Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - XIII Tura IRP

angst - 2010-11-23, 22:57
Temat postu: XIII Tura IRP
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kolejna, XIII Tura IRP, wystartuje 29 listopada.

Szczegółowy regulamin rozgrywek opublikuję w dniu ich rozpoczęcia, gdyż będzie on uzależniony od ilości zgłoszonych osób. Na pewno jednak zlikwidowany zostanie dotychczasowy podział na grupy, a zagramy w tej turze każdy z każdym (w podziale na nowo utworzone grupy przy większej ilości chętnych do gry), ewentualnie systemem szwajcarskim. Parametry rozgrywania meczów pozostaną bez zmian, ale grać będziemy systemem kolejkowym, analogicznie jak w EL czy ILR.

Wszystkich graczy zainteresowanych udziałem proszę bardzo o potwierdzenie chęci uczestnictwa w aktualnej turze: dla zawodników już wcześniej uczestniczących w rozgrywkach IRP wystarczy krótka informacja na Forum lub poprzez gg, a osoby debiutujące w IRP powinny przesłać stosowne zgłoszenie na mój adres mailowy lub poprzez gg.

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Imię i nazwisko
2. Nick na Forum
3. Nick reprezentacyjny (jeśli inny niż na forum)
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia (wystarczy rok)
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Mail kontaktowy
8. Numer gg

Przypominam, iż w rozgrywkach IRP gramy na nikach irp***, a nadesłanie zgłoszenia lub potwierdzenie uczestnictwa w innej formie jest jednoznaczne z akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania Kodeksu Reprezentanta.

Chciałbym jednocześnie przypomnieć, iż w przypadku rozgrywania meczów międzynarodowych (cały czas liczę, że wkrótce ich częstotliwość wzrośnie),
powołania na mecze mogą się spodziewać: osoby, które uzyskały awans do Grupy A, bądź utrzymały się w niej w poprzedniej turze, a także inni gracze, na podstawie wyników osiąganych w turniejach na żywo, rozgrywkach Euroligi, turniejach NT, wcześniejszych meczach Reprezentacji. O ostatecznym wyborze składu do gry będę każdorazowo decydował mając na uwadze wymienione powyżej czynniki.

Na zgłoszenia czekam do końca tego tygodnia. Zachęcam wszystkich serdecznie do gry! :)

Pozdrawiam

Angst

crosslet - 2010-11-24, 07:24

Zagram.
siwer90 - 2010-11-24, 12:17

Tez zagram
truskawek - 2010-11-24, 14:13

zgłaszam się
Gacul - 2010-11-24, 16:44

Zagram.
Henry - 2010-11-24, 19:02

Zgłaszam się.
Kubica10 - 2010-11-24, 20:20

Również zagram.
alicecooper - 2010-11-24, 23:16

także
Muchal - 2010-11-25, 00:24

zgłaszam się
Chaosu - 2010-11-25, 01:13

. . .Zgłaszam się.
ermijo - 2010-11-25, 17:19

Ja też spróbuję - zgłaszam się.
crosslet - 2010-11-25, 19:30

Chciałem tylko przypomnieć (bo może nie wszyscy o tym wiedzą), że zgłoszenie się do IRP oznacza, że trzeba będzie się wykazać chociaż minimalnym zaangażowaniem i rozegrać mecze. Jeśli ktoś się zgłasza a potem ma rezygnować albo narzekać, że nie ma czasu na grę to niech się nie zgłasza i nie psuje niczego.
puholek - 2010-11-25, 21:11

Zgłaszam się
rozbijacz - 2010-11-26, 21:55

Zagram
r0sicky - 2010-11-28, 17:04

Zglaszam sie :)
Joyoman - 2010-11-28, 17:39

Zgłaszam się ;]
vilumisiek - 2010-11-28, 21:41

Proponuję podwójne wpisowe do turnieju na żywo dla osoby, która wycofa się w trakcie IRP :twisted:
angst - 2010-11-29, 10:21

Dziś pod koniec dnia, a najpóźniej jutro ogłoszę szczegółowe zasady rozgrywania aktualnej tury IRP.

