczy ze cos jest nie tak !?

angst - 2006-08-26, 09:28

Przepraszam, że tak późno o tym piszę, ale zdecydowałem, że w tej turze nie będę przyznawał walkowerów. Aby zostać sklasyfikowanym trzeba rozegrać co najmniej połowę zaplanowanych pojedynków, czyli 4 w każdej z grup.

Kolejki rozpisane w grupach A i B można traktować jako pomocnicze.

Mam nadzieję, że każdy chce zagrać swoje gry, jak Roy i moja ingerencja nie będzie potrzebna.

Pozdrawiam

Angst

vince - 2006-08-26, 19:53

Witam,

Jako ze wrocilem juz z obczyzny, mimo ze prezentuje zupelne drewno, chcialbym dalej uczestniczyc w rozgrywkach irp. Widze ze troche sie spoznilem na ta runde wiec pewnie sie nie wkrece, ale wyrazam gotowosc do rywalizacji kiedykolwiek pozniej. Czy taka deklaracja wystarczy czy musze wyslac zgloszenie?

angst - 2006-08-26, 23:04

Spokojnie. Grasz w aktualnej turze w grupie B :)

Pozdrawiam

Angst

alicecooper - 2006-09-01, 11:18

4 września wracam do wawy, potem chętnie z kazdym zagram irp
ermijo - 2006-09-01, 19:19

Witam. Zgłaszam chęć udziału (wreszcie) w kolejnej rundzie IRP.
P.S. Czy w najbliższym czasie szykuje się jakiś mecz międzynarodowy ?

do moderatorów: (po przeczytaniu można usunąć)

angst - 2006-09-16, 10:42

Moi Drodzy, przypominam, że dziś ostatni dzień X tury IRP :!:

Proszę wszystkich o nadrabianie zaległości, bo w innym przypadku ustanowimy kolejny negatywny rekord :?

Pozdrawiam

Angst

angst - 2006-09-17, 16:04

Ze względu na skandaliczną ilość rozegranych pojedynków, zwłaszcza w grupie C, postanowiłem przedłużyć tę turę o jeden tydzień. Gramy zatem do 23 września (włącznie).

Przypominam, że aby zostać sklasyfikowanym należy rozegrać co najmniej połowę wymaganych pojedynków. Dla niektórych to naprawdę ostatni dzwonek...

Pozdrawiam

Angst

connex - 2006-09-27, 18:33

Cytat:
Gramy zatem do 23 września (włącznie).

To juz jest koniec ?

angst - 2006-09-27, 20:50

Nie, to jeszcze nie koniec.

Ponieważ 20 października odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków PSGRiP i wiele się może zmienić, chciałbym aby przynajmniej ta tura (być może ostatnia, historyczna) zakończyła się pozytywnym akcentem i rozegranymi meczami w przyzwoitej ilości.

Dlatego proszę rozgrywać zaległe pojedynki - tura zakończy się najwcześniej tydzień przed Walnym. Przepraszam, że tak późno o tym piszę.

Pozdrawiam

Angst

roy_ - 2006-09-27, 21:09

dziwna sprawa........

to trzeba bylo napisac wczesniej ze gramy az do rozegrania wszystkich pojedynkow , wtedy bylaby inna motywacja...

600V

angst - 2006-10-23, 13:39

Zakończona została X tura eliminacji do Internetowej Reprezentacji Polski. Tym razem zatriumfował w niej Roy, który zdetronizował Puholka, ostatnio monopolizującego te rozgrywki - gratulacje!! :D Klasyfikacja mogła być inna (bardzo niewielkie różnice punktowe), ale mimo znaczącego przedłużenia rozgrywek nie udało się zagrać wszystkich pojedynków :|

Ze względu na fakt, iż ważą się aktualnie dalsze losy rozgrywek, nie podaję informacji o kolejnej turze, ani o awansach i spadkach z minionej edycji. Zachęcam za to do dyskusji na temat losów IRP, szczególnie w kontekście wcześniejszej debaty nad kształtem rozgrywek i sposobem powoływania graczy na mecze międzynarodowe (eliminacje do IRP vs obiektywny selekcjoner).

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w dotychczasowych edycjach i przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, rozbieżności, czy błędne decyzje, które popełniłem przez dwa lata zarządzania rozgrywkami :roll:

W najbliższym czasie postaram się podsumować wszystkie kwestie związane z IRP, aby nowy Zarząd mógł podjąć jak najbardziej racjonalne decyzje, zgodne z wizją rozwoju PSGRiP oraz polskiego gomoku.

Pozdrawiam

Angst

vilumisiek - 2006-10-23, 17:35

Chciałem zauważyć, iż prezes miał w programie moje pomysły związane z IRP natomiast absolutnie się wyrzekał jakoby któryś punkt był już omawiany na forum. A może się przesłyszałem :wink:
angst - 2006-11-26, 22:26

Decyzja co do dalszych losów IRP zapadnie w połowie grudnia.

Do tego czasu przedstawię Zarządowi sprawozdanie z dotychczasowych rozgrywek, a przy okazji turnieju w Łodzi temat będzie ponownie przedyskutowany.

Pozdrawiam

Angst

Ciap - 2006-12-13, 00:02

angst napisał/a:
Decyzja co do dalszych losów IRP zapadnie w połowie grudnia.
angst napisał/a:
przy okazji turnieju w Łodzi temat będzie ponownie przedyskutowany.


Jakie wnioski po dyskusji w Łodzi ?
Pozdrawiam i czekam na relacje

vilumisiek - 2006-12-13, 01:19

Czy ktoś coś pamięta z tego co Piotruś sobie tam buczał pod nosem? :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group