Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Katowice - Spotkanie 25.02.2006

aaru - 2006-02-14, 08:32
Temat postu: Spotkanie 25.02.2006
Termin ustaliliśmy na ostatnim spotkaniu.
Miejsce - centrum Chorzowa (w "głosowaniu" wyszło, że wszystkim nam będzie najbliżej).
Darek i Krzysiek - czekamy na lokalizację.

venus - 2006-02-14, 11:57

Na kolejnym spotkaniu przedstawie bardzo wazny temat w szczegolnosci Darkowi(dragonowi). Mam nadzieje ze moj plan zostanie przyjety. Gdyz chcialabym przyczynic sie do szerokiego rozwoju wszystkich klubow GRiP. Dziekuje za chwile uwagi
venus - 2006-02-17, 22:45

witam wszystkich klubowiczów bardzo serdecznie. Z wielka przyjemnoscia chcialabym przedstawic swoja kandydature na prezesa klubu. Z gory dziekuje za glosy oddane na mnie:). Pragne przyczynic sie do rozwoja klubu Śląskiego, a zarazem poswiecic swoj caly wolny czas na organizowanie roznego rodzaju imprez, mistrzostw, spotkań oraz zalozenia małych szkołek gomoku na terenie Chorzowa, Bytomia, Katowic.


Z powazaniem : prezes Bożena (Venus)

wicherek - 2006-02-17, 22:56

1. w jaki sposob?
2. w czym Ci ta "wladza" pomoze, czy nie mozna sie zmobilizowac nie majac jej? dla siebie, i dla innych?
3. jestesmy najliczniejsza grupa takich spotkan (raczej) nie mamy wiec juz kogo przebijac :] a juz na pewno najliczniejsza, ktora wystepuje w turniejach na zywo.

pozdrawiam

venus - 2006-02-18, 12:41

Oczywiscie ze mobilizowalo i bez stanowiska. kto zalatwil turniej w Bytomiu nie bylo mi do tego potrzebne stanowisko. Teraz potrzebny jest prezes tak wiec uwazam ze ja jestem odpowiednia osoba z uwagi na to iz zaczelam juz dzialac by rozwinac ten sport na wieksza arene. Wystosowalam pare pism do kilku organow panstwowych i spotkalam sie z slowami uznania. Ponad to jestem osoba niezalezna majaca duzo czasu by poswiecic sie klubowi. W kazdym dniu tygodnia mam czas na spotkania klubowe nie trzyma mnie rodzina maz czy dzieci, zawsze jestem w pelnej gotowosci do zalatwiania spraw i wszelakich wyjazdow. Zawsze o kazdej porze dnia od poniedzialku wlacznie z niedziela jestem dostepna. Jestem zawsze w pelnej gotowosci i mam wiele pomyslow ktore sa z pewnoscia do zrealizowania. Przedewszystkim uwielbiam poswiecac sie i dzialac dla dobra klubu w kazdym czasie nic nie stoi mi na przeszkodzie.
aaru - 2006-02-18, 13:38

Może powstrzymajmy się od dyskusji do spotkania w Chorzowie.

Na dzień dzisiejszy składki członkowskie mają opłacone następujące osoby:
1. Soliński Dariusz (Dragon) - nr leg:005/04
2. Koziarek Tomasz (Honor) - nr leg:017/04
3. Kokoszka Arkadiusz (aaru) - nr leg:018/04
4. Bochenek Łukasz (Lutalek) - nr leg:030/04
5. Sztechmiler Tomasz (Flight_of_icarus) - nr leg:042/04 - składka na rok 2005 nieopłacona
6. Szulik Piotr (Teufelchen) - nr leg:043/04
7. Kokoszka Aldona () - nr leg:046/05
8. Korus Krzysztof (Blueman) - nr leg:047/05
9. Józefowicz Mirosław (Ciap) - nr leg:048/05
10. Józefowicz Elżbieta (Ciapka) - nr leg:049/05
11. Józefowicz Marcin (młody Ciapek) - nr leg:050/05

