Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - wyzwanie

vilumisiek - 2009-03-21, 00:47
Temat postu: wyzwanie
rzucam wyzwanie jako kapitan WS ekipie Och Yje składu na zasadach meczów Euroligii w terminie pasującym obu drużynom.
maestro - 2009-03-21, 10:13

A kiedy łaskawie znajdziecie taki termin? Za rok? Za 10 lat? Skoro 3 tygodnie to za mało...

Poza tym zachowanie z końcówki kolejki, kiedy odrzuciliście kompromisową propozycję uważam (i chyba nie tylko ja tak uważam) za cwaniackie i niehonorowe. A osobom niehonorowym nie przysluguje prawo wyzywania do pojedynku.

Henry - 2009-03-21, 10:31

Z chęcią zagram :) i cieszę się, że została złożona taka propozycja, ale musielibyście znaleźć odrobinę czasu na weekendzie. Mam nadzieję, że udałoby się zagrać jak najszybciej.
vilumisiek - 2009-03-21, 11:17

"osobom honorowym... bla bla bla" z księżyca się urwałeś?? :lol: Skąd taki tekst wziąłeś? Zresztą- będzie mi mówił zdrajca o zdradzieckim honorze...

Henry to zbierz jeszcze jakąś trójkę i zagramy :D

crosslet - 2009-03-21, 11:24

ja zagram i sądzę że jeśli będzie termin odpowiadał to przyjdą wszyscy
vilumisiek - 2009-03-21, 11:50

O to właśnie chodzi.
maestro - 2009-03-21, 12:00

Nie jestem zdrajcą, przejście po sezonie to zwykły transfer. Co innego ucieczka kapitana z drużyny w środku sezonu...

A co do meczu - może zagram, jesli WS dostosuje się do pasującego terminu. Bo ja już raz się poświęciłem i tylko na tym straciłem (dosłownie).

spavacz - 2009-03-21, 13:21

Kocie, wiesz dobrze że nie mogliśmy grać przez weekendy, a Wy w środku tygodnia baliście się grać bez Henry'ego.
Henry - 2009-03-21, 13:25

Spav a mi mówiłeś, że sobota Ci odpowiadała :( , widzę, że szybko zmieniasz zdanie, a co do ciebie vilu tekst sam napisałem i chcę zagrać, mówisz że nie mogliście grać wszyscy na weekendach, a ermijo nawet nie wiedział o naszych propozycjach....(to się nazywa zorganizowana drużyna)
spavacz - 2009-03-21, 13:34

Ja mogłem, reszta zespołu nie, a 1 vs 4 nie będę grał. A do Ermijo pisałem privy czy mu dana data pasuje, ale nie pytałem ani razu czy mu pasuje w weekend.
vilumisiek - 2009-03-21, 13:38

Bym kurde wiedział, że was dwóch będzie na adminie to bym się przeszedł z krzychem na miasto was stuknąć.
maestro - 2009-03-21, 13:45

Ja też nie mogłem w tygodniu. Dlaczego więc my mielibyśmy godzić się na grę drugim składem a wy mielibyście grać pierwszym? Czemu nie odwrotnie?

Cóż, skoro nie było szans umówić się na weekend, doszło do dyskusji na czacie ogółnym podczas jakiegoś meczu EL. Padła propozycja piątkowego wieczoru tuż przed turniejem w Krakowie i została ona przez Vila zaakceptowana. Co prawda później ten wieczór zszedł do godziny raptem 19, co było dla nas dość niekorzystne (ja rozegrałbym tylko część meczu, a crosslet i lukasz pewnie w ogóle by nie zagrali) ale mimo to gotowi byliśmy pójść wam na rękę. A wy mimo to zaczęliście kombinować i zmieniać godzinę na 17 co dla nas było zupełnie nie do przyjęcia. Koniec końców złożyliśmy kompromisową, bardzo niekorzystną dla nas propozycję godziny 18, którą wy i tak odrzuciliście. Jak nazwać takie zachowanie? Nam bardzo zależało na rozegraniu tego meczu, specjalnie po to zostałem w piątek i przyjechałem na turniej dopiero w sobotę rano expresem, natomiast wam na czym zależało? Bo że nie na grze, to widać gołym okiem.

Karol G. - 2009-03-21, 13:51

Pieprzycie farmazony : ) Lepiej pokombinujcie jak tu zorganizowac jakies druzynowe rozgrywki w pente a nie spieracie kto zachowal sie jak wieksza swinia.
W sumie dobrze, ze wplynela propozycja meczu.



~K

vilumisiek - 2009-03-21, 14:56

Maestro idź do pani się poskarż albo kup sobie teleskop.

Rodik wiem, że byliście nawet się chwalić nie musisz :P W pente by było konkretnie jakby można było 4 zespołowe drużyny wystawiać a po 3 osoby by grały.

Ja chciałem sobie zagrać a teraz dr.czarny kot mi mówi jak z meczem było. jeju jeju czarodzieju. Ja po prostu chcę umówić się na grę i tyle.

jabik - 2009-03-21, 15:16

No i po co tyle płaczu? Chodzi o to, żeby zagrać.
maestro - 2009-03-21, 15:37

Mówię, że był czas na granie. A skoro chciałeś grać, to czemu nie zagraliście? Może faktycznie powinienem dać sobie spokój z roztrząsaniem tego co już się zdarzyło, ale uwazam, ze godne pozałowania są takie nędzne zaczepki pod adresem OH, skoro z winy WS do meczu nie doszło.
vilumisiek - 2009-03-21, 16:12

Uwazam, ze niegodne pozałowania są takie nędzne zaczepki pod adresem OH, skoro z winy OH do meczu nie doszło.
ermijo - 2009-03-21, 16:17

nie bawię się w towarzyski mecz
president_devil - 2009-03-21, 19:26

Obie strony ponoszą winę z tym, że tylko jedna wyszła z tej sytuacji obronną ręką. Co do meczu to z chęcią zobaczę na czym stoję. Więc kiedy znajdzie się termin to z chęcią zagram.
vilumisiek - 2009-03-21, 20:10

Tak więc w toku rozmów na kurniku padła propozycja 17.00 w piątek.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group