Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - kumoterstwo adminów ??

teletombola - 2006-05-15, 10:17
Temat postu: kumoterstwo adminów ??
Jestem przeciwniczką płakania i wszelkiego opłakiwania ale kumoterstwo adminów zirytowało mnie do tego stopnia ze napisalam o tym. Dla mie stronniczość adminów przechodzi wszelkie granice, setki razy widywałam ludzi którzy bluzgali na wszystko i wszystkich, obrażając się wzajemnie, mało tego wiele razy sama wysłałam administratorowi screeny jak obrazaja mnie i co ?? zero reakcji !!!! Mam to gdzies czy ich ukaraja czy nie chodzi mianowicie o to ze na ostatnim turnieju dobrze mi szlo z początku i net wywalil mnie na 2 gry, wiec napisalam oczywiscie z krpokami aby nie bluzgac do konca jaki mam net, nikogo nie obrazilam i co ??? odcieli mi czata z tym sie zgodze ale na drugi dzien mialam zablokowany nick i ban na caly dzien !!! chyba sie adminkom w glowkach poprzewracalo lub maja jakies komleksy z okresu mlodosci, moze mama ich nie kochala..nie wiem, za zdanie na temat netu utrata niku i ban na dzien a wszyscy kolezkowie mosci admninow bluzgaja na wszystko i wszystkich oczywiscie bezkarnie, jesli ktos ma problem z zachowaniem uczciwosci i stronniczosci powinien raczej zajac się ogródkiem przed blokiem a nie administrowaniem...tyle w tym temacie...
ermijo - 2006-05-15, 10:49

Takich tematów pisanych pod wpływem emocji, które jeszcze nie opadły po otrzymaniu kary od opa, było tu już kilka(moze -naście). Sam zresztą byłem autorem ich kilku, bo chciałem się dowiedzieć czegoś na temat mechanizmów, procedur postępowania operatorów; z przykrością wysnułem wnioski, że wszystko, co się wokół nich toczy osnute jest mgłą tajemnicy nie do przebicia.

Dlatego też - Droga Teletombolo - proponuję się pogodzić z tym co Cie spotkało, bo nic nie wskórasz, chyba że masz takie znajomości jak Angst, no to powodzenia.

Ja nie widziałem akurat, jakich słów używałaś - ale nie musiałaś się wcale bardzo starać, żeby otrzymać blokade czatu. Podczas turniejów oficjalnych, prawie zawsze jest jakiś op, który zwaraca szczególną uwagę na porządek w czasie trwania turnieju, za niwelowaniu spamu, kłótni, wulgaryzmów itp.

teletombola - 2006-05-15, 10:59

ermijo napisał/a:
Dlatego też - Droga Teletombolo - proponuję się pogodzić z tym co Cie spotkało, bo nic nie wskórasz, chyba że masz takie znajomości jak Angst, no to powodzenia.


Alez ja się z tym pogodziłam, dziwi mnie jednak brak trzezwej oceny, za zdanie nie obrazajace nikogo ban nicka ??? ban na gry ??? troche bez sensu sam przyznasz.
Druga część zdania Twego po przecinku potwierdza jakies dziwne kumoterstwo :)

pozdrawiam :)

ermijo - 2006-05-15, 11:13

teletombola napisał/a:
Druga część zdania Twego po przecinku potwierdza jakies dziwne kumoterstwo :)

Nie znam do końca okoliczności bana nicka piotrek401, więc nic nie sugerowałem.Niech sam Angst się wypowie, jeśli będzie zainteresowany. Zresztą bana nie otrzymał za pisanie na czacie, tylko jak słyszałem, widziałem: spuszczenia rankingu do niebieskiego :)

Fizycznie jest możliwe cofnięcie blokady konta - problem jednak z uzasadnieniem, że było to spowodowane błędem człowieka(opa) lub kradzieżą nicku oraz z tym, że trzeba mieć jakąś pozycję w gomoku, np. być w zarządzie PSGRiP, bo inaczej każdy by się odwoływał dziennie po kilka tysięcy razy :D

teletombola - 2006-05-15, 11:24

ermijo napisał/a:
trzeba mieć jakąś pozycję w gomoku, np. być w zarządzie PSGRiP, bo inaczej każdy by się odwoływał dziennie po kilka tysięcy razy



równi i równiejsi :) .... hmm ponadczasowy Orwell :)

