Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - XV Tura IRP

angst - 2014-02-09, 23:08
Temat postu: XV Tura IRP
Nawiązując do wcześniejszych zapowiedzi chciałbym oficjalnie rozpocząć zapisy do XV Tury IRP! :)

W celu wzięcia udziału w rozgrywkach należy zarejestrować się na stronie pl.euroleague.cz (są tam konta i hasła odrębne od euroleague.cz), deklarując chęć przystąpienia do rozgrywek. Wszelkie informacje związane z nową turą IRP znajdziecie właśnie na tej stronie, natomiast dla uwiarygodnienia nowego konta należy potwierdzić je na Forum (wpis w tym temacie lub priv), ewentualnie za pośrednictwem Kurnika (prywatna wiadomość ze znanego nicka).

Zapisy potrwają do 23.02. włącznie, a I kolejka rozpocznie się 24.02. Dokładny czas zakończenia rozgrywek (9 rund po 3 tygodnie) uzależniony będzie od ewentualnego wprowadzenia przerwy wakacyjnej.

Wstępnie udział zadeklarowało co najmniej kilka osób z krajowej czołówki, a wyniki osiągane w rozgrywkach będą jednym z istotnych kryteriów powoływania na mecze międzynarodowe oraz mogą mieć wpływ także na selekcję osób na Drużynowe Mistrzostwa Europy w Czechach (o tym później we właściwym temacie).

IRP to wiele lat tradycji, mnostwo dobrych gier oraz świetna okazja do rywalizacji na wysokim poziomie! Liczę bardzo na Wasz udział! :)

Pozdrawiam

Angst

Usiek - 2014-02-09, 23:12

Zgłaszam się! :)
Konto na stronie zarejestrowane. chęć udziału zadeklarowana.

maestro - 2014-02-09, 23:43

Potwierdzam swoją chęć uczestnictwa.
siwer90 - 2014-02-10, 01:26

Również
puholek - 2014-02-10, 13:34

Ja też potwierdzam swoje zgloszenie.
alicecooper - 2014-02-10, 14:29

potwierdzam
Henry - 2014-02-10, 17:42

Potwierdzam
Muchal - 2014-02-10, 22:37

potwierdzam
angst - 2014-02-12, 11:53

Przypominam, że potwierdzenie to dodatkowa formalność, aby uniknąć zgłoszenia przez anonimowe osoby podszywające się pod szanowanych graczy, ale podstawą jest rejestracja na stronie.

Zakładam też, że każdy sprawdził dostępność zgłoszonego nicka i jest aktualnie w jego posiadaniu ;)

Pozdrawiam

Angst

sawyer199 - 2014-02-13, 14:19

potwierdzam
shadow - 2014-02-15, 20:43

potwierdzam (johns)
zukole - 2014-02-15, 21:58

Potwierdzam :wink:
kebab - 2014-02-16, 12:06

Potwierdzam
Gacul - 2014-02-16, 19:36

gacul potwierdza udział
Joyoman - 2014-02-16, 21:05

Potwierdzam.
zukole - 2014-02-22, 02:01

Kim jest Mir Lacki? :wink:
angst - 2014-02-22, 16:44

Debiutantem. Nie mam jak zweryfikować, kim konkretnie jest. Odpisał na mój e-mail i potwierdził chęć gry oraz wcześniejsze zgłoszenie.

Pozdrawiam

Angst

jas1992 - 2014-02-24, 00:08

Jestem w tym całym sobą.
angst - 2014-02-24, 00:34

XV sezon IRP należy uznać za rozpoczęty! :) Życzę wszystkim powodzenia oraz satysfakcji z samych uczciwych i dobrych gier :)

Pary I kolejki:

1. Puholek - Angst
2. Crosslet - Zukole
3. Dein - Johns
4. Radek - Jas
5. Peaceman - Usiek
6. Siw - Gacul
7. Maestro - Sawyer
8. Magdula - Muchaldinho
9. Bbj - Rakdar
10. Aro - Henry
11. Alicecooper - Glosik
12. Lacki2000 - Dev

