Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Warszawa - Kolejne spotkanie Klubu Warszawa

Ece - 2005-10-08, 18:56
Temat postu: Kolejne spotkanie Klubu Warszawa
Wyslalem malego spama do wszystkich z Klubu Warszawa. Chodzilo o termin i miejsce nastepnego spotkania.

Moje typy:
1. 15 i 22 pazdziernika

2. Kregielnia - bad_mojo proponowal Galerie Mokotow, chociaz jesli bedzie w innym, w miare dostepnym (czyt. nie gdzies na koncu swiata) miejscu, to nie ma problema.

Jak wiemy, 15 pins nie moze byc - a kto moze i kiedy?

bad_mojo - 2005-10-10, 20:17

15.10 nie mogę być, bo mam, organizowany przeze mnie i moich kolegów, IV Wielki Rajd Warszawski :] Korzystając z okazji, chciałbym zaprosić wszystkich chętnych z Wawy do udziału. Warunki - każda drużyna musi mieć samochód, więc najczęściej drużyny są 4-osobowe. Wygląda to tak, że soptykamy się wszyscy (wszystkie drużyny) w wybranym przez nas miejscu, następuje omówienie zasad, i każda drużyna dostaje koperte. W kopercie może być zagadka, skojarzenie, zdjęcie. Wszystko, co może doprowadzić was w wyznaczone przez nas miejsce. Gdy juz tam dotrzecie, będzie tam ukryta następna koperta z dalszą wskazówką. Wygrywa oczywiście drużyna najszybsza, jest kilka podpowiedzi ;) oraz bardzo, bardzo atrakcyjne nagrody. Poprzednie rajdy były dość luźne ideologicznie, ale udały się świetnie. Jako, że to już 4 edycja, zmieniliśmy nieco formę i teraz będą powiązania historyczne, jednak drużyny żadnej wiedzy historycznej posiadać nie muszą :) Cała ekipa tworząca rajd postarała się, by wszystkie drużyny, w ramach rajdu, zwiedziły takie miejsca Warszawy, które po piersze robią ogromne wrażenie, a po drugie są niedostępne i mało kto o nich wie.

Zapraszam serdecznie! Prosiłbym jednak o deklaracje nie później niż do czwartku wieczór, najlepiej telefonicznie - 504 271 236.

pins - 2005-10-13, 18:23

Jak zwykle zero odzewu ;]

... po pierwsze witam ;]
od wczoraj juz w zielonej ze wzgledu na chorobe;] (utratos : browarek jednak nie uleczyl mnie ;] )

mysle, ze 22.10 mozna by sie spotkac!
Mam nadzieje, ze bedzie ponad 5 osob, bardzo bym sie cieszyl ;]

zreszta moge dalej samotnie grac z mistrzem, tym razem po 3 browarkach powinienem juz zaczac wygrywac wieksza ilosc partii;]

dla mnie miejsce nie ma wiekszego znaczenia, ale sa pewne ale :
nie moze byc po drugiej stronie wisly, a patrzac z drugiej w tej pierwszej ;]
no i mam czas do 23 na powrot ze wzgledu na boskie zasady panujace w moim akademiku, no chyba ze ktos mnie przenocuje ^^

jak cos walic na gg, do niedzieli jestem w domu wiec net pod reka.

paps

edit : a w szczegolnosci z checia spotkal bym sie ze stara cronix-ekipa ;]

Ece - 2005-10-13, 20:10

Wyslalem e-mail do wszystkich i powoli zaczynam sie wkurzac. Czy nikt nie dostal maila, czy wszyscy go olali?

@Pins, posciga prosze tych co sie da, zeby na 22 przyszli na spotkanie. Z miejscem sobie poradzimy, licze na wieksza ilosc osob. Im wczesniej zaczniecie sie wpisywac, tym latwiej bedzie zebrac wieksza ilosc graczy.

kashon - 2005-10-13, 20:12

22 ok.

kahon

Peaceman - 2005-10-13, 20:34

Przybędę :)
alicecooper - 2005-10-13, 20:44

15 jak zwykle nie ma mnie w wawie co do 22 jeszcze nie jestem pewny
jopq - 2005-10-13, 21:20

Postaram się być, nie mam aktualnie planów. Kręgielnia mi pasuje, może nawet jest tam jakiś stół do piłkarzyków (jak ktoś mnie ogra, to będę miał motywacje, żeby trochę poćwiczyć :) ). Kręgle wydają się ciekawe, ale mimo tego, nie mam w nich doświadczenia, może dlatego, że nie wydaje mi się to trudne, a przez to pociągające.
bad_mojo - 2005-10-14, 11:44

