Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Pente - IPP Pente - umawianie spotkań

spavacz - 2008-02-23, 15:19
Temat postu: IPP Pente - umawianie spotkań
Tutaj można się umawiać na spotkania. Przypominam, że w fazie grupowej nie obowiązuje żaden harmonogram gier.
s3v3n - 2008-02-24, 14:32

nie przesiaduje za duzo na kurach, wiec gdyby kogos naszla chec zagrania ze mna, to najlepiej uderzac na gadu - 1988823, nawet jak jestem niedostepny.. jesli tylko bede trzezwy to nie odmowie gry
aaru - 2008-02-25, 08:35

Zagram chętne dzisiaj o 20:00
Z tego co widzę, to vilu i felek nie mają jeszcze nicków.

Ps. Czy pod nickiem ilpchemik kryje się dobrychemik?

dobrychemik - 2008-02-25, 10:50

aaru napisał/a:

Ps. Czy pod nickiem ilpchemik kryje się dobrychemik?


Jakie tam "kryje się"? Otwarcie przyznaję, że ten z arabska brzmiący nick należy do mnie. Od razu też uprzedzam, że w związku z nadchodzącym turniejem w Krakowie postanowiłem zanadto się nie rozpraszać i przez najbliższe 2 tygodnie nie brać udziału w rozgrywkach pucharowych.

aaru - 2008-03-26, 08:43

Będę w czwartek na penciakach od ok. 18:00 do 20:00. Czy Vilu i felek zainteresowani są grą?
s3v3n - 2008-03-26, 10:23

he he ja tez jestem ciekawy, czy ludzie z mojej grupy /profit, blueman, peaceman/ sa zainteresowani gra ?..
aaru - 2008-03-30, 20:08

Jutro mogę być na zalewie między 18 a 20. Jacyś chętni?
aaru - 2008-03-31, 06:26

Spróbujmy inaczej. Vilu, felek - kiedy moglibyście zagrać. Postaram się być elastyczny i dopasować się do waszych propozycji terminowych.
vilumisiek - 2008-03-31, 10:25

Dziś po 20. Jutro po 20. Pojutrze po 20... Może wstępnie dziś 21?
aaru - 2008-03-31, 10:53

Dziś po 20. Do 21 chciałbym skończyć.
angst - 2008-03-31, 12:45

aaru napisał/a:
Vilu, felek - kiedy moglibyście zagrać

Nie wiem, czy coś się w tej materii nie zmieniło, ale ktoś pisał wcześniej, że Felek nie jest zarejestrowany na Forum.

Pozdrawiam

Angst

Muchal - 2008-03-31, 15:49

Adifek, President kiedy możecie zagrać? piszcie na gg albo na pw tutaj
aaru - 2008-04-01, 14:16

angst napisał/a:
aaru napisał/a:
Vilu, felek - kiedy moglibyście zagrać

Nie wiem, czy coś się w tej materii nie zmieniło, ale ktoś pisał wcześniej, że Felek nie jest zarejestrowany na Forum.

Pozdrawiam

Angst


Tak, pamiętam. Lecz na mojego PM z kurnika nie odpowiedział. Wydaje mi się, że powinno mu zależeć na dokończeniu rozpoczętego pojedyneku. Prowadzi 2-0 i w najgorszym przypadku zremisuje.

vilumisiek - 2008-04-01, 15:07

Dziś aaru nie dam rady. Jutro o 20.30
spavacz - 2008-04-01, 16:19

aaru napisał/a:
Prowadzi 2-0 i w najgorszym przypadku zremisuje.


Jeżeli mecz się nie odbędzie to zostanie wpisany walkower 4:0.

Muchal - 2008-04-01, 16:38

spavacz napisał/a:
aaru napisał/a:
Prowadzi 2-0 i w najgorszym przypadku zremisuje.