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-02-24, 01:20

Rzutem na taśmę dołączył Dev. Ponieważ zarejestrował się w momencie publikowania parowania, zagra z Lacki2000 (nie chciałem zmieniać opublikowanych par), no i przynajmniej na razie nikt nie musi mieć BYE :)

Na Forum strony IRP rozpocząłem ankietę w sprawie czasu trwania rozgrywek i admin date. Proszę bardzo o wypowiedzi :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-02-25, 09:08

Proszę bardzo o regularne odwiedzanie strony pl.euroleague.cz, szczególnie sekcji "Current round", bo już większość osób zaproponowała terminy, a nie wszyscy zdążyli zareagować :)

Pamiętajcie również proszę o ankiecie. Co najmniej 12 głosówjest potrzebnych, abyście to Wy zadecydowali!

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-03-02, 03:14

Admin date została zmieniona na 20:00 (obowiązuje przez cały sezon do odwołania) i gramy bez przerwy wakacyjnej.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-03-12, 17:08

Admin date dla pary Lacki2000 - Dev jest zatem w niedzielę 16.03 o 20, tak? O ile rzecz jasna, nie uda im się rozegrać swego meczu wcześniej :wink:
angst - 2014-03-12, 17:21

Sprawa jest trochę bardziej złożona. Admin date stosujemy w sytuacji, kiedy nie uda się znaleźć kompromisu w sprawie daty i nie jest ona w odpowiednim czasie wyznaczona. W przypadku tego konkretnego meczu taka data pojawiła się w systemie (zgodnie z zasadami, chociaż automatycznie).

Z mojego punktu widzenia mecz może być teraz rozegrany kiedykolwiek, równie dobrze poza admin date (która rzeczywiście ogólnie przypada na 20:00 w ostatnią niedzielę kolejki). Jeśli mecz się nie odbędzie, będę niestety zmuszony przyznać walkower/walkowery. Decyzję podejmę (o ile będzie potrzebna, a mam nadzieję, że tej konieczności uniknę) tuż przed parowaniem kolejnej kolejki.

Pozdrawiam

Angst

lacki2000 - 2014-03-13, 14:25

no ja czekam na ofertę godzinową ze strony przeciwnika. A w ogóle to mój pierwszy post więc Witam!
angst - 2014-03-13, 16:22

Znam sytuację i nadal liczę, że uda Wam się rozegrać ten mecz i będziemy mieli kolejkę bez walkowerów :)

Witamy na Forum! :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-03-17, 00:32

Pary II kolejki (ze względu na problemy techniczne nowa runda zostanie opublikowana na stronie najprawdopodobniej dziś późnym wieczorem):

1. Puholek - Maestro
2. Zukole - Bbj
3. Jas - Alicecooper
4. Peaceman - Magdula
5. Gacul - Aro
6. Devo - Dein
7. Johns - Muchaldinho
8. Henry - Siw
9. Angst - Sawyer
10. Rakdar - Crosslet
11. Glosik - Radek
12. Usiek - Lacki2000

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-03-18, 23:36

angst napisał/a:
stronka już chyba normalnie działa, zatem można się umawiać tradycyjnie lub potwierdzić wcześniejsze uzgodnienia!
:)
zukole - 2014-04-04, 20:59

Coś wiadomo na temat meczu Dev vs Dein? W przeciwieństwie do pozostałych (nierozegranych) spotkań, żaden z graczy nie pojawił się w umówionym terminie.
Magda - 2014-04-04, 21:48

irpradek był, bo z Nim rozmawiałam wtedy.

irphenry też był...

