Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej MP gomoku w czerwcu

maestro - 2013-04-11, 16:22
Temat postu: Turniej MP gomoku w czerwcu
Podczas wczorajszego Posiedzenia Zarządu zdecydowaliśmy, że można spróbować jeszcze raz zorganizować turniej MP gomoku przed MŚ, zamiast dwóch MP na jesieni. Czy oraz kiedy przeprowadzić najbliższy turniej postanowiliśmy uzależnić od wyników ankiety. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, w tym także do wypowiadania się własnymi słowami co sądzicie o pomyśle turnieju w czerwcu. Wprawdzie to nie zapisy na turniej, ale jednak to jak wiele osób wypowie się w niniejszym temacie powinno mieć bardzo istotny wpływ na zaakceptowanie bądź odrzucenie czerwcowego terminu.
s3v3n - 2013-04-11, 17:20

niezależnie od terminu i miejsca nie wiem, czy będę, dlatego nie głosuje
sawyer199 - 2013-04-11, 17:58

Zagłosowałem na 1-2 czerwca, ale jest to czy się pojawie zależne jest od miejsca w którym odbędą się MP.
Pozdrawiam.

maestro - 2013-04-11, 18:17

Podjęliśmy decyzję, że w ankiecie nie będzie żadnej sugestii lokalizacji, tym niemniej zaczynamy nad tym dyskutować. Jeśli macie jakieś własne propozycje, opinie gdzie powinien odbyć się najbliższy tur (ale poważne opinie), również zachęcam do wyrażania ich w tym wątku.
sawyer199 - 2013-04-11, 21:59

Moją sugestią jest Warszawa. Uzasadnie to naprawdę fajną atmosferą na turnieju dwa lata temu;p
zukole - 2013-04-11, 22:56

Z Warszawą jest ten "problem", że jest głównym faworytem do lokalizacji turnieju listopadowego.
sawyer199 - 2013-04-12, 08:06

maestro napisał/a:
zorganizować turniej MP gomoku przed MŚ, zamiast dwóch MP na jesieni
W czym jest ten problem , skoro nie ma być tych turniejów jeżeli odbędzie się w czerwcu?
Usiek - 2013-04-12, 08:58

Wstępnie pasuje mi każdy z zaproponowanych terminów, jeżeli nic mi nie wypadnie to raczej się zjawię.
Chaosu - 2013-04-12, 10:10

. . .Ja też nie widzę problemu, jest prośba o sugerowanie miast (jak zaznaczył Maestro niezobowiązująco, raczej w formie życzeń) więc po co zniechęcasz Zukole?
maestro - 2013-04-12, 13:13

Oczywiście, można proponować także i Warszawę, choć uwaga zukole również słuszna. Może nie zaznaczyłem tego dość wyraźnie, zatem doprecyzuję:

sawyer199 napisał/a:
W czym jest ten problem , skoro nie ma być tych turniejów jeżeli odbędzie się w czerwcu?


...jeśli zrobimy turniej MP gomoku w czerwcu, nie oznacza to, że jesienią turnieju nie będzie, a jedynie tyle, że w listopadzie podczas drugiego weekendu rozegrane zostaną jedne MP (w renju) zamiast dwóch naraz. I ten turniej listopadowy faktycznie najprawdopodobniej odbędzie się właśnie w Warszawie.

Henry - 2013-04-12, 19:51

A mi się wydaje, że uwaga nie słuszna ani trochę, ja w obecnej sytuacji byłbym zadowolony jakby regularnie udawało się zorganizować coś, nawet i 10 razy w tym samym mieście...
sawyer199 - 2013-04-12, 20:48

No właśnie, jeżeli w Warszawie w końcu miałby się odbyć turniej to dlaczego nie może odbyć się dwa razy w Warszawie, zakładając , że się odbędzie?
angst - 2013-04-13, 11:25

Proponujcie miejsca, ale przede wszystkim piszcie proszę o możliwości przyjazdu we wskazanych datach.

