Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - Rewanz Polska-Rumunia

vince - 2007-06-28, 19:43
Temat postu: Rewanz Polska-Rumunia
Dzis podczas oficjala rozmawialem z Benimussusem, ktory proponowal jakis czas temu rewanz Polska-Rumunia. Mowi, ze wysylal na mejla do Angsta propozycje, ale nie dostaje odpowiedzi. Jak slyszalem nasz kapitan jest na urlopie. Czy mamy vice-kapitana? Ich propozycja to najblizsza niedziela 11-13, ale nie powiedzieli nie na termin wieczorny bardziej, 6 na 6 graczy.
Sytuacja jest dziwna, ale moze ktos moglby to dalej jakos poprowadzic skoro sa checi ze strony rumunskiej?
Prosilbym o wypowiedzi irp-owcow i zarzadu... Dysponuje mejlem do ich kapitana, z checia przekaze odpowiedzialnej osobie:)

Muchal - 2007-06-28, 21:12

ja sie jakby co stawie :)
vince - 2007-06-29, 13:52

Odezwales sie jako jedyny:/.
Chodzi rowniez o to czy gramy w ogole bez angsta. Czy to bedzie w miare oficjalny mecz irp czy jak to sobie wyobrazamy. Moze utratos sie wypowie jak nie jest na urlopie? Nie znam kryteriow wysylania powolan:) itd trzeba by tez było odpowiedziec Rumunom w miare szybko. Jak nikt sie tu z "rzadzacych" nie wypowie to mozemy sobie zagrac nieoficjalny meczyk. Na pewno szkoda by bylo odmawiac im, bo takich spotkan mamy malo.
Prosze o odzew... wstepny termin meczu to ta niedziela o 11

angst - 2007-06-29, 14:12

Dostalem mail w tej sprawie w poniedzialek i odpisalem we wtorek, proponujac wstepnie mecz w nastepna sobote lub niedziele. Jak na razie nie dostalem odpowiedzi. Co wiecej mialem dostac do srody informacje, czy Rumuni zebrali sklad, a na mojej skrzynce brak jest jakiegokolwiek info z ich strony.

Proponuje uzbroic sie w cierpliwosc - ja bede ustawial mecz na 7 lipca.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jak na razie vice-selekcjoner nie jest chyba potrzebny. W Turcji tez maja kafejki (chociaz 5 USD za godzine to troche przesada :wow: )

angst - 2007-06-30, 15:21

Za tydzıen w nıedzıele (8 lipca) zagramy rewanz z Rumunıa. Szczegoly podam wkrotce, ale graczy IPP (zwlaszcza czolowych) prosze juz o zarezerwowanıe sobıe czasu w godzınach 11:00-15:00 :)

Pozdrawıam

Angst

roy_ - 2007-07-01, 16:03

straszny termin po sobocie 07.07.07 ...
angst - 2007-07-05, 18:20

Gramy z Rumunią w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00, 6 na 6 :!: :D

Zapraszam na mecz wszystkich graczy IPP, którzy awansowali do czołowej 16. Pewnie nie każdy będzie się mógł pojawić, a zmiany będą potrzebne.

Proszę w miarę możliwości o informowanie na temat Waszej dostępności w niedzielę :) Tradycyjnie zapraszam oczywiście również naszych wiernych kibiców ;)

Pozdrawiam

Angst

Peaceman - 2007-07-05, 20:24

Kapitanie - nie będzie mnie.
vince - 2007-07-06, 21:04

O ile nie zmieni sie diametralnie pogoda, to pojawie sie w niedziele i to rześki:). Zapowiada sie ciekawy mecz, bo jak sie wydaje rywal robi systematyczne postepy...
Czy oprocz mystartxa, cyberboosta i black_dragona pojawili sie ostatnio jacys mocni rumuni? Znamy ich choc przyblizony sklad (moze dredd bys rzucil jakimis nickami:)?