Mając na uwadze spore zainteresowanie rozgrywkami dopuszczę jeszcze wszystkie osoby, które nadeślą zgłoszenie dziś do godziny 22:00.

Na razie zgłosiło się bodajże 17 osób :)

Pozdrawiam

Angst

dobrychemik - 2010-11-29, 14:28

Lepiej się gra, gdy jest parzysta ilość graczy => zgłaszam się.
jas1992 - 2010-11-29, 20:49

No to znów będzie nieparzysta ilość graczy bo ja także się zgłaszam!!! ;) irpjas - mój nick z ostatniego irp.
angst - 2010-11-30, 10:06

Cieszy mnie dołączenie kolejnych osób, a z ewentualną nieparzystością sobie poradzimy, choć potrzebny będzie bye :)

Niestety, wczoraj nie dałem rady opublikować zasad, więc uczynię to dziś (wraz z parami pierwszej kolejki) :roll:

Pozdrawiam

Angst

rakdar - 2010-11-30, 17:51

Angst, kiedy w końcu poprawisz ostateczną tabelę XII Tury IRP?
dobrychemik - 2010-11-30, 19:22

angst napisał/a:
Cieszy mnie dołączenie kolejnych osób, a z ewentualną nieparzystością sobie poradzimy, choć potrzebny będzie bye :)


OK, bye'a biorę na siebie!

angst - 2010-11-30, 23:52

Do XIII Tury eliminacji do Internetowej Reprezentacji Polski w Gomoku (IRP) zgłosiło się 20 osób.

Aktualna edycja rozgrywana jest systemem szwajcarskim, na zasadach obowiązujących podczas turniejów PSGRiP. Rozegranych zostanie w tej edycji 7 rund. Osoby, które zostaną sklasyfikowane na zakończenie rozgrywek na miejscach 1-8 uzyskają awans do Grupy A w kolejnej edycji, a rozgrywki w tej grupie odbywać się będą w systemie kołowym. Pozostali gracze, którzy przystąpią do kolejnej edycji IRP, grać będą w Grupie B (7 rund w systemie szwajcarskim lub system kołowy, w przypadku mniejszej niż 9 ilości zgłoszonych osób). Do odwołania obowiązywać będzie zasada, iż z Grupy A spadną każdorazowo 3 najsłabsze osoby, w miejsce których awansuje 3 najwyżej sklasyfikowanych graczy z Grupy B.

Każda kolejka aktualnej edycji IRP trwać będzie 3 tygodnie (za wyjątkiem kolejki I, która potrwa 19 dni i rozpocznie się w środę 01.12.2010), a umawianie się na gry powinno następować na zasadach analogicznych do obowiązujących w EL lub ILR (tzw. 3-day rule), przy czym propozycje terminów powinny być składane na Forum w temacie temu poświęconym: IRP - umawianie spotkań. W przypadku braku uzgodnienia terminu gry obowiązującą datą jest tzw. admin date, przypadająca każdorazowo o godzinie 10:00 w ostatnią niedzielę danej kolejki. W sytuacji, gdy jeden z graczy nie zjawi się w uzgodnionym terminie, drugi z graczy powinien poczekać na nicku IRP w Kurniku (miejsce rozgrywania gier) przez 15 minut. Niedopełnienie tego obowiązku traktowane będzie jako równoznaczne z nieobecnością w uzgodnionym terminie. Za każdą nieobecność powodującą nierozegranie spotkania przypadać będzie walkower (jeżeli dotyczy obu zawodników - obustronny). 3 walkowery w jednej edycji oznaczają automatyczne wycofanie gracza z rozgrywek.

Mecz składa się z 4 partii, a każdy zawodnik rozpoczyna dwie z nich. Za zwycięstwo w meczu zawodnik otrzyma 1 punkt, za remis 0,5 punkta oraz 0 punktów za porażkę. Parametry meczowe: 10 minut na zawodnika, swap2, zakaz cofania, stół publiczny.