Wszystkich chetnych zostania członkiem stowarzyszenia i jednocześnie klubu oczywiście zapraszamy. Należy zapoznać się ze STATUTEM STOWARZYSZENIA , wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ , dodać do tego (jeżeli jest się niepełnoletnią osobą) ZGODĘ RODZICÓW i uiścić składkę członkowską w wysokości 20,- PLN. Szegóły na WWW.GOMOKU.PL

lutalek - 2006-02-20, 11:20

bożeno pomijając wszelkie inne kwestie wg mnie niestety nie możesz kandydować na wspomniane stanowisko, ponieważ nie jesteś członkiem PSGRiP, a jest to wymóg formalny zawarty w statucie stowarzyszenia,

jeżeli jednakże taki zapis nie jest w statucie jasny i czytelny, to uważam że powinno to być oczywistym

ps:jednocześnie od razu utne wszelkie dyskusje na ten temat (mój post mógłby zostać przez kogoś źle odczytany), a związane z moją osobą, nie jestem zainteresowany zajęciem tego zaszczytnego poniekąd stanowiska

venus - 2006-02-20, 19:29

Lutalku zeby rozwiac twoje watpliwosc i to do wyborow bede juz nalezala do stowarzyszenia. I uwazam ze nie moga raczej kandydowac osoby ktore sa malo dostepne dziekuje bardzo dowdzenia!!
aaru - 2006-02-21, 18:50

Z uwagi na sobotni mecz międzypaństwowy (wrrr Angst), wnioskuję o przełożnie sobotniego spotkania.
Proszę o podanie terminu. Dla mnie może być nawet niedziela. Nie ukrywam, że najmniej pasuje mi przyszła sobota, ale się dostosuję. Proszę wypowiedzi, tym bardziej, ze to powinno być dla nas wszystkich bardzo ważne spotkanie.

HonoR - 2006-02-21, 21:05


Jak dla mnie to najlepiej w czwartek ale moze byc też w pozostałe dni w tygodniu, najgorzej sobota i niedziela, bo gorzej z autobusami i krócej moge posiedzieć.

lutalek - 2006-02-21, 22:32

jedynie wtorek lub środa :|
Tramwaj - 2006-02-22, 13:37

Każdy dzien w tygodniu poza weekendami, które w większości zajęte..
No i najlepiej jakby to nie był wtorek bo wtedy bym musiał wybierać między koszem a gomoku.. :)

venus - 2006-02-22, 14:58

Witam serdecznie jest mi to obojetne w jaki dzin bedzie spotkanie poniewaz moge uczestniczyc w spotkaniu w kazdym dniu tygodnia od poniedzialku do niedzieli o jakiejkolwiek godzinie. Mysle ze termin jaki zostal ustalony przez klubowczow jest odpowiedni i jesli w tym tygodniu nie kazdy by mogl przyjechac , a fakt jest taki iz to spotaknie bedzie jednym z wazniejszych do tej pory wiec moze ustalmy termin spotkania na sobote za tydzien czyli 04.02.2006r. Co wy na to??????
aaru - 2006-02-22, 16:22

Spokojniej. Wszyscy klubowicze wiedzieli, lecz Angst planując mecz międzypaństwowy nie wziął pod uwagę naszego spotkania (nie ma się co dziwić, o wszystkim nie może wiedzieć, a i trudno wszystkim dogodzić). A że w meczu mają uczestniczyć dwaj nasi koledzy, wskazanym jest przełożenie sobotniego (25.02.2006) spotkania.
Już wiemy, że tobie pasuje kazdy termin. Proszę o wypowiedzi pozostałe osoby.

dragon_katowice - 2006-02-22, 21:38

witam ,właśnie wróciłem z urlopu
tak jak Tomek chętnie zagrałbym w meczu międzypaństwowym a po drugie akurat w tą sobotę nie bardzo mi pasuje
jak dla mnie każdy inny termin jest dobry

Tramwaj - 2006-02-22, 21:40

Mi odpowiada każdy dzień roboczy przyszłego tygodnia.
Sobota najbliższa to termin nimożliwy z powodu zawodów narciarskich.
Może przyszły wtorek??