Będę prawie na pewno 22go.
Ece - 2005-10-14, 11:58

Jak na razie na pewno, lub prawie na pewno powiedzialo 7 osob + 3 osoby nowe namawiam do przyjscia :D

Piszcie do kogo znajdziecie tam z Wawy zeby ruszyl dupsko - zapowiada sie calkiem niezle. Postaram sie jak najszybciej dac znac, gdzie odbedzie sie spotkanie. Godzinowo najpewniej bedzie to 17 - jesli ktos ma jakies zastrzezenia, niech pisze.

pins - 2005-10-14, 12:03

ja namowilem Tigri zeby wpadla, czesc z Was pewnie nie kojarzy nicka ;]

apropo spotkania, najlepiej zeby nie bylo w miejscu, do ktorego ciezko dojechac, bo mi z bemowa z watu dojazd zajmie 2h+ ;] do klimatu mam jakies 30-40min ;]

jopq - 2005-10-14, 16:58

2h+? No co Ty? Ja też nie mam blisko, ale w 2h to można całą Warszawę przejechać 2 razy.
Ece - 2005-10-14, 21:13

Lukasz, on jest nowy ;)

Z powodu wyeliminowania z uzytkowania alternatywnego miejsca spotkania (jak to madrze brzmi), odbedzie sie ono w pubie Klimat na rogu Zelaznej i Ogrodowej. Sobota, 22 pazdziernika, godzina 17.

Przede wszystkim bede chcial przedyskutowac nowe miejsce spotkania oraz czestotliwosc samych spotkan. Jak dobrze pojdzie, ustalilibysmy date i zrobili regionalny turniej - mysle ze nikt nie ma nic przeciwko ;)

A teraz, niech wpisza sie ci, ktorzy jeszcze sie nie wpisali w temacie :>

Pavlini - 2005-10-14, 22:51

Ja mogę dopiero ok. 18:30, więc raczej sie nie pojawie :(
Ece - 2005-10-15, 12:53

Pavlini napisał/a:
Ja mogę dopiero ok. 18:30, więc raczej sie nie pojawie :(
Mysle ze okolo 18:30 spokojnie nas spotkasz ;) Masz byc :]
pins - 2005-10-15, 14:59

ja tylko dopisze, byc moze ze starych graczy wpadnie Tigri i Zaqurzony ;]

tylko tera cala banda, z utratosem na pewno nie zgarniemy darmowego .. czegos ;]

dusksky - 2005-10-15, 15:41

Mysle ze 22 to bardzo dobry termin musze wyleczyc kaca po lekkim melanzu z udzialem braci studenckiej z okazji uzyskania inżynierka :D

Pozdrawiam
lekko nadl wciety
Zbyszek

kashon - 2005-10-18, 22:50
Temat postu: ssss
odswierzylem troche kontakty:licznik_do_roweru moze wpasc, najprawdopodobniej bedzie Mapeciatko, Tygrysiatka takze, moze jeszcze ktos ze starego skladu Cronixowego.

Tak wiec zapowiada sie niezla imprezka:P

kashon

dusksky - 2005-10-18, 23:23
Temat postu: Re: ssss
kashon napisał/a:
Tak wiec zapowiada sie niezla imprezka:P

kashon


No ba bedzie wino, spiew i kobiety ;)

Pozdrawiam
Zbyszek

Ece - 2005-10-19, 18:34

Ano beda :]

Jak ktos moze, zapraszam gdzies na 15. Ja, pins i niespodzianka moze sie tam poszwendamy juz troche przed spotkaniem, albo po prostu zapraszam do mnie - pogadamy i popykamy sobie :D Jak ktos ma czas, niech sie odezwie :D

pins - 2005-10-20, 09:35

oo kashon, szkoda, ze sie na moja komore nie odezwales jescze;] a mam pare pytanek do Twojej girl o wat ;] ale to wyciagnie konsekwencje w sobote;]

Mam nadzieje, iz wpadnie sporo osob, chociaz niestety ja musze skonczyc bibe i wrocic na 23 do zapchlonego akademika ;] chyba ze bede spal na dworcu albo nie spal w ogole ^^

narta

Gość - 2005-10-20, 09:39

Ece napisał/a:
Jak ktos moze, zapraszam gdzies na 15. Ja, pins i niespodzianka moze sie tam poszwendamy juz troche przed spotkaniem


Ja jestem chyba tą niespodzianką... :-)

pins - 2005-10-20, 09:53

not any more ;]
dusksky - 2005-10-21, 00:29

To moze ktos (Ece) podsumuje ile osob przyjdzie w sobote?

