Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Działalność Stowarzyszenia - akcja reklamowa turnieju

utratos - 2004-06-14, 07:59
Temat postu: akcja reklamowa turnieju
witam!
Pora rozpoczac kampanie reklamujaca turniej w wawie na kurniku! Na forum zarejestrowanych jest tylko 100 uzytkownikow czyli nikly procent populacji gomoku w polsce. do tego niektorzy bardzo rzadko odwiedzaja forum i nie czytaja wszytkich postow:) Potrzebna jest kampania na kurniku! Proponuje 2 formy.
Pierwsza :wpisanie w info tekstu: Jest turniej w wawie 3-4 lipca albo spotkajmy sie na turnieju w wawie 3-4 lipca i odnosnik wejdz na gomoku.pl dowiesz sie wiecej szczegolow
Druga: pisanie na glownym turniej w wawie 3-4 lipca szczegoly gomoku.pl
jesli chcemy zeby sporo osob wpadlo na turniej to apeluje o zaangazowanie sie w akcje:)

UTRATOS!

adik - 2004-06-14, 10:50
Temat postu: Re: akcja reklamowa turnieju
utratos napisał/a:
witam!
Pora rozpoczac kampanie reklamujaca turniej w wawie na kurniku! Na forum zarejestrowanych jest tylko 100 uzytkownikow czyli nikly procent populacji gomoku w polsce. do tego niektorzy bardzo rzadko odwiedzaja forum i nie czytaja wszytkich postow:) Potrzebna jest kampania na kurniku! Proponuje 2 formy.
Pierwsza :wpisanie w info tekstu: Jest turniej w wawie 3-4 lipca albo spotkajmy sie na turnieju w wawie 3-4 lipca i odnosnik wejdz na gomoku.pl dowiesz sie wiecej szczegolow
Druga: pisanie na glownym turniej w wawie 3-4 lipca szczegoly gomoku.pl
jesli chcemy zeby sporo osob wpadlo na turniej to apeluje o zaangazowanie sie w akcje:)

UTRATOS!


No tak... ale.. yy.. po co to?

Gdybyś miał 12-16 lat, grał średnio (a wielu takich na kurniku), wiedział że nie masz żadnych szans i ogólnie miał pesymistyczne nastawienie (a wielu takich na kurniku), to myślisz, że taka informacja podana przez jakiegoś Utratosa, może coś zmienić?

Że dziecko podejdzie do rodziców i krzyknie:

- Tato, mamo! Utratos napisał, że zaprasza na turniej Gomoku!
- To wspaniale! Jak Utratos zaprosił to możesz jechać..

I tak z każdym innym zawodnikiem.
Zresztą ta kampania pewnie będzie jeszcze gorsza niż ta, którą ufundowali sobie kandydaci do Parlamentu Europejskiego, a jeśli chodzi o odzew, to tu możemy przegrać nawet ze Słowacją.

Cytat:
jesli chcemy zeby sporo osob wpadlo na turniej to apeluje o zaangazowanie sie w akcje:)


Hmm.. Ja osobiście bardzo bym chciał, żeby zagrało wielu graczy, szczególnie pokroju Jokinga, czy Hany, z tego prostego względu, że bardzo miłą niespodzianką byłoby dla mnie, gdyby cię ktoś ojechał w 10 ruchach, a zarówno Alana jak i jego uroczą dziewczynę na to stać. Dziwie się, że jeszcze się nie scykałeś i zamierzasz grać w tym turnieju.

Jestem ciekaw co ci się stanie 2 lipca - złamiesz palec, ręke, a może zachorujesz na grypę?

Cytat:
odnosnik wejdz na gomoku.pl


Odnośniki (linki) na Kurniku nie działają. Są, ale się nie odnoszą, czyli nie są odnośnikami.

Cytat:
Potrzebna jest kampania na kurniku!