O ostatecznym układzie tabeli decydować będą kolejno: ilość uzyskanych punktów, uśredniony współczynnik Buchholza, współczynnik Buchholza, progres, różnica małych punktów (wygrane partie - przegrane partie), losowanie.

Zastrzegam sobie prawo do zmian/uzupełnień powyższych zasad w wyjątkowych bądź uzasadnionych przypadkach :)

Aktualna kolejka (wraz z dotychczasowymi wynikami) opublikowana jest zawsze w tym samym temacie: XIII Tura IRP - wyniki, podobnie jak tabela rozgrywek (XIII Tura IRP - tabela), aktualizowana po zakończeniu danej kolejki.

Życzę Wam wytrwałości i samych dobrych gier :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2010-12-17, 10:19

Pary II kolejki:

Basniowy - Gacul
Henryy07 - Angst
Crosslet - Rozbijacz
Rakdar - House
Alicecooper - Aro
Muchaldinho - Chemik
Jas - Siwer
Truskawek - Puholek
Lechista - Chaosu
Ermijo - Sexomierz

Zmieniłem nicki na zgodne z używanymi do gry. Dla uniknięcia wątpliwości: Aro = Joyoman, House = Kubica :)

Można już umawiać się na gry II kolejki, nie ma też problemu z rozgrywaniem spotkań awansem.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2011-01-10, 00:59

W związku z długotrwałą awarią Kurnika II kolejka zostaje przedłużona do końca dzisiejszego dnia.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2011-01-11, 01:03

Pary III kolejki:

Rozbijacz - Gacul :
Angst - House :
Henryy07 - Jas :
Basniowy - Muchaldinho :
Crosslet - Rakdar :
Puholek - Alicecooper :
Ermijo - Lechista :
Aro - Chemik :
Siwer - Chaosu :
Sexomierz - Truskawek :

Pozdrawiam

Angst

r0sicky - 2011-01-14, 19:02

Ermijo-Lechista 2-2
crosslet - 2011-01-14, 21:19

Angst, można się wycofać z IRP, czy zbyt dużo komplikacji wprowadzę tym?
rakdar - 2011-01-14, 23:20

Wypowiadasz się na różne tematy, a teraz musisz prosić o zgodę? Chyba jesteś wolnym człowiekiem i możesz robić co chcesz? Jak ocenią to inni to przecież już inna sprawa.
crosslet - 2011-01-14, 23:29

A co ma jedno do drugiego?
angst - 2011-01-15, 01:00

crosslet napisał/a:
Angst, można się wycofać z IRP, czy zbyt dużo komplikacji wprowadzę tym?


Nie można :twisted:

A tak poważnie, to z niewolnika nie ma IRPownika, zatem jasne, że tak, zwłaszcza w systemie szwajcarskim (jedyny mankament to fakt, że ktoś będzie miał od tej pory bye w każdej rundzie).

Przemyśl proszę spokojnie sprawę i daj mi znać do końca tej rundy, jaką podjąłeś decyzję.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2011-01-31, 00:30

Pary IV kolejki:

Gacul - Henryy07
House - Muchaldinho
Alicecooper - Rozbijacz
Rakdar - Angst
Lechista - Crosslet
Jas - Ermijo
Puholek - Basniowy
Aro - Siwer
Truskawek - Chemik
Chaosu - Sexomierz

Pozdrawiam

Angst

dobrychemik - 2011-01-31, 08:54

Wycofuję się z rozgrywek. Najwyraźniej jestem niekompatybilny z przyjętym tu systemem. W dwu kolejnych pojedynkach przeciwnicy nie stawili się na umówione terminy, a mimo to kończę z walkowerami.
Dziękuję za grę Alice'owi i życzę samych wygranych. No i wszyscy bawcie się dobrze.

angst - 2011-01-31, 09:22

Ja myślę, że to raczej niekompatybilność z admin date, a nie z samym systemem, bo nie wierzę, że jest on na tyle skomplikowany, aby było problemem uzgodnienie daty meczu zgodnie z zasadami, zwłaszcza że kilkakrotnie wyjaśniałem, jak uniknąć podobnych sytuacji jak Twoja.

