Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Poznań - Reaktywacja

kantpie - 2008-05-24, 20:25
Temat postu: Reaktywacja
Może uda nam się po jakimś czasie spotkac i pograc? Stęskniłem się za Wami :)
szarlott - 2008-05-25, 22:46

Oooooo jak słodko :P Ja nie mam nic przeciwko byle po sesji :(
bałtyk_gdynia - 2008-05-26, 06:27

Też się pojawię ;)
Chaosu - 2008-05-26, 17:44

. . .Jacol, chcę przyjechać 31 na Juwenalia, pewnie rannym pociągiem bo najtaniej, moglibyśmy się spotkać, no a jeśli bardzo nie chcesz to przynajmniej ogarnij i daj mi znać jak z dworca na miejsce koncertu (Apollo 440), z góry dzięki : )
termin - 2008-05-26, 17:46

napisz gdzie jest ten koncert to coś się wymyśli
Chaosu - 2008-05-26, 20:38

. . .Przecież to Ty jesteś z Poznania : ) http://juwenalia.poznan.pl/index.php?poa Tak naprawdę to na pewno mogę sobie poradzić sam ale chyba chętnie byście zagrali, co? : )
kantpie - 2008-05-26, 20:53

Jeśli nie będę miał turnieju w ten dzień ( a jutro będę wiedział dokładnie) to nie widzę problemu żebym Ci pomógł
termin - 2008-05-26, 21:50

Pytasz jak trafić z dworca na koncert, ja pytam gdzie jest ten koncert, a TY wyskakujesz z czymś takim. Pomału zaczynam rozumieć dlaczego żaden region kraju nie przepada za warszawiakmi.
bad_mojo - 2008-05-26, 22:09

Wszyscy kochają Warszawiaków, nie wszyscy tylko zdają sobie z tego sprawę.

Nie ma ludzi niewinnych, są jedynie źle przesłuchani.

Chaosu - 2008-05-27, 11:58

. . .Daj spokój termin, chyba masz coś do warszawiaków że tak piszesz. Przepraszam jeśli Cię czymś uraziłem ale ja (jak dziecko komputera, nie jako warszawiak), widząc taki post (mój) wpisałbym 'Poznań Apollo 440' w google i odpowiedział, Ty spytałeś mnie więc sam to zrobiłem i podałem link, przy okazji obejrzałem mapkę i prawie otworzyłem mapę Poznania żeby mieć problem z głowy. Skoro byłem już tak blisko rozwiązania to postanowiłem zwrócić uwagę na to że nie chodzi tu o dojazd czy opiekę nade mną tylko o to żeby się spotkać. I nie mów mi że na żywo dałem się poznać z jakiejś złej strony, cechą powszechną u warszawiaków : ) Pozdrawiam (uśmiechając się na wspomnienie Ciebie).
termin - 2008-05-27, 17:45

Wszystko jest ok. Może faktycznie jesteś dzieckiem komputera, a ja nie:))
Swoją drogą, z dworca głównego na Łęgi Dębińskie (tak mi pokazało jak wpisalem w googlach Poznań Apollo 440- gdyby nie inne plany, to z chęcią bym sie pojawił na tym koncercie:)))) masz bliziutko.

Wracając do warszawiaków, to niestety coś w tym jest. Znam ich wielu i tylko o kilku (głównie z gomoku) mógłbym powiedzieć dobre słowo. Ale może się mylę.

Chaosu - 2008-05-27, 18:32

. . .Spoko, 21.06 będzie koncert i dogadywałem się z Adikiem, On też jedzie to wtedy możemy się większą grupą spotać : )
termin - 2008-05-27, 19:53

Byłem kilka dni temu przejazdem w osadzie Adika. Przechodziła wtedy tamtędy jakas procesja, ale Adriana nie widziałem, czyżby już przygotowywał się do spotkania z Tobą?
adik - 2008-05-27, 20:53

Hah, Adik byl! Zapewne byles w okolicach 12-13 w czwartek? :D

A ja sie z nikim nie spotykam, bo juz mamy grupe wieksza od siebie, wiec Twoje insynuacje sa nietrafione. :P :)

Chaosu - 2008-05-28, 14:39

. . .To taka jest Twoja wdzięczność?!
Johanka_z_arcu - 2008-05-28, 19:40

Oj już nie flirtujcie chłopcy :oops:

Swoją drogą (tu się podliżę) zawsze lubiłam poznaniaków (tacy zaradni i pomocni, jak toruniacy) i z chęcią bym wpadła na jakiś tur :]

angst - 2008-05-29, 09:13

Johanka_z_arcu napisał/a:
Swoją drogą (tu się podliżę) zawsze lubiłam poznaniaków (tacy zaradni i pomocni, jak toruniacy) i z chęcią bym wpadła na jakiś tur :]

Ja tam lubię prawie wszystkich ;) I staram się nie patrzeć na to, kto jest z jakiego miasta, bo nie jest to chyba najważniejsze :) Tak czy owak cały czas zakładam, że w lipcu będę w Poznaniu i to na jakimś turnieju :)

Pozdrawiam

Angst

szarlott - 2008-05-29, 09:36

Z tym turniejem nie będzie wcale tak pięknie. Schronisko w którym miał się odbyć turniej zaplanowało remont, w czasie kiedy miał być tur. Pisałam do Prezesa czy zmiana terminu wchodzi w grę, ale nie odpisał. A lepszych warunków chyba nie znajdę, zwłaszcza że nie mam czasu jeździć i sprawdzać tego wszystkiego :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group