P.s Jakie beda ustawienia meczy? 10 min swap2?

zukole - 2007-07-06, 23:07

cyberboosta to ja od dosyć dawna nie widziałem na gomoku :]
Zapytaj się black dragona o skład, często siedzi - a skoro on się pyta o wasz skład, to wy możecie się zapytać o ich :mrgreen:

21.01 grali:
ro_virgil, tudor ( stan ), a_x_el, _black__dragon_, tricks226, ubiquite i infomat. ( +mystartx, cyberboost ( niech będzie) i jakieś nowe co na turach się pokazują)

P.s Mnie nie będzie, a jeśli nawet wpadnę to na chwile, więc pozycja liczydła jest wolna :rotfl:

angst - 2007-07-07, 19:41

Main_cannon
Muchaldinho
Peaceman
Puholek
Arczi
Roy
Utratos
Vince

Powyżej można znaleźć zawodników, którzy są powołani w pierwszej kolejności, czyli jeśli się pojawią, to na pewno zagrają. Z gry zrezygnował już Peaceman, więc naprawdę proszę wszystkich o przybycie, aby nie było wstydu, że nie możemy zebrać 6 zawodników :roll:

Pozdrawiam

Angst

ermijo - 2007-07-07, 19:57

Zjawię się... bez paniki, jeszcze za dużo do podawania ręczników będzie :P
Muchal - 2007-07-07, 20:39

będę na pewno
angst - 2007-07-08, 15:30

Mecz rewanżowy z Rumunią zakończony :) Udało się powtórzyć wynik z ostatniego spotkania. Dziękuję wszystkim za przybycie i grę, a kibicom za doping (skromny, ale zawsze ;) ).

Polska - Rumunia 47:25

I runda Polska – Rumunia 8:4

Pl_ermijo – _black___dragon_ 1:1
Pl_muchal – Ro_informat 1:1
Pl_puholek – Ro_komma 2:0
Pl_roy – Onya_21 2:0
Pl_vince – Polly24ben 1:1
Pl_yossarian – Ro_ubiquite 1:1

II runda Polska – Rumunia 7,5:4,5 (15,5:8,5)

Pl_ermijo – Ro_informat 2:0
Pl_muchal – Ro_komma 1:1
Pl_puholek – Onya_21 2:0
Pl_roy – Polly24ben 1:1
Pl_vince – Ro_ubiquite 1,5:0,5
Pl_yossarian – _black___dragon_ 0:2

III runda Polska – Rumunia 6:6 (21,5:14,5)

Pl_vilumisiek za Pl_ermijo
Pl_angst za pl_yossarian
Ro_mystartx za Onya_21

Pl_vilumisiek – Ro_komma 2:0
Pl_muchal – Ro_mystartx 0:2
Pl_puholek – Polly24ben 0:2
Pl_roy – Ro_ubiquite 2:0
Pl_vince –_black___dragon_ 1:1
Pl_angst – Ro_informat 1:1

IV runda Polska – Rumunia 7:5 (28,5:19,5)

Pl_vilumisiek – Ro_mystartx 1:1
Pl_muchal – Polly24ben 0:2
Pl_puholek – Ro_ubiquite 2:0
Pl_roy – _black___dragon_ 2:0
Pl_vince – Ro_informat 0:2
Pl_angst – Ro_komma 2:0

V runda Polska – Rumunia 9:3 (37,5:22,5)

Benjon za Ro_komma

Pl_vilumisiek – Polly24ben 0:2
Pl_muchal – Ro_ubiquite 2:0
Pl_puholek – _black___dragon_ 2:0
Pl_roy – Ro_informat 2:0
Pl_vince – Benjon 2:0
Pl_angst – Ro_mystartx 1:1

VI runda Polska – Rumunia 9,5:2,5 (47:25)

Pl_alicecooper za Pl_vince

Pl_vilumisiek – Ro_ubiquite 2:0
Pl_muchal – _black___dragon_ 2:0
Pl_puholek – Ro_informat 1:1
Pl_roy – Benjon 2:0
Pl_alicecooper – Ro_mystartx 2:0
Pl_angst – Polly24ben 0,5:1,5

