Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - redy

ondik - 2005-10-27, 16:44
Temat postu: redy
Znowu zrobilem liste redow :) juz 103...

Adifek, Adik, Alicecooper, Amiralen, Amigoz, Andomeritee, Angst, Angulo, Arimardana, Armia, Attila, Arczi, Arel, Autickocz, Ayers, Bachvanpi, Blancior, Blind, Bluks, Bluewest, Chthc, Cimek, Click, Dein, Devotion, Docco, Dragon, Dreams, Dress, Dusk, Explorer. Fanka, Fracass, Five, Gabor Racz, Godon, Gondzio, Grucha, Guess, Honor, Hexlearner, Iron, Jacol, Johancik, Joking, Kedlub, King Ken, Khongbietgihet, Kovovastus, Kuubik, Kyniek, Lialiv, Loiso, Lonewolf, Losiu, Marcin133, Mcmanus, Minuta, NC, Nerf, Olga, Ondik, Oziris apis, Parez, Pawel91, Paveo, Peaceman, Puholek, Raigeken, Remi, Rentimo, Roszler, Roy, Runes, Sai, Seba, Sewerys, Sicior, Sodam, Soul, Spavacz, Specyk, Suczkins, Swx king, Systemik, Raigeken, Raisons, Raven, Rika, Rostas, Taki, Tesco, Tunnet, Utratos, Vegita, Vepar, Vince, Volvo, Wonderchild, Yellowstone, Yossarian, Ypogosov, Zakon

2200+
Adik, Andomeritee, Attila, Arczi, Blancior, Bluks, Chthc, Dein, Devotion, Docco, Dress, Explorer, Fracass, Gondzio, Iron, Johancik, Joking, Kuubik, Marcin133, Ondik, Parez, Paveo, Puholek, Remi, Rentimo, Roszler, Roy, Runes, Sai, Seba, Sicior, Sodam, Spavacz, Rostas, Tunnet, Utratos, Volvo, Zakon

2300+
Adik, Andomeritee, Attila, Arczi, Bluks, Devotion, Dress, Explorer, Fracass, Joking, Marcin133, Ondik, Parez, Puholek, Remi, Roy, Runes, Sicior, Sodam, Tunnet, Utratos,

2400+
Andomeritee, Attila, Arczi, Dress, Joking, Ondik, Puholek, Runes, Tunnet, Utratos

2500+
Attila

Jakby ktos jeszce znal to pisac :)

jopq - 2005-10-27, 17:08

Zrobiłeś, bo miałeś wczoraj 2400. Nie mogłeś napisać czegoś w stylu:

PRZEKROCZYŁEM 2400!!!1111 JESTEM WIELKI!!11
?

Teraz już wszyscy wiedzą, nawet Ci, którym się nie chce czytać tego spamu.
Pozdrawiam

PS. dlaczego niektóre osoby są w kilku kategoriach?

s3v3n - 2005-10-27, 17:29

jakas sciemniana ta lista, nie ma golfa ani klubu krakow
ondik - 2005-10-27, 17:36

jopq napisał/a:
Zrobiłeś, bo miałeś wczoraj 2400. Nie mogłeś napisać czegoś w stylu:

PRZEKROCZYŁEM 2400!!!1111 JESTEM WIELKI!!11

?

Teraz już wszyscy wiedzą, nawet Ci, którym się nie chce czytać tego spamu.
Pozdrawiam

PS. dlaczego niektóre osoby są w kilku kategoriach?


Nie wiem, o co ci chodzi, jakbym sie tym podniecal tak, jak ty piszesz, to bym zrobil 2400 na zoltym i miesiac bym wchodzil tylko na ondik1[2400]


s3v3n napisał/a:
jakas sciemniana ta lista, nie ma golfa ani klubu krakow


na klub krakow robil eda chyba soul albo dein, nie?

roy_ - 2005-10-27, 18:16

tak moim zdaniem ondik ma sie czym chwalic ! jopq jak zauwazysz 2400 zrobilo nioewielu i sa to wybitni gracze

jak dla mnie w tym momencie 2400 to taka granica , ze jak ja osiagne( niedlugo planuje astak ) to koncze bo byc u boku tych 2400 to czysta rozkosz i poczucie spelnienia

ja na miejscu ondika to bym siedzial na tym 2400 24 h i smial sie z tych co uwazali by ze to tylko punkty i sie nimi popisuje niepotrzebnie

2400 ondik attila joking tuunet ando w tym momencie bo niedlugo zapewne bedzie jeszcze wielu 1 minutowcow bo jest coraz wiecej punktow i jesli dolącza oni to poprzeczka dla mnie sie znow podniesie bo juz nioe chce byc 2400 u boku exa albo runesa bo to zaden porestiz a wty momencie jak dolĄczyl ondik to jest RESPECT

nie wiem kur co na celu mial twoj post jopq ale chyba nie potrafisz zniesc mysli ze jestes tyle z tylu

martin1234 - 2005-10-27, 19:14

Roy, ja zawsze myślałem, że w gomoku lepszy jest ten, kto gra lepiej, a nie ma więcej punktów. Choć jedno z drugim się wiąże, to jest spora różnica i dobrze by było, żeby wiele osób się nad tym zastanowiło.
Lista mnie przeraziła, bo choć jestem cienki, to sądzę, że niektórych z tej listy mógłbym spokojnie pokonać, a do reda mi brakuje.
Ogólnie mam szacunek do Andomeritee, Attili, Gomoku mentora, Jokinga, Ondika, Tunneta, a także kilku z tych, którzy mają/mieli 2300 (czy też 2100), ale nie za ilość punktów jaką potrafili zgromadzić, lecz za umiejętności.
Natomiast jak mogę podziwiać np. Gruchę za reda?
Myślę, że czystą rozkoszą nie jest bycie u boku zawodników 2400+, lecz walczyć na równym z nimi poziomie.

Ece - 2005-10-27, 20:17

Darujcie sobie uszczypliwości i powróćcie do tematu. Temat idzie do działu Gomoku - w końcu chodzi o redy Gomoku ;)
dusksky - 2005-10-27, 20:36

Widze ze goraco sie zrobilo wiec moze i ja cos powiem:

@roy

Zbyt wiele tu cwaniactwa. Na dzien dzisiejszy zaden ale to zaden Polak nie gra na poziomie 2400. I Tobie roy sporo brakuje. Musicie sie z tym pogodzic :) Chyle czola przed mistrzami 2400 i gratuluje. Wg. mnie ranking 2400 na dzien dzisiejszy maja osoby ktore powinny go miec i mam nadzieje ze jeszcze tak przez jakis czas zostanie :) .


@martin1234

Tu sie zgadzam w 100%


Pozdrawiam
Zbyszek

piotruncio - 2005-10-27, 20:52

Respect, jak widać 2400+ mają nieprzypadkowi ludzie.

Pozdro

jopq - 2005-10-27, 20:54

roy_ napisał/a:
bo byc u boku tych 2400 to czysta rozkosz i poczucie spelnienia

Hehe, wiedziałem, że coś takiego napiszesz. Boom headshot! Pamiętasz?

roy_ napisał/a:
nie wiem kur co na celu mial twoj post jopq ale chyba nie potrafisz zniesc mysli ze jestes tyle z tylu

Z tyłu to Ty jesteś. Idź kup sobie nową myszkę i graj, bo brakuje Ci sporo...


Mój post był zwykłą ripostą na tendencyjne zachowanie i gdybym miał go jeszcze raz napisać, to bym to zrobił.

termin - 2005-10-27, 21:41

Lista zawiera błędy. Mój max to 2093, czyli napewno nie red
ondik - 2005-10-27, 21:52

termin napisał/a:
Lista zawiera błędy. Mój max to 2093, czyli napewno nie red



dziwne, to nie z mojej glowy bylo :)

Gość - 2005-10-27, 22:16

A o co tyle krzyku? Red to teraz zadna rewelacja, nabite punkty w zaden sposob nie odzwierciedlaja poziomu graczy (poza paroma wyjatkami). Najgorsze ze pktow w kurniku jest coraz wiecej a jest to wina nowych nickow ktore pojawiaja sie codziennie i choc dobijaja do 2000 to potem sa juz tylko łupem attily. W takim tempie zrobi chlopak niedlugo 3000 i dopiero zacznie sie zabawa :|

Chcialem w tym miejscu powiedziec ze Kurnik/gomoku schodzi na psy !!
Nie ma tu nic co mnie przyciaga, bawi ... szkoda slow. Az sie nie chce siedziec i grac.
Nie widze zadnego prestizu o ktorym pisze Roy. Szkoda slow.

