Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Strony o gomoku

draqul - 2004-08-22, 19:43
Temat postu: Strony o gomoku
No właśnie. Jakie znacie polskie i zagraniczne strony internetowe o tematyce gomoku. Nie chodzi mi o serwery gdzie można pograć w kulki, tylko o strony o gomoku. :roll: Ja znam tylko polskie strony. Oto jakie znalazłem:

www.gomoku.ys.pl - chyba najbardziej popularna strona o tematyce gomoku, ale ostatnio nic się na niej nie dzieje
www.gomoku.boo.pl - chyba nowa, fajna strona ze statystykami (ale one nic mi nie dają) :wink:
www.gomokus.republika.pl - strona adika, raczej mało popularna (nie wiem czemu, sam niedawno ją odkryłem)
www.dzazgus.w.interia.pl - chyba stara strona na której nic się nie dzieje

No i to tylko tyle. Znacie więcej polskich albo zagranicznych stron?

adik - 2004-08-22, 23:39

Weź nawet nie wspominaj tej mojej strony, bo w poniedziałek (jutro) o 20.00 premiera nowej.

Wybitnie mam wenę, ciekawe ile potrwa :P

Póki co, na pewno jutro o 20.00 na GG w opisie i na Kurniku dam link.

Pozdrawiam, Adik.

draqul - 2004-11-01, 16:08

Tak z nudów poszukałem i znalazłem coś jeszcze:

http://gomoku.b.prv.pl/ - nie wiem kto ją robi ale ktos mało znany, jakas liga, i gdzies tam widnieje nick Pins`a który obił mi sie o uszy =)

raigeken - 2004-11-01, 16:10

HeHe. Tam jest nick Audel...to braciszek Flight'a . :P

Dziwna stronka...

adik - 2004-11-01, 16:13

No jak..

Panowie, to strona BlueMana - słynnego organizatora turniejów, marzył o swojej lidze, Audel zawsze mu pomagał.

Plany ligi stanęły na niczym, a wielki Blue odszedł..

Pozdrawiam, Adik.

Minuta - 2004-11-01, 16:42

Cytat:
Plany ligi stanęły na niczym, a wielki Blue odszedł..


Powrocil niedawno na kurnik, nawet z nim rozmawialem :)

draqul - 2004-11-01, 19:41

Adik i Bartow - gratulacje, bardzo fajna ta Wasza nowa stronka. Fajnie sie czyta z życia gomoku, ale oby to nie był słomiany zapał =P. Jeżeli chodzi o Złote Kamienie to nie jestem zdziwiony ich wynikiem. Mam tylko pytanie, czy w każdej konkurencji ma wyjść 100% głosów bo jeśli tak to w jednym z nich jest 95,5%
adik - 2004-11-01, 19:55

Nie, bo w niektórych było np. 4 kandydatów.

Pozdrawiam, Adik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group