Henry - 2014-04-05, 06:46

Irphenry: "ostatnia obecność 2014-03-27 19:01 (126 min.)"
http://www.kurnik.pl/stat...irphenry&gid=gm

angst - 2014-04-06, 23:38

Pary III kolejki:

1. Jas - Puholek
2. Magdula - Zukole
3. Dein - Gacul
4. Aro - Peaceman
5. Maestro - Angst
6. Muchal - Crosslet
7. Bbj - Radek
8. Henry - Usiek
9. Alicecooper - Dev
10. Johns - Siw
11. Sawyer - Glosik
12. Lacki - Rakdar

Pozdrawiam

Angst

rakdar - 2014-04-14, 00:24

Angst, czegoś nie popsułeś przy zmianie ustawień Swissa? :wink:
angst - 2014-04-14, 09:01

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Ogólnie w ustawieniach niczego nie zmieniałem.

Będzie mi łatwiej odpowiedzieć, jak napiszesz coś więcej.

Pozdrawiam

Angst

rakdar - 2014-04-14, 09:38

Chodzi o kolejność. Aktualnie mamy w tabeli Berg. Buch. M-Buch. Progr.
angst - 2014-04-14, 11:43

Z pobieżnej analizy wnioskuję, że jest błąd w nagłówku tabeli (Berger zamieniony miejscami z M-Buch.).

Sprawdzę wieczorem i dam znać ostatecznie.

Dzięki za czujność!

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-04-15, 00:15

Potwierdzam powyższą interpretację.

Teraz powinno się już wszystko zgadzać.

Pozdrawiam

Angst

rakdar - 2014-04-15, 22:22

Chciałbym jeszcze dopytać o

angst napisał/a:

Należy przy tym dodać, iż w przypadku punktu zdobytego za nierozegraną grę (+:-) do Buchholza dolicza się pół, a nie cały punkt.

aro gacul henry siwer
O ile Buch. aro do tego pasuje (henry 0.5 + gacul 1.5), to Buch. gacula nie (siwer 0 + aro 1.5). Czyżby Swiss naliczył gaculowi 0.5 za siwera za przegraną vo partię? No ale partię przegrał, a w tabeli ma 0, więc z czego?
Podobnie z innymi np. alicecooper 2.5?...

angst - 2014-04-16, 08:41

Nie pamiętam, w jakiej sytuacji napisałem zacytowane zdanie (pewnie chodziło akurat o kogoś, kto wygrał walkowerem), ale o ile kojarzę, to działa to w dwie strony (i wydaje mi się, że już o tym pisałem wcześniej kilka razy), czyli 0,5 pkt. przypada zarówno za "+", jak i "-" przy walkowerach.

Żeby zrozumieć Buchy trzeba "zapomnieć" o punktach, bo one są niejako wartością pomocniczą. Istotne są takie jakby "Punkty Buchowe", czyli te, które wirtualnie naliczamy przeciwnikom danego gracza (czyli właśnie 0.5 pkt. za walkowera, a nie 1 lub 0).

Zasady szczegółowe są bardzo trudne do odnalezienia w sieci i wcale nie są specjalnie łatwe w interpretacji. Ale o ile pamiętam zawsze ostatecznie "wszystko się zgadza".

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-04-16, 23:39

Obowiązuje zasada, że 3 walkowery to dyskwalifikacja osoby z rozgrywek? Nie widzę nic na ten temat w regulaminie ;)
Cytat:
IRP to rozgrywki internetowe otwarte dla wszystkich, oparte na uczciwych grach i dobrym zachowaniu graczy. IRP to zawody indywidualne.
Dla wszystkich, czyli obcokrajowcy mogą grać? Fudjin był/jest bardzo zainteresowany kolejną edycją :wink:
angst - 2014-04-17, 07:57

Na ten moment nie zakładam, aby mogli grać obcokrajowcy, bo chodzi o eliminacje do reprezentacji Polski.

Zastanawiałem się nad 3 walkowerami wcześniej i już nic nie zmieniałem, licząc że nie będzie potrzeby skorzystania z tej zasady. Natomiast raczej rozważam wycofanie kogoś z rozgrywek na własny wniosek.

Pozdrawiam

Angst

Magda - 2014-04-20, 18:54

Rezygnuję z IRP.