P.S. Amigoz <-- nie znam, chyba nie ma takiego reda :P http://www.kurnik.pl/stat...d=amigoz&gid=gm

angst - 2005-10-27, 22:18

Uważam, że lepiej byłoby zacząć od 2500+ i dalej malejąco, ale bez powtarzania tych samych nicków. Potem dobrze by było wyeliminować dwa nicki tej samej osoby :)

Co do posta Roya - rzeczywiście dołączyć do grona 2400+ to naprawdę wyczyn (przynajmniej w tej chwili). Z Polaków sztuka ta udała się do tej pory jedynie Utratosowi, ale nic Maćkowi nie ujmując, nie sądzę, żeby grał w tej chwili na takim poziomie. Ale żeby po zrobieniu 2400 spocząć na laurach to już przesada. Wejść i dolać Attili 10-0 - wtedy można sobie spocząć i popykać fajeczkę :twisted:

Ja jak na razie nie czuję się pełnowartościowym redem. Trochę się tutaj zgadzam z Martinem, że ważne są umiejętności, a nie punkty, bo żeby zrobić ich dużo potrzeba trochę czasu, dobrej strategii i szczęścia.

Za to byłem bodajże trzecim Polakiem w historii, który dorobił się reda (choćby przez chwilę), nie licząc oczywiście programistów... I piszcie sobie co chcecie, ale nikt mi tego nie odbierze :) (niektórzy twierdzą, że nie byłem wtedy słaby, jak teraz, tylko średni :D ). Tak czy siak było to jeszcze wtedy, gdy grało się chyba short pro, więc wieki temu - pozdrówka dla Ayersa :wink:

Tyle napisałem, a nie doszedłem do najważniejszego - Jopq naprawdę nie wiem, po co był Twój post :?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Kto to jest Remi i czemu dopiero ja pierwszy o to pytam ??

ondik - 2005-10-27, 22:23

angst napisał/a:
P.S. Kto to jest Remi i czemu dopiero ja pierwszy o to pytam ??


ma nick strike_boys

Gość - 2005-10-28, 06:51

Grats Ondiku, należy Ci się. Niedługo zrobisz 2500 i popykasz fajeczkę :)
ermijo - 2005-10-28, 08:14

Też chciałem sie odnieść do tematu , zatem:
Na początek gratuluję nabitego 2400+ Ondika1, ale jednocześnie ciekawsze moze jest na kim go nabił. Używam słowa "nabijać" w neurtalnym znaczeniu, bez podtekstów złośliwości, bo w grach między redami na 1 min - taki styl gry staje sie powoli normą. Jeszcze bardziej niż Ondikowi, gratuluję Paveo_m80, pokazał bowiem, że stylem gry typu "Expoler-Volvo" można wiele zawojować, gry trafi sie na gracza w słabszej formie, jakim (jak sam przyznał risk_je_zisk) był Ondik.
No, ale cóż - kazdy lubi grać własnym stylem, pozatym bardziej mobilizuje sie do gry, jeśli ma się szansę pykania z dobrym playerem.

Co do listy: gdzie jest nasza Izohietka ? Czyżby sie gdzieś zgubiła ? Zapodziała ?

No a teraz komentarze prasy katolickiej:

roy_ napisał/a:
jak dla mnie w tym momencie 2400 to taka granica , ze jak ja osiagne( niedlugo planuje atak ) to koncze bo...

...bo co ? Ta wypowiedź nie ma sensu. Najpierw gadasz, że 2400 to elita graczy, a później piszesz, żebyś skończył, no to po co robić tego 2400, w sumie można skończyć w każdym momencie, np. teraz i siedzieć xx godz/dobe czatując z 15 latkami.
roy_ napisał/a:
bedzie jeszcze wielu 1 minutowcow bo jest coraz wiecej punktow

nie widze związku, a pozatym liczba punktów jest (jak sie bedziesz uczył na studiach i robił takie modele takich systemów, to zrozumiesz) taka, żeby zagwarantować przybliżony stały bilans punktów tzn. jeden zyska, drugi straci. Tutaj nic sie nie powiększa, bez zachowania równowagi.

Dodam od siebie, jak niektórzy obchodzą ten system. Zbiera sie 4 osobowa "paczka Zorskich" na nowych nickach. Kazdy ma za zadanie nabić do 2000. Póżniej dobierają oni słabszych przeciwników, z którymi juz grali, a którzy mają wysoki jak na nich rank - tak dochodzą do 2100. Póżniej - nastepny etap - grają między sobą, tym razem na serio(a moze nie , nie wiem) i ktoś wygrywa np. Explorer z Volvo robi 2300(zwykle bez świadków na stole prywatnym). Z innymi również grają, bo jest szansa na duże punkty, a zawsze można odrobić na zbadanych przeciwnikach. Tak więc - robię 2200 między sobą:)

martin1234 napisał/a:
ja zawsze myślałem, że w gomoku lepszy jest ten, kto gra lepiej, a nie ma więcej punktów.

Zgadzam sie jak zwykle z Martinem, ale dodam, że bardzo dobra gra powinna pociągać w skutkach duże liczby , takie jak np. 2400+
martin1234 napisał/a:
Natomiast jak mogę podziwiać np. Gruchę za reda?

:) no tak, ale to była lista redów, a nie lista osób, które należy podziwiać i naśladować
jopq napisał/a:
roy_ napisał/a:
nie wiem kur co na celu mial twoj post jopq ale chyba nie potrafisz zniesc mysli ze jestes tyle z tylu

Z tyłu to Ty jesteś. Idź kup sobie nową myszkę i graj, bo brakuje Ci sporo...

ja tam nie znam nicków jopq`a, ale nie chce mi sie wierzyć, że miał jakiś 2280 ugrany samodzielnie. Tak, roy wróć do gry, mam nadzieję, że trzeba Ci wmówić, że jesteś leszcz, żeby Ci sie chciało wrócić do elity.
amigo napisał/a:
ie ma tu nic co mnie przyciaga, bawi ... szkoda slow. Az sie nie chce siedziec i grac.

to zacznij grać na 10 min, tak unikniesz lamerstwa i wyścigów czasowych, jesli to miałeś na myśli., jeśli coś innego, to zwracam honor.
Ale mam nadzieję, że piszesz o tym, że niektórym nie pasują sw openy np. AndoMeritee, Tunet. Myślę też, że ten drugi w końcu wróci w wielkim stylu, a jeśli tak, to juz na nowy rekord 2500+ (bywały czasy, że utrzymywał stale 2400)

Podsumowując - 2400 to zaszczyt i wyczyn, który wyszczególnia zawodników. Gratuluję tych osiągnięć, podziwiam itp. Miło jest popatrzyć na gry o duże punkty i wyobrażać sobie emocje, szybkie bicie serca graczy, kiedy grają o coś szczególnego lub z kimś szczególnym. Zyczę - jeszcze większych osiągnięć i większej adreneliny.

ondik - 2005-10-28, 12:00

johanka_z_arcu napisał/a:
Grats Ondiku, należy Ci się. Niedługo zrobisz 2500 i popykasz fajeczkę


ermijo napisał/a:
Na początek gratuluję nabitego 2400+ Ondika1, ale jednocześnie ciekawsze moze jest na kim go nabił....


Prosze na temat. (ale fajne jest wiedzec ze gram stylem explorer albo volvo :) )


ermijo napisał/a:
gdzie jest nasza Izohietka ? Czyżby sie gdzieś zgubiła ? Zapodziała ?


