Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Pente - Najlepsi Polacy

adik - 2004-04-29, 20:01
Temat postu: Najlepsi Polacy
Kto w Polsce najlepiej gra w Pente ?

Wg mnie lista jest dosyć długa, wymienię bez miejsc, tylko po prostu graczy, którzy mi przyszli do głowy.

- utratos,
- chaosu,
- rofellos,
- iraa,
- konrad50,
- martin1234,
- player_0ne

Może ktoś jeszcze, może kogoś odrzucić ?

Pozdrawiam, Adik.

s3v3n - 2004-04-29, 21:11

brakuje jeszcze fanki nightwish:-))))
adik - 2004-04-29, 21:33

Faktycznie, ona też całkiem nieźle gra ;)

Ostatnio turnieje, nie pokazują prawdziwych umiejętności graczy - wygrać może praktycznie każdy, przy odrobinie szczęścia. Nie zmienia to faktu, że wygrana to zaszczyt.

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-04-29, 21:43

Mnie do najlepszych graczy? Dziękuję, mimo że na to raczej nie zasluguję :D Kiedyś to może troche lepiej grałem, ale teraz juz zapomniałem i sam nie wiem czy żałować, że przestałem...

Poza tym, chyba Zakon też nieźle gra i Bnorbi grał dobrze, tylko że po jednym turnieju można go posądzić o to, że oszukiwał (było dawno i chyba nie ma co wracać...)

Chaosu - 2004-04-29, 22:18

A pamiętacie beer12 : D

Bnorbi poprostu stawia kropki w dziwnych miejscach, zwłaszcza na otwarcie.

Martin jaknajbardziej, jeszcze mattmiler.

angst - 2004-04-30, 02:44

Ja bym dodał Zakona, Minutę i Deina.
Radek - 2004-04-30, 12:39

berr 12 to ja ;p
utratos - 2004-04-30, 14:25

Brakuje doxepina i nataszy_13(jakas kobieta hura:) Tak wiec jest juz grono grczy ktore mogloby sie zmierzyc w turnieju w realu( na co bardzo licze:) Mam nadzieje ze wkrotce po zrobieniu stronki i dopelnieniu formalnosci w sprawie federacji wszytko szybko ruszy i turniej stanie sie faktem. Najprawdopodbniej pierwszy bedzie w wawce. Jesli ktos ma mozliwosc i chceci zrobienia gdzie indziej niech da znak.

UTRATOS!

Sprawa zrobienia turnieju to osobny temat- postu przenioslem tutaj /Ece

player_one - 2004-05-20, 16:49

Dumnie brzmi "Najlepsi Polacy" dzięki za umieszczenie.
Hozjusz - 2004-05-29, 23:42

Seven, jak możesz nabijać się z Fanki... No wiesz Ty co... A tak poza tym, Bnorbi to (chyba) Węgier, w jednym turnieju naprawdę grał programem i wygrał go, widziałem to na własne oczy, a uwagę na kołka zwrócił mi Hans 52 (chyba nie przekręciłem nicka ?). W końcu - mówi się powszechnie, że najlepszy jest Utratos... więc pewnie tak jest :)
mattmiller - 2004-05-31, 20:15

Witam All!!!
Ostatnio na turnieju całkiem niezle szło dopuki nie zagralem z s3v3n'em (gral na nicku sqeeze-chyba nie przekrecilem)
Zająłem 2 miejsce zaraz za sevenem co bylo dla mnie wielkim zaszczytem . Jednak dalej uwazam ze najlepszy w Polsce w PENTE jest UTRATOS!!!!!!!

Chaosu - 2004-05-31, 22:51

  Wszyscy wiemy że Utratos jest najlepszy dlatego można go spokojnie pominąć ; )

  Hozjusz, nie wiem dlaczego tak odpowiedziałeś na post s3v3n'a (nie mówię że odgrzebujesz stare tematy, o nie!). Myślę że s3v3n uśmiechnął się szeroko ponieważ ucieszył się że On też moze kogoś dopisać. Nie znam fanki_nightwish ale (patrząc na kurnikowe statystyki) odnoszę wrażenie że słaba nie jest.