Brak czasu, chęci do gomoku. Ciężko z wolnymi weekendami (a niestety wtedy głównie są mecze. Nie tylko IRP ale też EL)


Powodzenia dalej w grach!

Pozdrawiam

Madźka!

zukole - 2014-04-20, 22:13

Mecze IRP są wtedy, kiedy obu graczom pasuje (po parach widać, że niekoniecznie są to weekendy), a ten sezon EL się skończył.

Dograj, nabijesz mi buchholza :]

Magda - 2014-04-21, 07:19

Decyzja już zapadła i zdania nie zmienię. To, że meczę się ustala samemu i gra się kiedy ma czas - o niczym nie świadczy. Do meczu trzeba się przygotować. A to zabiera trochę czasu. Może gracze na poziomie 2100 już nie muszą, bo znają teorię, wiele otwarć itd.

Drugą kwestią jest to, że irpglosik nie gra, więc jak odejdę będzie po równo.

Poza tym postawa niektórych osób mnie rozwala...

Każdy podchodzi do rozgrywek indywidualnie, więc proszę o nie komentowanie powyższego tematu.

angst - 2014-04-21, 09:10

Magda, szanuję oczywiście powyższe, ale proszę Cię o ostateczną decyzję do końca aktualnej kolejki (czasem zdarza się coś, co wpływa na nasze zdanie).

Brak dodatkowych informacji w tym terminie potraktuję jako rezygnację.

Pozdrawiam

Angst

Magda - 2014-04-21, 10:33

Nie wiem co by musiało się wydarzyć, bym zmieniła zdanie.

W ogóle to ja nie wiem po co się zapisałam do IRP, skoro nie mam zamiaru reprezentować Polski na żadnym turnieju o_O

bbj - 2014-04-21, 23:16

Magda napisał/a:

W ogóle to ja nie wiem po co się zapisałam do IRP, skoro nie mam zamiaru reprezentować Polski na żadnym turnieju o_O


Nawet nie wiesz czy by Ci to "groziło", a nawet jeśli to zawsze można odmówić. Nagle po odejściu z Company to zrozumiałaś? A co z poprzednimi edycjami IRP? ;)

Magda - 2014-04-22, 09:31

Bbj grałam tylko jeden raz w IRP. I to nie po odejściu od Company zrozumiałam, że chcę to zrobić.

Co do Com
Pisałam Ci już miesiąc temu, że nie będę grać w El. Ty odchodząc robisz mnie kapitanem bez mojej zgody! To, że się zastanawiałam nie znaczy, że wyraziłam zgodę. Nie zrozumiałeś - trudno.


Dajcie już spokój co do IRP, mogłam nic nie napisać i oddać gry walkowerem. Temat staję się nudny, jedynym plusem jest poruszenie na forum, którego brakowało od dłuższego czasu. Szkoda, że tylko jak jest jakaś "afera" to ludzie się udzielają.

Pozdrawiam
M.

Joyoman - 2014-04-24, 14:44

Wyobraź sobie jak czują się osoby, które ograłaś :)
angst - 2014-04-27, 23:45

Po rezygnacji Magdy i Maestro w grze mamy nadal 22 osoby. Niepewny jest los Glosika (czekam na informację od niego, ale jak do tej pory nie zrezygnował, więc został uwzględniony w parowaniu).

Przypominam jednocześnie, że rozgrywki IRP wróciły po dość długiej przerwie, a aktualny sezon jest w pewnym sensie testowy, szczególnie pod kątem funkcjonalności strony z wynikami/tabelami na bazie EL. Jestem zadowolony, że zgłosiło się tyle osób, w tym zdecydowana większość krajowej czołówki (z aktywnych osób w zasadzie brakuje chyba tylko Adifka) i zachęcam wszystkich do kontynuacji gry.