dusksky - 2006-05-15, 14:17

Teletombolko widac ze jestes nowa w tym swiatku.
Musisz sobie uswiadomic jedna rzecz: na kurvniku sa rowni i rowniejsi!
Opow, klopow i szlag wie kogo jeszcze mamy co niemiara wszyscy sa pupilami boga kurnika kvassa. Do tego kazdy podopek ma swoich pupilkow (zwyklych szarych graczy kurnika) maja oni pewne przywileje mowic otwarcie przymyka sie oko na ich wybryki na glownym czacie itp. I to musisz przyjac do wiadomosci jako aksjomat!
Oczywiscie mozesz zmienic swoj status w spolecznosci kurvnika musisz dorwac jakiegos opka i lizac lizac i jeszcze raz lizac (wiadomo co). I ktoregos dnia zrobisz test wyskoczysz na glowny i przybluzgasz komus... i co? i nico ... nic sie nie stanie nikt Ci nie da bana, kicka, bloka. Dlatego ten caly regulamin co MAF naskrobal pod wplywem chwili to jedna wielka smiechawa! Pupile bluzgaja, spamuja, nabijaja i nikt im nic nie zrobi. Dlatego oszczedz sobie nerwow i miej to gleboko w D. W kazdej chwili moge przedstawic 10 screenow i linkow ze mam racje :-)

Gość - 2006-05-15, 14:45

Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net (i nie ma co bulgotać, że ku..a czy je..ny net nie są przekleństwami, do mnie to nie przemawia.)

Dusk...aż mi emotki zabrakło :)

bałtyk_gdynia - 2006-05-15, 14:53

Johanka_z_arcu napisał/a:
Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net

Blokade czata moze jeszcze jakos bym zrozumial, ale nicka to lekka przesada...

ermijo - 2006-05-15, 15:02

Przesadzasz Dusksky ...

Niby kto ma rozrabiać ? Volvo, Paveo, Sodam a moze Twardogłowy i Armia ? Nie wydaje mi się, żeby mieli znajomości, co zostało udowodnione wiele razy (kicki, bany, blokady czata).

Ja nawet nie znam wszystkich opów oraz nie wiem ilu ich nawet jest, podobno tego się nie podaje do publicznej wiadomości żeby "policja polityczna" mogła sprawnie działać.

Mi się nie podoba zachowanie opka Kvassa, ale reszta w zależności od dnia, pogody i humoru dobrze radzi sobie z pilnowaniem porządku.

P.S. Czy wchodzilibyście na Kurnik i przeklinali, gdyby nie było ludzi - opów, tylko roboty, które automatycznie by blokowały konto + ban na 24 godziny, niezależnie od tego, czy ktoś napisał jedno krótkie "*u*" czy kilka "*u**a" :?: .

zukole - 2006-05-15, 15:39

Ermijo napisał:

Ja nawet nie znam wszystkich opów oraz nie wiem ilu ich nawet jest, podobno tego się nie podaje do publicznej wiadomości żeby "policja polityczna" mogła sprawnie działać.

Zerknij w kontakty Meg ( podobno odpowiedzi są w kontaktach )

dusksky - 2006-05-15, 15:57

ermijo napisał/a:
Przesadzasz Dusksky ...

Niby kto ma rozrabiać ? Volvo, Paveo, Sodam a moze Twardogłowy i Armia ? Nie wydaje mi się, żeby mieli znajomości, co zostało udowodnione wiele razy (kicki, bany, blokady czata).


Nie chce mi sie rozpisywac bo na dzien dzisiejszy kurvnik mnie tyle interesuje co zeszloroczny snieg.
Zreszta protekcja u opa nie ujawnia sie tylko jak bluzgasz na glownym. O wiele bardziej jest ona pomocna przy nabijaniu rankingu do astronomicznych wartosci (2400, 2500) :P
A w regulaminie MAFa jak byk jest napisane, ze nabijanie bedzie karane banem hahaha!
Kpina

ermijo - 2006-05-15, 16:08

Podaj mi link do tego regulaminu Mafa
teletombola - 2006-05-15, 16:14

Johanka_z_arcu napisał/a:
Tombola, z tego co wiem to op może dac blokadę czata nie tylko jak kogoś obrazisz, wystarczy, że napiszesz w niewybredny sposób jaki masz beznadziejny net (i nie ma co bulgotać, że ku..a czy je..ny net nie są przekleństwami, do mnie to nie przemawia.)


nie chodzi o to Johanko tylko o to ze istnieje chyba jakas skala, zdanie na temat netu i blok nicka i gier na dwa dni ?? troche porypalo chyba kogos, dobrze ze zgloszenia do ABW nie zrobił byłby polew :)

bałtyk_gdynia napisał/a:
blokade czata moze jeszcze jakos bym zrozumial, ale nicka to lekka przesada...


no pierwszy który zrozumiał sens posta :)

dusksky - 2006-05-15, 16:32

ermijo napisał/a:
Podaj mi link do tego regulaminu Mafa


http://www.kurnik.pl/faq.phtml#b1 #konkretny odnosnik do tego za co nalezy sie ban.