Według mnie to, gdzie się turniej NIE odbędzie nie ma większego znaczenia, a jeżeli będzie to sensowne, można grać tylko w Warszawie, jak i zmienić miejsce ostatniego tura w tym roku.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2013-04-14, 14:04

Zagłosowałem za 29-30.06. W tej chwili wydaje mi się bardziej prawdopodobnym terminem.
angst - 2013-04-15, 00:11

Jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, to powinienem się pojawić w obu terminach.

Im bliżej Płocka, tym lepiej, ale lokalizacja ma dla mnie drugorzędne znaczenie.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2013-04-19, 18:31

Zagłosowało 9 osób, wnioski ? :wink:
bbj - 2013-04-19, 20:25

Te 9 osób, które zagłosowały nie oznaczają, że dokładnie jest w tym momencie 9 (a właściwie 8 ) potencjalnych uczestników turnieju.

Oczywiście taki wynik uczestnictwa w ankiecie nie jest optymistyczny ale uważam ,że dla wielu termin czerwiec mało co mówi w tym momencie i ludzie zaznaczyliby opcję "nie mam zdania o terminie".

zukole - 2013-04-19, 23:18

maestro napisał/a:
Wprawdzie to nie zapisy na turniej, ale jednak to jak wiele osób wypowie się w niniejszym temacie powinno mieć bardzo istotny wpływ na zaakceptowanie bądź odrzucenie czerwcowego terminu.

Bbj, można było się wypowiedzieć w temacie (nawet jeśli ankieta nie zawierała podanej przez Ciebie opcji). Do terminu "pisemnie" odniosła się garstka (s3v3n, sawyer, usiek, zukole, angst), więc skoro ludzie nie chcą się nawet wypowiedzieć, to nie oczekujmy że liczba chętnych nagle wzrośnie. Poza tym ankieta miała wskazać pasujący termin. Tego po wynikach również wywnioskować się nie da.

Chaosu - 2013-04-20, 16:07

zukole napisał/a:
Zagłosowało 9 osób, wnioski ? :wink:


. . .Moje wnioski są następujące: Niewiele osób traktuje turnieje bardzo poważnie, w związku z czym nie są w stanie zadeklarować przyjazdu na wyrost. Poza tym niewiele osób jest w ogóle zainteresowanych grą w turnieju (tym proponowanym, w czerwcu) stąd również mała liczba komentarzy. Uważam że w związku z tym należy zrobić turniej dla tych chętnych którzy chcą, nie robienie turnieju mija się z funkcją stowarzyszenia.

Magda - 2013-05-04, 21:30

Chciałam zauważyć, że jest 4 MAJA, a jeszcze nikt nie napisał, że turniej się odbędzie/nie odbędzie w czerwcu.

Panie Vice Prezesie spręż Pan 4 litery i napisz info tam gdzie powinno być :P

Nie każdy czyta PZ

s3v3n - 2013-05-04, 21:46

w dziale dla członków jest napisane, że nie będzie turnieju w czerwcu
Magda - 2013-05-04, 22:00

Nie jestem członkiem
zukole - 2013-05-04, 22:02

Zapłać składkę i będziesz :wink:
Magda - 2013-05-04, 22:10

Po to by mieć dostęp do informacji o odwołanym turnieju? :twisted:
maestro - 2013-05-04, 22:57

Zgodnie z tym co wskazał s3v3n:

maestro 28 kwietnia o 3.25 napisał/a:
W efekcie w czerwcu PSGRiP nie organizuje żadnego turnieju. Choć brak formalnej decyzji, to wszystko wskazuje na to, że organizować będziemy podwójne MP w listopadzie.


Nie widzę potrzeby pisać o każdym działaniu, którego NIE podejmujemy ;) W chwili, gdy będziemy znali szczegóły dotyczące turnieju, który ma się odbyć, niezwłocznie podam je do publicznej wiadomości.

Cytat:
Po to by mieć dostęp do informacji o odwołanym turnieju?


W tym wypadku nie o odwołanym, tylko o niedoszłym. Żeby coś odwołać, najpierw trzeba ustalić i ogłosić organizację danego wydarzenia, a to nie miało miejsca :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group