Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Forumm:)

utratos - 2004-06-03, 12:02
Temat postu: Forumm:)
hej! ostanio cos malo postow pojawia sie na forum. jakis zastoj?:) czy nikt nie moze sie pochawalic jakimis osiagnieciami w gomoku?:) Albo napisac z kim gra w realu?:) Albo przynajmniej napisac czy przyjedzie na turniej do wawy :)

Utratos

Minuta - 2004-06-03, 12:20

Wiekszosc informacji zostala napisana na forum.misio.org
100per - 2004-06-03, 12:57

Dobre, Minuta :)

Never give up !!!

angst - 2004-06-03, 14:23

Ostatnio nie mam czym się chwalić, ale możecie sobie ze mnie pożartować. Dwa dni temu z graczem o nicku paul11 przegrałem 11-0 !! Myślałem już, że słabiej grać nie można, a jednak...

Pozdrawiam

Wciąż sfrustrowany
Angst

boreasmun - 2004-06-03, 15:42

Nie łam się Piotrek ja mam bardzo podobnie bo pierwsze moje poważne gry po przerwie przegrałem z Kakarolem 0:8.
Ale gdybysmy grali na 19x19 byłoby co najmniej 1:7. Powtarzam zatem że jestem za 19x19 i zdania mojego nie zmieniłem.
Hough
Boreas Mun

s3v3n - 2004-06-03, 16:50

hmm jak juz ktos wspomnial o paulu to moze ktos wie kim on jest?:D moze jestem wscibski i w ogole, ale strasznie mnie to ciekawi- mysle, ze to hexagoon, ale wegrzy z kolei mowili, ze to bluewest
Ece - 2004-06-03, 16:57

Masz racje Minut, ze tak jest i do Twojego tematu wlasnie zagladalem dzisiaj, szukajac w nim nicka adikowego. Ogolnie nie znalazlem, gdyz spadl on troche. Ale po nitce do glebka doszedlem do nicka paul11 (tak Piotrku, widzialem ze Cie zbil 13:0 ;) ), ktorego rank jest na poziomie 2326 w tej chwili.

W statystykach Minuta tego nicka nie ma, co teoretycznie oznacza, ze albo to jest Maciek, albo to nabijacz. Mniej oficjalna wersja to taka, ze Minut nie wie kto to :]

Swoja droga ostatnio Maciek grajac na minute przegral z idiotes (czyli bugs) wiekszosc gier :]

adik - 2004-06-03, 17:01

Jedyny gościu, który może tak grać w Gomoku, wcale nie ma nicka Hexagoon, czy Bluewest, ani nawet Joking. Joking gra dobrze, ale nie tak szybko.

1. Bluewest grywałby na minutę, dwie, w osteteczności 3.
2. Hexagoon w ogóle odpada, bo kto jak kto, ale on nie lubi się bawić nickami.
3. Joking - uwielbia takie zabawy, także na 50% to on.
4. Aleksander Nosovs - jak sam Alan powiedział, to jedyny człowiek, z którym nie ma szans. Może szanse ma, ale to Nosovs pokazał Alanowi x o x, podczas ubiegłorocznych MŚ. Sądze, że granie 4f, 5f, 6h, które obecnie stosuje Paul11, to własnie nowy system na MŚ. Z drugiej jednak strony, Alan bywał ostatnio prawie codziennie na Gomoku, a teraz...

Pozdrawiam, Adik.

-----------

Post Ece:

1. Bo Adik gra z każdym, zawsze, niezależnie od nicka, dlatego spadł.
2. Bo to na pewno, któryś z graczy z Top20, nawet Minuta nie wie dokładnie który.
3. Może i wie, ale to chyba jakiś prześwietlacz IP :|

martin1234 - 2004-06-03, 17:10

Adik, ciekawe rozpatrzenie wszystkich "kandydatów", ale pozostaje jeden problem...
Kto by grał tak słabo w grudniu, nawet marcu (może specjalnie...). Zobaczyłem jego partie i od pierwszych zarejstrowanych (pół roku temu) do gier z Alice (4.01.2004) wszystkie były ze słabszymi zawodnikami. Potem zwycięstwa z Alice, i znowu gry ze słabszymi...
Dla mnie to troche podejrzane...

Ece - 2004-06-03, 17:40

Tez patrzylem na te stare gry i wyglada jakby albo specjalnie to robil, albo po prostu gral ktos inny tym nickiem (niektorzy nicki oddaja, albo czasem daja mlodszej siostrze grac). Mniejsza o to w tym momencie.

