|
Forum.Gomoku.pl Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente |
|
Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - Wyniki VIII tury IRP
angst - 2006-01-14, 03:17 Temat postu: Wyniki VIII tury IRP Wyniki VIII tury eliminacji do IRP:
Grupa A
I kolejka 14.01-28.01
Alicecooper - Amigo 2:4
Dragonik - Honor 3:3
Minuta - Puholek 1:5
Vince - Zakon 2:4
II kolejka 29.01-11.02
Alicecooper - Honor 4:2
Amigo - Puholek 3:3
Dragonik - Zakon 2:4
Minuta - Vince 2:4
III kolejka 12.02-18.02
Alicecooper - Puholek 0:6
Amigo - Vince 2:4
Dragonik - Minuta 2:4
Honor - Zakon 2:4
IV kolejka 19.02-25.02
Alicecooper - Zakon 1:5
Amigo - Dragonik 3,5:2,5
Honor - Minuta 2:4
Puholek - Vince 4:2
V kolejka 26.02-04.03
Alicecooper - Vince 2:4
Minuta - Zakon 2:4
Dragonik - Puholek 1:5
Amigo - Honor 2:4
VI kolejka 05.03-11.03
Alicecooper - Minuta 4:2
Amigo - Zakon 3:3
Dragonik - Vince 5:1
Honor - Puholek 1:5
VII kolejka 12.03-18.03
Alicecooper - Dragonik 5:1
Amigo - Minuta 3:3
Honor - Vince 3:3
Puholek - Zakon 4,5:1,5
Tabela
1. Puholek 32,5 punkta - zwycięzca VIII tury
2. Zakon 25,5
3. Amigo 20,5
4. Vince 20
5. Alicecooper 18*
6. Minuta 18*
- - - - - - - - - - - -
7. Honor 17 - spadek do grupy B
8. Dragonik 16,5 - spadek do grupy B
* w bezpośrednim pojedynku Alicecooper - Minuta 4:2
Grupa B
I kolejka 14.01-21.01
Aaru - Angst 1:5
Pavlini - Peaceman 1:5
Roy - Wonder 5:1
II kolejka 22.01-28.01
Aaru - Dein 0:5
Losiu - Wonder 4:2
Pavlini - Roy 2:4
III kolejka 29.01-04.02
Angst - Wonder 5:1
Dein - Peaceman 4:2
Losiu - Pavlini 2,5:3,5
IV kolejka 05.02-11.02
Aaru - Peaceman 0:6
Angst - Pavlini 4,5:1,5
Dein - Roy 2:4
V kolejka 12.02-18.02
Aaru - Wonder 0:3
Dein - Losiu 4:2
Peaceman - Roy 3:3
VI kolejka 19.02-25.02
Aaru - Roy 0:5
Angst - Dein 1:5
Losiu - Peaceman 3:3
Pavlini - Wonder 1:5
VII kolejka 26.02-04.03
Aaru - Pavlini 2:4
Angst - Peaceman 3:3
Losiu - Roy 0:6
VIII kolejka 05.03-11.03
Aaru - Losiu 2:4
Angst - Roy 2:4
Dein - Wonder 5:1
IX kolejka 12.03-18.03
Angst - Losiu 6:0
Dein - Pavlini 6:0
Peaceman - Wonder 3:3
Tabela
1. Roy 31* - awans do grupy A
2. Dein 31* - awans do grupy A
- - - - - - - - - - - -
3. Angst 26,5
4. Peaceman 26
5. Wonder 16
6. Losiu 15,5
- - - - - - - - - - - -
7. Pavlini 13 - spadek do grupy C
8. Aaru 5 - spadek do grupy C
9. Blind - nie sklasyfikowany - spadek do grupy C
* w bezpośrednim pojedynku Dein-Roy 2:4
Grupa C1
I kolejka 14.01-28.01
Adik - Bondarczuk 5:1
Raven - Yard 2:4
II kolejka 29.01-11.02
Connex - Yard 2:4
III kolejka 12.02-18.02
Bondarczuk - Raven 3:0
IV kolejka 19.02-25.02
Adik - Yard 6:0
Bondarczuk - Connex 4:2
V kolejka 26.02-04.03
Adik - Raven 2:0
VI kolejka 05.03-11.03
Connex - Raven 0:4*
Bondarczuk - Yard 3:3
VII kolejka 12.03-18.03
Adik - Connex 5:1
Tabela
1. Adik 18 - awans do grupy B
2. Bondarczuk 11* - awans do grupy B
- - - - - - - - - - - -
3. Yard 11*
4. Raven 6
5. Connex 5
* w meczu barażowym Bondarczuk - Yard 6:0
Grupa C2
I kolejka 14.01-28.01
Czarny_kot - Jawmart 3:3
Nirvan - Rozbijacz 0:6
II kolejka 29.01-11.02
Nirvan - Soul_reaper 0:6
III kolejka 12.02-18.02
Czarny_kot - Nirvan 5:1
IV kolejka 19.02-25.02
Jawmart - Nirvan 5:1
Rozbijacz - Soul_reaper 4:2
V kolejka 26.02-04.03
Czarny_kot - Rozbijacz 2:4
VI kolejka 05.03-11.03
Jawmart - Rozbijacz 1:5
Soul_reaper - Czarny_kot 0:0
VII kolejka 12.03-18.03
Jawmart - Soul_reaper 1:5
Tabela
1. Rozbijacz 19 - awans do grupy B
2. Soul_reaper 13 - awans do grupy B
- - - - - - - - - - - -
3. Czarny_kot 11*
4. Jawmart 11*
5. Nirvan 2
6. Chaosu - nie sklasyfikowany
* Czarny_kot miał większą liczbę "dużych" punktów niż Jawmart
Wszelkie uwagi i wykryte błędy proszę zgłaszać na priv. Komentarze i zapytania umieszczamy tutaj
|
|