Polska 47-25

Pl_roy 11–1
Pl_puholek 9–3
Pl_ muchal 6–6
Pl_vince 5,5–4,5
Pl_vilumisiek 5–3
Pl_angst 4,5–3,5
Pl_ermijo 3–1
Pl_alicecooper 2–0
Pl_ yossarian 1–3

Rumunia 25-47


Polly24ben 9,5–2,5
Ro_informat 5–7
Ro_mystartx 4–4
_black___dragon_ 4–8
Ro_komma 1–7
Ro_ubiquite 1,5–10,5
Benjon 0-4
Onya_21 0–4

Pozdrawiam

Angst

vince - 2007-07-08, 16:16

Rumuni nie sa tacy slabi jak wskazuje to wynik. Gdyby posiadali jeszcze jednego solidnego gracza i roy nie zlapal rytmu, wynik moglby byc duzo bardziej wyrownany.

Chcialbym zwrocic szczegolnie uwage na polly24ben. Bardzo podoba mi sie jego styl, jego ruchy sa zblizone do optymalnych, polecam jego gry do analizy:).

Dzieki za gry i pozdro

vince - 2007-07-08, 17:58

Wiem o co ci chodzi. Rowniez to zauwazylem i powiedzialem kilku osobom jeszcze przed meczem. Ale jego gry sa dobre, i nawet jakby przypuszczenie sie potwierdzilo, warto je obejrzec. Swoja droga jezeli to aplikacja, to wysmienita:)
Muchal - 2007-07-08, 19:26

ktoś skasował czyjś post czy mi sie wydaje?

polly24ben czy jakoś tak mnie też bardzo mnie zaskoczył musze się przyznać ze mogłem z nim lepiej zagrać ale zagrałem za ostrożnie i potem to już kaszana :)

ale ogolnie meczyk pozytywnie mimo że chyba miałem najgorszy wynik (6:6)

czekam na natepne :D

pozdro

vilumisiek - 2007-07-08, 19:31

Yossarian 1-3 :P W sumie zdobyłeś dużo punktów.
ermijo - 2007-07-08, 20:02

Udało mi się pokonać infomata bez żadnych schematów. Tak w ogóle, to dziś mi się bardzo fajnie grało, czułem głód gry na wysokim poziomie, chciało mi się myśleć. W jednej grze miałem trochę szczęścia... Wciąż podziwiam tych, którzy są w stanie rozgrywać maratony 6 rundowe, póki co mi wystarcza 2-4 rund.

Co do formy jaką pokazali Rumuni - zaskoczyli mnie tym, że nie grali pewnego otwarcia (Vince wie o co chodzi bo ćwiczył to ze mną przed meczem :) ). PollyBen grał b. dobrze, choć wstępnie przejrzałem jego gry i aż tak bardzo mnie nie pasjonują, co nie znaczy, że jego sposób wygrania z Angstem, nie wydaje się być ośmieszający :P Szkoda, że nie zagrałem z pollybenem, może uda mi się już niedługo...

Pochwała należy się Puholkowi oraz Royowi, który jeszcze raz udowodnił, że mecze większej rangi są dla niego priorytetem i źródłem motywacji, która z kolei wymusza konstruktywne planowanie ruchów ;) Ze swojej gry jestem również zadowolony. Vilumisiek jak zwykle nie dał szans nikomu (jeśli chodzi o swój magiczny openik, który zapewne po meczu był analizowany przez Rumunów).
Bardzo dobrze, że udało się dokonać dobrych zmian - to oznacza, że potrafimy się uzupełniać, nie zmieniając drastycznie średniego poziomu naszej reprezentacji.

Powodzenia w następnym starciu !

angst - 2007-07-09, 09:59

ermijo napisał/a:
PollyBen grał b. dobrze, choć wstępnie przejrzałem jego gry i aż tak bardzo mnie nie pasjonują, co nie znaczy, że jego sposób wygrania z Angstem, nie wydaje się być ośmieszający :P


Szczerze powiem, że nie pamiętam dokładnie przegranej partii z Pollym. Wiem, że zrobiłem błąd na samym początku gry, a potem już tylko próbowałem się bronić.

Za to nie przegrałem z nim obu partii ;)

Pozdrawiam

Angst


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group