Teufelchen - 2006-02-23, 07:47

Czy spotkanie ma miec charakter wyborczy dyskusyjny? Czy moze bedziemy grali w kregle? A moze tez i w gomoku w chwilach wolnych? :) . Nie jest to nigdzie chyba bezposrednio powiedziane - ale z kilku postow mozna niesmialo wnioskowac, ze spotkanie bedzie mialo charakter przelomowy :-)

i jeszcze troche nie na temat - Tramwaj, a moze w Gliwicach zebraloby sie wiecej osob do grywania?? Moze wkrecisz jakies osoby ze studiow :) . Ja niestety na kurniku ostatnio nie moge grywac - za to na zywo od czasu do czasu w samych Gliwicach chetnie bym pogral.

aaru - 2006-02-23, 09:26

Chcemy, by spotkanie miało charakterej rejestracyjno/wyborczy. Dlatego prosimy (nawet Gliwiczan), by się stawili. Zwłaszcza, że miejsce spotkania przesunęło się o kilka kilometrów na zachód (czyli w kierunku Gliwic).
I jeszcze w temacie pytanko do Krzysia i Darka. Czy znamy już lokal w którym się spotkamy??

angst - 2006-02-23, 11:39

dragon.katowice napisał/a:
tak jak Tomek chętnie zagrałbym w meczu międzypaństwowym


Proszę o potwierdzenie w odpowiednim temacie :)

Rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę Waszego spotkania przy ustalaniu terminu. Wynika to między innymi z tego, że było ono ustalone już dużo wcześniej (teraz nastąpiło tylko oficjalne potwierdzenie). Ponadto nie jest zbyt łatwo umówić mecz z Wietnamczykami, jako goście, do tego z trochę innej strefy czasowej, mieli oni prawo narzucić jakiś dogodny dla nas termin (a zaproponowany przez Docco wydawał mi się akceptowalny).

Pozdrawiam

Angst

BlueMan - 2006-02-23, 22:55

Sobota za tydzien nie dla mnie .....
aaru - 2006-02-24, 12:19

BlueMan napisał/a:
Sobota za tydzien nie dla mnie .....


A wtrorek? Środa?

venus - 2006-02-24, 13:25

A moze piatek czyli 24.02.2006r.??? Skoro wszystkim tym razem bardziej edzie pasowalo w tygodniu
BlueMan - 2006-02-24, 14:05

wtorek moze byc .... Venus szczere checi , ale ciekawe kto przychodzac z pracy o 16-18 przeczyta to ze se dzis robimy spotkanie ;/
lutalek - 2006-02-24, 15:00

skoro do tej pory spotkania klubowe miały miejsce we wtorki, to zostańmy przy tym terminie, był tego swego rodzaju kompromis wypracowany wczesniejszymi ustaleniami komu pasuje a komu nie

spotkajmy się, porozmawiajmy, wybierzmy kogoś na prezesa, napijmy sie piwka (ci którzy mogą :) ), a jak zostanie czasu to może i zagrajmy w coś (może być nawet gomoku :lol: )

biorąc pod uwage że jesteśmy jednym z najliczniejszych i najprężniejszych klubów, wypadałoby abyśmy pierwsi formalnie się zorganizowali :roll:

termin: 28.02.2006 wtorek, 18:00
miejsce: Ściana, klub osiedlowy Sezam, Chorzów rynek - dogadajmy się, byle jak najszybciej

aaru - 2006-02-24, 15:02

Wygląda na to, że wtorek będzie optymalnym terminem.
To teraz Krzysiu podaj proszę miejsce :)


____
aaru

HonoR - 2006-02-26, 00:28

Czyli co, Złota Liga Keryo Pente bez nas?
BlueMan - 2006-02-26, 11:03

Nie mialem sil wczoraj napisac ale dzis to napisze nei moze byc wtroek bo tak jak napisal honor ja , honor , lutalek , aaru wicherek arczi gramy w zlotej lidze i ja np. nie podaruje sobie turnieju wiec moze wybierzcie jakis inny termin a jesli wam nie przeszkadza brak udzialu w zlotej lidze to sie spotkajcie :)
100per - 2006-02-26, 11:17

Możemy przełożyć ZLKP na środę...
BlueMan - 2006-02-26, 11:45

nie no to wole pominac spotkanie we wtroek niz wogole nie miec szansy zagrania w zlkp nie po to ustalam grafik w pracy zeby znow kombinowac na 2 dni przed , dziekuje za szczere checi stoper ale to by bylo przegiecie 2 raz przekladac lige ....
lutalek - 2006-02-26, 11:48

środa 1.03.2006, 18:00 ?
BlueMan - 2006-02-26, 13:11

spotkanie moze byc w srode , przeciez jak mnie nie bedzie to sie swiat nie zawali a swoj glos na przewodniczacego moge oddac przez SMS :)
dragon_katowice - 2006-02-26, 18:53

czy w środe 29 wszystkim oprócz bluemana pasuje ?
Tramwaj - 2006-02-26, 19:19

Mi zdecydowanie pasuje.
venus - 2006-02-26, 21:54

Sroda wpros idealnie:) jak juz chcecie tylko prosze decydujcie sie w mare predko jaki dzien??
HonoR - 2006-02-26, 23:19