Wiem, że dla niektórych kontowersyjna jest dogrywka na 5 minut, natomiast pisałem już o tym przed sezonem i zasada ta była znana przed przystąpieniem do gry. Pamiętajmy, że nadal są to rozgrywki internetowe i czasówki zawsze się mogą zdarzyć (nawet na 10 minut nie są przecież rzadkością), zatem i tego elementu nie można ignorować. Nie znaczy to oczywiście, iż przy negatywnej opinii większości graczy nie zrezygnujemy z tego rozwiązania w kolejnej edycji.

Apeluję ponadto o odwiedzanie strony i pilnowanie terminów. Natomiast graczy, którzy pojawiają się w określonej dacie i nie spotykają przeciwnika proszę bardzo o krótki wpis na stronie lub Forum (jak to się praktykuje w meczach drużynowych), co bardzo ułatwi mi decyzję odnośnie ewentualnych walkowerów, których oczywiście najlepiej unikać.

Pary IV kolejki:

1. Zukole - Jas
2. Puholek - Aro
3. Dein - Bbj
4. Gacul - Alicecooper
5. Angst - Muchaldinho
6. Crosslet - Henry
7. Usiek - Radek
8. Rakdar - Peaceman
9. Siwer - Dev
10. Sawyer - Johns
11. Glosik - Lacki2000

Powodzenia i samych dobrych gier! :)

Pozdrawiam

Angst

shadow - 2014-05-17, 17:19

dobrocin ~ 2014-05-17 18:00 • irpsawyer : • irpjohns
Nie spotkałem przeciwnika :)

angst - 2014-05-18, 23:57

Pary 5. kolejki:

1. Alicecooper - Zukole
2. bbj - Puholek
3. Muchaldinho - Jas
4. Henry - Angst
5. Aro - Usiek
6. Siwer - Dein
7. Peaceman - Gacul
8. Rakdar - Johns
9. Crosslet - Lacki2000
10. Radek - Devo
11. Sawyer - BYE

Niestety, z rozgrywek zmuszony byłem wykluczyć Glosika. Walkowery w 3 z 4 rund, brak odpowiedzi na wiadomości mailowe/GG, nie pozostawiły mi w zasadzie innego wyboru.

Bacznie przyglądam się też poczynaniom Deva i Sawyera (po 2 walkowery), ale wierzę, że chłopaki wrócą do gry :)

Powodzenia!

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-05-22, 18:43

Z gry w tej edycji zrezygnował niestety kolejny zawodnik - Dev. Ponieważ informacja pojawiła się już w trakcie tej kolejki, wycofanie Deva nabierze mocy po jej zakończeniu (parowanie nie będzie teraz korygowane).

Mam nadzieję, że to już ostatnie wycofanie się z gry, a pozostałe osoby dokończą rozgrywki :roll:

Pozdrawiam

Angst

Joyoman - 2014-05-25, 21:40

Ja również rezygnuję z dalszej rywalizacji w tych rozgrywkach.

Powód: W meczu 5 kolejki trafiłem na osobę, która IMO używa programów wspomagających myślenie, przewidywanie kolejnych ruchów. Jeśli tak ma wyglądać przyszłość tego stowarzyszenia to gratuluję. Osoba, która jakimś trafem i na farcie trafiła dolnej części TOP 10 (Mistrzostwa Polski) i nie mogła sprostać graczom o niskich umiejętnościach tutaj prawdopodobnie zajmie 2 lub 1 miejsce o ile zukole się nie potknie.

P.S. Organizatorzy powinni dostać po dupie.

Dziękuję.

Usiek - 2014-05-25, 22:32

Nie płacz. :)
crosslet - 2014-05-25, 23:03

Rezygnujesz bo przegrałeś?
Od czasu MP już chyba trochę minęło - można zrobić pewien progres.
Po drugie gra na gobanie, przynajmniej na początku, jest trudniejsza niż online.
Nie przeglądałem partii, ale jestem już przyzwyczajony, że ciągle jeździsz po Uśku, że gra progiem. Nie wiem po czym to stwierdzasz ale może i masz rację podobno sam grałeś progiem, więc pewnie się znasz na tym ;)

shadow - 2014-05-25, 23:04

Joyoman napisał/a:
Ja również rezygnuję z dalszej rywalizacji w tych rozgrywkach.
Powód: W meczu 5 kolejki trafiłem na osobę, która IMO używa programów wspomagających myślenie, przewidywanie kolejnych ruchów.