Zwróć proszę uwagę, że w tej edycji jak do tej pory jest wyjątkowo mało walkowerów i raczej nikt nie ma problemów z rozgrywaniem spotkań, co pozwala uznać system za całkiem dobry i spełniający oczekiwania.

Jeżeli Twoja decyzja jest ostateczna, to dziękuję Ci bardzo za udział.

Pozdrawiam

Angst

marcin133 - 2011-01-31, 10:41

Mogę wskoczyć na miejsce Chemika? :P
rakdar - 2011-01-31, 15:26

Jeśli dobrychemik nie zmieni zdania, to popieram pomysł, aby marcin133 mógł wskoczyć na jego miejsce. Zawsze jestem za przestrzeganiem regulaminu, jednak jak zwykle w wyjątkowych okolicznościach, prowadzący może go zmienić (nie kalecząc go). Każdy kto się zapisał chce grać, a teraz powstałaby luka i jeden gracz musiałby "odpoczywać".
Lokomotywa rozegrałby "zaległe" spotkania z trzech pierwszych rund. Troszkę będzie kłopotu, ale myślę, że nikt nie będzie temu przeciwny, a dokooptowanie takiego dobrego gracza, tylko podniesie rangę rozgrywek.

angst - 2011-01-31, 15:54

Najpierw chciałbym poznać ostateczne zdanie Chemika. W przypadku braku odmiennego zdania od wcześniej deklarowanego dziś do końca dnia, podejmę decyzję odnośnie Marcina.

Podobnie ma się sprawa z Crossletem - przy czym, jeżeli nie potwierdzi on dziś chęci rezygnacji z rozgrywek, to założę, że gra nadal.

Pozdrawiam

Angst

crosslet - 2011-01-31, 19:37

Planuję grać dalej, no chyba, że Rakdar nie wyrazi zgody... :)
rakdar - 2011-02-01, 01:05

I po co ta zaczepka? Przecież moja zgoda lub jej brak, nie ma tu najmniejszego znaczenia i mocy. Zanim wciśniesz wyślij ... aha, już to pisałem :)

P.S. Stoi na stacji ... :wink:

crosslet - 2011-02-01, 06:56

rakdar napisał/a:
Zanim wciśniesz wyślij ...


Dobrze, następnym razem wyślę najpierw do Ciebie aby skonsultować mą wypowiedź :D

marcin133 - 2011-02-01, 09:29

Luzik rakdar, dzięki za dobre słowo, a jeżeli chodzi o crossleta to nie przejmuj się nim bo zapewne chodzi mu oo niechęć do mojej osoby. eot

Angst, czekam na rozwój wydarzeń. :)

truskawek - 2011-02-01, 11:15

Ja bym wolał zagrać chyba z Chemikiem. Myślę, że na pewno byśmy się dogadali.
angst - 2011-02-01, 12:27

marcin133 napisał/a:
Angst, czekam na rozwój wydarzeń. :)

Marcin, po przeanalizowaniu sytuacji mogę Ci zaproponować dołączenie do rozgrywek jeszcze w tej edycji, jednak dopiero od następnej kolejki, z zerowym dorobkiem punktowym.

Wynika to głównie z faktu, iż w aktualnej turze obowiązuje system szwajcarski, parowanie dla tej kolejki zostało opublikowane przed Twoją deklaracją, a nie możesz również przejąć "tożsamości" Chemika.

Daj mi proszę znać do końca bieżącej kolejki, czy jesteś zainteresowany powyższą propozycją.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Po raz kolejny proszę Was o powstrzymywanie się od zbytecznych komentarzy, a w konsekwencji zaśmiecania tematu osobistymi przytykami. Nie jest to naprawdę nikomu potrzebne...

marcin133 - 2011-02-01, 12:45

Ok, dzięki Angst!