Jeżeli mecz się nie odbędzie to zostanie wpisany walkower 4:0.

to nie lepiej dopisać reszte jako walkower czyli że te 2 i wynik wpisać 2:2?

spavacz - 2008-04-01, 19:26

Mecz niedokończony lub przerwany to podobnie jak np. w piłce nożnej - jest doprowadzany do końca lub walkower. Tutaj także będę się trzymał tej zasady, chyba że Angst jako ekspert od spraw IRP będzie miał inne zdanie, to wtedy się z nim skonsultuję : )
aaru - 2008-04-01, 19:43

vilumisiek napisał/a:
Dziś aaru nie dam rady. Jutro o 20.30

Jutro jestem na koszu, w domu dopiero ok 22, raczej bez sił na internet i pente. Proponuję czwartek.

vilumisiek - 2008-04-03, 13:39

Dobra wolny jestem. Ale trochę szybciej uprzedź o dokładnej godzinie bym w jakiś turniej pokera się nie wkręcił ok?
vilumisiek - 2008-04-03, 13:41

spavacz napisał/a:
Mecz niedokończony lub przerwany to podobnie jak np. w piłce nożnej - jest doprowadzany do końca lub walkower. Tutaj także będę się trzymał tej zasady, chyba że Angst jako ekspert od spraw IRP będzie miał inne zdanie, to wtedy się z nim skonsultuję : )


Tylko, że odnosząc się do piłki nożnej tu meczem jest jedna gra a stan po obu meczach 2:0. Więc walkower powinien dotyczyć 2 meczów nierozegranych.

aaru - 2008-04-03, 19:29

Jestem od 20:00. Zaraz się zwijam.
Jutro nie mogę. Weekend jeszcze nie wiem.
Następna propozycja - poniedziałek 20:00.

spavacz - 2008-04-04, 07:28

Nie Vilu, jeden mecz składa się z 4 gier. Dlatego jeśli nie zostanie rozegrany ten mecz do końca, zostanie wpisany walkower na korzyść Aaru.
aaru - 2008-04-07, 19:26

Czekam na medynach, na nicku ilpaaru ;)
O 21:00 sie zwijam. Następny termin który mogę zaproponować to czwartek lub piątek okolice 20:00. Jeżeli nie odpowiada to zaproponuj jakiś inny termin.
Mogę również zagrać każdego dnia od poniedziałku do piątku między 7 a 8 rano :) (po wcześniejszym umówieniu się).

lifeplus - 2008-04-07, 20:48

cześć, pozdrowienia dla wszystkich graczy pente.

Do końca rundy,czyli 25 maja pozostało jeszcze mnóstwo czasu, na pewno znajdzie się jakiś termin. Bez paniki.

Ps. z umawianiem zawsze jest problem, większość to olewa (zwłaszcza po pierwszych niepowodzeniach), a organizatorzy się nie uczą..

aaru - 2008-04-08, 06:06

Vilu - określ się proszę. Traktuj mnie poważnie, nie jak "ciapciaka i szczocha"!
aaru - 2008-04-09, 22:24

Nic nie odpowiadasz, więc te 2 wieczory już sobie zabookowałem. Następny termin - poniedziałek 20:00.
vilumisiek - 2008-04-12, 12:42

Ok. Sorry. Rezygnuję z gry.
spavacz - 2008-04-12, 13:42

vilumisiek napisał/a:
Rezygnuję z gry.


Czy mam przez to rozumieć, że rezygnujesz z IPP i wpisać walkowery?

s3v3n - 2008-04-12, 14:03

zenada
vilumisiek - 2008-04-12, 14:25

Tak. Nie mam czasu na grę.
iraa - 2008-04-12, 15:15

hmm... czy istnieje szansa, zebym wskoczyl na miejsce vilu~?
spavacz - 2008-04-12, 17:14

No niestety wątpię, ponieważ średnia Twojego rankingu treningowego i turniejowego jest inna i w związku z tym wszystkie grupy wyglądałyby inaczej.

Jednakże zapraszam na przyszłą edycję, o ile będą chętni.

Karol G. - 2008-04-13, 01:18

iraa napisał/a:
hmm... czy istnieje szansa, zebym wskoczyl na miejsce vilu~?

Jestem za, pieprzyć ranking.

alicecooper - 2008-04-13, 02:54

jeśli iraa jest chętny do gry to ja bym apelował żeby go wziąć na miejsce vilu
iraa - 2008-04-13, 10:09

: )

szczerze, to nie mialem pojecia, ze grupy sa jakos 'rozstawione'.
jesli uwazacie, ze jest to wazne, to grzecznie poczekam na kolejna edycje, z drugiej jednak strony mam wrazenie, ze chodzi glownie o dobra zabawe, a co to za zabawa wygrywac walkowerem 4:0? : )

z glosow alice i profita (dzieki Wam) wnioskuje, ze nie tylko ja mam taki poglad, takze jakby co, to mozna mnie lapac przez PW.

pozdrawiam,
aari^^^

PS. z ciekawosci moja srednia jest za niska, czy za wysoka?