Przeciez sam nie wierzysz ze Izohietka to sara_14 albo jakas inna dziewczyna :)

Gość - 2005-10-28, 12:14

Ondik napisał/a:


ermijo napisał/a:
Grats Ondiku, należy Ci się. Niedługo zrobisz 2500 i popykasz fajeczkę



Czuję sie niedoceniona...

ermijo - 2005-10-28, 12:16

ondik napisał/a:
ermijo napisał/a:
Grats Ondiku, należy Ci się. Niedługo zrobisz 2500 i popykasz fajeczkę

To nie ja :)

ondik napisał/a:
Prosze na temat. (ale fajne jest wiedzec ze gram stylem explorer albo volvo Smile )

jest na temat, a ty nie grasz stylem Explorera-Volvo, tylko podałem przykład, że Paveo tak gra czasami.
ondik napisał/a:
Przeciez sam nie wierzysz ze Izohietka to sara_14 albo jakas inna dziewczyna Smile

wierzę - nie wierzę, czemu jej nie ma na liście ?

ondik - 2005-10-28, 12:41

"szybkie cytowanie selektywne" jakos zle dziala :P


ermijo napisał/a:
wierzę - nie wierzę, czemu jej nie ma na liście ?


to jest lista osob, nie nikow

martin1234 - 2005-10-28, 13:22

Jeszcze jedno, co chciałbym dodać do tematu. Wkurzają mnie sytuacje, gdy gram sobie np. IRP i przychodzi ktoś pochwalić się, tym, że komuś tam nabił i ten ktoś teraz "się wozi" itp. itd. A takich sytuacji jest coraz więcej...
I ktoś mi powie, że punkty odwzorowują choćby w małym stopniu umiejętności. Przy takiej postawie wielu graczy, częstym nabijaniu, "ustawianiu gier" itd. to niemożliwe!
Całe szczęście, że ostatnio na Kurnik wchodzę tylko i wyłącznie, żeby zagrać IRP, czy GL.

Ece - 2005-10-28, 20:47

Za kolejne posty nie na temat leca bany.

edit: adik juz sie zalapal
edit2: bad_mojo i ondik rowniez

ermijo - 2005-10-29, 13:15

Ponieważ Ondik został zbanowany, skromnie napiszę, że
Arczi (nick arczi_)
dołączył do grona 2400+ przełąmując tę barierę o 1 punkt. Pogratulować należy nie tyle "zdobyczy" punktowej, ile świetnej gry i powrotu do wysokiej formy.

Dziś również swx_king zrobił 2101 punktów, powieksząjąc listę redów.

P.S. Poziom gier ma ostatnio tendencję zwyżkową, ciekawe kto następny złamie 2400 :| :?:

martin1234 - 2005-11-03, 15:05

Swx king to Muchaldinho? Może ktoś wie to na 100%?
yossarian - 2005-11-03, 16:10

Swx_king to na 100% nie Muchaldinho
angst - 2005-11-03, 21:30

A czy Swx to czasem nie Adifek?

Pozdrawiam

Angst

yossarian - 2005-11-03, 21:48

Angst czyżbyś nabijał posty? Swx to na bank nie Adifek.

Swx to Swx i tyle.

angst - 2005-11-03, 21:58

Nie wiem czemu, ale nie mogę skasować mojego posta powyżej.

Rzeczywiście Swx_king to ani Adifek, ani Muchaldinho.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jasne, że nabijam. Skąd bym miał ponad 1000 postów? :roll:

adik - 2005-11-04, 20:19

Racja, SWX to na pewno nie jest ani Adifek ani Muchaldinho.

A może Paveo?

Pozdrawiam, Adik.

yossarian - 2005-11-04, 20:31

Czy bedziecie wymieniac po kolei kazdego reda? Lacznie moze Wam wyjsc ponad 90 postow, calkiem niezly wynik.

Swx to nie Paveo.

losiu - 2005-11-04, 21:01

anfanger333 - to się nazywa red!! A nie...
adik - 2005-11-04, 23:24

losiu napisał/a:
anfanger333


Może to SWX?

Pozdrawiam, Adik.

kantpie - 2005-11-05, 06:58

swx_king to jest swx_king i ma jeszcze nick siweropolus ( czy podobnie) :)

Pozdrawiam.

ermijo - 2005-11-05, 15:58

Jakie wnioski można wyciągnąć z faktu, że coraz więcej graczy zdobywa 2400 ?
(dołączył do grona Puholek oraz Lord_Dredd). Ja myślę, że poziom sie pomału podnosi(w stosunku to roku, 2 lat temu). Narazie stabilnie 2400 utrzymuje Attila oraz wydaje mi sie że Arczi, który najlepiej radzi sobie z Węgrem. Z dnia na dzień gramy lepiej (pars pro toto). To powinno cieszyć, zważywszy, że jest garstka osób "z zewnątrz", którzy myślą, że kurnik/gomoku to shit i królestwo lam. Ja sądze inaczej, mamy naprawde kilku znakomitych, zdolnych "redów" Polaków - co ważne młodych. Aż strach pomyśleć co będzie za kilka lat, w jakim kierunku sie to wszystko potoczy dalej.

Zyczę dalszych skucesów (sobie też;))

adik - 2005-11-05, 16:25

A co za znaczenie ma w Gomoku to, że ktoś jest młody czy stary?

Ja nie widzę różnicy, a nawet myślę, że po starszych można oczekiwać znacznie więcej.. Jaka jest pewność, że taki Puholek na przykład nie znudzi się Gomoku, bo zdobył 24xx i się skupi tylko na nauce? Dragon, Angst, Alicecooper, itd.. to może nie jest światowa czołówka, ale traktują Gomoku hobbystycznie i zawsze można na nich polegać (no może nie na Alice.. :P ).

Puholkowi gratuluje, bo zasłużył, a Dredd.. no dobra.. :P

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2005-11-05, 16:44

A ja myślę, że te przekroczone granice 2400 punktów, to niekoniecnie wzrost poziomu gry wśród graczy Kurnika. Nie sądzę, żeby każdy z 15 graczy 2300+ grał lepiej od Jokinga, gdy ten przekraczał pierwszy raz w życiu tę granicę. Szkoda, że dalej nie gra na Kurniku. Inny przykład, Zakon nigdy nie miał 2300, ale gdyby był w takiej formie jak niegdyś, to sądzę, że spokojnie mógłby pokonywać przynajmniej połowę graczy, którzy pokonali tę graniczę w ostatnim czasie. Oczywiście, to tylko moje subiektywne prognozy umiejętności graczy.
A co do lam na Kurniku, to powiem tylko tyle, że dawniej było lepiej.


PS. Co miałeś na myśli, mówiąć, że "jest garstka osób "z zewnątrz"..."?

kantpie - 2005-11-05, 17:33

martin1234 napisał/a:
A ja myślę, że te przekroczone granice 2400 punktów, to niekoniecnie wzrost poziomu gry wśród graczy Kurnika. Nie sądzę, żeby każdy z 15 graczy 2300+ grał lepiej od Jokinga, gdy ten przekraczał pierwszy raz w życiu tę granicę. Szkoda, że dalej nie gra na Kurniku. Inny przykład, Zakon nigdy nie miał 2300, ale gdyby był w takiej formie jak niegdyś, to sądzę, że spokojnie mógłby pokonywać przynajmniej połowę graczy, którzy pokonali tę graniczę w ostatnim czasie. Oczywiście, to tylko moje subiektywne prognozy umiejętności graczy.
A co do lam na Kurniku, to powiem tylko tyle, że dawniej było lepiej.


Popieram w 100%.

