Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Zapraszam polskich graczy gokoku,renju i pente na forum

utratos - 2004-04-29, 16:26
Temat postu: Zapraszam polskich graczy gokoku,renju i pente na forum
Witam!

W tej chwili dziala jedynie forum federacji w najblizszym czasie(powiedzmy miesiac) powinna ruszyc stronka federacji. Niech wszyscy dotychczasowi uzytkownicy forum zapraszaja innych potencjalnie chcetnych do wspolpracy, uczesnictwa w federacji czy chocby dzialania na forum.


UTRATOS!

Ece - 2004-04-29, 16:29

Mysle ze jakbys wszedl nickiem Gomoku_Mentor na kurnik i napisal ze zapraszasz na forum, to odzew bylby niemaly :wink:
utratos - 2004-04-30, 12:18

32 osoby tylko! To jakis zart??? Powiadamiajcie innych o powstaniu forum federacji i zachecajcie ich zeby sie tu zapisali.

UTRATOS!!

Ece - 2004-04-30, 15:04

utratos napisał/a:
32 osoby tylko! To jakis zart??? Powiadamiajcie innych o powstaniu forum federacji i zachecajcie ich zeby sie tu zapisali.

UTRATOS!!
Forum dziala zaledwie pare dni- to i tak duzo. Poza tym zakladam ze oczywiscie sam wszedles na kurnik i zaprosiles ludzi tutaj- najlepiej red nickiem, bo wtedy wiecej osob zwraca na to uwage.

P.S. Wyczyscilem troche temat

utratos - 2004-05-01, 11:30

Ponawiam apel! Zapraszajcie ludzi na forum!:) 41 osob to naprawde malo!!!


UTRATOS!

[ Dodano: 2004-05-01, 15:35 ]
Weszlismy do unii a tu na naszym forum tylko 45 osob zarejestrowanych!Wstyd!Powiadomcie innych bo nie chce mi sie wierzyc ze tylko 45 osob interesuje sie gomoku:)

UTRATOS!

dzazga - 2004-05-02, 13:26

tez wam pomoge troszke w reklamowaniu chociaz na kurnik wlaze zadko ale linka podac moge :P
utratos - 2004-05-02, 14:03

53 osoby brakuje conajmniej drugie tyle!! Gdzie sie pochowaliscie?:)Mam nadzieje ze po dlugim odpoczynku wszyscy sie znajda

UTRATOS!

kewes - 2004-05-02, 15:47

Witka

Staram sie caly czas reklamowac forum i zachecac ludzików do rejestracji.
Widaje mi sie ze jak na tak któtki czas istniena to duzo osób jest zarejestrowanych, tylko cześć z nich tylko czyta, taj jak ja ( :-) ) ale jak trza to cosik nabarźgram :P :mrgreen:


kewes :mrgreen:

utratos - 2004-05-04, 13:43

58 to wciaz malutko!!! Przeciez na kurniku jest ponad 120 w jednym momencie. Zapisujcie sie na forum a potem do federacji- poleca utratos:)

UTRATOS!

kaka - 2004-05-04, 14:16

Wiekszościom ludzi musze tłumaczyć, że to nie jakaś elitarna organizacja i że nie są zasłabi żeby się zapisać. Ehh.... Jak myślicie dlaczego większość ludzi tak myśli jak się o tym dowiaduje???

Może kojarzą to z NIRPG...hmmm

utratos - 2004-05-04, 14:26

Trzeba pokazac ze gomoku moze byc tez forma relaksu odpoczynku i ze mozna przy tym spotkac wspanialych ludzi:))

UTRATOS!

kaka - 2004-05-06, 00:14

Pewnie. Ważne jest żęby jednak nie przesadzać z gomoku. Co za dużo to nie zdrowo. Napoczątku się bardzo starałem, żęby jak najszybciej sie nauczyć grać i bardzo dużo grałem. Teraz gram już o wiele rzadziej. Wiosenka nadeszła i czasu nie ma. Tyle zajęć ...

Trzeba ludzi zachęcać do gomoku ile się da i tyle.

adik - 2004-05-06, 20:12

Rzeczywiście, ważne jest, żeby Gomoku było formą relasku. W wakacje to jest to, siedzenie do późna, granie w Gomoku, w upałach, kiedy nie ma kolegów w mieście. Ahh...

Wiosna idzie to w piłkę trzeba grać ;]

Pozdrawiam, Adik.

seba - 2004-06-19, 11:48

Wczoraj napisałem w moim "o sobie": Zapraszam na www.forum.gomoku.pl. I chciałbym ogłosic że dzięki mojej skromnej osobie zarejestrowała się kolejna osoba - techn0 kvass :D
Pozdrawiam
Seba

iraa - 2004-06-19, 14:42

nie_ma_ze_boli napisał/a:
Wczoraj napisałem w moim "o sobie": Zapraszam na www.forum.gomoku.pl. I chciałbym ogłosic że dzięki mojej skromnej osobie zarejestrowała się kolejna osoba - techn0 kvass :D


ja bym sie do tego nie przyznawal, bo jak przeczytalem posty tego 'czlowieka' to stwierdzilem, ze ostrzezenia to za malo... ten 'ktos' wykazuje brak szczatkowej nawet kultury, chamstwo i naprawde nie wiem co jeszcze. ja bym mu zabronil wejscia dozywotnio (i to nie tylko na forum, ale najlepiej wszedzie).

ps. ale to moje subiektywne zdanie i mozecie sie z nim nie zgadzac.

--
..::aari^^^

'...I'm Death in Love's disguise...'

kantpie - 2004-06-21, 10:15

A ja powiedziałem Monice :) )) no i się zarejestrowała chcociaż nie była na początku do tego przekonana. :) ))

Pozdro kurczaczek :) ))

bellerofont - 2004-07-05, 16:17

Jestem 120 osobą zarejestrowaną na forum , nie należe do Federacji (narazie)a chciałbym również wymienić swoje poglądyna temat gomoku,pente i nie tylko.Frekfencja rzeczywiście nie jest wysoka ,a przecież kurnik dziennie odwiedzają setki,może tysiące osób ,ale Wiara czyni Cuda będzie lepiej

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group