Oczywiście się zgadzam. ;)

crosslet - 2011-02-01, 14:23

Ależ mylisz się Marcinie, nie darzę Cię żadną niechęcią z mojej strony. Powodzenia życzę w IRP :)
rakdar - 2011-02-01, 16:11

angst napisał/a:
Marcin, po przeanalizowaniu sytuacji mogę Ci zaproponować dołączenie do rozgrywek jeszcze w tej edycji, jednak dopiero od następnej kolejki, z zerowym dorobkiem punktowym.

Czyli bez szans na wygranie tej edycji. Gdyby marcin133 przejął "tożsamość" dobrychemik w zaległyh meczach grałby z alicecooper, Muchal (zwycięzca XI IRP), Joyoman i teraz z truskawek, czyli 2 mocnych i 2 trochę słabszych (obiektywnie) graczy. Gdyby mu dobrze poszło w tych grach, w następnych rundach grałby już tylko z graczami z najwyższych miejsc w tabeli, więc jego wyniki punktowe nie byłyby wypaczone.

Angst, przemyśl jeszcze raz swoją decyzję, bo myślę że raczej nikt nie będzie przeciwny takiemu rozwiązaniu.

Henry - 2011-02-01, 16:19

Może skonsultować to z graczami z którymi musiałby zagrać zaległe mecze? :)
crosslet - 2011-02-01, 16:22

Mam odmienne zdanie. Gdyby te "zaległe" mecze Marcina zostały rozegrane i wynik byłby inny niż był u Chemika to już w następnych kolejkach powinny być inne pary... Myślę że Marcin powinien wskoczyć w obecną sytuację chemika lub jak napisał Angst zacząć od zera. Jeśli wskoczyłby na miejsce Chemika wówczas w tabeli można napisać Chemik/Marcin, gdzieś się spotkałem z takim przypadkiem już i myślę, że to najlepsze rozwiązanie ponieważ zaczynać od zera po kilku rundach to tak niezbyt fajnie.
rakdar - 2011-02-01, 16:28

Pierwsza wklejona wersja zaczynała się od - "Nie zgadzam się" :)
crosslet - 2011-02-01, 16:32

Owszem, bo nie zgadzam się z Twoim zdaniem. Zmieniłem wersję aby nie było niedomówień z czym się nie zgadzam.
Łapiesz za każde słówko i trzymasz kurczowo regulaminu za każdym razem a gdy chodzi o "Twoich ludzi" to jesteś w stanie złamać nawet swoje zasady?

rakdar - 2011-02-01, 16:53

Ponownie wkleiłeś tekst i zraz znowu go zmieniłeś...

rakdar napisał/a:
Zawsze jestem za przestrzeganiem regulaminu, jednak jak zwykle w wyjątkowych okolicznościach, prowadzący może go zmienić (nie kalecząc go)

Dobrychemik zrezygnował z gry. Marcin133 zapytał, czy może wskoczyć na jego miejsce. Angst się zgodził, czym przyznał, że zaistniała ta wyjątkowa okoliczność. Zaproponowałem by mógł zagrać zaległe spotkania. Ty się z tym nie zgadzasz, masz prawo. Angst zapewne weźmie to pod uwagę. I tyle , nie ma co sobie więcej dogryzać jak apeluje angst :)

Kubica10 - 2011-02-01, 17:15

Tylko jak wspomniał już bodaj Cross gdyby pozwolono Marcinowi zagranie wcześniejszych meczy to w każdej kolejnej rundzie pary byłby by zupełnie inne (Chyba że akurat
Marcin osiągnąłby te same wyniki co Chemik ;) ). Dołączył w połowie rozgrywek więc myślę, że sprawiedliwie będzie jeżeli zacznie od zera. Nie można sobie wejść od tak i jeszcze dostać szanse nadrobienia i walki z innymi. Nazwijmy to "karą" za brak startu od początku rozgrywek ; - )
Poza tym, czy to w ogóle odpowiedni temat na taką dyskusje?
Może Angst przeniesiesz te posty do ogólnego tematy XIII IRP? Mały bałagan się robi.

marcin133 - 2011-02-01, 17:29

Skoro ma być zrobiony porządek to jeszcze jeden post nikomu nie zaszkodzi.

