Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Klany w gomoku

specyk_14 - 2004-06-14, 21:19
Temat postu: Klany w gomoku
Ostatnio chodził mi po głowie pomysł zalozenia klanów w gomoku, renju i pente. Klan taki miałby własną odznaczającą nazwę. Jeżeli była by większa ilość klanów można było by prowadzić rozgrywki na np. Najlepszy klan w gomoku, renju lob pente. Mam nadzieję, że uda się coś stworzyć.

Pozdrawiam
specyk

GoNdziO - 2004-06-14, 22:03

Moze bardziej konkretnie ? na razie to tylko napisales o jakis klanach...na czym mają polegac itp?

PS. A tak w ogole byly podobe tematy co do klanow i reprezentacji woj.

kaka - 2004-06-15, 00:30

robmy klany....
.... tylko ze jeden moze byc taki: Utratos,Angst,Zakon,Alicecooper
.... a drugi taki: Kakarol,Konrad50,Martin1234,Tramwaj

wniosek: nie ma sensu
............chyba ze ktos lubi nie zaciete pojedynki.

P.S. Jak masz pomysl zeby rozwiazac problemy z nierownoscia to chetnie przeczytam.

adik - 2004-06-15, 16:16

Ja mam, ale szkoda mi pisać, bo zaraz się "władze" odezwą, że chcą robić takie coś w ramach Federacji.

Poza tym starczy mi krytyki już.

Pozdrawiam, Adik.

devotion - 2004-06-27, 15:53

no stary to masz dobre powiem Ci ze jeden jest juz w trakcie ząłozenia narazie cżłonkowie to :
idotes
sicior
ja
tatus11
patrz_w_opis
udi
gondzio

no i powiem ze narazie wszyscy których sie pytałem o członkostwo sie zgodzili strona jest w trakcie roboty ;d mysle ze uwiniemy sie przed koncem lipca ( mam kolonie niedługo) i zaczniemy cos działac . Mam andzieje ze po załozeniu wszystko pójdzie juz szybko i powstanie wiele innych klanów moze nawet dojdzie do tego ze beda MS polski jakby ktos nie wiedział o co chodzi to wejdzcie na www.unreal.pl w menu wybierajac dział klany jest tam tego wiele a ze strony obojetnie jakiego klanu mozna sie dowiedziec o co biega . Szczeze mówiac sam grałem kiedys w klanie własnie w Unreala było pieknie dotarlismy do fazy grupowej MS polski ( 16 the best clans z 128 zgłoszonych do udziału w turnieju) . niestety odpadlismy ale przezycie jest niedoopisania jak sie łoi dupe najlepszym thx pozdro all

[ Dodano: 2004-06-27, 15:57 ]
i jeszcze mała odpowiedz do kaki . Więc ja uwazam ze do etgo nie dojdzie bo oni sa za madzrzy co im z tego ze beda ciagle ywgrywac to niebedzie miało sensu nikt z nimi nie ebdzie grał bo po co weic pewnie sie rozejda po róznych klanach . A jezeli to nie zadziała to dam Ci przykład np taka grecja chba nie ejst dobra przeciz Polcy ja nawet rozwalili 1:0 w towarzyskim tuz przed Euro2004 i co?? I mamy z nich faworytów turnieju!! przeciez nikt taki znany tam niegra ja sam bym z trudem 4 nazwiska wymienił ale i tak oni w greckiej lidze sie szlajają atakie orły epwnei jak Francuzi w dupsko dostali wiec według mnie to jezlei takimi bzdetami mamy sie przejmowac to nie ma sensu.!!

boreasmun - 2004-06-27, 18:32

Nie chcę siać tutaj defetyzmu, ale wiekszośc dobrych i najlepszych graczy w gomoku jest juz co najmniej pełnoletnia, co wiaze się z obowiazkami zajmujacymi wolny czas. Utratos stwierdził, że nie ma czasu na eliminację do irp, więc na jakies klany (wybaczcie ale nawet dla mnie brzmi to śedno poważnie) nie będzie go miał prawie na pewno. Poza tym najlepsi będa woleli powalczyć o dany, rankingi i klasy ogólnopolskie lub międzynarodowe, a ostatecznie przerzuca sie na renju. Z tego co wiem w Unreala nie mozna grać na planszy w poważnym trunieju twarzą w twarz z przeciwnikiem,a w gomoku mozna. Nie sądzę, by dało sie przenieśc ideę która się sprawdza w grze typu first person na licząca 4 tysiące lat gre planszowa.
Ale życzę powodzenia
Boreas Mun

raigeken - 2004-07-13, 21:59
Temat postu: Klany
A ja jestem ZA. Było by nawet ciekawie z tymi klanami. Po pierwsze w klanach nie muszą być takie osoby jak Utratos skoro nie ma czasu. Klany to powinna być zabawa, a nie jakaś eliminacja... :arrow: :arrow:
specyk_14 - 2004-07-14, 11:47

Witam

Jesli grał ktoś w "Starcrafta" to wie ze są klany i między nimi są prowadzone rozgrywki o najlepszy klan. Tam CL-owie ustawiaja sparingi z innymi klanami i sa rozgrywane pojedynki 1v1 i 2v2 ale w gomoku nie da sie grac 2v2 wiec bylo by tylko 1v1

Co do klanu w klanie moglo by byc tylu ludzi ile klan chce miec mozna by przyjmowac na tak zwanego "opa". Jesli gracz by się nie sprawdzial zostal by usuniety

Pozdrowienia

Mateusz

madtaz - 2004-08-18, 15:52

Klany to jest dobry pomysl ogoolnie :) ale i tak znajac zycie nic z tego nie bedzie... po prostu na kurniku sie wszyscy znaja wiedza o poziomie itd.. ale zawsze mozna probowac

Co do SC:BW (StarCraft:BroodWar)
- klany są ale obecnie mistrzowie polski czyli team (GN) gra tylko w ligach to samo co wce mistrzowie "eR"
- zawsze mozna oszukac.. co w SC:BW jest dosc częste
- Tam maja dostepy do leaderoow do turnieji miedzynarodowych moga miec za to kase nawet przecietni gracze..
- a i oczywiscie SC:BW ma swoja własną strone czyli netwars.pl i oczywiscie prawe innych :)

Podsumowanie:
klany nie powstaną a nawet jesli to sie dloogo nie utrzymają albo bedą bluzgane.. bynajmniej takie jest moje zdanie

puholek - 2004-08-20, 12:18

hmm... ciekawe Madtaz ale ja juz naleze do takiego niby klanu i wedlug mnie nic nie wskazuje na to aby mial sie nie utrzymac :P , a niby dlaczego maja byc bluzgane??
Chaosu - 2004-08-20, 14:44

[akapit]Czy to napewno jest klan w gomoku?
edit - do tego na dole
[akapit]Sorry, myślałem że chodzi o ten durny klan REd z m.in. chińczyka ; )

puholek - 2004-08-20, 15:18

Nie wiem czy to jest jakis wielki klan ale jest juz pare osob np. gtr_adix333 - nie jestem pewien ale on chyba zalozyl ten klan :) , gtr_puholek - to ja :D , gtr_scream_, gtr_fan_kubusia jest tam jeszcze kilka osob ale nie wiem dokladnie kto jeszcze :)
niepasimito - 2004-09-12, 19:11

tia potwierdzam gtr istnieje :] i też w nim jestem :D

[ Dodano: 2004-09-12, 19:13 ]
a skrót gtr oznacza gry treningowo-rankingowe :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group