Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Strona Internetowa Stowarzyszenia - GOTOWA STRONA

alicecooper - 2004-10-07, 23:00
Temat postu: GOTOWA STRONA
Od dziś 7 października działa strona Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente :)
www.gomoku.pl

angst - 2004-10-08, 00:29

To kamień milowy w historii Stowarzyszenia. Ba, w historii całego polskiego kółka i krzyżyka :D Gratulacje dla Marka i wszystkich, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do powstania strony :wink:

Pozdrawiam

Angst

P.S. Swoje uwagi na temat strony przedstawię, jak tylko przejrzę ją od deski do deski :wink:

bmac - 2004-10-08, 06:33
Temat postu: Re: GOTOWA STRONA
alicecooper napisał/a:
Od ... 7 października działa strona Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente :)
www.gomoku.pl


... powiem wprost, to cudownie, nie dlatego, że działa, a dlatego że wreszcie działa... przeglądałem ją na roboczym adresie i jestem pod wrażeniem ... także ogromu pracy i czasu wklepanego w... i serdecznie dziękuję, zwłaszcza i przede wszystkim Markowi, oraz wszystkim innym zaangażowanym ..... uwagi na pewno bedą, bo taka jest natura rzeczy, ale teraz jest euforia, radość i inne synonimiczne.... ;-)))))

maciek[bmac]

aaru - 2004-10-08, 07:27

SUPER !!!

Gratulacje. Rewelwcja.

Marcin - 2004-10-08, 13:05

Nawet spoko jest ta stronka według mnie ale zbyt szara ;(
adik - 2004-10-09, 22:17

Co z tego, że jest?

To tak jakby ruszyła strona o piłce nożnej, na której są mecze, ale nie ma ich wyników.

Hmm.. Ogólnie nie jest zła. Szkoda tylko, że poza tym programem do oglądania gier, to niczym się nie różni od innych.. Baa.. na razie jest o wiele gorsza..

Proponuję przeprowadzić wywiady w Warszawie ze wszystkimi najlepszymi.. Takie obszerne, ciekawsze, nie takie jak u mnie..

Pozdrawiam, Adik.

Chaosu - 2004-10-12, 10:42

[akapit]To jest komentarz do obu tematów o stronie:
-wszystko będzie ustalone w Warszawie, narazie się nieprzejmujcie zbytnio tym co tu jest napisane/przedstawione. Alice zrobił to co miał zrobić, a inni tego nie zrobili dlatego jest tak pusto. Ale nie o tym teraz tylko w Warszawie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group