Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Nabijacze

dusksky - 2006-06-07, 20:34
Temat postu: Nabijacze
Niech mnie ktos oswieci do cholery jasnej.
Wlasnie sobie spuszczalem 2 nicka i ... kvass nie daje mi bloka na nicka.
Malo tego rozpoczyna ze mna pogawedke na czacie glownym.
Nick dusk i fanulek spuszczone. Malo tego gdy kvass sobie gawedzil napisalem na czacie
"kur*a" oraz "jebanego nicka" no i co? I gowno nawet to nie raczylo go zmusic do tego zeby mi wjebac bloka. Jedyne co zrobil to wykopal mnie w dupala z kurnika i na tym sie skonczylo.
Czy nawet juz nie mozna dostac bloka? Jedni za byle co dostaja bloka a ja za takie straszne przestepstawa jak spuszczanie nicka i bluzganie i to w obecnosci kvassa nie dostaje :( Ciesze sie bardzo ze kvass mnie lubi, ale prawo jest prawem i trzeba sie do niego stosowac. I jesli ktos je lamie trzeba zbanowac. I teraz mam dylemat co zrobic by dostac bloka? Bluzganie i zbijanie nicka nawet w obecnosci kvassa nie pomaga!
Moze skoro spuszczanie nie dziala to mozne nabijanie w gore np. 2600?

Tramwaj - 2006-06-07, 20:45

No to masz problem..
Ece - 2006-06-07, 21:27

Skoro tak bardzo Cię kręci "dura lex sed lex", to masz warna za brzydkie wyrazy ;)

A co do tematu... Naprawdę chcesz o tym porozmawiać?

dusksky - 2006-06-07, 23:39

Jureczku mozesz smialo mi dojebac warna na 3 miesiace!
Pierdoli mnie to.

Proszę bardzo /Ece

jopq - 2006-06-08, 00:04

Patrząc globalnie, to co za różnica, kogo obchodzą jakieś 2 nicki, jak przez samo Go-moku przewija się ich ok. 60k miesięcznie. Z wulgarnym słownictwem też jest pewnie podobnie, a poza tym nie ma co blokować na siłę jak ktoś tylko prowokuje...

2600 bardziej bulwersuje ludzi, więc może... :) A tak swoją drogą, to ranking ELO dla takich ilości partii jest do niczego.

Paveo - 2006-06-08, 09:11

jopq napisał/a:
Patrząc globalnie


Patrzac globalnie to Kvass sie opier...dziela. Bo jezeli ma full opa to powinnien smigac po statystykach i szukac przekretow a ten przychodzi na kurnik posiedzi i idzie;/ nawet jak przynim ktos cos robi to nie raczy zadzialac. Wiec po co taki op?? moze uzyskam odpowiedz na moje pytanie.

fo_lou - 2006-06-08, 12:22

Kvass jest od blokowania nicków z wysokim rankingiem treningowym, a niskim turniejowym.
jopq - 2006-06-08, 12:28

Jesteś śmieszny, myślisz, że człowiek nie ma nic innego do roboty... Można oczekiwać, że będzie blokował jakichś aktywnych graczy, którzy aż się o to proszą, ale grzebać w statach - co za marnotrawstwo czasu.
Ece - 2006-06-08, 17:57

Kurt napisał/a:
Bo jezeli ma full opa to powinnien smigac po statystykach i szukac przekretow[...]
A dlaczego? Jak bywa rzadko i nie ma czasu, to niby może i tego full opa nie mieć, chociaż z drugiej strony co za różnica? Tak przynajmniej czasem bloknie jakiegoś niewyżyta :]
ermijo - 2006-06-09, 05:50

dusksky napisał/a:
I teraz mam dylemat co zrobic by dostac bloka? Bluzganie i zbijanie nicka nawet w obecnosci kvassa nie pomaga!

Dać mi ten nick, a ja się postaram o bana w ciągu jednego wieczoru, albo napisz w opisie Twardogłowy lub kejsi es(co kolwiek to kur... znaczy).

Czy wie ktoś co znaczy to cholerne KEJSI ES ?????
Kurt napisał/a:
Patrzac globalnie to Kvass sie opier...dziela. Bo jezeli ma full opa to powinnien smigac po statystykach i szukac przekretow a ten przychodzi na kurnik posiedzi i idzie;/ nawet jak przynim ktos cos robi to nie raczy zadzialac. Wiec po co taki op?? moze uzyskam odpowiedz na moje pytanie.

Zgadzam się. Tyle tylko, że on ma honorowego opka, czyli pełni tą funkcję dożywotnio jak sądzę. Czyli nawet jak będzie miał 70 lat, też będzie banował.

Zdziwiło mnie to, że kvass(co wynikało z relacji Fanulka) rozmawiał na głównym czacie. To taka rzadkość, jakby Ando siedział na kurniku 14 godzin na dobę przez miesiąc.

Zbyszku, widzisz tak juz to jest - Ban napotyka ludzi w najbardziej tajemniczym i nieodpowiednim momencie.

P.S. Ciekawi mnie tylko, co spowodowało, że chciałeś spuścić 2 nicki :( ??

bad_mojo - 2006-06-09, 20:14

Kurt napisał/a:
Wiec po co taki op?? moze uzyskam odpowiedz na moje pytanie.

Żebyś ty nim nie był.

Natomiast kejsi es wiąże się według mnie z miłością, jak wszystko. Kejsi es - Casey S. (lub inne pisownie imienia Kejsi, w każdym razie nie do namierzenia).

angst - 2006-06-10, 09:20

ermijo napisał/a:
Zdziwiło mnie to, że kvass(co wynikało z relacji Fanulka) rozmawiał na głównym czacie. To taka rzadkość, jakby Ando siedział na kurniku 14 godzin na dobę przez miesiąc


Sporo się widać pozmieniało. Teraz mniej siedzę, więc nie wiem. Dawniej Kvass rozmawiał na ogólnym, ale i też grało w gomoku maksymalnie 30 osób jednocześnie :)

Jeśli chodzi o "kejsi es", to ja bym obstawiał na jakąś gwarę, może dziecięcą ;)

Pozdrawiam

Angst

Chaosu - 2006-06-12, 15:51

. . .Tu jest jak w rezerwacie nic się nie zmienia.

PS. Kto mnie lubi z opów że nigdy nie dostałem żadnej kary?

roy_ - 2006-06-14, 13:27

Techno
Przemek - 2006-06-20, 11:55

ermijo napisał/a:
Czy wie ktoś co znaczy to cholerne KEJSI ES ?????


wg mnie to : "Kvass to "

Gość - 2006-06-20, 17:25

Raczej pudło Przemku.
bad_mojo - 2006-06-21, 19:16

Bo on się zasugerował nazwą firmy Jerzego Urbana - URMA - czyli, jak sam przyznał, Urban Ma :]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group