Muchal - 2008-04-13, 10:21

alicecooper napisał/a:
jeśli iraa jest chętny do gry to ja bym apelował żeby go wziąć na miejsce vilu


popieram

angst - 2008-04-13, 10:49

Muchal napisał/a:
alicecooper napisał/a:
jeśli iraa jest chętny do gry to ja bym apelował żeby go wziąć na miejsce vilu


popieram

W tym konkretnym przypadku też jestem za.

Pozdrawiam

Angst

spavacz - 2008-04-13, 12:10

W związku z głosami, aby Iraa przystąpił do IPP w miejsce Vilumiśka, zostaje on włączony do rozgrywek.

Powodzenia!

PS. Alice, dałbyś radę rozegrać mecz w tym tygodniu? Jestem do dyspozycji codziennie po 22.

PS.2
iraa napisał/a:
z ciekawosci moja srednia jest za niska, czy za wysoka?

Twoja średnia jest troszkę niższa

dobrychemik - 2008-04-13, 16:22

Nie powiem, żebym był szczególnie szczęśliwy z wprowadzenia iry na miejsce Vila (w końcu sprawa dotyczy mojej grupy). Jest to moim zdaniem nie fair.
spavacz - 2008-04-13, 21:09

Chemiku, wiem że nie jest to do końca fair - ale jeżeli Angst jako ekspert w dziedzinie IRP był za tym, aby przyjąć Ireę (nie wiem czy tak się odmienia :P ) w miejsce Vilumiśka nie chciałem postępować inaczej. Poza tym - więcej głosów było jednak tego samego zdania co Angst.
alicecooper - 2008-04-13, 21:10

co do moich gier w ipp proszę umawiać raczej pod koniec terminu ;/ na razie brak czasu ;/ nic nowego;/
dobrychemik - 2008-04-13, 21:13

Mogę dzisiaj zagrać. Jest ktoś chętny? Znajdziecie mnie na "dobrymchemiku".
aaru - 2008-04-17, 06:49

Iraa, w przyszłym tygodniu chciałbym z tobą zagrać. Jakie terminy/godziny proponujesz.
Poniedziałek/wtorek 20:00?

Felek, cały czas chciałbym z Tobą zagrać.

Ps. Do następnych rozgrywek należy dopisać do regulaminu (BTW gdzie jest regulamin IPP?) obowiązek odwiedzania forum, poprzez które te rozgrywki są prowadzone.

spavacz - 2008-04-17, 09:31

aaru napisał/a:
(BTW gdzie jest regulamin IPP?)


Niestety nie udało mi się 'stworzyć' dokładnego regulaminu. Jednak w temacie IPP Pente są informacje w sprawie gier, punktacji itp.

Jeśli odbędzie się przyszła edycja to obiecuję, że napiszę regulamin.

dobrychemik - 2008-04-17, 10:55

QVX, czas wreszcie zagrać. Proponuję dzisiaj wieczorem, jutro przed NT lub w sobotę przed offem.

Tak przy okazji: czy szefostwo szuka już kogoś na miejsce Felka?

iraa - 2008-04-17, 11:59

Hej!

Jeśli chodzi o mnie, to zwykle pasuje mi:

Sobota-niedziela: 12-16+ (z przerwą na obiad)
Poniedzialek-piatek: 18-19:30

Inne terminy mi z definicji nie pasuja (przypadkiem zupełnym złożyło się tak, że z QVX mogłem zagrać koło 20).

To są terminy, które mi pasują zwykle, co nie oznacza, że zawsze - czasem muszę w pracy dłużej zostać i po zawodach, czasem na jakieś zakupy w weekend pojechać. Czesem też zdarza się, że pasuje mi ternim 'wykluczony z definicji' - tak było w przypadku meczu z QVX.
Niestety nie zawsze wiem o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.

Poza tym nie ukrywam, że przed meczem z Tobą, aaru, chciałbym jeszcze trochę potrenować : ) - mamy czas do 25 maja, więc myślę, że od początku maja starczy go, żeby się dokładnie umówić.

Przy okazji, skoro poruszyliśmy kwestię regulaminu... Próbowałem go znaleźć, bo kilka spraw jest dla mnie niejasnych i myślę, że wymagają wyjaśnienia:

1. Kto pierwszy gra czarnymi? Niby kurnik ma jakiś mechanizm losowania, ale nie znam go i nie rozumiem. Moim zdaniem jest to kwestia istotna.