Pozdrawiam.

ermijo - 2005-11-05, 17:51

martin1234 napisał/a:
A ja myślę, że te przekroczone granice 2400 punktów, to niekoniecnie wzrost poziomu gry wśród graczy Kurnika.


jak to ? to skąd sie wzięły te punkty ? i dlaczego dawniej 2400 nie było do osiągnięcia?
ziomki grają lepiej - takie jest moje zdanie, choć niektórzy nie zasługuję na 2400, ale co ja mogę wiedzieć, mam 1750 regularnie, stabilnie, więc moje zdanie to tylko sugestia, intuicja.
martin1234 napisał/a:
Nie sądzę, żeby każdy z 15 graczy 2300+ grał lepiej od Jokinga

napewno nie każdy, ale Joking to marka :) Podobnie zakon, gra mało na kurniku, ale zdolności się nie zatraca - to coś wrodzone, wystarczy pomyśleć takiemu na 10-20 min.
1 min - to inna bajka, liczy sie ogranie, i podświadoma schematyczność.
martin1234 napisał/a:
A co do lam na Kurniku, to powiem tylko tyle, że dawniej było lepiej.

Co rozumiesz pod wyrażeniem "lepiej " ? Ja sądze że teraz jest lepiej wtym sensie, że gracze nie stoją w miejscu, ale sie rozwijają, i tu nie chodzi o wymyślanie openów, ale o grę - to jest całkiem naturalne, zbiegiem czasu, będzie więcej redów. Jeśli postęp będzie wiekszy, to MAF przesunie granicę puktów , do zdobycia reda.
martin1234 napisał/a:
PS. Co miałeś na myśli, mówiąć, że "jest garstka osób "z zewnątrz"..."?

Może źle to sformułowałem. Attila twierdzi, że na kurniku jest dużo lam. tzn. graczy, którzy osiągają dużo punktów, które z koleii nie rzutuja na ich umiejętności....
Ok, mam nadzieję , że wiedzie o czym pisze ????

martin1234 - 2005-11-05, 19:10

Cytat:
jak to ? to skąd sie wzięły te punkty ? i dlaczego dawniej 2400 nie było do osiągnięcia?

Popatrz np. na pente. Załóżmy, że przychodzi ktoś nowy, bardzo dobry zawodnik. Pomyśl jak dobry musiałby być, żeby w pente osiągnąć 2400? Czy w ogóle mógłby to osiągnąć? Najpierw musiałby "oskubać" z punktów żółtków, później pomów, których nie ma za wielu. Musiałby być naprawdę dobry, nie mógłby w zasadzie nic przegrywać. A zakładając, że chciałby na poziom 2400 wprowadzić kilka nicków, niewiele punktów zostałoby dla innych graczy:)
W Gomoku nie trzeba być doskonałym (takim, co nic nie przegrywa) graczem, żeby zrobić 2400 punktów.
Poza tym, rekordowe rankingi w różnych grach na Kurniku:
Makao:
Baartek77 3564 (Wiem_ze_nie 3451) - w tej chwili gra 888 osób w tę grę na Kurniku
Kierki:
Lobuz_z_las_vegas 3343 (Wigo 3228) - 716
Tysiąc:
_Lut 2882 (Montex_lublin 2863) - 3708
Czwórki:
To_nie_on 2848 (Bourbon 2556) - tu jest ciekawa sytuacja, bo tylko 44, a różnica między 1. a 2. wynosi 300 punktow, ale z tego cos sie orientuje, to na czworkach dawniej bylo wielkie nabijanie i moze obecnie to tez przyczyna tych rankingow...
3-5-8:
Velodrome 2847 (Taktoja 2839) - 1348

I można tak dalej, najważniejsze, że największe redordowe wyniki są w grach, w które gra najwięcej osób. Najmniejsze w mniej popularnych grach.
Ciężko jest mi wytłumaczyć, czemu tak się dzieje, ale łatwo jest spostrzec, że im większa liczba graczy tym wyższe rekordy.
Dawniej na Gomoku liczba osób grających jednocześnie nigdy nie dochodziła do 400.

Cytat:
martin1234 napisał/a:
A co do lam na Kurniku, to powiem tylko tyle, że dawniej było lepiej.


Co rozumiesz pod wyrażeniem "lepiej " ?

Teraz są lamy - jest źle. Dawniej było lepiej - było mniej lam.

adik - 2005-11-05, 19:35

Martin ma absolutną rację, poza tym.. kiedyś było PRO tylko - ciężko się grało o wielkie punkty, kiedy rządziła świadomość, że białymi trzeba tylko bronić i bronić.. Misja niewykonalna..

A jedynie Joking zrobił te swoje 24xx grając 5,10 minut SWAP.

Pozdrawiam, Adik.

Paveo - 2005-11-05, 21:34

Martin tak apropo to w tysiac rekord jest 2897 - Czeski_kaszel
termin - 2005-11-06, 16:49

Kiedyś było mniej lam?
Cztery lata temu, na powiedzmy 100 najlepszych przypadało 80 lam.

Póżniej umarła drabinka i w gomoku grało jednocześnie 20- 30 osób. Byli to sami fanatycy i co zrozumiałe lam prktycznie nie było.
Następnie zmieniono nazwe z gomoku na kółko i krzyżyk i lamerstwo znowu zaczęło królować. Teraz jest kilku (może kilkunastu) nieuczciwych graczy, którzy założyli sobie po "sto" nicków i psują zabawe innym.

Życze sobie i Wam, aby czasy roku 2001 nigdy nie wróciły.

100per - 2005-11-07, 15:01

martin1234 napisał/a:
(...) największe redordowe wyniki są w grach, w które gra najwięcej osób. Najmniejsze w mniej popularnych grach.
Ciężko jest mi wytłumaczyć, czemu tak się dzieje, ale łatwo jest spostrzec, że im większa liczba graczy tym wyższe rekordy.


Jest to spowodowane tym, że "populacja" graczy układa się w swego rodzaju piramidkę. Jej podstawę stanowi pewna liczba osób (lub raczej nicków) z rankingiem 1200. "Pierwsze piętro" to powiedzmy 1500 pkt, drugie - 1800, trzecie - 2100 itd. Obrazowo rzecz ujmując im szersza będzie podstawa, tym wyższą piramidę da się zbudować.

Pamiętajmy, że zmiany rankingu ZAWSZE bilansują się do zera. Jeśli ktoś ma ranking 2400 to znaczy, że komuś zabrał te 1200 pkt. Łatwiej jest "oskubać" 60 osób po 20 pkt niż jedną na 1200...

ondik - 2005-11-09, 00:08

Slyszalem ze bluewest wrocil na kurnik i gra na nicku cryman. Czy ktos wie jezeli to naprawde on?
bad_mojo - 2005-11-09, 01:47

Nie wiem czy to on, ale osobiście go upolowałem. <dumny patrząc na trofeum zawieszone na ścianie> :]
Paveo - 2005-11-17, 08:05

Hmmm oile mnie pamiec niemyli to Rentimo tez mial +2300...
zukole - 2005-11-19, 17:26

Nie wiem czy nie jest zapisany na innym nicku ale swego czasu ludojadek25 miał +2200 na inter_milan, burj_al_arab 2100 - Niemiec, który ma inny nick np. g_t_r i siegen, Sicior miał +2300, raisons13 +2200, jeśli Blanty to "Oszustka" to ma 2200, Mokuman81 +2100 - chyba że jest zapisany bo nie wiem kto to, Bad_mojo +2100 na moxon, Nokia6230 i Nemerdekel - chyba że to ta sama osoba :P , Ypogosov +2100, Red_smoking +2100, k0mb1n4cj4 +2100, roma_and_pieta +2200 (jeśli to sergey_karpin), higamura +2200
ondik - 2005-11-19, 18:20

No nie wiem kogo zapisac i kogo nie...

zukole napisał/a:
higamura +2200

mysle ze to jest jakis polak


zukole napisał/a:
Red_smoking +2100

pewnie to jest pierwszy nick?


zukole napisał/a:
k0mb1n4cj4 +2100, roma_and_pieta +2200 (jeśli to sergey_karpin)


co to za gracze moze maja wiecej znane nicki?

seba - 2005-11-19, 18:39

k0mb1n4cj4 = arek11
roma_and_pietia = angulo

na 90% :)

kantpie - 2005-11-19, 20:40

Arek na 100%.