Nie spodziewałeś się tej osoby spotkać w ani jednej z 9 rund w tegorocznych rozgrywkach? Czy może spodziewałeś się wykluczenia tej osoby z rozgrywek, zanim ją spotkasz (na co mogłyby wskazywać pretensje do organizatorów)?

alicecooper - 2014-05-25, 23:24

odniosę się tylko do jednej rzeczy
miejsce na turnieju na żywo
usiek był 1 raz (sorry 2, zukol czuwa i poprawia)
i zapewniam Cię że dla wielu
zderzenie po raz pierwszy z "realem"
daje kiepskie wyniki
zapraszam, przyjedź, sam spróbuj :)

PS ja bym Cię namawiał mimo wszystko na kontynuowanie
a sprawa oszustw chyba wymaga oddzielnego tematu :(

maestro - 2014-05-26, 06:51

Pisałem to już nie raz, ale powtórzę: trudno traktować poważnie oskarżenia nie poparte żadnymi dowodami. Rozumiem, że można dzielić się swoimi spostrzeżeniami w zamkniętym gronie, opowiadając wówczas jedynie o swoich wrażeniach, jednak publikując podobną treść, tutaj na forum czy na forum EL, wypada pokazać jakieś konkrety: analizę i interpretację ruchów, procentową zgodność, ruchy kluczowe, jakieś dane odnośnie czasu (np. zawodnik postawił kluczowy, bardzo trudny ruch po sekundzie) etc. Nie żebym chciał tolerować granie programami, po prostu decyzje dotyczące ukarania osób oszukujących muszą opierać się na stosownych materiałach.
Chaosu - 2014-05-26, 09:55

Joyoman napisał/a:
Osoba, która jakimś trafem i na farcie trafiła dolnej części TOP 10 (Mistrzostwa Polski)


. . .Gdybyś to pisał kiedyś... dziś w tych mistrzostwach gra ledwo 10 osób, trudno tam nie trafić ; )

Joyoman napisał/a:
i nie mogła sprostać graczom o niskich umiejętnościach


. . .Nie wiem czy tam byłem i grałem ale jestem przekonany, że usiek potrafi mnie pokonać, a chyba jestem najlepszym przykładem gracza o niskich umiejętnościach : )

angst - 2014-05-26, 22:31

W rozgrywki online wpisane jest ryzyko nieuczciwości dużo większe niż w przypadku gier na żywo. Wydaje mi się, że jest to fakt dość oczywisty dla wszystkich, którzy cokolwiek wiedzą na temat grania w Internecie. Nie wszyscy jednocześnie wiedzą, jaka jest specyfika gry na gobanie (nie spróbujesz, to się nie dowiesz). Nie ma co tego jakoś wyolbrzymiać, ale różnica jest odczuwalna i goban wymaga nieco oswojenia. Nie każdy jest od razu w stanie grać na tym samym poziomie co w Internecie, a niektórzy nie są w stanie grać równie dobrze nawet po nabyciu pewnego doświadczenia (a jeszcze inni grają lepiej live).

Niezależnie od powyższego trudno nie zgodzić się z przedmówcami. Rezygnowanie w takich okolicznościach trudno jest racjonalnie wytłumaczyć i również zachęcam do przemyślenia decyzji, ale przede wszystkim apeluję o zaprzestanie oskarżania innych bez choćby cienia dowodów. Napisałeś sam "IMO" co jak rozumiem znaczy, że wydaje Ci się, "czujesz", że ktoś gra nieuczciwie. Problem polega na tym, że w zasadzie nie sposób to udowodnić, a tym samym kogokolwiek ukarać. Dlatego decydując się na grę w Internecie wiesz, czego możesz się spodziewać, a lista uczestników była znana już wcześniej. Tymczasem bez konkretnych argumentów (w zasadzie jedyny to porównanie do osiągnięć sprzed wielu miesięcy) nie przystoi rzucać publicznych oskarżeń, bo podchodzi to pod zniesławienie.