2. Przy grze nie powinien być obecny nikt postronny - kurnik informuje o rozmowach między graczami, ale nie między graczami a kibicami, którzy mogliby podpowiadać.

3. Przy grze powinien być zakaz 'migania', czyli przełączania się na inne aplikacje.

Tyle poki co mi przyszło do głowy.

Pozdrawiam,
aari^^^

QVX - 2008-04-17, 12:27

Chemiku pamietasz kto pierwszy zapoonował mecz i potem nie przyszedl??
aaru - 2008-04-17, 14:42

Ja znowu z definicji weekendy mam wyjęte. Ale może postaram się coś wykroić. Tyle, że im dłużej będziemy czekać, tym trudniej mi będzie znaleźć czas (coraz cieplej i częściej będę wypadał z domu). W tej chwili weekendy majowe 1-4 oraz 10-11 już mam zaplanowane.

Ad1. Co do kolejności rozpoczęcia. Czy to ma jakieś znaczenie? Jak nie los kurnika zadecyduje to co by decydowało? Po za tym, z tego co się orientuję (poprawcie, jeżeli się mylę), nie można przewidzieć tego kto rozpoczyna siadając na stole.
Ad2. Jestem jak najbardziej za otwartymi stołami. Oszustw i tak nie można w 100% wyeliminować.
Ad3. Miganie - temat poruszany wielokrotnie.

IRAA - zacznij grać, a nie wprowadzać zmiany w trakcie rozgrywek. Samo Twoje pojawienie trochę namieszało. Wszedłeś do tej piaskownicy, bierz łopatkę i kop piasek równo ze wszystkimi.
Jestem przeciwny jakimkolwiek zmianom w tych rozgrywkach. Zmiany tak (po wspólnych konsultacjach), ale od następnych rozgrywek.

spavacz - 2008-04-17, 20:08

iraa napisał/a:
1. Kto pierwszy gra czarnymi? Niby kurnik ma jakiś mechanizm losowania, ale nie znam go i nie rozumiem. Moim zdaniem jest to kwestia istotna.


Nie uważam, aby to sprawiało problem - jeśli jesteś dobry to wygrasz przecież i czarnymi i białymi, nieważne w jakiej kolejności. W play offach przecież nie gramy do 3 zwycięstw gdzie ogromną szansę miałby gracz mający trzykrotnie czarne, lecz do momentu aż któryś z graczy wygra cały 'set' czyli 2 gry (jedna białymi, druga czarnymi).

iraa napisał/a:
2. Przy grze nie powinien być obecny nikt postronny - kurnik informuje o rozmowach między graczami, ale nie między graczami a kibicami, którzy mogliby podpowiadać.


Nikt postronny czyli kogo masz na myśli. Bo np. ja jako organizator chciałbym pojawić się na każdym meczu i sprawdzać czy jeden z graczy nie miga itp.

iraa napisał/a:
3. Przy grze powinien być zakaz 'migania', czyli przełączania się na inne aplikacje.


Chciałbym aby nikt nie 'migał' podczas gry, lecz uważam to za nie do końca realne. Nie będę wprowadzał punktów karnych tak jak jest to w EL, gdyż uważam to za bezsens.

ptyl - 2008-04-18, 11:18

i znowu pente oddala sie od kibiców:(
iraa - 2008-04-18, 11:33

aaru napisał/a:
Ja znowu z definicji weekendy mam wyjęte. Ale może postaram się coś wykroić. Tyle, że im dłużej będziemy czekać, tym trudniej mi będzie znaleźć czas (coraz cieplej i częściej będę wypadał z domu). W tej chwili weekendy majowe 1-4 oraz 10-11 już mam zaplanowane.
damy rade, najwyzej ja wyrwe jakis wieczor w tygodniu.

aaru napisał/a:
Ad1. Co do kolejności rozpoczęcia. Czy to ma jakieś znaczenie? Jak nie los kurnika zadecyduje to co by decydowało? Po za tym, z tego co się orientuję (poprawcie, jeżeli się mylę), nie można przewidzieć tego kto rozpoczyna siadając na stole.