Ostatnie plotki glosza, ze to Bluewest :]

adik - 2004-06-03, 20:19

Hmm... Jak wy nic nie rozumiecie... To że dla was punkty to święta rzecz, nie gracie z każdymi, tylko z określonymi grupami ludzi, to nie rozumiecie problemu. Bywają chwile nudy, kiedy po prostu punkty się oddaje, ale bywają też chwile bulwersacji pewnym faktem. Pewne jest, że jeśli na Kurniku się nie pojawi Joking (o ile Paul nim nie jest) to nikt nie będzie miał z nim pozytywnego bilansu w grach na poważnie.

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-06-03, 21:44

Adik, a skąd wiesz, ze on oddawał punkty? Rozumiem Cie, tylko że w tym przypadku to nie jest oddawanie punktów, bo z ilości partii wynika, ze ten gracz grał normalnie z powiedzmy równymi sobie.
W dniach 25.12 - 04.01 zagrał około 60 partii ze słabszymi. Potem kilka z Alice, potem znowu tak się bawił w styczniu, następnie w marcu...
To nie wygląda na oddawanie punktów, bo po pierwsze nie wszystkie przegrywał, po drugie gier jest za dużo.
Nie wiem naprawde kto to może być. Może Joking, skoro lubi bawić się nickami to mógł to specjalnie zrobić:P
Ja myśle, że to poprostu ktoś dobry gra nickiem brata:)


PS. Piszemy troche nei na temat:P Może by przenieść posty do innego?

angst - 2004-06-03, 22:37

Hej!

Rzeczywiście było 13-0 :) A myślałem, że tylko 11... Wiem jedno - Paul to nie Joking ani Utratos. Wiele z nimi grałem, każdy z nich zastanawia się sporo czasu nad ruchami,
a Paul - w ogóle... Ciężko to wytłumaczyć, to trzeba było po prostu zobaczyć. Wydaje mi się, że jakiś tam poziom średni osiągnąłem. To było jak pojedynek brązowego medalisty Mistrzostw Polski w boksie w wadze piórkowej z Mikem Tysonem. Po prostu rzeź. Podstawy niby znane, jakieś pojęcie o grzei żadnych szans. W pierwszych partiach nie miałem lagów a on przy każdy ruchu zyskiwał przewagę czasową. Jakby wcale nie myślał - maksymalnie 2-3 sekundy na ruch. Widział win na kilkanaście ruchów do przodu, nie jakiś tam prosty vcf tylko kombinacje trójek, zagrożeń i vcf na końcu. To mniej więcej tak, jakby zagadkę, którą tu umieścił Kolko rozwiązał od razu bez chwili zastanowienia...

Dla mnie Bluewest albo Hexagoon, względnie ktoś inny... nieznany...

Może przesadzam, ale to by jakiś debeściak :) Bo nie chcę go oskarżać o żadne wsparcie...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Po przeczytaniu posta początkowego w tym temacie, autorstwa Utratosa, łatwo dojść do wniosku, że piszemy jak najbardziej na temat :)

s3v3n - 2004-06-04, 15:29

adik mysle, ze nie masz racji co do hexagoona, on ma garsc nickow, tylko w gomoku gral jednym. joking to raczej nie jest, mysle, ze czechom mozna wierzyc jak mowia, ze nie;) moze faktycznie bluewest, pamietam jak kiedys gral na minute na dwoch stolach, hehe, i wygrywal. na dluzszy czas paul i tak gra w tempie jak na minute
kewes - 2004-06-04, 23:47

Ja tam nie mam sie czym chwalic...
Blokneli mi nika ;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(

Hozjusz - 2004-06-05, 16:40

Widzę, że lubicie się bawić w Sherlocka Holmesa :wink: Zresztą to mnie nie dziwi - też jestem ciekaw, kto to może być :) W końcu to chyba pierwszy gracz po Utratosie, który przekroczył 2300 pkt. :wow:
adik - 2004-06-06, 01:37

Alan kiedyś miał przez chwilę 2300...

Poza tym Paul11, po pojawieniu się Jokinga, nagle stał się bardziej strachliwy i przestał grać.

Alan jak zwykle wymiatał, a jak zapytałem, czemu nie chce grać z tym Paulem, to odpisał, że nie są mu potrzebne rekordowe rankingi ;)

Pozdrawiam, Adik.

no_limit - 2004-06-06, 07:41

nieciekawe tak utracicc nick :-)
ale jesli uzyles jakiegos niecenzuralnego slowka ;)
to przynajmniej wiesz za co :!:

utratos - 2004-06-07, 10:24

widzialem gry paula z fracasem i nie byly rewelacyjne w zasadzie fracass je wygral 5:1 lub 4 :1 . Paul11 to tunnet zapewne i nie boi sie grac z jokingiem raczej z innych powodow nie chce mu sie z nim grac:)

UTRATOS


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group