  Matt, moje gratulacje : )

  Żeby było w pełni na temat dodam kogoś do listy najlepszych polaków : ) Oto moje typy:
- porter_d,
- mj_23.
: D I oczywiście Mattmiller jeżeli jeszcze nie został wymieniony : )

s3v3n - 2004-06-02, 13:52

hahaha, hozjusz, pisalem smiertelnie powaznie o mojej mistrzyni, w koncu pare razy ze mna wygrala:D
mattmiller - 2004-06-08, 16:55

ja jeszcze musze z s3v3ne'm kilka partii rozegrac abys sie czegos lepszego nauczyc ale juz wszystko idzie po dobrej drodze bo dzis wygralem na brainkingu w Small Pente z Tragedy'm ale na innym nicku bowiem na brainkingu mam 2 nicki: mattmiller i neptunos
player_one - 2004-07-13, 01:42

Ja bym zdecydowanie dorzucił five (eleventeen). Mimo tego, iż w pente nie grał (żadnej gry rankingowej ) naprawde jest niezły. Myśle ze ma spory talent. No bo jeśli gramy towarzysko i jest np.: 15:10 dla mnie to o czymś to świadczyć musi :)
s3v3n - 2004-07-14, 19:02

five mial zolty kolor w pente jako jeden z pierwszych na kurniku, myslalem, ze juz w ogole nie gra.. heh, w zyciu bym sie nie domyslil, ze to eleventeen
angst - 2004-07-15, 04:39

Ja też bym się nie domyślił. Pewnie dlatego, że to raczej nie on (oczywiście jeśli mówimy o graczu Five z gomoku). Skąd masz Player takie informacje? Prawdziwy Five nigdy by się nie przyznał komuś, kto by go potem tak na forum wygadał...

Pozdrawiam

Angst

Chaosu - 2004-07-16, 02:17

[akapit]ale to co S3v3n powiedział jest prawdą, żeby nie było wątpliwości.
Minuta - 2004-07-16, 14:18

Five = Eleventeen

Jeszcze jakies pytania :?: :mrgreen:

player_one - 2004-07-16, 21:59

No właśnie :P
Heh ale go wygadałem ... nie wydaję mi się żeby five to ukrywał, wystarczyło sie zapytać :P . Jakby to była tajemnica to bym nie powiedział :P
I wogóle :P

angst - 2004-08-04, 10:30

Minuta napisał/a:
Five = Eleventeen

Jeszcze jakies pytania :?: :mrgreen:


Teraz to już jestem praktycznie przekonany, że to jedna osoba... Wczoraj grał ze sobą towarzyskie gry w gomoku...

Pozdrawiam

Angst

P.S. The truth is out there :P

Minuta - 2004-08-04, 17:53

Cytat:
Teraz to już jestem praktycznie przekonany, że to jedna osoba... Wczoraj grał ze sobą towarzyskie gry w gomoku...


Niestety nie gral ze soba. Po prostu nicka pozyczyl innej osobie

PS. Mozecie nie pisac glupot :?: W co wejde w jakichs temat, duzo informacji jest nieprawdziwych

angst - 2004-08-04, 18:05

Jakich głupot? Czy przeczytałeś dokładnie moje słowa, które zacytowałeś?

Pozdrawiam

Angst

Minuta - 2004-08-05, 21:51

angst napisał/a:
Wczoraj grał ze sobą towarzyskie gry w gomoku...



Minuta napisał/a:
Niestety nie gral ze soba.


Koniec polemiki :|

adik - 2004-08-05, 22:21

Na Kurniku jest tak, że ludzi nazywa się nie po imieniu, czy nazwisku, ale raczej po nicku.

Dlatego Five to nie Zenek, tylko Five.

Angst nie pisał, że Zenek grał z Zenkiem, tylko Five z Fivem. A że Five to Eleventeen, to miał rację - grali ze sobą, a komu podarował to nie ważne. Bo to nie Zenek grał z Józkiem, tylko Five z Five. Ale się powtarzam :P

Teraz koniec polemiki.

Pozdrawiam, Adik.

player_one - 2004-08-06, 14:33

Zaraz zaraz najlepsi polacy ... to Józek też gra w pente ? bo nie znam :P
losiu - 2004-09-25, 11:13
Temat postu: Według mnie najlepsi polacy w pente to!
:] :DJest to troszke długa lista :-) Według mnie są to: chaosu, player_0ne, wicherek, iraa, pl_konrad50, rofellos-seven, dario144, cochise, losiaczek_13, p3nt3, fanka_nightwisch,aaru i flight_of_icarus, eleventeen :-) To są wszyszy najlepsi gracze pente!! Kogos nie dopisałem? hym? chyba nie! :evil: :D :) Pozdrawiam!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group