Na wstępie dzięki Cross i również życzę powodzenia.
Jeżeli chodzi o mnie to dołączyłem w połowie i nie żądam żeby specjalnie pode mnie zmieniać parowanie czy coś w tym stylu. Jestem zadowolony z samego faktu, że Angst się zgodził i nie mam zamiaru wygrywać (gdybym grał od początku to i tak bym przecież nie wygrał ;) ) IRP tylko chciałem sobie po prostu zagrać, nic poza tym.

Tak więc czy zacznę od zerowego dorobku, czy przejmę dorobek punktowy Chemika nie robi mi to różnicy.

Pozdrawiam, Marcin.

angst - 2011-02-01, 17:38

Moja decyzja była przemyślana, niestety nie mogę teraz szerzej napisać na ten temat, więc proszę tylko o wstrzymanie się z komentarzami do czasu moich wyjaśnień.

Zdania nie zmienię i cieszę się, że Marcin rozumie sytuację.

Pozdrawiam

Angst

truskawek - 2011-02-01, 18:12

Czy w takim razie mam zagrać z Marcinem w ramach irp? bo skoro on chce sobie pograć, oraz ja też bym z nim chętnie zagrał, to myślę, że zgoda na oficjalny mecz jest formalnością.
angst - 2011-02-01, 23:49

Zgodziłem się w drodze wyjątku na dołączenie Marcina do rozgrywek, ponieważ wycofał się z nich Chemik, a Marcin ochoczo zgłosił się, aby do nich dołączyć. Dzięki temu unikamy bye'ów (no może poza Truskawkiem ;) ) i wzrasta prestiż zawodów z powodu pojawienia się nowego klasowego gracza.

Marcin nie może zastąpić Chemika, gdyż to są rozgrywki indywidualne, na dodatek eliminacje do Reprezentacji Polski. Każdy gra za siebie i nie jest na pewno standardową praktyką wprowadzanie podobnych zmian w trakcie trwania turnieju (a zdarzają się natomiast wycofania, jak i spóźnione dołączenia do rozgrywek). Przypominam również, iż gramy systemem szwajcarskim, w którym każdy wynik ma znaczenie w kontekście końcowej klasyfikacji, parowania, etc.

Miałem przez chwilę wątpliwość, czy nie dopuścić Marcina już od tej rundy. Uznałem jednak, iż nie powinienem tego robić po opublikowaniu par w tej kolejce. Sam fakt, iż zagrałby z Truskawkiem, wpłynąłby na przyszłe Buchholze, a do tego program używany do tworzenia par nie przewiduje możliwości dołączania w trakcie danej rundy (musiałbym zrobić na nowo parowanie lub ustawić je "ręcznie" i nie sądzę, aby było to sprawiedliwe rozwiązanie wobec innych graczy).

Proponuję skupić się teraz na grze :)

Pozdrawiam

Angst

AdiF - 2011-02-07, 17:27

Rezygnuję z gry w IRP.
Kubica10 - 2011-02-07, 18:07

No to się zaczyna ciekawie robić ; - )
ermijo - 2011-02-07, 19:20

Postuluję, żeby na najbliższym głosowaniu na Walnym, podjąc pod dyskusję:

"Osoba, które zrezygnuje(wycofa się) 5 razy z rozgrywek IRP, zostaje wykluczona z rozgrywek na rok. Po roku licznik się zeruje."

