Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Warszawa - gdzie można pograć w gomoku w warszawie

radoslawzal - 2012-06-21, 22:10
Temat postu: gdzie można pograć w gomoku w warszawie
dobry drodzy userzy, szanowna moderacjo, tak Jak w temacie, chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość pogrania w gomoku w świecie rzeczywistym, konkretnie w warszawie.
I nie, nie mam bana na google, jednak nie znalazłem nic takiego, prócz klubu japońskiego z go, mahjong i czymś tam jeszcze, ale nie gomoku.

bad_mojo - 2012-06-22, 22:08

był kiedyś klub, ale za wiele to my tam chyba nie graliśmy :) gdyby rzeczywiście chciał się ktoś spotkać, to ja proponowałbym klub na solcu, solec 21 się chyba nazywa, czy 51, taka klubokawarnia. Ogólnie dużo tam planszówek, dużo stolików i dużo różnych grających :) Próbowałem zaszczepić gomoku w warszawskim klubie mensy, ale nie za bardzo podchwycili temat, chociaż też uprawiają planszówki i mafię. Pokazali mi dwie fajne gry - "hej, to moja ryba" i pędzące żółwie.
radoslawzal - 2012-06-23, 13:01

ja bym się rzeczywiście chciał spotkać, jednak myśle że po lipcu, bo teraz nie za bardzo mam czas, tylko poniedziałek środa-
alicecooper - 2012-06-23, 22:40

w sumie to nie mam nic przeciwko
i tez bym przyszedł
tylko z czasem teraz kiepsko bo mam sesję
trzeba będzie rzucić termin i żeby ludzie się decydowali

radoslawzal - 2012-08-26, 11:01

bad_mojo napisał/a:
był kiedyś klub, ale za wiele to my tam chyba nie graliśmy :) gdyby rzeczywiście chciał się ktoś spotkać, to ja proponowałbym klub na solcu, solec 21 się chyba nazywa, czy 51, taka klubokawarnia.


dzie dobry witam
też proponuje to miejsce, konkretnie to jest Solec 44
wakacje się kończą, ludzie zjeżdżają do domu
jest ktoś chętny nadal?

toniek - 2012-10-08, 08:58
Temat postu: Gomoku w Aikikai, Pruszkowska 13
Witam wszystkich!
Na prośbę kierownictwa Aikikai, w sobotę 6 października zacząłem cykl lekcji o japońskich grach dla dzieci ich rodziców. Rozpocząłem od gomoku. Sukces był ogromny!!! Miałem około 15 słuchaczy i wszyscy chcieli się dowiedzieć gdzie i jak kupić sprzęt do gry.

Kierownictwo Aikikai myśli o możliwości utworzenia ligi.....


Co o tym myślicie?

Pozdrawiam

maestro - 2012-10-08, 13:52

Całkiem ciekawy pomysł. W przeszłości zdarzało się już nam robić pewne pokazy, które owszem, na miejscu budziły zainteresowanie, ale - z tego co wiem - później nie przekładały się na wzrost zainteresowania gomoku, przyciągnięcie nowych entuzjastów. Czy wspomniana lekcja/pokaz rokuje, że tym razem może być inaczej?
toniek - 2012-10-08, 14:31
Temat postu: Gomoku w Aikikai, Pruszkowska 13
Mam nadzieję, iż się uda....Tym bardziej, że to będą spotkania regularne - w soboty o 12.00. Przeczytałem na Facebooku, iż dorośli aikidocy też nie są przeciwni.... W przypadku powodzenia gomoku i renju, Polskie Stowarzyszenie może doradzać jak zorganizować ligę i sprzedając sprzęt do gry?

Pozdrawiam

angst - 2012-10-08, 23:18

Pewnie, że może, a nawet powinno, bo taka jest między innymi nasza rola.

Będziemy się zapewne jeszcze kontaktować z Tobą w tej sprawie. Napisz nam proszę, jak wyglądało kolejne spotkanie i jakie są konkretnie Wasze oczekiwania (oprócz wskazanych powyżej).

Pozdrawiam

Angst

flipcoin - 2012-12-14, 13:33

Na facebooku powstała grupa mającą na celu zrzeszenie warszawskich graczy: https://www.facebook.com/groups/531272666885949/
Toniek, bardzo cieszą mnie Twoje słowa!

manga_21__ - 2012-12-21, 11:49

:rotfl: no w końcu a ile osób tam znalazłam więc się dodawajcie i się skumajcie kum kum :rotfl:
zukole - 2013-10-03, 16:57

http://www.gry-planszowe....hp?f=4&t=17424, choć może niekoniecznie w gomoku :wink:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group