Pozdrawiam
Zbyszek

kashon - 2005-10-21, 09:25

dusksky napisał/a:
To moze ktos (Ece) podsumuje ile osob przyjdzie w sobote?

Pozdrawiam
Zbyszek


lepiej powiedz czy Ty oraz Fanka bedziecie...

kashon

dusksky - 2005-10-21, 11:03

kashon napisał/a:

lepiej powiedz czy Ty oraz Fanka bedziecie...

kashon


Postaram sie byc - ostani raz bylem chyba z rok temu ;)
Co do Ani to nie bedzie jej.

P.S. Niech ktos skrobnie dokladny adres i godzine :)

Pozdrawiam
Zbyszek

amiralen - 2005-10-21, 11:55

mnie nie bedzie ^^
Ece - 2005-10-21, 14:15

Jak przyjdziesz, bedzie duzo osob. Termin i miejsce spotkania podawalem wczesniej.
Ece - 2005-10-23, 23:31

Na spotkaniu Klubu byli: Ewa (tygrysiątko), Marta (Johanka), Maciek (bad_mojo), Maciek (bmac), Łukasz (jopq), Zbyszek (dusksky), Kamil (kashon), Michał (pins), Marek (alicecooper), Filip (chaosu), Przemek (pepek) i Jurek (Ece).

Razem 12 osob - seba jakis zjazd rodzinny mial, peaceman zapomnial (o zgrozo), utratos (nie wiem, a nie chce zgadywac), justynka1979 dostala bana na wyjscie od marcinek1979 ;)

Bylo bardzo fajnie. Gomoku (takze w parach), Renju, dart, bilard (i bad_mojo ze swoim kijem). Przede wszystkim dziekuje wszystkim przybylym - milo ze tak nas duzo bylo :D Gosc specjalny w postaci Johanki wzbogacil nasze szacowne gremium ;)

Dziekuje i pozdrawiam,
Jurek (Ece)

angst - 2005-10-23, 23:41

Może wreszcie coś się ruszy w stolicy :)

Trochę obciach, że tylko 12 osób, ale może AŻ 12, kto wie...

Marta - zaszczycisz jakieś spotkanie w Płocku? Gwarantuję wówczas co najmniej 4 osoby :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Bad - masz własny kij do bilarda? Kiedy jakiś sparing gramy? :twisted:

bad_mojo - 2005-10-24, 00:20

angst napisał/a:
P.S. Bad - masz własny kij do bilarda? Kiedy jakiś sparing gramy?

Ano mam :) kiedy tylko chcesz :]

dusksky - 2005-10-24, 13:48

Było bardzo pozytywnie poznałem osoby, ktorych jeszcze nie znałem (bad_mojo, pins).

Pozdrawiam
Zbyszek

Gość - 2005-10-24, 13:54

Mi było bardzo miło zobaczyc starych znajomych, poznać nowych, nie poznać Wondery (znowu!) i ogólnie popykać w kamyczki :)

Pozdrowienia dla Susełka :)

bad_mojo - 2005-10-24, 14:17

Wonder to pewnie tylko takie odpowiadające na pytania makro :p i czasem jeszcze grające w gomoku :]
Gość - 2005-10-24, 14:30

I makro odpowiadające na smsy :) Nowy model siakiś :]

Coś w tym musi być...

bmac - 2005-10-24, 15:00
Temat postu: clubbing ??? jeszcze długo nieeee
... niestety, nadal nie mamy Konkretnej Koncepcji Klubu i to raczej smuci, ale poza tym było całkiem fajnie, i zaszczyciła nas Babcia Pączkowa i Ewcia.... stęsknieni wielbiciele Wonderki są raczej sfrustrowani, ale w tym jest jakaś metoda... im dłużej się czeka, tym bardziej.... ;-))

bmac

pins - 2005-10-26, 10:01

Mnie tez sie bardzo podobalo, wreszcie poznalem Tigri i innych zapalencow ;]