Pozdrawiam.

explorer - 2005-11-21, 14:39

ermijo napisał/a:
Dodam od siebie, jak niektórzy obchodzą ten system. Zbiera sie 4 osobowa "paczka Zorskich" na nowych nickach. Kazdy ma za zadanie nabić do 2000. Póżniej dobierają oni słabszych przeciwników, z którymi juz grali, a którzy mają wysoki jak na nich rank - tak dochodzą do 2100. Póżniej - nastepny etap - grają między sobą, tym razem na serio(a moze nie , nie wiem) i ktoś wygrywa np. Explorer z Volvo robi 2300(zwykle bez świadków na stole prywatnym). Z innymi również grają, bo jest szansa na duże punkty, a zawsze można odrobić na zbadanych przeciwnikach. Tak więc - robię 2200 między sobą


kolejne twoje bezsensowne, wyssane z palca teorie. jesli uwazasz ze dobieram sie z runesem, attila, volvo, paveo, sodamem czy rostasem, ze sobie ponabijac 2300 to sie grubo mylisz. wszyscy tak samo jak ty mozemy snuc domysly dlaczego zrobiles na infusion 2080+, tylko po co?

jestes bardzo infantylny, a juz 20 na karku.

ps. wydaje mi sie ze jak kiedys zrobie 2400 to nie bedziesz mogl zasnac w nocy :?

ermijo - 2005-11-21, 22:12

explorer napisał/a:
jesli uwazasz ze dobieram sie z runesem, attila, volvo, paveo, sodamem czy rostasem, ze sobie ponabijac 2300 to sie grubo mylisz


no Attili w to nie mieszaj :) Ja nie powiedziałem, że tak jest, tylko podałem przykładową teorię na powstawanie 2300 + u osób, które w piątki wieczorem mają 1900, a w soboty o 13.15 mają 2300. Po prostu niechcący zauważyłem(siedziąc na kurniku całymi dniami), że często gracie ze sobą o duże punkty, kazdy tym samym openem zaczyna, a gra układa sie w identyczny sposób, te same ruchy itp. Nie mam oczywiście nic ani do Ciebie, ani do tego stylu - podałem tylko hipotezę, która nie musi być prawdą, a która coś może tłumaczyć.

explorer napisał/a:
wszyscy tak samo jak ty mozemy snuc domysly dlaczego zrobiles na infusion 2080+, tylko po co?

Właśnie, Twoje pytanie zdradza Twoje podejście do gry(słowo -"dlaczego"). Zrobiłem na Infusion 2080 bo miałem dużo szczęścia i trochę lepiej grałem niż normalnie, a nie po to, żeby zrobić reda(nabić), bo nie gram na takim poziomie, żeby sobie nabić nawet na graczach 1750. Pozatym w mojej definicji, nabijanie to granie z graczem o dużo niższym rankingu bardzo dużo gier np. 15 i to na wielu jego nickach :D

jopq - 2005-11-21, 23:57

Nie wiem co jest złego w tym, że ktoś się założył o jakiś ranking n*100. Przecież to jest normalna forma rywalizacji, która może nawet wprowadzać choć odrobinę emocji to codziennego kilkania. To, że powstają przez to wysokie rankingi, to nic złego, bo siłę gracza poznaje się nie po tym co ma w pierwszych dwóch cyfrach, ale jak spisuje się w np.: turniejach, ligach, itd.

Wygrywanie ze słabszymi od siebie nie jest nabijaniem, a zwykłą rywalizacją, w której jedna ze stron ze wzgl. na swoje umiejętności ma mniejsze szanse, co powinno być poniekąd niwelowane poprzez algorytm wylicznia rankingu (pomijąc fakt, że ma on sens, jeżeli różnica rankingowa odzwierciedla różnicę poziomów gry).

Wczoraj było 2500, jutro będzie 3000, a to głównie dzięki temu, że gra się miedzy sobą, w czym nie ma absolutnie nic złego.
Normalnym jest, że powstają jakieś dysonanse rankingowe, jeżeli za grę można zyskać np.: 30 pkt. To, że ktoś dobił do 2300 nie znaczy, że jest w stanie utrzymać się na 2200, bo w końcu ile gier potrzeba, żeby przeskoczyć te nieszczęsne 100? Niewiele.

explorer - 2005-11-22, 07:15

ermijo napisał/a:
Ja nie powiedziałem, że tak jest, tylko podałem przykładową teorię na powstawanie 2300 + u osób, które w piątki wieczorem mają 1900, a w soboty o 13.15 mają 2300. Po prostu niechcący zauważyłem(siedziąc na kurniku całymi dniami), że często gracie ze sobą o duże punkty, kazdy tym samym openem zaczyna, a gra układa sie w identyczny sposób, te same ruchy itp. Nie mam oczywiście nic ani do Ciebie, ani do tego stylu - podałem tylko hipotezę, która nie musi być prawdą, a która coś może tłumaczyć.


1. moze to 1900 nie wynika z poziomu gry tylko z pewnego nie fartu? taki ondik, wygral 4 turnieje z rzedu a na risk_je_zisk caly czas ma 2000-2100, a stac go na 2300 spokojnie...

2. "o duze pkt"... i o to ci chodzi, nikt nie zwraca uwagi czy ktos gra ze soba 50gier czy 100 jesli maja rankingi 1500+. dla jednego 1500 jest to duzym rankiem, dla innego(jak dla mnie) 2300.

co do tych samych openow i gier... to normalne ze ktos gra jednym openem, bo go lubi, a to ze niektore gry ida tak samo moze wynikac z przyzwyczajenia sie stawiania tak samo pierwszych ruchow.

lutalek - 2005-11-22, 11:17

ale pierdoły tu wypisujecie ja pierdziele :P
co to jest nabijanie? granie z kimś wielu partii, permanentne wygrywanie z nim jezeli jest słabszy lub ma dużo niższy rank? co to za pierdoły? naprawde jesteście aż tak dziecinni w swych poglądach?

przecież na kurniku ciągle gra sie z kimś lepszym albo gorszym i to jest zupełnie naturalne i normalne, naprawde trudno trafić na przeciwnika z własnej półki, jakie ma znaczenie że ktoś jest wyrażnie słabszy? tzn że musze z nim przestać od razu grać bo nabijam? co za bzdury? a jak słabszy gracz ma się nauczyć lepszej gry mając za przeciwników ciągle takich samych cieniasów?

tzn że ondik lub arczi muszą odmawiać mi gier bo będą ze mną nabijać? (zakładam że wygrają ze mną dużo więcej razy niż ja z nimi)

zapomnieliście że ten ranking na kurniku nosi nazwe TRENINGOWY i nie jest to przypadek, bo ta gra to ma być zabawa, taka forma rozrywki, oczywiście w jakimś tam stopniu u wielu graczy jest on wyznacznikiem ich poziomu inteligencji (tylko u niektórych niestety :| ) ale po jaką cholerę dorabiacie do tego wszystkiego jakąś filozofie zachowań i obyczajów, tak grać można a tak nie, ten jest fajny a ten to skończona lama,

dajcie sobie spokój, grajcie z kim popadnie i ile wlezie i nie przejmujcie się niczym :] i traktujcie to jaką dobra rozrywke

adik - 2005-11-28, 17:59

ondik napisał/a:
Dragon


Kiedy Dragon miał reda? Jakoś tak nie przypominam sobie tej słusznej chwili. Bo powinien mieć ciągle, ale to inna sprawa :P

Pozdrawiam, Adik.

ondik - 2005-11-28, 23:18

adik napisał/a:
Kiedy Dragon miał reda? Jakoś tak nie przypominam sobie tej słusznej chwili. Bo powinien mieć ciągle, ale to inna sprawa Razz


Pare miesiacow temu mial. No i teraz znowu:)

dusksky - 2005-11-29, 09:29

Pojawily sie kolejne redy:

domination

ugly_girl = agressive_girl


Szkoda ze oboje graja na poziomie 1800 :P

Pozdrawiam
Zbyszek

roy_ - 2005-11-29, 13:12

dla mnie agresywna jak najbardziej ma reda normalnego i po co pieprzenie ze na niego nie zasluguje:)?
dusksky - 2005-11-29, 14:25

roy_ napisał/a:
dla mnie agresywna jak najbardziej ma reda normalnego i po co pieprzenie ze na niego nie zasluguje:)?


