Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Dział techniczny - Prywatne wiadomości.

Barfko - 2004-09-24, 14:07
Temat postu: Prywatne wiadomości.
Zastanawia mnie, dlaczego czasem wiadomości prywatne zalegają w "DoWysłania" po kilka dni. Być może mamy zapchane skrzynki, albo coś jest fundamentalnie nie tak. Czyszczę te różne foldery wiadomości mając nadzieję, że to przyspieszy dochodzenie wiadomości do mnie, ale nie wiem, czy to jest potrzebne.
lonewolf - 2004-09-24, 14:25

O ile wiem działa to tak, że wiadomości zalegają w dziale "Do wysłania" dopóki adresat tego nie przeczyta. Wtedy zostają przeniesione do działu "Wysłane". Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Ece - 2004-09-24, 14:38

O ile skrzynka nie jest przepelniona, wiadomosci dochodzic beda (skrzynka odbiorcza).

Co do "Do wysłania", to znikaja one bodajze jak tylko uzytkownik sie zaloguje, a niekoniecznie przeczyta wiadomosc, ale pewien nie jestem.

zukole - 2014-01-11, 14:59

Cytat:
Pojemność twojej prywatnej skrzynki na załączniki została przekroczona. Usuń kilka starych plików i spróbuj ponownie.
Nie mogę wysłać załącznika przez prywatną wiadomość. Nie mam wiadomości w skrzynce (czyszczę po załatwieniu tematu), więc zakładam iż nie tu jest problem. Mam usunąć załączniki z postów? Jeżeli tak, to jest bez sensu. Jaki jest limit załączników na forum?
angst - 2014-01-11, 18:49

Jaki dokładnie pojawia się komunikat? Blokowane są niektóre typy plików, są też ograniczenia rozmiaru załącznika, ilości załączników, etc.

Ograniczenia są dość nisko ustawione, mogę ewentualnie na krótko zmienić w drodze wyjątku, ale ogólnie polecam maila, bo na dłuższą metę to może być kłopotliwe ;)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-01-11, 19:38

Komunikat dokładnie taki jak powyżej.
Plik ważył kilka KB i był to dokument programu Microsoft Word, więc ani kwestia rozmiaru ani typu pliku :wink:

angst - 2014-01-12, 13:28

Podniosłem na chwilę ogólny limit dla załączników. Sprawdź proszę, czy to pomogło.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-01-12, 13:37

Nie. Wciąż ten sam komunikat :wink:

Będę korzystał z innego źródła.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group