Środa mi będzie pasować... pisze w czasie przyszłym bo wyjątkowo w te środe nie mogę... w czwartek mam próbną obrone i raczej będę sie przygotowywał. Ale nastepne środy mysle będzie ok!

venus - 2006-02-27, 11:57

Proponuje srode o godzinie 17 00 tylko gdzie czy moze byc klub sezam? wedlug mnie to odpowiednie miejsce na obrady. Bedzeimy mieli sale do wlasnej dyspozycji i bedziemy mogli w ciszy i spokoju po dyskutowac decyzje pozostawiam wam:)
Tramwaj - 2006-02-27, 13:35

Do Sezamu mam 2 godziny drogi w jedną stronę, więc jak można się domyślać wolałbym którąś z dwóch pozostałych lokalizacji.. :)
(obojętnie w sumie która z nich).

aaru - 2006-02-27, 13:42

Pasuje termin (lokalizacja dowolna :) )
venus - 2006-02-28, 10:05

ok wiec sroda czekam na propozycje gdzie chorzow rynek a potem co??????
venus - 2006-02-28, 17:15

Może niech to bedzie sroda ale nie tego tygodnia bo to troche bez sensu odwołajmy spotkanie na za tydzien :)
lutalek - 2006-02-28, 18:24

skoro nie bardzo się kwapicie do spotkania i nawet venus która ma zawsze czas nie bardzo to widzi, to ja mam dla was nową, myśle że zajebistą propozycję:

10 marca 2006 godz 19:00 - 21:00 w pociągu do Krakowa

:mrgreen:

Tramwaj - 2006-02-28, 18:44

kurde
Gosia mnie zje jak tak późno przyjadę :)

angst - 2006-02-28, 19:49

Przyznaję się bez bicia, że w przewidywanym czasie spotkania umówiłem mecz EL. Ale skoro się jednak nie spotykacie, to zapraszam Dragona jutro o 19:30 na mecz :D

Pozdrawiam

Angst

Ciap - 2006-02-28, 20:42

Witam
Oczom nie wierze jak widzę te rozpasanie w sląskim klubie gomoku. A na dodatek jeszcze mieszacz z mazowsza wtrąca trzy grosze :) . Jutro miaałobyć spotkanie więc oczekuje konkretnej propozycji: gdzie i o której godzinie. Żadne przekładanie, jest temat do załatwienia wiec 1 godzine chyba można poświecic na to. Nie bedzie nam mieszał mazowszanin szyków. Mam nadzieje że po tym spotkaniu, bedzie miał możliwość uzgadniania z nowym Prezesem (ską) terminów "wyciągania" zawodników na mecze.
Pozdrawiam i oczekuje konkretnych odpowiedzi. jezeli nie potrafimy sie spotkac w ważnych dla nas tematach, to jaki sen ma wogóle spotykanie sie i szumne nazywanie klub Katowice
ech szkoda pisania

BlueMan - 2006-02-28, 20:50

Dlatego Ciap nazwa "Katowice" odpada :P ja pracuje ale tak jak wspomnialem moge wyslac smska a jesli bedziecie gdzies w poblizu to po 22 moge wpasc :)
Ciap - 2006-02-28, 21:02

[quote="BlueMan"]Dlatego Ciap nazwa "Katowice" odpada :P quote]

Niebieski, nazwa klub Katowice odpada, jeżeli nie możemy się spotkać i cokolwiek ustalić. Jaki to klub jak każdy sobie rzepkę skrobie. Czy jest sens to dalej ciagnąć w taki sposób.
Albo się organizujemy i w pewien sposób podporządkujemy temu co chcemy robić albo rozwiążmy ten twór i bądzmy solistami.