Roy slodki chlopcze pomysl raz glowa a nie tym co masz miedzy nogami. Wejdz sobie na staty nicka ugly_girl i zobacz jak volvo na nicku v2160 jedzie ugly by za chwile wejsc na nick odrawodzislaw i nabijac punkciki. Ja wiem ze kochasz kazda dziewczyne na kurniku powyzej 3 roku zycia ale troche rozsadku czlowieku. Zreszta bylem wtedy na stole i slyszalem rozmowke wiec mam informacje z pierwszej reki. Naprawde nie trzeba byc zbyt inteligentnym i miec ranking 2200 by zobaczyc ze punkty na nicku ugly sa nabijane przez volvo. Ja nie gram na poziomie 2100 a z ugly mam 10:2 a przegrywam tylko dlatego ze gralem kozackie rozpoczecia. Wiec sorry oczym mowa?

Pozdrawiam
Zbyszek

roy_ - 2005-11-29, 15:37

po pierwsze dusk po co w tym poscie zawierasz jakies bzdurne informacje o tych dziewczynkach 3 letnich (w sensie wiadomo po co zeby zdyskryminowac przedmowce i nakierowac czytelnika na swoje racje)

po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

po trzecie jesli by go zrobila ze mna a ja w danym momencie nie bylem dysponowany ale mialem ochote na gre to tez bylby nabity red?!

tak samo jak ja bym wyprowadzil kogos z rownowagi i wygral z nim 5-0 (np. attila wariat)
po prostu spowodowalem tak jak ugly zeby przeciwnik przegral i punkty mi sie naleza


to ze ogrywasz ja 10-0 nic nie znaczy

martin1234 - 2005-11-29, 15:56

Cytat:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

Może umówili się, że Volvo daje jej punkty, a później ona Volvo?

jopq - 2005-11-29, 16:01

roy_ napisał/a:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

Tak, masz racje. Chyba wpłyne na swoje jedno konto, a ono ulegnie drugiemu i nie będę nabijał.

blind - 2005-11-29, 16:18

Na co komu ten kolor? nie rozumiem tych ktorzy wszystkimi sposobami probuja miec ten czerwony kwadracik przy nicku, a prawda jest taka ze w tym momencie 'red' prawie, a moze juz zupelnie nic nie znaczy... ("reda ma juz kazdy cipek" :P )

A moze bedziemy komentowac kazdego nowo postalego 'reda' ? :) zasluguje czy tez nie ?! kto mu nabil ? itd...

Co do Ugly to nie wiem jak gra ale wydaje mi sie ze byly gorsze redy :wink:

Pozdrawiam, 'pomaranczowy' Blind

jopq - 2005-11-29, 16:55

Ja wiem po co: jednym daje satysfakcje, dla innych to życiowy cel, są jeszcze tacy, co widzą w tym szanse na grę z lepszymi graczami. Generalnie ranking traci wartość zdobywczą jeżeli można go nabić i może to jest lekarstwo?

Ranking jest po to, żeby oszacować siłę przeciwnika. Jak ma 2100, to znaczy, że na ileś tam % gra lepiej niż 1400.

Można pisać o każdym koncie, a nawet mogę się założyć, że takie posty powstaną.

'zielony' jopq

ermijo - 2005-11-29, 21:07

Akurat nabijanie na Volvo to nie problem, żeby nad nim tak intensywnie spekulować.
Zakładając, że Volvo gra jeden open (ten sam, który lubi Attila) i zna na pamięć parę ruchów (Attili), wynik gry z przeciętnym graczem (oraz z dużą liczbą punktów) będzie na jego korzyść, dopóki ktoś nie wymyśli przez 40 sec innego, nieznanego mu ruchu i zdąży wygrać w pozostałe 20 sec.

Ugly_girl według mnie zasługuje na reda, ponieważ go zdobyła - proste (no chyba że używała programu w grze na 1 min to bym ją jeszcze bardziej podziwiał).

dusksky napisał/a:
Szkoda ze oboje graja na poziomie 1800

To nic złego grać na poziomie 1800, bardziej śmieszą mnie zachowania kurnikowego macho - Roya, dla którego każda kobieta zasługuje na reda o ile mu puści oczo - o takie :



:*

zazdrosny o jego 15 letnie fanki - Ermijo

bad_mojo - 2005-11-29, 22:11

roy_ napisał/a:
po drugie jesli agrresive girl potrafila wplynac na volvo (tak bardzo lubiacewgo punkty) zeby oddal punkty to rowniez oznacza ze jej sie ten red nalezy

po trzecie jesli by go zrobila ze mna a ja w danym momencie nie bylem dysponowany ale mialem ochote na gre to tez bylby nabity red?!

tak samo jak ja bym wyprowadzil kogos z rownowagi i wygral z nim 5-0 (np. attila wariat)
po prostu spowodowalem tak jak ugly zeby przeciwnik przegral i punkty mi sie naleza

Po czwarte roy, to kontynuując Twój tok rozumowania, miałem ranking 3000, bo gracz, z którym grałem te setki gier, miał troche gorszy dzień, i powiedzmy, że z rankingu 2500, przez ten gorszy dzień, nagle spadł na 1600... Aha, no i najważniejsze, namówiłem go na dużą ilość gier, więc właściwie ten red mi się należał, no nie?

Paveo - 2005-11-30, 07:19

Co do ugly girl jerstem pewny ze nabijal poniewaz bylem przy tym i wszystko widzialem a bylo to tak:

najpierw grala z Volvo normalnie i Volvo z 2100 spadl na 2000 po chwili zrobil 2100 samymi wygranymi i wszedl na nicku odrawodzislaw i prawie wszystkie gry przegral a ona zrobila reda.
Ale o co sie tu klocic, jezeli tak to powiedzcie mi czy ten nick nie jest nabity (psychokiller12) kilka ostatnich gier ma rozegrane z psychokiller93, ale to szczeguly.

zukole - 2005-12-06, 16:22

Blind +2100 :P
bałtyk_gdynia - 2005-12-08, 10:22

Vince (Rocky Balboa)
ermijo - 2005-12-13, 17:57

Sewerys181818 :) 2100+
kantpie - 2005-12-23, 16:13

Raven__ 2100+

Pozdrawiam.

ermijo - 2005-12-29, 17:03

Kim jest Sergey_karpin ? Zapytuję, ponieważ nie kojarzę go z nikim z oficjalnej listy Ondika (albo Zukole`a)
bałtyk_gdynia - 2005-12-29, 19:41

ermijo napisał/a:
Kim jest Sergey_karpin ? Zapytuję, ponieważ nie kojarzę go z nikim z oficjalnej listy Ondika (albo Zukole`a)


wydaje Mi sie ze Runes

blind - 2005-12-29, 23:39

99% Runes lamka
pumpekkk - 2005-12-30, 13:06

a Gues to gdzie??!!+2100-_guess_who_


PoZdr

explorer - 2005-12-31, 20:48

wiem ze troche odbiegam od tematu ale chcialbym wszystkich przeprosic za moje wczesniejsze zachowanie, sami wiecie o co chodzi. nicki (oprocz exa i manufaktury pozostawiam na pastwe losu) obecny moj nick to ff_derikk. takze wszystko od nowa.

pozdrawiam, ex

explorer - 2006-01-06, 07:21

ondik napisał/a:
2400+
Andomeritee, Attila, Arczi, Dress, Joking, Ondik, Puholek, Runes, Tunnet, Utratos


chyba musisz ondik dopisac tutaj paveo. na nicku paveo_m80 nasz miszcz ma 2402 :lol:

ermijo - 2006-01-06, 11:03

Nie wiem, czy 44mejpanirycerze to Sodam, ale jeśli tak, to miał 2465 (po czym dostał bana) i powinien sie znaleźć na liście. Nie widze oddawanych gier w stylu "start - rezygnacja", a co do poziomu nie będę wnikał.

