Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Pente - Pente Library

vilumisiek - 2008-11-17, 15:48
Temat postu: Pente Library
Ej Arczi jak to jest. Do dupy jest to, że automatycznie jest wersja Keryo a nie zwykła. Przełączam sobie na wersję normalną po czym piszę bibliotekę otwarcia i zapisuję. Program zamykam i powracam do niego po jakimś czasie otwierając zapisane biblioteki. I tu problem bo otwiera mi się ona w Keryo. Gdy zmieniam na normalną wersję to prosi o zapisanie i ni ciula nie chce działać w wersji standardowej. Nie pomaga też otwarcie pliku na przedwczesnej zmianie ustawień na zwykłe pente. Biblioteka otwiera się i zmienia sobie sama ustawienia na keryo. Przecież to nienormalne.

Rady :?:

arczi - 2008-11-18, 17:05

Nawet nie denerwuj..

Jak to pisałem 3-4 lata temu to jakoś nikt nie raczył przetestować i powiedzieć gdzie są bugi. A teraz z pretensjami ??

Wybacz, ale kodu już dawno nie posiadam, który swoją drogą i tak był prowizoryczny.

vilumisiek - 2008-11-18, 17:19

Oj Arczuś ja się nie denerwuję. Ale myślałem, że dasz radę taki poważny błąd poprawić.
Chaosu - 2008-11-18, 17:34

. . .A ja do dziś myślałem że to wszystko to plotki albo ściśle zakonspirowane działania wymierzone przeciwko tęgim mózgom pente.
yossarian - 2008-11-18, 21:24

vilumisiek napisał/a:
Ale myślałem, że dasz radę taki poważny błąd poprawić.


Właśnie Arczi, Ty nie dasz rady? :)

arczi - 2008-11-18, 22:56

To jest 5 minut roboty, gdybym posiadał plik źródłowy, który poszedł się szczypać ze starym dyskiem:)
vilumisiek - 2008-11-19, 00:22

No to Arczi napisz coś równie ciekawego jak tamto. Preferencyjnie dla zwykłego pente + możliwość skrótów klawiszowych a nie za pomocą myszki wszystko (myślę o delete).

:)

arczi - 2008-11-19, 09:42

Niestety u mnie wyjątkowo krucho z czasem.. A i motywacji już nie ma na pisanie tego samego drugi raz.. Jeżeli komuś ma prawdę zależy to możemy porozmawiać o zleceniu :) ale to już pw proszę.
vilumisiek - 2008-11-19, 11:58

Kotku zapłata na turnieju? :D
dobrychemik - 2008-11-20, 23:35

A może zamiast pisać od nowa byłoby prościej zmodyfikować RenLiba? Jego kod jest dostęny. Skoro paru azjatom udało się go dostosować do obsługi C6, to czemu Polacy nie mieliby go przerobić na PenLiba?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group