Suma Summarum dochodzę do niesamowicie bystrego i genialnego wniosku, że ona wcale nie jest potrzebna, bo kto chce to przyjedzie.. ja bym bardzo chciał, ale ciężko moich rodziców namówić na taki wyjazd.. planowałem coś uzgodnić z tatą, ale mówi, że się nie zgadza... No ale jak mu powiem, że Utratos zaprasza, to na pewno się zgodzi. Będzie dobrze!

Pozdrawiam, Adik.

Gość - 2004-06-14, 11:41

Adik, krytykowac łatwo, nie?? To, ze Ci rodzice nie pozwalają na turniej przyjechać, nie oznacza wcale że będzie on wielką klapą, bo nie będzie Adika!! I nie wylewaj swych żali na forum, bo to nic nie da.
Ja cały czas zapraszam ludzi do Wawki, na turniej mają zamiar przyjechąc róznież słabsi gracze (chociażby ja), którzy nei mają obaw, że przegrają (mamy nawet lokalny turniej o honorowe ostatnie miejsce :-) -mam nadzieję, ze Prezes przewidział Nagrodę Pocieszenia ;-) )
Nie wiem też, czemu sie czepiasz Utratosa, jest zapisany, przyjedzie, zagra i kropka. Nie ważne, czy wygra z Alanem czy nie, nie o to chodzi!! Dla mnie może być nawet ostatni, ważne żeby był, i on tez tak myśli, nie boi się :-) I nawet ze złamanym palcem przyjedzie, żeby pączka dostać :D

adik - 2004-06-14, 12:29

Hmm.. Nie stać mnie na dobrego adwokata, bo ani dobrze nie gram w Gomoku, ani nie jestem sympatyczny, wobec czego będę się bronił sam.

Cytat:
To, ze Ci rodzice nie pozwalają na turniej przyjechać, nie oznacza wcale że będzie on wielką klapą, bo nie będzie Adika!!


Na zjeździe w Łodzi też mnie nie było - nie było klapy. Dobrze wiesz, że nie o to chodzi, więc po co takie głupie wnioski?

Cytat:
Adik, krytykowac łatwo, nie??


No tak, ale to zawsze mnie się krytykuje, i jestem takim jakby obiektem krytyki, no ale tak już jest, że jak ktoś ma 24xx w Gomoku, to na forum Gomoku gdzie, tak jak na Kurniku, jest wielką gwiazdą, to nikt mu niczego nie wytknie, poza osobą, której i tak nikt nie lubi. Dlatego to robię, jeśli mi tak pasuje. Poza tym Utratos jest dorosły, co wg was daje mu monopol na mądre gadanie. Johanko.. Twoja wypowiedź też wydawała się jakaś taka w miarę poważna, sensowna, jak przystało na dorosłego, ale jak o pączkach wspomniałaś, to mi nadzienie w gardle stanęło.

Pozdrawiam, Adik.

Gość - 2004-06-14, 12:39

Może źle postawiłam akcenty w moim poście, więc napiszę inaczej - to forum, to nie misio, tutaj motywujemy sie pozytywnie, krytyka wskazana, ale także pozytywna! A Ty na każdym kroku robisz nieprzyjemne docinki. List który napisał Utratos miał sens, i był właśnei taką motywacją, ty postanowiłeś skrytykować ideę zawartą w jego meritum, ok, nie neguję, ale zaraz potem wjechałeś na Utratosa z jakimiś dziwnymi zarzutami, które wogóle nie dotyczyły treści postu!
A jeżeli nie zauważyłeś,że te pączki miały być niepoważne, żeby rozładować nieco atmosferę, nie wymagaj od nas, jako od ludzi pełnoletnich, że cały czas będziemy poważni.
Ps. A może, jeżeli wszyscy cię tak krytykują warto zwolnić na moment i przemyśleć swoje postępowanie, zamiast rozpoczynać kolejne boje?

Ece - 2004-06-14, 12:48

I teraz ladnie wracamy do meritum tematu, moze Milosz sie wezmie za edycje postow, kasowanie, lub ostrzezenia... Ja sobie daruje.

Niechec Adriana do Macka jest mi znana, wiec mnie to nie dziwi, ale takie uwagi to nie tutaj.