Dla mnie ma, ale jesli sie zdajemy na mechanizmy kurnika, to tez dobrze.

aaru napisał/a:
Ad2. Jestem jak najbardziej za otwartymi stołami. Oszustw i tak nie można w 100% wyeliminować.

ale mozna je utrudnic.

aaru napisał/a:
Ad3. Miganie - temat poruszany wielokrotnie.

i jakie sa konkluzje, w zwiazku z tym?

aaru napisał/a:
IRAA - zacznij grać, a nie wprowadzać zmiany w trakcie rozgrywek. Samo Twoje pojawienie trochę namieszało. Wszedłeś do tej piaskownicy, bierz łopatkę i kop piasek równo ze wszystkimi.

jasne, rozumiem - po prostu pytam, bo sie regulaminu nie moge doszukac i nie wiem co wolno, a czego nie wolno i dlaczego.

spavacz napisał/a:
Nikt postronny czyli kogo masz na myśli. Bo np. ja jako organizator chciałbym pojawić się na każdym meczu i sprawdzać czy jeden z graczy nie miga itp.

Romiem: organizator/sedzia - nie ma problemu - w koncu musimy istnieje coś takiego jak zaufanie. Jednak nie mam niestety zaufania do kazdego jednego gracza, ktory przychodzi sobie poogladac (przyczyny mogę Ci podać na priv).
A tak przy okazji, to kwestie migania/niemigania da sie sprawdzić bez wchodzenia na stół, na ktorym jest toczona gra.

I też bym chciał, żeby nikt nie migał, ale jak niczym to nie grozi, to kto się będzie stosował? ; )

spavacz - 2008-04-18, 14:37

iraa napisał/a:
Jednak nie mam niestety zaufania do kazdego jednego gracza, ktory przychodzi sobie poogladac (przyczyny mogę Ci podać na priv)


Byłbym bardzo zadowolony jeśli byś mi przysłał takie przyczyny na priv. Być może jeden z punktów regulaminu będzie się do nich odnosił.

angst - 2008-04-18, 15:53

spavacz napisał/a:
Chciałbym aby nikt nie 'migał' podczas gry, lecz uważam to za nie do końca realne. Nie będę wprowadzał punktów karnych tak jak jest to w EL, gdyż uważam to za bezsens.


Moim zdaniem jest to jeden z lepszych punktów w regulaminie EL, którego nie zawahaliśmy się użyć. Wystarczający jest dla mnie argument, iż rzadko spotykam się z przypadkiem migania, a już na pewno notorycznego. Ponadto nie pchają się dzięki temu (prawdopodobnie) do EL gracze jak Need czy Steepx...

Oczywiście, że miganie da się ominąć, ale tak jest prawie z każdym rodzajem oszustwa... Jeżeli jednak łatwo można wyeliminować niepożądane zachowania, to czemu z tego nie skorzystać i nie ograniczyć możliwości oszustom (zawsze trzeba już więcej zachodu, żeby np. odpalić proga).

Powyższe nie znaczy oczywiście, że muszą być stosowne zapisy w regulaminie (w IRP np. ich nie ma). Generalnie zakładam jednak, że startują w tych rozgrywkach raczej osoby znane i godne zaufania.

Jeżeli chodzi o kwestię zamknięcia stołów dla widzów, to jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania. Oczywiście, można potem "obejrzeć" mecz w statystykach, ale nie ma tam chociażby czasu wykonania danego ruchu, co jest elementem istotnym. No i przede wszystkim zero dramaturgii... A jeśli chodzi o możliwość podpowiadania, to czy trzeba być na stole, aby podpowiadać? :)

Być może inni mają gorsze doświadczenia, ale ja życzyłbym sobie, żeby zawsze była taka kultura, jak podczas gier IRP czy IPP. Podejrzewam, że Iraa nie ma w ogóle doświadczeń w tym zakresie i stąd biorą się jego obawy ;)

Pozdrawiam

Angst

iraa - 2008-04-18, 19:04

angst napisał/a:
Jeżeli chodzi o kwestię zamknięcia stołów dla widzów, to jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania. Oczywiście, można potem "obejrzeć" mecz w statystykach, ale nie ma tam chociażby czasu wykonania danego ruchu, co jest elementem istotnym. No i przede wszystkim zero dramaturgii...

po przemysleniu zgadzam sie z tymi (nie tylko Twoimi zreszta) argumentami.

