Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Strona Internetowa Stowarzyszenia - Strona Federacji

utratos - 2004-04-29, 13:45
Temat postu: Strona Federacji
Witam ponownie:)

Jesli chodzi o stronke to jest jej szkielet i ogolny zarys. Jest tez miejsce na serwerze i domena(tym sie zajal ece). Czego brakuje??:)) MATERIALOW!!! W tej chwili jakby puscic stronke w obieg to tylko jeden dzial mialby jaks zawartosc, reszty nie ma. Trzeba sporzadzic liste osob i materialow ktorymi sie zajmuja: gotowych materialow , tych ktore sa w fazie realizacji i tych ktore musza zostac zrobione( z podzialem na te ktore musza zostac zrobione przed otwarcie stronki i tych ktore moga troszke poczekac).

UTRATOS!

Chaosu - 2004-04-29, 13:54

Rozumiem że jest tylko jeden dział i jestem przekonany że nie jest to o pente.
Chciałem spytać czy chcąc przetłumaczyć coś z angielskich stron mogę przedstawić siebie jako reprezentanta "Feredacji..." ? Mam już jeden artykuł na oku, prosty chwyn na początkujących, z obrazkami (mogę zrobić ss'y z planszy kurnikowej)... : )

s3v3n - 2004-04-29, 13:54

a jakie w ogole dzialy beda na stronie..?
zasady i odmiany pente sa w `fazie realizacji`..

Chaosu - 2004-04-29, 13:59

Dobre pytanie odnośnie tych działów, nawet nie wiem kogo spytać : ) Jeżeli ktoś się do tego przyzna to proszę o wyznaczenie wytycznych dla ewentualnych chętnych : )

Korzystając z okazji chciałbym zauważyć że pente rozwija się naj... bardziej dynamicznie póki co : )

utratos - 2004-04-29, 14:07

Jesli chodzi, ktory jest prawie skonczony(lecz ktory takze potrzebuje pewnych materialow:) to dzial serwery(opis rejestracji, odmian gomoku dostepnych, ilosci graczy na serwerze itp)
Chaosu mozesz sie powalac nawet na PANA BOGA. Sprawa przeciez jest wielka:)Dzialy jakie sa sugerowane na stornce to: home,news:),gomoku, pente,renju,federacja,gracze,serwery,linki,programy,kluby,inne,sprzet,kontakt(te narazie sa) planuje dodac reprezentacja i rejestracja(mam nadzieje ze na stornce bedzie mozna sie logowac). Narazie stoimy w miejscu czekajac na materialy. Sprubuje wkrotce storzyc klasyfikacje w ramach 4 kategorii: zrobione, w fazie realizacji , potrzebne przed otwarciem stronki, potrzebne pozniej.

UTRATOS!

adik - 2004-04-29, 18:18

No to może, skoro to federacja dla wszystkich, pokażecie jak to wygląda na razie. Mówicie o niej otwarcie, piszecie co jest, to chociaż dajcie link do projektu, dzięki temu pomoc będzie łatwiejsza, a nie takie głupie zgadywanki. Może pojawią się jakieś sugestie co do grafiki, a tak wszystko w ciemno...

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-04-30, 11:19

Wszystko jest w ciemno, bo nie chcemy startować z pustą stroną... :)
kantpie - 2004-04-30, 12:49

chętnie zajął bym się redagowaniem :)
dzazga - 2004-05-02, 19:24

tez moge pomoc kilka materialow moge podeslac :D jakby co to gadac ja pomoge :P
alicecooper - 2004-05-06, 18:20

pracuje nad poradami dla graczy ale moze to zająć trochę czasu bo robie to dorywczo:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group