Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Gomoku, renju w Pardubicach, Czechy

Gość - 2006-05-30, 15:19
Temat postu: Gomoku, renju w Pardubicach, Czechy
14-16 lipca w Pardubicach odbędzie się kolejna edycja Czech Open gier towarzyskich. Renju zaczyna sie już w piątek o 15.30

Nc, Yossarian i ja planujemy pojechać. Są chętni? :-)

Szczegółowe info tutaj

ermijo - 2006-05-30, 16:32

Dam Ci znać w lipcu. ALe chętnie się wybiorę...
Ece - 2006-05-31, 22:23

Nigdy w Pardubicach nie byłem, a jak niektórym wiadomo, jeździć lubię :D

Wezmę dzień wolnego w pracy czy jakoś tak i się pewnie machnę. Ponad miesiąc jeszcze, także spoko loko luz i sponton ;)

maestro - 2006-06-01, 22:15

Chętnie bym pojechał, tym bardziej, że w Czechach ostatni raz byłem parę lat temu. Ale dopiero w lipcu będę mógł lepiej określić szansę, bo wygląda na to, że termin turnieju może kolidować z terminem składania papierów na uczelnie... :roll:
Gość - 2006-06-04, 18:51

Ećku - liczyłam na Ciebie :-)
Kocie...to teraz papiery trzeba składać osobiście? :-)

No i tak, jakoże zapowiada sie wieksza grupka (kolega z Pomorza jest jeszcze zainteresowany :-) ) autko odpada. Rozejrzałam sie zatem za jakimiś sensownymi pociagami. Takowych nie ma :P Są 2 mniej sensowne:

• 8.00 odjazd z Warszawy, pociag bezpośredni, na miejscu o 15.36, minus: EC + rezerwazja miejsc
• 5.45 z Poznania, na miejscu 13.34, jest tańszy na pewno, bo pośpiech, minus: z przesiadką w Hradcu (mozna zabrać po drodze Auticzko ;-) ) i o mniej dogodnej porze.

Warszawski pociag bardziej pasuje Ece'mu, poznański Nc'emu, Yossowi i mnie to raczej bliżej do warszawskiego (zeby go zlapac, wyruszamy o 3.55, a zeby zlapac poznanski, juz o 23 dnia poprzedniego), Pomorzanin dołaczy zapewne do Yossa i mnie :)

Rozważcie wszystkie za i przeciw i piszcie. Albo poszukajcie czegoś ciekawszego, byle nie autobus :]

Ece - 2006-06-04, 22:20

Okaże się ile osób pojedzie ;) Autko to podejrzewam większy problem żeby w ogóle było, a nie że za dużo osób ;)

A może z Ostrawy jest jakiś konkretny dojazd, to się wbijemy w czwartel Ondikowi na chatę, zrobimy burdel, opróżnimy lodówkę i jedziemy dalej :]

Gość - 2006-06-05, 10:29

Ondik to sobie jedzie w najlepsze w czerwcu na Wyspy i nie wiadomo kiedy wróci ;-)
Zawsze można jechać na stopa i wyścigi, kto szybciej dotrze :P

Gość - 2006-06-06, 12:30

Informacja przdatna, zdobyta dzieki pomocy Peacemana (dzięki Peace :) )

Koszt pociagu EC Warszawa - Pardubice w obie strony - 233 złote + miejscówka 25 zł. Już bardziej tej kwoty nei da sie obniżyć (obowiązuje tylko zniżka na bilet powrotny 40 %, juz wliczona w podana cene biletu).
Co Wy na to? :)

nc - 2006-06-06, 14:27

te Pardubice są na końcu świata? za pociąg na syberię bym mniej zapłacił :P

czemu jak jechaliśmy do pragi to bylo taniej? to jest aż tak bardzo daleko czy co się zmienia? może jakieś cło czy inny podatek od podróży nałożyli? ;p w 5 osób taniej wyjdzie wypożyczenie samochodu i przejechanie w obie strony :P

Ece - 2006-06-06, 22:19

EC to pamiętam, bo sam patrzyłem jak mieliśmy jechać do Pragi. W końcu podróż na raty wyszła o połowę taniej ;)

Osobiście wariant pośpiechu z przesiadką chyba bardziej przypada mi do gustu. Głównie dlatego, że ostanio dzięki temu zamiast 260 zł zapłaciliśmy jakieś 120 zł.

Gość - 2006-06-07, 08:56

Ok Marudy :P

Znalazłam jeszcze cos takiego:
Wyjazd z Wawy o 21.20, na miejscu jesteśmy o 5.46 - pociąg nocny, bezpośredni, pospieszny, a nie jakis strasznie drogi EuroCity, nawet nie trzeba miejscówek kupowac. No chyba ze chcecie sie przejechać kuszetką ;-)

I wariant powrotny:
Ten sam pociąg, tylko w drugą stronę :)
Czyli wyjazd z Pradubic 22.30, w Wawie jesteśmy o godzinie 6.39 (W-wa Zach.)