Jeszcze Furor_poeticus oraz rozpusta (choć bardziej widziałbym ich na liście "Wymiatacze kurnika" niż redy 2400+)

martin1234 - 2006-01-06, 14:04

ermijo napisał/a:
Nie wiem, czy 44mejpanirycerze to Sodam, ale jeśli tak, to miał 2465 (po czym dostał bana) i powinien sie znaleźć na liście. Nie widze oddawanych gier w stylu "start - rezygnacja", a co do poziomu nie będę wnikał.


Konto tego użytkownika jest zablokowane z powodu nabijania rankingu. Dlaczego więc POWINIEN znaleźć się na liście Ondika, skoro ten nie uznaje nabitych rankingów?

angst - 2006-01-06, 15:35

A kto to jest Fohui_kogu (2445, brak bana) ?

Pozdrawiam

Angst

blind - 2006-01-06, 15:41

Runes
ondik - 2006-01-06, 16:34

explorer napisał/a:
chyba musisz ondik dopisac tutaj paveo. na nicku paveo_m80 nasz miszcz ma 2402


ermijo napisał/a:
Nie wiem, czy 44mejpanirycerze to Sodam, ale jeśli tak, to miał 2465 (po czym dostał bana) i powinien sie znaleźć na liście. Nie widze oddawanych gier w stylu "start - rezygnacja", a co do poziomu nie będę wnikał.

Jeszcze Furor_poeticus oraz rozpusta (choć bardziej widziałbym ich na liście "Wymiatacze kurnika" niż redy 2400+)


angst napisał/a:
A kto to jest Fohui_kogu (2445, brak bana)


Te nicki sa wszystkie nabite, wiec ich nie zapisalem.

EDIT: za to adiczka zapisalem :mrgreen:

zukole - 2006-01-06, 20:27

Ranking treningowy - może i red, ale jak ktoś ma reda i to wyraźnego, a na ofie gra jak... to sorry, ale coś tu nie tak.
Minuta - 2006-01-07, 01:01

ondik napisał/a:
Te nicki sa wszystkie nabite, wiec ich nie zapisalem.


Jezeli identyfikatory beda nabite, beda tez zablokowane. Tymczasem umiesc uzytkownika Paveo na liscie. Reasumujac- albo wszyscy, albo nikt.
Rownie dobrze moge napisac "Ten temat mi sie nie podoba, wiec go zamykam. :) " (co zbliza sie szybkimi krokami :) )

Paveo - 2006-01-07, 09:40

Wbijam w to chcecie to se mnie wpiscie nie checie to nie, to nie ma dla mnie znaczenia czy bede na jakies glupiej liscie czy mnie nie bedzie. I wiedzcie ze moj nic nie byl nabity, ale wy wto nie wierzycie no cuz, gralem wczoraj z Ondikiem spadlem do 2350 i zrobilem 2402 i znow spadlem wiec chyba nie jest nabity, nie??

Paveo

ondik - 2006-01-07, 15:15

Minuta napisał/a:
Jezeli identyfikatory beda nabite, beda tez zablokowane.

hehehe ale tekst minuta, wszysci wiemy ze regule na kurniku (albo przynajmniej na gomoku) sa do dupy. Ci co zasluguja ban sobie dalej graja, ci co nie zasluguja maja bloknete konta. I nie obchodzi mnie czy kvass albo inny ass blokne paveo albo volvo, to jest moja lista wiec bede zapisowal kogo chce.


i do postu paveo: jak by miales nabite 3000, przegral bys jednej, spadl bys na 2980 potem by wygrales i mial bys znowu 3000 to chyba tez nie nabite?

Paveo - 2006-01-07, 15:22

ondik troche cie nie rozumiem ze co??;/
jopq - 2006-01-07, 16:10

ondik napisał/a:
i do postu paveo: jak by miales nabite 3000, przegral bys jednej, spadl bys na 2980 potem by wygrales i mial bys znowu 3000 to chyba tez nie nabite?

Gdyby przegrał to straciłby max 16.

ondik - 2006-01-07, 16:18

jopq wiesz ze nie o tym pisalem // prosze skasowac ostatnie 3 posty
zukole - 2018-04-01, 19:04

Zaktualizowana lista (rankingi mogą się różnić, jeśli nick zagrał dziś partię rankingową).