PS. Bardziej mi pasuje Sląski niż Katowicki klub choćby poarząc na strukturę zamieszkania ludzi

dragon_katowice - 2006-02-28, 22:10

spotkanie odbędzie się 1 marca ( środa) o godzinie 17:00 w katowicach w restauracji węgierkiej ul. kopernika 7 ( z tyłu dworca PKP)
Tramwaj - 2006-02-28, 22:33

Przyjąłem. Pojawię się.
aaru - 2006-02-28, 22:36

Będę na 100%
BlueMan - 2006-02-28, 22:40

Jutro wybór na prezesa , każdy członek zarządu ma prawo głosować jak również być kandydatem na prezesa naszego Klubu , także zapraszam wszystkich jutro na spotkanie , " Od was zależy nasza przyszłość" - to tak do jaj :) ,
lutalek - 2006-02-28, 23:09

a jest tam piwo?
Ciap - 2006-02-28, 23:11

BlueMan napisał/a:
Jutro wybór na prezesa , każdy członek zarządu ma prawo głosować jak również być kandydatem na prezesa naszego Klubu , także zapraszam wszystkich jutro na spotkanie , " Od was zależy nasza przyszłość" - to tak do jaj :) ,


Niebieski każdy członek PSGRiP :) . Nie słeptaj już piwa :]

100per - 2006-03-02, 09:14

Czy po wczorajszym spotkaniu są straty w ludziach? ;)
aaru - 2006-03-02, 10:05

Dnia 1 marca 2006 miało miejsce spotkanie naszego klubu. Obyło się bez strat w ludziach. Jak zwykle Mazowsze przeszkadzało (angst nonstop dzwonił do dragona - mieli mecz w Eurolidze).

Obecni byli:
Bożena - venus wstąpiła do stowarzyszenia
Ela - ciapka
Darek - dragon
Łukasz - lutalek
Michał - Tramwaj
Paweł - wicherek wstąpił do stowarzyszenia
Mirek - Ciap
Krzysiek - BlueMan
no i ja.

Dopełniliśmy formalności potrzebne do rejestracji klubu.
Bo burzliwej dyskusji :) ustaliliśmy nazwę na Śląski Klub GRiP (7 głosów, 2 na Klub Katowice).
Po długich rozmowach przeprowadziliśmy wybory kierownika sekcji. Kandydowali Bożena, Darek i ja. Wolą większości zostałem kierownikiem naszej sekcji regionalnej.

100per - 2006-03-02, 10:14

Z radością witam nowe osoby w Stowarzyszeniu, gratuluję Wam wszystkim organizacji, a Arkowi nowej funkcji :) , życzę wielu sukcesów (zarówno organizacyjnych, jak i sportowych). Mam też nadzieję, że inne ośrodki pójdą w Wasze ślady...
angst - 2006-03-02, 11:06

aaru napisał/a:
Jak zwykle Mazowsze przeszkadzało (angst nonstop dzwonił do dragona - mieli mecz w Eurolidze)


Należy się małe sprostowanie - Mazowsze nie przeszkadzało, a pomagało. Zwolniłem swojego kluczowego gracza z wczorajszego meczu, abyście mogli w spokoju i jak najbardziej pełnym składzie przeprowadzić wybory, nie wspominając, że musiałem jeszcze grać w tym meczu lepiej niż zwykle ;) Ponadto to Darek głównie do mnie dzwonił, ja chyba tylko raz. I gdzie tu wdzięczność? Potem pojawiają się takie kalumnie i to ze strony Kierownika Sekcji :wow: Wstyd, po prostu wstyd :twisted:

A tak przy okazji - gratulacje dla Arka i pozostałych członków Śląskiego Klubu :D No i powodzenia, jesteście naszą forpocztą ;)

A gdzie reszta regionów/miast? :roll:

Pozdrawiam

Angst

Ciap - 2006-03-03, 21:44

angst napisał/a:
aaru napisał/a:
Jak zwykle Mazowsze przeszkadzało (angst nonstop dzwonił do dragona - mieli mecz w Eurolidze)


Należy się małe sprostowanie - Mazowsze nie przeszkadzało, a pomagało. Zwolniłem swojego kluczowego gracza z wczorajszego meczu, abyście mogli w spokoju i jak najbardziej pełnym składzie przeprowadzić wybory, nie wspominając, że musiałem jeszcze grać w tym meczu lepiej niż zwykle ;) .........

Pozdrawiam

Angst


To sie chwali jak grałeś lepiej niż zwykle :) Gratuluje wyniku.

venus - 2006-03-06, 13:08

Wicher ja w dalszym ciagu nie widze zdjeci i filmow ze sppotkan?? Co to ma znaczyc??:):):)
wicherek - 2006-03-06, 18:49

http://s35.yousendit.com/...KH2PLI7XMZS2HUN :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group