Ja jak jestem to mowie ludziom o turnieju, przekonuje ich, a przede wszystkim staram sie sprowadzic wiecej obcokrajowcow, co latwe nie jest.

Macku, rozumiem ze wchodzisz Gomoku_Mentorem i namawiasz do turnieju ?

angst - 2004-06-14, 13:23

Adik - nie wiem skąd Twoja niechęć do Utratosa. I mylisz się co do stosunku ludzi do niego tutaj. Widocznie nie czytasz uważnie forum, skoro nie dostrzegłeś sporów w wielu wątkach, których centrum stanowiły wypowiedzi Maćka.

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś fanem Alana. A gdybym miał się założyć, to prędzej nie zagra on, niż Utratos. Maciek był w Łodzi i grał na gobanie z nami. Czego niby ma się bać? To tylko gra i są lepsi i najlepsi. Nawet bym się ucieszył, gdyby zagrali w turnieju jednocześnie Alan, Hance i Rika, w co kompletnie nie wierzę. Dodatkowo zwycięstwo Alana nad Maćkiem, czy Andrzejem, zamknęłoby usta niektórym sceptykom i w pewnym sensie oczyściło atmosferę. Chodzi o to, aby w kwestii rozwoju Federacji zapomnieć o własnych sympatiach i antypatiach. Ja akurat do nikogo nic nie mam (no może nieliczne wyjątki). Jak Utratos marudzi albo coś kręci to mu to mówię... Jak mądrze coś napisze (a jest tak często) to mu przytaknę. W kwestii poruszonej w tym temacie nie trzeba geniuszu, aby zauważyć, że ma w 100% rację. Ponadto jest on jednym z nielicznych, którzy naprawdę DZIAŁAJĄ na forum. Nie bójcie się swoich pomysłów i piszcie. Może nie zawsze z sensem, ale piszcie. O frekwencji w grach reprezentacyjnych nie piszę, bo mi się płakać chce...
Utratos się nie zgłosił i z perspektywy czasu widać, że była to dojrzała decyzja, na którą niestety wielu nie było stać... Ech, szkoda gadać...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Nie kasujcie tego posta, jest na temat!

utratos - 2004-06-14, 15:50

hej!
Adik sorki ale mylisz pewne sprawy. post mial sens bo co innego informacja na kurniku na ktora malo kto zwraca uwage a co innego informowanie na glownym czy bezposrednie informowanie. Poza tym twoj post nic nie wniosl do tematu a moj mam nadzieje ze cos wniesie jesli ludzie zacxzna reklamowac turniej i skutkiem tego bedzie udzial wiekszej ilosci graczy w turnieju
co do alana to mam nadzieje ze kolejny raz nie zawiedzie. zreszta po co pisac o przeszlosci:)

UTRATOS

Chaosu - 2004-06-17, 22:38

  Głównie do Adika, ale nie w formie zarzutów i nie tylko do niego.

 Jadę na turniej.
 Mam 12-16 lat.
 Nie mam żadnych szans w gomoku i renju. Zapisałem się na gomoku dla zabawy, a na renju, bo pieniądze z wpisowego mają wspomóc finansowo Federację.
 
Cytat:
Że dziecko podejdzie do rodziców i krzyknie:

- Tato, mamo! Utratos napisał, że zaprasza na turniej Gomoku!
- To wspaniale! Jak Utratos zaprosił to możesz jechać..

 Jedynym zastrzeżeniem do mojego członkostwa w Federacji było zdanie mamy(mniej więcej): „Ale jeśli w statucie będzie że macie chodzić po domach i namawiać ludzi do gry to w żadnym wypadku.”, do turnieju nie było ale.

  Co do kampanii kandydatów do PE. mój wujek jest eurodeputowanym, jakieś ale ?

  Wnioski:
1. Czym się wyróżniam spośród innych zwykłych graczy gomoku? Mieszkam w Warszawie.
     Czym się nie wyróżniam ? Mam 12-16 lat, jestem słaby, mam rodziców.

