Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Pente - IPP Pente sezon 2 - umawianie spotkań

spavacz - 2009-11-26, 22:54
Temat postu: IPP Pente sezon 2 - umawianie spotkań
W tym temacie można umawiać się na spotkania. Propozycja daty meczu nie może być wcześniejsza niż 72h od wysłania oferty.

Przypominam, że gramy na serwerze pente.org na nickach z przedrostkiem ilp

Powodzenia

Karol G. - 2009-11-27, 08:09

Bede gral na nicku ilp_kg (od inicjalow).
Jako, ze ten weekend jest niedozwolony to mam czas na gry od najblizszego czwartku (tj. 3/12/2009). Najlepszy kontakt ze mna jest przez BK.
Na jakim dystansie czasowym gramy partie?

-Karol

spavacz - 2009-11-27, 08:30

No tak, wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Gramy 20 minut na gracza.
s3v3n - 2009-11-27, 17:20

to moze ja wystosuje oferte otwarta ;) jestem dosyc dyspozycyjny, zwlaszcza, ze teraz i tak przymusowo przesiaduje w domu, wiec jesli ktos jest chetny na gre w najblizszych dniach to niech po prostu napisze, tutaj, na gadu albo bk. chcialbym tylko tak, powiedzmy, z godzine wczesniej wiedziec, ze z kims gram.
angst - 2009-11-27, 22:44
Temat postu: Re: IPP Pente sezon 2 - umawianie spotkań
spavacz napisał/a:
Przypominam, że gramy na serwerze pente.org na nickach z przedrostkiem ilp

Nie ukrywam, że nie jestem częstym bywalcem pente.org. Moglibyście mi powiedzieć, na ile restrykcyjnie przestrzegacie tamtejszego Regulaminu?
Pente.org's Policy for Playing Rated Games napisał/a:
2. Play rated games at Pente.org with only one user account. Do not create multiple users at and play rated
games with them.

Czy chodzi o to, aby raczej grać na jednym nicku, czy po prostu nie grać z samym sobą? :)

Pozdrawiam

Angst

s3v3n - 2009-11-27, 23:17

chodzi zapewne o jedno i drugie. niemniej jednak w ogole bym sie tym nie przejmowal, widac na pierwszy rzut oka, ze te nasze nowe nicki nie sluza ukryciu tozsamosci, a wykorzystywane sa tylko dla wygody...watpie, zeby ktos mial pretensje, predzej sie amerykanie zainteresuja o co chodzi i czy moga dolaczyc:P
angst - 2009-11-28, 01:38

Tak też myślałem, dzięki za wyjaśnienie. Miałem nawet nadzieję, że mam tam może założony nick ilppiotrek401, ale jednak nie. Założyłem zatem ilpangst.

Mam jeszcze dwa pytania. Czy tam wszyscy piszą "gg" po każdej grze, nawet jak się narobi koszmarnych błędów? :)

I czy coś daje/na czym polega ściągnięcie planszy na swój komputer (nie wiem, czy dobrze to interpretuję)?

Muszę trochę poćwiczyć, bo na razie mam problemy nawet z A-klasą ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jestem "gotowy" do gry, mogę grać właściwie codziennie po 20:00, więc w razie czego piszcie proszę na priv.

vilumisiek - 2009-12-08, 21:09

angst napisał/a:
Mam jeszcze dwa pytania. Czy tam wszyscy piszą "gg" po każdej grze, nawet jak się narobi koszmarnych błędów? :)


Tak :lol: :D

Henry - 2009-12-30, 13:33

Czekam dziś przez prawie cały dzień na przeciwnika w ILP mam nadzieję, że ktoś się zgłosi :)

P.S. Nie mam formy, więc bez obaw ogracie mnie :wink:

angst - 2009-12-30, 13:49

Ja za to czekałem chyba ponad miesiąc, aż zacznie Ci działać DSG, zatem jest spora szansa, że się pojawię :) Wstępnie proponuję godzinę 20:00.

Pozdrawiam

Angst

Henry - 2009-12-30, 14:01

DSG na laptopie dalej mi nie działa, ale jestem akurat w u rodziców, więc mam możliwość gry:) niestety tylko do 2 stycznia :(
spavacz - 2009-12-30, 15:06

Ja właśnie rozpoczynam swoją kilkudniową sylwestrową imprezę, także do 2 stycznia się nie wyrobię. Ale mam nadzieję, że przed 15. jeszcze się wyrobimy.

Ogólnie najbardziej pasuje mi pierwszy piątek i sobota stycznia, tak więc jeśli ktoś ma ochotę na grę to będę czekał.

Henry - 2009-12-30, 16:16

Piotrek dasz radę tak ok 18? bo o 20 będę miał gości.
angst - 2009-12-30, 16:19

Raczej najwcześniej o 19:00. Ewentualnie możemy zagrać po wyjściu Twoich gości (dla mnie może nawet lepiej :P ), o ile nie będzie to później niż o północy.

Pozdrawiam

Angst

Henry - 2009-12-30, 16:42

ok myślę, że ok. północy będę miał czas.
angst - 2009-12-30, 17:19

Oczywiście może być wcześniej (chyba, że planujesz rozstanie z gośćmi akurat o północy) :)

Pozdrawiam

Angst

s3v3n - 2010-01-16, 18:19

henry i profit kiedy mozecie (chcecie?) zagrac
Karol G. - 2010-01-30, 13:08

Jezeli jest mozliwosc to bardzo chetnie zagram mecze ale w 2 tygodniu lutego, wczesniej nie mam czasu i mi sie nie chce. W przypadku odrzucenia prosby z przykroscia poddaje wszystkie gry walkowerem.

-Karol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group