Muchal - 2011-02-08, 17:16

Ermijo, przyjedź i sam zapostuluj na Walnym :)
angst - 2011-02-16, 00:57

Pary V kolejki:

Gacul - House
Muchaldinho - Alicecooper
Angst - Jas
Henryy07 - Crosslet
Rakdar - Puholek
Siwer - Lechista
Truskawek - Aro
Ermijo - Basniowy
Sexomierz - Marcin133
Chaosu - BRAK

Niestety, w związku z wycofaniem się z rozgrywek Adifka, do końca tej edycji ktoś będzie miał bye (czyli w 3 ostatnich kolejkach). Zakładam przy tym oczywiście, że nikt się już nie wycofa.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jeżeli ktoś ma ochotę rozegrać swój mecz awansem (przed formalnym rozpoczęciem tej kolejki), to nie mam nic przeciwko temu.

angst - 2011-03-14, 01:24

Pary VI kolejki:

Alicecooper - Gacul
Muchaldinho - Henryy07
Jas - Puholek
House - Siwer
Aro - Ermijo
Crosslet - Angst
Lechista - Rakdar
Chaosu - Truskawek
Basniowy - Marcin133
Sexomierz - BRAK 1:0

Przypominam, iż aktualna tura składa się jedynie z VII kolejek, zatem rozgrywki kończą się za półtora miesiąca! :)

Mając na uwadze bardzo dobre sprawdzanie się systemu szwajcarskiego zakładam rozegranie kolejnej edycji, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a zatem do Grupy A awans wywalczy 8 najlepszych osób z tej edycji!

W ostatniej kolejce miał miejsce dość nieprawdopodobny przypadek - w żadnym z 9 rozegranych spotkań nie odnotowano remisu :wow:

Pozdrawiam

Angst

angst - 2011-04-04, 07:30

Pary VII (ostatniej!) kolejki:

Puholek - Gacul
Henryy07 - Alicecooper
Aro - Jas
Siwer - Crosslet
House - Lechista
Ermijo - Muchaldinho
Angst - Truskawek
Rakdar - Sexomierz
Marcin133 - Chaosu
Basniowy - BRAK

Pozdrawiam

Angst

Chaosu - 2011-04-04, 13:10

. . .Chyba pomyliły się nam z Truskawiem tygodnie, możemy to jeszcze dograć?
angst - 2011-04-04, 15:51

Chaosu, niestety już przygotowałem i opublikowałem parowanie, a wynik Waszego meczu mógłby wpłynąć na jego zmianę.

Muszę zatem odmówić :?

Pozdrawiam

Angst

truskawek - 2011-04-04, 20:27

Potwierdzam co pisze Filip. To olbrzymie gapiostwo z naszej strony, ale przecież pary robi program. Nasze starcie odbędzie się szybciej, niż jakiekolwiek z nowo ustalonych. Więc co za problem? No chyba że już ktoś zaczął rozpracowywać rywala... jest tu ktoś taki?
Chaosu - 2011-04-04, 21:30

. . .Ok, to komu przyznałeś punkty? W wynikach nic nie ma, a punkty powinien dostać Truskawek, który stawił się w umówionej dacie.
truskawek - 2011-04-04, 21:45

Filipie, nie chce takich punktów. Oboje nie mieliśmy ochoty grać w czwartek, w piątek nie miałem neta, w sobotę tez nie wyszło a w niedzielę Ty pracowałeś. Jeśli Piotr miał to rozstrzygnąć, to mógł jedynie jako -:-
angst - 2011-04-05, 07:44

Chaosu napisał/a:
. . .Ok, to komu przyznałeś punkty? W wynikach nic nie ma, a punkty powinien dostać Truskawek, który stawił się w umówionej dacie.

To moje przeoczenie. Wynik został zweryfikowany jako -:+ i uwzględniłem go przy tworzeniu parowania, a zapomniałem uzupełnić na Forum.