(Moze trzebaby wzbogacic kurnik, o jakis dodatkowy rodzaj stolu 'turniejowego', na ktorym raportowaloby wszystkie PW : )

angst napisał/a:
A jeśli chodzi o możliwość podpowiadania, to czy trzeba być na stole, aby podpowiadać? :)

trzeba widziec partie na biezaco - nieobecnosc na stole powaznie to utrudnia, a sam o utrudnianiu wyzej pisales ; )

angst napisał/a:
Być może inni mają gorsze doświadczenia, ale ja życzyłbym sobie, żeby zawsze była taka kultura, jak podczas gier IRP czy IPP. Podejrzewam, że Iraa nie ma w ogóle doświadczeń w tym zakresie i stąd biorą się jego obawy ;)

Zapewne masz racje. Generalnie doświadczenia mam głownie pozytywne (z gry jako takiej, nie z IPP czy ILP ofocz, bo to moj debiut), choć niestety nie wszystkie, ale to nie temat na ten wątek.

@spavacz
pogadamy na GG jak kiedyś Cię złapię : )

zukole - 2008-04-18, 19:19

Fajny macie temat na wyjaśnienia spraw organizacyjnych.

Iraa, każdy gracz który wejdzie zobaczyć jak grasz na pewno będzie przeciwko Tobie i zrobi wszystko co w jego mocy aby przeciwnik miał lepszą sytuację.

Jesteś na przegranej pozycji więc po co grasz, skoro Cię okantują ? :P

A tak serio, może się mylę ale chyba w tych rozgrywkach nie gra nikt kto ma na celu wygranie za wszelką cenę, więc po co to wszystko ?

Karol G. - 2008-04-18, 20:03

Programy w pente są słabe, więc o to się nie obawiam, a kto np. chciałby komuś podpowiadać? na chwile obecną z tego co się orientuję dobrzy polscy gracze w pente raczej są znani osobom z kręgu tego forum i szczerze nikogo bym z nich nie podejrzewał o oszustwo - jakoś mi się nie widzi by dein czy 100per zaczęli podpowiadać komukolwiek podczas jakiejś potyczki : )

Jestem za stołami publicznymi, a jak kogoś będą czyjeś komentarze denerwować to najwyżej się delikwenta wyrzuci ze stołu.

Tak z innej bajki, kto to jest felek i QVX - w sensie są znani z jakichś innych nicków?

spavacz - 2008-04-18, 21:58

profit napisał/a:
kto to jest felek i QVX


Podejrzewam, że felek to może być protiz - niestety nie jestem do końca pewien.
Natomiast QVX gra na kurniku na nicku madenn.

QVX - 2008-04-19, 22:31

powie mi ktoś jak można się skontaktować z Felkiem1994 :?:
prosze bez ironii :]

spavacz - 2008-04-20, 08:57

Jedyna droga jaką możesz się z nim dogadać to priv na kurniku na nick x1994 lub felek1994.
protiz - 2008-04-21, 07:14

lol spavacz ja to felek hehehehe dobry jestes :]
spavacz - 2008-04-21, 08:48

No to jeśli tak jest, to będę zmuszony do usunięcia Cię z listy zawodników (jako felek1994).
BlueMan - 2008-05-03, 11:23

Mogę rozegrać partie w dni : 5,7,10,11,13,15,16,19,21,24 o ktorej godzinie to raczej idzie juz ze mna ustalic jesli ktos jest zainteresowany i miec pewnosc ze odczytam wiadomosc najlepiej walic na blueman1@poczta.onet.pl tam zagladam najczesciej
aaru - 2008-05-07, 07:17

Iraa vel aari - rewolwery przeczyszczone (czasu było dużo) i myślę, że jesteś gotowy do pojedynku. Kiedy walczymy?
iraa - 2008-05-11, 10:48

aaru,

przeczytaj PW : )

pozdrawiam,
aari^^^

aaru - 2008-06-03, 06:31

(D1)Aaru – (C2) Crosslet

W tym tygodniu raczej nie ma szans. Proponuję poniedziałek (9.06) o godzinie 20:00. Proszę o odpowiedź.

aaru - 2008-06-04, 06:40

W takim razie: (D1)Aaru – (C2) Muchal

Reszta jw.

aaru - 2008-06-09, 19:14

Czekam na Pente.org
s3v3n - 2008-06-23, 15:58

aaru, chcialbym cie jakos szybko sklepac i miec to z glowy:P kiedy masz czas? ja jestem otwarty na propozycje, nie pasuje mi jedynie sroda
aaru - 2008-06-24, 07:01

Dzisiaj o 20:00
s3v3n - 2008-06-24, 11:03

postaram sie pojawic

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group