Jest troche wymieszane FAQ z regulaminem z zasadami.

wicherek - 2006-05-15, 16:37

Pryszcz, wszyscy narzekaja. Ja dostelem kiedys bloka na pewien czas, bo ruch ktory wykonalem w reversi byl wg obserwujacych ruchem programu :roll: a ze byl wykonany na dobrym graczu ktory byl opem - byl to argument... pisalem juz o tym w temacie dziwne zwyczaje w hydepark.
bad_mojo - 2006-05-15, 18:17

Ban nicka i ban na IP na jeden dzień? Proste - nie przeklinać w ogóle, albo być świadomym, że za każde małe przekleństewko może należeć się ban. Bo gdzie niby ma leżeć granica? A co do automatycznego banowania ermijo, to gdyby robiła to maszyna, wkrótce nie mielibyśmy i czatu, i graczy na kurniku.
dusksky napisał/a:
O wiele bardziej jest ona pomocna przy nabijaniu rankingu do astronomicznych wartosci (2400, 2500) :P

Jakim, przepraszam, nabijaniu? :P

fo_lou - 2006-05-15, 20:00

Jakby się dobrze przyjżeć, to wszyscy nabijają, prócz operatorów i osób, które nie grają rankingowo. A co do przeklinania to wstrzymam się z komentarzem, bo Polska to kraj złodziei i oszustów.

Pozdrawiam

Ece - 2006-05-15, 20:15

Zbyszku, Ty naprawdę masz jakiś kompleks. Bez kitu, ale naprawdę mi Ciebie żal.

Dla mnie sprawą oczywistą jest, że nie traktuje się wszystkich w ten sam sposób. Z relacji tromobli wynika, że admin zrobił be. Ale nie wiem jak to naprawdę wyglądało, a argument że inni coś tam i nie zostali ukarani... "on też ściągał a nie dostał jedynki!".

Tylko... do czego ten temat ma doprowadzić?

angst - 2006-05-15, 23:22

Ciężko mi coś konkretnego napisać na temat nicka Piotrek401.

Każdy wie, że był zablokowany, a potem odblokowany. Większość wie, jak i za czyją sprawą do tych wydarzeń doszło, a ja nie mam zamiaru tego ujawniać. Było, minęło.

Zastanawia mnie jednak, czy nie wpadliście czasem na pomysł, że niekoniecznie trzeba znać admina (być kumplem, czy jak ktoś napisał, powiedzmy, podlizywać się), a może admin zwyczajnie zna Was, np. z kilkuletniej obserwacji Waszych zachowań? :) Gdyby admini traktowali wszystkich jednakowo, znaczyłoby to, iż stali się takimi maszynami, o jakich pisał Ermijo.

Złożoność ludzkiego charakteru powoduje, że chcąc nie chcąc darzymy kogoś sympatią, lub żywimy do kogoś całkiem odmienne uczucie. Być może nie jest to czasem sprawiedliwe, ale tak już po prostu jest.

Czuję się trochę dziwnie, bo wyszedłem na lizusa i kumotra, aczkolwiek jestem ciekaw, skąd taki pomysł. A już bycie w Zarządzie PSGRiP jako usprawiedliwienie odblokowania nicka jest zwyczajnie śmieszne :)

Czemu mój nick został odblokowany, to w każdym razie pytanie nie do mnie...

Pozdrawiam

Angst

dusksky - 2006-05-15, 23:26

Ece napisał/a:
Zbyszku, Ty naprawdę masz jakiś kompleks. Bez kitu, ale naprawdę mi Ciebie żal.


Nie mam zadnych kompleksow. A juz napewno nie na punkcie gomoku. Problem w tym, ze zawsze wale prosto z mostu to co mysle a co moze byc odbierane przez innych jako kompleksy.

martin1234 - 2006-05-17, 18:31

Cytat:
mało tego wiele razy sama wysłałam administratorowi screeny jak obrazaja mnie i co ??