Mimo szlachetnej postawy Truskawka nie mogłem inaczej rozstrzygnąć tej kwestii, zgodnie z powyższą argumentacją.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2011-04-28, 00:05

XIII tura IRP już za nami :) W tej edycji zatriumfował Gacul, który nie przegrał żadnego meczu, tracąc punkty jedynie za remis z Puholkiem, a skład podium uzupełniają Henry i Alicecooper - gratulacje :D

Awans do Grupy A uzyskali ponadto: Jas, Puholek, Muchaldinho, Siwer i House, sklasyfikowani odpowiednio na miejscach 4-8 :)

Muszę przyznać, iż jestem bardzo zadowolony z nowego systemu rozgrywek, któremu w dużej mierze zawdzięczamy chyba niespotykaną wręcz "rozgrywalność" spotkań - nie licząc osób, które wycofały się z rozgrywek, odnotowano tylko jeden walkower :D

Liczę, że kolejna edycja (XIV) spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem ze strony graczy. Wystartuje ona po zakończeniu bieżącego sezonu EL, czyli najprawdopodobniej 23.05. Do tego czasu proszę wszystkich graczy uczestniczących do tej pory w rozgrywkach o potwierdzenie gry w kolejnej edycji (wystarczy krótka informacja na Forum), a także czekam na zgłoszenia od nowych graczy, które powinny zostać przesłane poprzez priv na Forum lub na mój adres mailowy i zawierać następujące dane:

1. Imię i nazwisko
2. Nick na Forum
3. Nick reprezentacyjny (jeśli inny niż na forum)
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia (wystarczy rok)
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Mail kontaktowy
8. Numer gg

Przypominam, iż gracze, którzy nie awansowali do Grupy A rywalizować będą w Grupie B (system kołowy w przypadku mniejszej niż 9 ilości zgloszonych osób lub system szwajcarski - 7 rund).

Należy przy tym również pamiętać, iż w rozgrywkach IRP gramy na nikach irp***, a nadesłanie zgłoszenia lub potwierdzenie uczestnictwa w innej formie jest jednoznaczne z akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania Kodeksu Reprezentanta.

Pozdrawiam

Angst

ermijo - 2011-04-28, 00:23

Chcę wygłosić pewne oświadczenie, przemyślane już miesiąc temu. Rezygnuję z rozgrywek IRP. Pewnie nie ma to żadnego znaczenia dla Reprezentacji Polski, której zawsze będę kibicował.
Udało mi się rozegrać 2. gry w meczach międzypaństwowych.
Zachęcam "świeżą krew" do udziału w IRP.

Kubica10 - 2011-04-28, 01:07

Udało się utrzymać w Grupie A co uważam dla siebie za sukces.
Oczywiście wezmę udział w kolejnej edycji.

siwer90 - 2011-04-28, 02:22

Zagram. :)
Magda - 2011-04-28, 09:06

Zagram :P
maestro - 2011-04-28, 09:26

Wracam do IRP, irpmaestro
truskawek - 2011-04-28, 12:03

Chętnie powalczę znów w IRP. Mam nadzieję, że zgłosi się też paru nowych, nieco bardziej anonimowych graczy.
siwer90 - 2011-04-28, 12:48

Np irppus? ;p
Muchal - 2011-04-28, 13:18

zagram irpmuchaldinho :)
crosslet - 2011-04-28, 13:41

w wakacje też będziemy grać?
truskawek - 2011-04-28, 15:20

Siwer, a ilu było w ostatnim sezonie nowych? MoC+ sexomierz...
alicecooper - 2011-04-28, 20:05

ja zagram , ale najchętniej to po wakacjach (tak 2 edycje na rok)
Henry - 2011-04-28, 23:12

Jeśli gramy w wakacje, najprawdopodobniej nie będę mógł zagrać.
Gacul - 2011-04-29, 20:23

zagram
basniowystwor - 2011-05-01, 02:00

Kiedy ta edycja miałaby trwać?
sawyer199 - 2011-05-01, 09:43

Co do wątku nowych graczy zgłosiłem się, ale zgłoszenie niestety jeszcze nie zostało rozpatrzone przez Angsta.

Pozdrawiam.

Joyoman - 2011-05-02, 13:10

Także zagram, Truskawek ignoruj tego typu wypowiedzi to problem Małego nie nasz :)
Chaosu - 2011-05-02, 19:44

. . .Jak zwykle będę grał : )

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group