Minusem jest napewno to,ze bedziemy w PArd. tak wcześnie, ale zawsze mozna sie dogadac z paniami w akademiku,zeby nas wpusciły "na pokoje", to bysmy odespali :)
Plusem z kolei jest cena (to jeszcze najlepiej sprawdzić na dworcu jednak) i to, ze ludziom spoza Warszawy lepiej na niego zdążyć :) ( Nawet Nc ma super dojazd :P )

Takw ogóle to jestem dumna że te pociągi znalazłam, bo oczywiscie na stronce PKP ich nei wyświetla, tylko Czesi porządnie powiadamiaja o wszystkich mozliwych połączeniach...

[/b]

nc - 2006-06-07, 10:31

hmm, połączenie z Paradubicami przez Warszawę, coś mi to wygląda na lekki objazd, może jeszcze o Gdańsk czy Moskwę zahaczymy? ;)

no ale z dwojga złego to już wole jechać objazdem w grupie niż sam przez Wrocław i z przesiadką w czechach, tylko się zgubie i na co mi to :P

Ece - 2006-06-07, 21:28

Przede wszystkim żeby można było odespać podróż, aby nie było jak ostatnio ;)
Gość - 2006-06-08, 11:55

Dobra ludki, bo Ales popędza, trzeba WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE najlepiej na wczoraj, bo neibedziemy mieli noclegu!

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy. I proszę, zróbcie to jak najszybciej.
W punkcie Accomodation Request wpiszcie "Koleje Univerzity Pardubice * garni ".

Peaceman - 2006-06-10, 10:37

Johanka_z_arcu napisał/a:
Wyjazd z Wawy o 21.20, na miejscu jesteśmy o 5.46 - pociąg nocny, bezpośredni, pospieszny, a nie jakis strasznie drogi EuroCity, nawet nie trzeba miejscówek kupowac


Niestety ceny biletów są jednakowe:

255zł w obie strony z miejscówkami, w przedziale 6 osobowym

285zł z kuszetką w obie strony

W tym wypadku płaci się za przebyte kilometry, a nie za czas podróży więc ceny są takie same.

Gość - 2006-06-10, 22:17

Pociag z Poznania (odj. 5.45) do granicy w Międzylesiu kosztuje 28 zł w 2 klasie,w jedną strone, przy zniżce stud. 37%

Czyli mozna by sie pokusic wlasnie o ten wariant podrozy, co do Pragi, wtedy w pazdzierniku - kupno biletu do granicy + drugi po odprawie u czeskiego konduktora, wychodzi taniej niz bilet na cala trase, bo nie ma oplaty za przekroczenie granicy ;-)

Ece - 2006-06-11, 09:34

Peaceman napisał/a:
Niestety ceny biletów są jednakowe:

255zł w obie strony z miejscówkami, w przedziale 6 osobowym

285zł z kuszetką w obie strony

W tym wypadku płaci się za przebyte kilometry, a nie za czas podróży więc ceny są takie same.
Jeśli kupisz od razu bilet do Pardubic to są jednakowe. Jeśli kupisz tylko do granicy i potem u czeskiego konduktora dalej, wychodzi o połowę taniej. Ale tego na informacji już Ci nie powiedzą.
Peaceman - 2006-06-11, 20:50

Ece napisał/a:
Jeśli kupisz od razu bilet do Pardubic to są jednakowe. Jeśli kupisz tylko do granicy i potem u czeskiego konduktora dalej, wychodzi o połowę taniej. Ale tego na informacji już Ci nie powiedzą.


Na całe szczęście mam Ciebie :)

Ece - 2006-06-11, 21:38

Peaceman napisał/a:
Na całe szczęście mam Ciebie :)
Wiem wiem :) ja też Cię kocham :)

A tak w ogóle to oczywiście Johanka ma takie wtyki, nie mówiąc już o tym, że będzie ją trzeba wykorzystywać m.in. do kupowania listków na pociąg i takich tam ;)

Gość - 2006-06-12, 18:35

"I takich tam" brzmi conajmniej wieloznacznie Panie Jerzy :P
Ece - 2006-06-12, 18:44

Johanka_z_arcu napisał/a:
"I takich tam" brzmi conajmniej wieloznacznie Panie Jerzy :P
Jak co najmniej (tak się pisze :P ) jest "wieloznaczne", to ciekawe ile jest co najwięcej :]
jopq - 2006-06-13, 00:58

"co najmniej" - wielomianowa
"co najwięcej" - wykładnicza

Ece - 2006-06-26, 19:56

No to ja niestety nie pojawię się w Pardubicach. Zorganizowałem sobie czas w lipcwe weekendy zapisując się na kurs żeglarski, a rejsu do Pardubic tam nie przewidują ;)

Będę za Wami tęsknił, dopingował i zazdrościł :D

ondik - 2006-07-18, 10:31

wyniki: http://www.piskvorky.cz/?kat=5&yd=168 wiec ja i kedlub awansujemy do AT. Moze wy byscie mogli tez zrobic jakis polski QT?
bad_mojo - 2006-07-18, 11:03

czemu w gomoku nie grałeś? :-)
ondik - 2006-07-18, 13:00

bo w sobote wieczor mialem party :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group