Pojawiły się zarzuty wobec organizatorów, czyli w zasadzie wobec mnie. Mam zatem pytanie, jaki jest konkretnie ten zarzut? Czy chodzi o fakt, że w rozgrywkach jest osoba, którą inny gracz uważa za wspierającą się programem? Gdybym miał bazować na takich przesłankach, to za chwilę byśmy byli pewnie zdekompletowani, a rozgrywki przeistoczyłyby się w plebiscyt wzajemnego zaufania.

Czy to IRP, czy to EL, czy inne gry internetowe, oszustów w 100% nie da się wyeliminować. Takie są niestety fakty. A prawdziwe granie jest na gobanie i tam zapraszam wszystkich do weryfikacji.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-05-26, 23:34

Chciałbym jeszcze dodać, że szykuje się powoli kolejny mecz międzynarodowy - tym razem z Węgrami :) Dopiero rozpoczynamy ustalenia, ale zrobimy co się da, aby do meczu doszło nie później niż za miesiąc.

Proszę brać to pod uwagę przed rezygnowaniem ;)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-06-09, 00:01

Gramy dalej bez Aro i Deva, a Sawyer pod obserwacją :roll:

Pary VI kolejki:

1. Zukole - Puholek
2. Angst - Jas
3. Usiek - Alicecooper
4. Gacul - Bbj
5. Dein - Henry
6. Muchaldinho - Peaceman
7. Radek - Crosslet
8. Sawyer - Siwer
9. Lacki2000 - Johns
10. Rakdar - BYE

Powodzenia! :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-06-15, 12:52

Ustaliliśmy z Jasiem, że gramy dziś o 19:45.

Zapraszam fanów! ;)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-06-15, 18:16

Zaczynamy ostatecznie za chwilę. Przepraszam za zamieszanie!

Pozdrawiam

Angst

shadow - 2014-06-18, 20:51

znowu nie spotkałem przeciwnika... (irplacki2000 vs irpjohns)
zukole - 2014-06-27, 13:56

Dziś o 21 Henry - Dein. Bbj z Gaculem zagrają późnym wieczorem albo jutro o 21.

Strona padła, więc w kwestii wyników rozegranych już spotkań odsyłam do http://gomokuworld.com/onlinetournaments/35

dein - 2014-06-27, 15:29

Dzisiaj raczej nie zagramy. To mi to Henremu coś wypada... Mecz rozegramy jutro, bądź w niedziele.
angst - 2014-06-30, 01:58

W związku z problemami z serwerem parowanie ogłoszę po usunięciu awarii. W razie potrzeby kolejka zostanie wydłużona o tydzień.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-04, 01:14

Do końca tego tygodnia można rozegrać zaległe mecze tej kolejki. Kolejna wystartuje w najbliższy poniedziałek.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-10, 15:30

Uzgodniliśmy z Uśkiem, iż rozegramy nasz mecz o 21:00.

Pozdrawiam

Angst

Henry - 2014-07-21, 14:26

Nie zastałem przeciwnika (Muchaldinho) podczas umówionej daty, jeśli nie będzie odzewu co do nowego terminu kolejny wo niestety:(
zukole - 2014-07-27, 17:53

angst napisał/a:
Admin date została zmieniona na 20:00 (obowiązuje przez cały sezon do odwołania) i gramy bez przerwy wakacyjnej.