2845 whitemagic
2826 k0tlar
2782 aragoring
2765 terminatorso
2749 rudolwino
2743 thebroath
2726 goldfish
2717 gomokugod
2712 adifek
2700 aro17
2643 adif90
2643 aralen
2641 apocalypse
2635 onthebeach
2633 lekso
2627 dzieki
2621 cdb
2619 cynicalme
2606 bugbear
2606 gomokubot
2604 adrianoz
2600 tomuo
2586 antychryst
2579 daujeroti
2577 sirpietrzex
2572 minutkar
2561 rybakov
2559 fire2fire
2558 nightend
2557 elokuz
2556 graszczyspisz
2544 susiria
2539 electricalstorm
2533 rma
2531 balak
2529 marrcin90
2527 sdd
2525 aaaaaaaaaaa
2524 cyrano06b1
2523 alvlbergold
2522 parez
2521 skynetswap
2520 nincseselyem
2519 svenhannawald
2519 tsgna
2518 piotrekuz
2516 iwetta26
2503 manim
2503 s0uthiph0p
2501 rozpusta
2500 indulamandula
2500 ondik1
2495 therelentless
2480 dasnierdes
2479 sutpylacue
2478 tr0tyll
2473 russroulette
2471 rutintalan
2470 peking2008
2470 ploooi
2467 733
2464 attila89
2461 kedlub
2461 lzoli
2460 lukas0909
2459 k0zak
2459 soldier1
2458 bacho82
2457 klubmezokovesd
2456 arcczi
2456 pycc
2448 malkin
2445 alejandrito
2440 ntpeking
2440 radnotimiklos
2435 commersepro
2433 attilademjan
2424 idioticus
2423 thekingg
2420 f4lc0n
2420 lz9
2418 tornitus
2416 frenchkilla
2416 getonmylvl
2415 bjorndalen
2414 andreytmn
2412 arsenal
2412 laszlozoltan
2412 pekingg
2411 00carpediem00
2411 captain5fan
2410 lamphenomenal
2408 czamber
2407 amilu
2405 remi87
2404 yosshimura
2402 nidhug
2402 stirlitz1
2401 n3v3rl4nd
2400 blackbarbi
2400 farkaskiko
2400 furla
2400 xxvengeancexx
2397 ap0calypse
2391 kaiser9
2391 lvlonkey
2390 diesmercurii
2390 karolek777
2387 simcia7
2386 karol879
2384 cypher
2380 sicior
2378 lzoli9
2373 cuartodebano
2364 xvengeancex
2361 illusion9
2360 diessaturni
2358 iuo
2357 kwbeata
2357 strategist
2355 lamaza
2355 quitte
2351 nemerdekel
2350 nickger
2347 theplaya
2345 gregi
2344 kmenesi
2343 getrekt9
2339 vilu
2338 qreqi
2337 0hyeah
2336 eurithus
2334 gombvillam
2333 jhoofy
2332 innerstrength
2330 paranoia
2328 grzegorz145
2325 gyakorlas
2324 alcatrazz17
2320 nmatsuo
2317 koupelna
2316 grzegorz146
2316 test0001
2314 johnnydeppman
2313 betonlegy
2313 dein
2313 gomokuking
2312 rafan
2311 fantomasxo
2311 yestoracism
2310 1maj
2310 pomek
2309 marcovvan
2308 kpoxa
2308 przyciagnij
2307 wordpad
2306 beaman
2306 krasava
2305 myszkaxx
2305 nomenestomen
2304 0insane0
2304 dizzyblack
2304 jedrnecycuszki
2304 jeep
2304 venom5
2303 01adrian
2303 marcin133
2302 piczusia
2301 autodesk
2300 0netreehill
2300 bano
2300 gacul
2300 muhammed
2300 munocandi
2300 r1cz
2299 higamura
2296 jabik
2292 nightinggale
2291 cogitoerg0sum
2285 tlustysklo
2285 virginity
2281 karabatic13
2281 tylkona1min
2279 mrgrady
2278 nirrvana
2275 tcf
2273 goblinator
2273 mikahakkinen
2273 ntalejandrito
2272 babelrks
2272 comsat
2271 blackcode13
2271 polishpower07
2271 rotfl
2269 521037
2269 connect55
2267 irvin
2265 sodomyandlust
2257 peroxid
2256 ejsmondczycy
2256 freshart
2256 rosar
2256 vietchucknorris
2255 disfrutar
2254 bezlitosci13
2254 mieszaczek
2252 hipokampus
2252 nilsolav
2251 silver
2250 kayk
2250 szarlott1
2249 dominika015
2249 ntrafic
2248 ovikovi
2246 jas
2245 ntimes
2240 relax1950plus
2240 zukole1990
2238 lady1in1red
2237 1roberto
2237 izohietka
2237 kayvn
2236 bmzoli
2236 canalinho
2236 surewin
2235 flaxx
2234 captain5
2234 erottaja
2233 ntgacul
2226 brzda
2226 koston001
2225 johancik
2224 fkdup
2222 2222
2222 amateurke
2222 anathemahu
2222 artserwis
2222 carbongomoku
2222 davidkeredajn
2222 ego
2222 equee
2222 faaipdeoaid
2222 gonzales77
2222 jatszmairolany
2222 kgb007
2222 monalisa81
2222 oooti
2222 ozirisapis
2222 vessago
2221 xiongxiong
2220 1mbored
2219 olsavacz
2218 foilhat
2218 jqj2e708jqrq
2218 ntlamaza
2215 philosophy
2214 mysticenergy
2214 summerson
2210 bubacar
2208 pzc
2207 uglygirl
2206 19dev87
2206 aqe
2205 faaipdeoiad
2204 230
2204 isabella2505
2204 ronaldo
2204 wmzoli
2203 kalafjor
2203 kamus77
2203 malapanewozimek
2203 settlersiiv
2203 snowmaiden
2202 pule
2201 pafpatafian
2201 shumacher
2201 styczen
2200 c0sm0s
2200 gontherd
2200 urgant
2199 wbcankst
2198 loller
2198 puntak
2196 hm0
2193 kisherceg
2191 aston29
2191 kibaj
2186 uknownsoldier
2185 dql0o0lpb
2185 titan
2184 bozenachrz
2184 tragicalstory
2183 szymon358
2182 lordraiden
2181 bloodstained
2181 czarnefirany
2180 mbezoli
2179 brunetti
2178 wazze
2177 hituu
2173 exe
2173 llmaestro
2173 magic44
2171 tudor
2171 xxlfaszu
2170 mazurtaikinm
2169 mclander
2169 ntquantum
2168 cormier
2168 kuldne
2168 vegita8
2167 sanders
2164 sawyerlama
2163 chadmurrayoth
2163 deftoness
2163 leadinglady
2162 maestro
2161 1334
2161 djnuda
2161 gergo
2161 ratyi
2160 hrbac
2159 matrixcode
2158 looserxs
2157 kc0la007
2156 amiautonk
2155 bbt4642
2155 wonderbaby
2154 biobs
2154 dream26
2154 mow
2153 gplaye
2153 kc007
2152 dinologuss
2152 merliin
2150 1ml04dy
2150 danielek008
2150 lordcein
2150 madcoyot
2150 neversoer
2150 test0002
2149 imp0rtant
2149 kalarep999
2148 zonk4
2146 jaszek1968
2146 martez
2146 sexoncar
2144 na5e
2143 paula1985
2143 swap2
2143 zero07siedem
2142 adam
2142 feldmarschall
2142 zx6rr
2141 atticusfinch1
2141 gerdi20
2141 kumbwol
2141 mikegrw
2140 bea35
2139 nephhelim
2137 angelika20
2137 brutopyr
2137 five
2137 gregi73
2137 poweron
2137 wbcrakdar
2136 doder11
2136 dorasmieszek
2136 ginamarynina
2136 pantopoda
2135 drunkenpig
2135 gabcsi5
2135 golem
2135 renegadez
2133 pr0mykslonca
2132 alexspb
2132 w518
2132 worknick
2131 trytorn
2130 bestblade
2130 douta
2130 snow4funs
2130 ystsm
2129 hy4
2129 malutkiszu
2128 rbhbkk03
2127 betrix
2127 magdalenaa17
2127 ntgelo
2127 realgangster
2127 sevens
2126 casbah
2126 jola1122
2126 magicpony
2126 raficus
2126 santaclaus
2125 alicecooper
2125 amudarya
2125 eight
2125 nesretan
2125 olinka16
2124 jpc91
2124 kasiasz1040
2124 nicegirl
2124 pontonek
2124 timaty
2123 adi1979
2123 kettu
2123 lubiejulcie
2123 nero4
2122 parys2
2122 sciana
2120 gosik1711
2120 niedroczsie
2120 ok366
2119 binek11
2119 fcheren
2118 aleslonko
2118 ingrik
2118 ruchradzionkow
2118 wonavzer
2117 xxzeusxx
2116 algerian
2116 damnedsucker
2115 7fobun
2115 bedrokonya
2115 bodycote
2115 nesquik77
2115 uix
2114 hen0ch
2114 hrbac1
2114 jarjarbinsk
2114 sensei
2114 thalewaded1
2112 connect555
2112 insbenz
2112 kochamcie22
2112 plgrimi
2112 undothefuture
2111 arinka1122
2111 capri77
2111 eskon
2111 unbe
2111 xbruceleex
2110 bananczikita
2110 caziques
2109 paily
2109 milka3
2109 rejner
2109 sikke
2109 siwer90
2108 be3
2108 kaosz
2108 pornstar
2108 rtgelo
2107 capriford
2107 danielek0007
2107 free
2107 hewit
2107 kingken
2107 redrain
2107 riskjezisk
2106 agamiku
2106 ali3njp
2106 althorn
2106 gwardiakoszalin
2106 kamil
2106 weronika2233
2105 czesterr67
2105 honor
2105 koffam
2105 lamundek
2105 m0rdan
2105 marco928
2105 przyjaciolomel0
2105 smerfastyczny
2105 weekendowykac
2105 zakon
2104 hypnotizer
2104 liqaya
2104 maestro87
2104 strongman
2104 quatero
2104 yarkgart
2104 zkibwoy
2103 fundi
2103 jaguar
2103 jasne
2103 jjanosik
2103 kalvasflam
2103 kochamzeby997
2103 mugnat
2103 zolnierz
2102 alexa20
2102 ho0rizo0n
2102 leli1996
2102 leonidil
2102 mam10lat
2102 mugnot
2102 mysticalghost
2102 pleciona
2102 satanka
2102 steinway
2101 cxcx
2101 dacxil
2101 ferguson
2101 jest1gangsta
2101 klubkwidzyn
2101 lililililililili
2101 publicznosc
2101 r4fcio
2101 sleepyholl0w
2100 alibibigking
2100 blacksab
2100 breaky83
2100 enzo
2100 germany
2100 jest1gandzia
2100 jordan
2100 kasia832
2100 mikus06
2100 ml04dy
2100 mrkamyk
2100 ms77
2100 patryk000
2100 racer
2100 rzulfy
2100 wiktoria287
2100 videotonfcf
2100 youseba
2100 yugioh1
2100 wbc

protiz - 2018-04-03, 10:19

Po co ta lista?
zukole - 2018-04-03, 11:55

Dla zaspokojenia ciekawości.
protiz - 2018-04-03, 12:28

A zaspokoisz moją ciekawość i zrobisz listę pomów? Najlepiej w PDFie. Byłbym bardzo wdzięczny.
zukole - 2018-04-03, 14:32

Nie.
amber_gold - 2018-05-29, 12:50

przeciez 80% nickow redow na tej liscie nie ma....choćby moich z 15-stu.
zukole - 2018-05-29, 15:14

Zawsze możesz dopisać.
amber_gold - 2018-08-01, 11:32

Kiedys bym to pewnie zrobił ale teraz...kurnik zszedł na psy, gra tam garstka zapaleńców i juz nigdy nie będzie jak kiedyś, szkoda czasu na cokolwiek zwane gomoku.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group