A to czytałaś? http://www.kurnik.pl/faq.phtml#e0
Jestem też ciekaw, dlaczego ktoś Cię obraża. Tak bez powodu, to raczej niewiele rzeczy się dzieje.

teletombola - 2006-05-18, 10:22

martin1234 napisał/a:
Jestem też ciekaw, dlaczego ktoś Cię obraża. Tak bez powodu, to raczej niewiele rzeczy się dzieje.



hehe to chyba mało wiesz o tym kurniku, bluzgaja na siebie co 5 min każdy na każdego bez powodu, szczególnie jeśli ma ktoś nick Volvo, wejdz i posiedz chwilke to zobaczysz jaki meksyk jest na tym czacie a potem sie wypowiadaj :)

losiu - 2006-05-18, 16:36

Niech się kłucą, olej to ze ktos cie wyzywa lub kogos innego! Najlepiej na tym wyjdziesz:) Przeciez przychodzi się grac a nie się wyzywac co nie?
jopq - 2006-05-18, 19:15

Chciałbym zauważyć, że...
-na kurniku jest taka wspaniała opcja jak ignorowanie innych, a nawet siebie. Niektórym może się wydawać, że jak się kogoś zablokuje, to można nie przeczytać czegoś co może być istotne, że może nas obrażać, a my nic o tym nie będziemy wiedzieli, ale...
-przecież, gdy ktoś, tak jak ja, wchodzi na kurnik raz na pare dni, to co mu za różnica, czy straci jakąś denną, pełną błędów wypowiedź jakiegoś chłystka? Jeszcze inaczej: co za różnica, czy mogę przeczytać jakaś bezwartościową wiadomość, która np.: obraża mnie lub kogoś innego, przecież jak zamknę kurnik, to ta osoba może dalej pisać swoje dyrdymały...

Dlatego też...
proponuję soczyście rozdawać ignory... jak ktoś obrazi - ignor, wyśle prywatną wiadomość o turnieju prywatnym - ignor, spamuje - ignor... od razu przyjemniej : )

Brakuje mi tylko wchodzenia na kurnik po liście ignorowanych :P

martin1234 - 2006-05-21, 11:22

teletombola napisał/a:
hehe to chyba mało wiesz o tym kurniku, bluzgaja na siebie co 5 min każdy na każdego bez powodu, szczególnie jeśli ma ktoś nick Volvo, wejdz i posiedz chwilke to zobaczysz jaki meksyk jest na tym czacie a potem sie wypowiadaj :)


Nie raz wchodzę na Kurnik, często rozmawiam z ludźmi na czacie głównym, ale jeśli nie powiem czegoś, co może kogoś urazić, to nikt na mnie nie bluzga.
I naprawdę podejrzewam, że dużo więcej spędziłem czasu na czacie na Kurniku, niż Ty.

A jak już coś takiego się zdarzy, to na pewno nie żaliłbym się na forum, bo to nie ma najmniejszego sensu.

ermijo - 2006-05-22, 17:11

A co myślicie o powołaniu komisji do różnych spraw. Zwłaszcza do kontroli i nadzoru nad operatorami. Przydała by się też prywatna policja polityczna kurnika:) Trzeba te wszystkie afery rozwiązać raz a dobrze i na zawsze !

Otwieram Komisje w sprawie zbadania nieprawidłowości działania operatorów na kurniku.
Zapisy na PW, albo na kurniku.
Szef Komisji - Ermijo

P.S. ups. odbiło mi :D D hhaha

teletombola - 2006-05-23, 10:25

martin1234 napisał/a:
A jak już coś takiego się zdarzy, to na pewno nie żaliłbym się na forum, bo to nie ma najmniejszego sensu.


temat postu nie brzmi "gorzkie żale" tylko"kumoterstwo adminów" co ma na celu ocenic sprawiedliwosc ich dzialania, jesli masz klooty z czytaniem ze zrozumieniem polecam do rozwiazania test gimnazjalny swietnie rozwija myslenie :)

ermijo napisał/a:
A co myślicie o powołaniu komisji do różnych spraw. Zwłaszcza do kontroli i nadzoru nad operatorami. Przydała by się też prywatna policja polityczna kurnika:) Trzeba te wszystkie afery rozwiązać raz a dobrze i na zawsze !


hehehe moze byc :) byle w niej Giertycha nie było :)

fo_lou - 2006-05-23, 21:19

Myślę, że ermijo byłby idealnym kandydatem na operatora! (czy też kogoś tam co nadzoruje) Niczego mu nie brakuje: jest arogancki, niezrównoważony i co najważniejsze nigdy nie da sobie spokoju z blokadami :)
bałtyk_gdynia - 2006-05-23, 21:57

fo_lou napisał/a:
jest arogancki, niezrównoważony i co najważniejsze nigdy nie da sobie spokoju z blokadami :)
opis idealny dla polityka robiacego ostatnio furore...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group