Coś się zmieniło w kwestii admin date?

zukole - 2014-07-27, 23:27

angst napisał/a:
Gramy dalej bez Aro i Deva, a Sawyer pod obserwacją

Sawyer ma dwa obustronne walkowery i jeden normalny, a Mucha zaliczył trzeci walkower z rzędu :wink:

angst - 2014-07-27, 23:40

Tak, analizowałem sytuację wcześniej i postanowiłem nie wykluczać obu graczy. Do końca zostały już tylko dwie kolejki i bez jednoznacznej rezygnacji nie zamierzam nikogo sam skreślać. Znam (mniej więcej) podejście i sytuację chłopaków i liczę, że dograją do końca (Muchalowi został w zasadzie jeden mecz). Natomiast w kolejnej edycji najprawdopodobniej wpiszę niestety do Regulaminu wykluczenie po 3 walkowerach.

Proszę zatem traktować opublikowane parowanie jako wiążące.

Już tylko dwie rundy przed nami, a nadal wiele może się zdarzyć i kształt podium jest chyba wciąż dość niepewny :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-29, 20:00

zukole napisał/a:
Coś się zmieniło w kwestii admin date?

Nic się nie zmieniło, ale z tego co pamiętam, nie można ustawić za bardzo u nas odrębnej godziny w systemie.

W razie potrzeby admin date jest o 20:00 w ostatnią niedzielę kolejki.

Pozdrawiam

Angst

Muchal - 2014-08-07, 20:39

Z BYE'em wygrałem! ;-) to sie nie liczy jako walkower nie? ;-)

A tak serio to sorry za moją niobecność, sprawy prywatne.
W przyszłym sezonie raczej nie wystąpie. Nie chcę Wam psuć zabawy moimi walkowerami.

Pozdro!

angst - 2014-08-19, 02:14

Nieco później niż zwykle, ale mamy parowanie ostatniej kolejki:

1. Zukole - Usiek
2. Puholek - Gacul
3. Alicecooper - Dein
4. Bbj - Jas
5. Peaceman - Henry
6. Crosslet - Siwer
7. Radek - Johns
8. Muchaldinho - Lacki2000
9. Rakdar - Sawyer
10. Angst - BYE

Jak widać dla mnie sezon się już zakończył, natomiast liczę, że "walkowerowicze" zmobilizują się chociaż w ostatniej kolejce. A walka o dwa miejsca na podium nadal w toku :)

Powodzenia! :)

Pozdrawiam

Angst

Magda - 2014-08-26, 19:33

http://pl.euroleague.cz/p...ils.php?pai=152

Bardzo proszę o ukaranie Bogdana za ten niesmaczny żart :P

No chyba, że Bogdan chce być jak Rafalala? :lol:

Nie wiedziałam, że w czasie gry można zmienić sobie dane osobowe i nick.

jas1992 - 2014-08-30, 20:12

Hej, czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego na stronce http://pl.euroleague.cz/p...p?sort=datetime
mimo rozegranego meczu z BBJ, w miejscu Jego nicku pojawił się nick Magdy? ;p

Usiek - 2014-08-30, 20:14

Bbj zmienił dane. ;)
jas1992 - 2014-08-30, 20:22

a to ci gagatek
Magda - 2014-08-30, 21:49

Jas gdybyś przeczytał mój post wyżej, to byś już wiedział, że Bbj stroi się na kobietkę :D :D
zukole - 2014-09-04, 00:52

Zanosi się na sporo walkowerów :wink:
zukole - 2015-01-31, 11:51

angst napisał/a:
W związku z przyznaniem się Invincible (Usiek) do korzystania z programu w trakcie rozgrywek IRP podjąłem następujące decyzje dotyczące tego gracza:
(...)
- wszystkie wyniki w bieżącym i ubiegłym sezonie zweryfikowane zostaną jako -:+.

W załączniku nieoficjalna tabela.

PS Angst, na stronie nie ma wyników poprzedniej edycji :roll:

bbj - 2015-02-13, 19:08

zukole napisał/a:
PS Angst, na stronie nie ma wyników poprzedniej edycji :roll:


http://pl.euroleague.cz/php/results.php?year=2014

angst - 2015-02-23, 02:00

Na stronie są już wyniki i oficjalna tabela ubiegłego sezonu.

Pozdrawiam

Angst


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group