Od soboty bede w domu czyli bede miec neta to pocwicze troche openy, zeby alice'a czyms zaskoczyc;]

bad_mojo - 2006-02-01, 21:39

Nie na temat, ale nie chcę zakładać nowego:

Dziś będąc w Galerii Mokotów zaszedłem na chwilę do punktu Coca-Coli, który znajduje się przed kinem, i stwierdziłem, że wreszcie zobacze, w co ludzie grają przy znajdujących się tam stolikach z wbudowanymi ekranami touchpadowymi. Ku mojemu zdziwieniu odkryłem, że jedną z 3-4 gier jest gomoku w wersji standard na planszy 15x15, przy czym zamiast kamieni są wirtualne kapsle Coli i Sprite. Gra się bardzo przyjemnie i można miło spędzić czas oczekując na seans. Dodam, że nawet zasady mają prawidłowe, czyli overline nie wygrywa ;)

kashon - 2006-03-14, 09:23
Temat postu: kolejne spotkanie
witajcie,

podczas rozmowy z prezesem Mariasza dowiedzielismy sie, ze wkrotce zostanie otwarty klub/bar w stylu Gardena w samym centrum miasta ( przy Metro Centrum). Prawdopodobnie juz nawet jest otwarty:) Planowane jest, ze bedzie tam dostepny sprzet do gry + tanie jedzonko ( w zalozeniu na kieszen studenta ), czyli cos, co tygryski lubia najbardziej. Jak znajde chwile czasu, to postaram sie tam zajrzec jeszcze w tym tygodniu.

Jezeli miejsce bedzie wydawalo sie w porzadku, to moze to byc dobry punkt naszych spotkan.

kashon

angst - 2006-03-14, 11:12

bad_mojo napisał/a:
Dziś będąc w Galerii Mokotów zaszedłem na chwilę do punktu Coca-Coli, który znajduje się przed kinem, i stwierdziłem, że wreszcie zobacze, w co ludzie grają przy znajdujących się tam stolikach z wbudowanymi ekranami touchpadowymi. Ku mojemu zdziwieniu odkryłem, że jedną z 3-4 gier jest gomoku w wersji standard na planszy 15x15, przy czym zamiast kamieni są wirtualne kapsle Coli i Sprite. Gra się bardzo przyjemnie i można miło spędzić czas oczekując na seans. Dodam, że nawet zasady mają prawidłowe, czyli overline nie wygrywa ;)


Gdzieś mi ten post wcześniej umknął. Myślę, że jest to kwestia warta wyjaśnienia - kto zainicjował tam gomoku, skąd znają zasady (prawidłowe ;) ), kto tam grywa... Uważam, że to intrygująca sprawa - może jak ktoś tam będzie, to postara się z kimś pogadać na ten temat?

Pozdrawiam

Angst

kashon - 2006-04-20, 08:26
Temat postu: spotkanie
bry:)

a moze jakies spotkanko zrobimy? np w sobote po poludniu?

kashon

Ece - 2006-04-20, 17:16

Dla mnie nie ma problema. Wysłałem maila zbiorczego i czekam na odpowiedzi :)
alicecooper - 2006-04-20, 17:53

ano jestem za choć na pewno nie zaangazuje sie w organizacje
ostatnie 2 noce robilem animację i nie spalem ;/ ogólnie malo czasu mam

pepek - 2006-04-20, 22:15

Mnie raczej nie będzie, nie wiem jak Chaosu.
bad_mojo - 2006-04-22, 08:48

Chyba będę jeszcze spał.
Chaosu - 2006-10-17, 15:38

. . .Jak zamierzacie zabrać się do Krakowa? Planowane pociągi czy może samochodem z kimś?
utratos - 2006-10-18, 19:37

Hej

Niestety obecnie nie ma żadnych informacji kto kiedy przyjeżdża. Toteż sam rozważam przyjazd w sobotę rano pociągiem albo w piątek wieczorem. Jakby co dzwon do mnie albo gg:)

Pozdro

alicecooper - 2006-10-18, 21:09

wybieram się pociągiem
o 17.05 lub 18.05
jesli wolicie którąś z tych godzin to piszcie (ja raczej wcześniejszą)

alicecooper - 2006-10-19, 19:57

filipe odezwij sie pilnie 505787165
kuroi_hitsuji - 2006-10-20, 08:36

Alice może Ty byś wyszedł po nas skoro jedziesz o 18? (Zakładam, że w piątek- tzn dziś) :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group