  Proponuję dodatkowo w razie potrzeby przyczepić się do postu Adika, a odczepić się od Adika, w każdym poście było coś o nim, a o jego poście już mniej....

  Ogólnie jestem za kampanią ale pewnie i tak wyjdzie tak jak z popularyzacją pente.

adik - 2004-06-18, 14:52

Wiek już nie ma znaczenia - jesteś z Wawy, to wszystko załatwia, bo tylko ważne sprawy mogą Cię zatrzymać, jeśli chcesz jechać, a wnioskując po Twoim poście wynika, że chcesz.

Co za problem wyjść na miasto i ew. poprosić o dyszkę od rodziców?

No chyba, że macie 500 zł na miesiąc, ale nawet popatrzeć możesz, a to już frajda..

Reszty nie komentuje.. grasz, bo chcesz wspomóc federacje - szycztny cel, ale jedyny powód.

Ja postaram się namówić wujka - może będe, ale tylko jeśli złożycie obietnice, że mnie nie zabijecie :P

Pozdrawiam, Adik.

dzazga - 2004-06-18, 15:16

ale pomysl adik jesli mowisz wyjsc na miasto w warszawie to chyba nigdy w niej nie byles ... :D warszawa jest troszke duza , a jesli chaosu mieszka dosyc daleko od miejsca na ktorym rozgrywany bedzie turniej to wybacz ale musi miec dojazd i z cala pewnoscia pozwolenie rodzicow . niektorzy maja durnych rodzicow ze moga robic co chca ale chyba chaosu nie ma takich i musi miec pozwolenie na dluzsza wyprawe po warszawie ...

[ Dodano: 2004-06-18, 16:18 ]
wiem ze wszytskie moje posty sa nie gramatyczne nie stylistyczne z duza dawka bledow interpunkcyjnych ale wiecie ja sie nie staram :D i wogole :d

adik - 2004-06-18, 17:27

Zła wiadomość dla tych, którzy mnie nie lubią! :P

Będe na turnieju w Warszawie. Wujek mnie zawiezie. Raczej na 100% będe mógł tam być.. Oh yeah :D

Pozdrawiam, Adik.

Chaosu - 2004-06-18, 22:24

  Nie mam zielonego pojęcia gdzie jest ta szkoła w której będzie turniej, gwoli jasności.

  Och, Adik, to fajnie, może pokażę Ci ciut Warszawy żebyś wiedział gdzie jest np. stadion X-lecia : D. Acha, nie mam 500zł na miesiąc, ale za wpisowe zapłacę razem 40zł i sam na to muszę pracować : /.

  I wkońcu na temat: Obiecuję że grając z ludźmi w pente będę ich pytał, czy nie pojadą na turniej. Narazie rezultat: zero nakłonionych (będą premie za zrekrutowanie do Federacji? ; P ).

kantpie - 2004-06-19, 08:30

adik napisał/a:
Zła wiadomość dla tych, którzy mnie nie lubią! :P

Będe na turnieju w Warszawie. Wujek mnie zawiezie. Raczej na 100% będe mógł tam być.. Oh yeah :D

Pozdrawiam, Adik.


To fajnie. Pokaż im, że junior też może wygrać :)

adik - 2004-06-19, 12:56

jacol91 napisał/a:
adik napisał/a:
Zła wiadomość dla tych, którzy mnie nie lubią! :P

Będe na turnieju w Warszawie. Wujek mnie zawiezie. Raczej na 100% będe mógł tam być.. Oh yeah :D

Pozdrawiam, Adik.


To fajnie. Pokaż im, że junior też może wygrać :)


Jacol, tobie się coś nie pomyliło?

Nie pamiętasz kłótni stulecia na Gadu Gadu?

A ja i tak nie wygram.. powalczę o miejsce w pierwszej dziesiątce :P

Pozdrawiam, Adik.

kantpie - 2004-06-21, 09:00

pamiętam, i co z tego

wystarczy że nas godnie zareprezenujesz :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group