Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Dział techniczny - Logo forum

dusksky - 2006-03-29, 14:27
Temat postu: Logo forum
Tak sobie siedze i mysle, mysle i siedze i cos mi sie tu nie podoba. A nie podoba mi sie to wstretne logo phpbb by Przemo w lewym górnym rogu forum. Proponuje wstawic jakies logo gomoku. A i jakis styl delikatny dla oka mozna by wstawic.

Pozdrawiam
Zbyszek

lonewolf - 2006-03-29, 14:44

Temat logo był już poruszany: http://forum.gomoku.pl/vi...&highlight=logo

Adik w dniu 19.09.2004 napisał/a:
Jako użytkownik tego forum, na którym coraz częściej wieje nudą, chciałbym zaproponować kilka zmian..

Przede wszystkim - może jakieś logo? Chociażby na forum? Twórzcie graficy jakieś pasujące do SubSilver, a na pewno troszkę poprawi to wygląd.

Ece w tym samym dniu napisał/a:
na pewno postaram sie o nowy wyglad forum jak tylko bedzie strona - forum bedzie kolorystycznie do niej dopasowane.

Dusk, sam widzisz, że prace trwają, więc niepotrzebnie się niecierpliwisz. Daj ludziom trochę czasu, trzeba pomyśleć, zebrać materiały, to nie jest takie hop-siup.

Ece - 2006-03-29, 18:17

Póki co jest jak widać- ewentualnie ctrl+F5 jak ktoś zmiany nie widzi. Ja jestem otwarty na propozycje (te głupawe usuwam i odpowiednio nagradzam).
dusksky - 2006-03-29, 19:11

Proponuje wynajac jakiegos majstra od grafiki co by sklecil jakies fajne logo. O ile sie nie myle Honor cos tam grzebie w Grafie Kompjuterowej wiec moze ....

Pozdrawiam
Zbyszek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group