Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Dział techniczny - Usuwanie postów

Ece - 2005-12-20, 21:19
Temat postu: Usuwanie postów
Witam,

W związku z licznymi głosami dotyczącymi usuwania postów, tudzież tematów, chciałbym wyjaśnić parę spraw.

Posty typu "dlaczego usunięto mój post" będą usuwane, a ich twórcy mogą zostać nagrodzeni ostrzeżeniem. Posty te nie wnoszą nic do tematu - tego typu sprawy najlepiej załatwiać ze mną poprzez PW lub GG.

Jeżeli ktoś uważa, że Forum nie funkcjonuje tak jak powinno, powinien w pierwszej kolejności napisać do mnie. Czy to jest usunięty post/temat, czy jakakolwiek inna sprawa. Ewentualnie od jest tego ten dział. Można założyć temat z pytaniem, sugestią etc. Bez krzyków, wyzwisk. To zachowajcie na prywatne rozmowy - za to nie ma ostrzeżeń czy banów.

Co do ostatnio usuniętych tematów/postów, to jest to zapewne moja "zasługa". Od razu mówię, że wcale nie uważam że zawsze mam rację. Jednak mimo wszystko w takiej sytacji proszę pierw zwrócić się do mnie. Unikniemy potem nieprawdziwych oskarżeń.

Ostatnia i niestety najsmutniejsza informacja. Jesteście na mnie skazani, bo nie znajdziecie drugiego takiego idioty, co by się chciał zajmować Forum. Mimo wszystko, gdybyście kogoś głupszego ode mnie znaleźli, będę Wam bardzo wdzięczny.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group