Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Zbiorowe nabijanie?!

soul_reaper - 2004-10-11, 15:38

Radek, akurat to co tutaj widac na tym obazku jest fotomontarzem, naszczescie. Jesli pojawiloby sie tylu nabijaczy na gomoku to po prostu od tego momentu gralbym tylko i wylacznie partie towarzyskie na nicku o 1200 punktach, a ponadto gralbym tylko i wylacznie na swoim stole, z ludzmi ktorych znam.

Nabijacze, tak jak sportowcy na dopingu zabijaja sport. Zobacz ile rekordow przetwalo w lekkiej atletyce (zwlaszcza kobiet) z czasow faszerowania zawodnikow srodkami dopingujacymi.

Radek, Ty niestety masz spore zaslugi jesli chodzi i promowanie ruchu 'nabijaczy'.

Tyle w tym temacie. Soul

bad_mojo - 2004-10-11, 15:58

czy jakiś post z tego tematu zniknął, czy tylko mi sie wydaje? czy to może jakaś surrealistyczna akcja? ....
angst - 2004-10-11, 16:24

Zniknal post Radka (moze jeszcze jakis), bo jest on tworca tematu, a nie ma tu zadnej wiadomosci od niego...

Pozdrawiam

Angst

lonewolf - 2004-10-11, 16:39

To mi wygląda na rękę Ecentego. :P
soul_reaper - 2004-10-11, 16:45

K...wa, jak juz jakis szanowny mod wycina posta, ktory jest przy okazji zaczatkiem tematu to moze by chociaz caly temat usunac.

Pozdrawiam Soul

PS. Uwazam ze post zostal slusznie usuniety

Ece - 2004-10-11, 17:25

Cytat:
To mi wygląda na rękę Ecentego.
Przykro mi, ze Cie zawiodlem ;)
Cytat:
K...wa, jak juz jakis szanowny mod wycina posta, ktory jest przy okazji zaczatkiem tematu to moze by chociaz caly temat usunac.
Tu niestety sie zgadzam.

Porozmawiam z winowajca - coz wiecej ?

aaru - 2004-10-11, 17:33

Temat dalej wisi i nie wiadomo o co chodzi (a ciekawski jestem).
lonewolf - 2004-10-11, 18:04

Ece napisał/a:
Cytat:
To mi wygląda na rękę Ecentego.
Przykro mi, ze Cie zawiodlem ;)

Eee tam, ja myślę, że wcale nie jest ci przykro. :P

aaru napisał/a:
Temat dalej wisi i nie wiadomo o co chodzi (a ciekawski jestem).

No właśnie, aaru dobrze gada - o co chodzi? Soul, zreferuj. :]

Ece napisał/a:
Porozmawiam z winowajca - coz wiecej ?

Bana mu! :mrgreen:

soul_reaper - 2004-10-11, 18:20

Hehe, juz referuje :)
No wiec caly post Radka zawieral sie w linku do pewnego obrazka, na ktorym byl screen z kurnika z gomoku. Widac tam bylo cala mase 'redow' i kilka pomaranczek. Byly tam oczywiscie tez nicki graczy, ktorzy nigdy nie nabijali, a na samym 'topie' byl oczywiscie nick woysko_polskie :D :D:D

Minuta - 2004-10-11, 18:29

Przepraszam za male zamieszanie. Widocznie posta kasowalem w momencie pisania wiadomosci przez Soula :P
angst - 2004-10-11, 18:38

No nie - to tutaj tez kasujesz??? :evil: :roll: :[ :P

Pozdrawiam

Angst

P.S. Czy to byl naprawde fotomontaz???

adik - 2004-10-11, 22:19

Pewnie tak. Pozostaje jedynie Ece, który musi to jakoś wygrzebać z bazy danych (nie wiem czy jest jeszcze taka możliwość) no i pozostaje też Radek, który musi to napisać jeszcze raz.

Woysko Polskie to mój idol :P

Pozdrawiam, Adik.

Radek - 2004-10-13, 20:00

Witam

http://members.lycos.co.uk/forumprzemek/20red.jpg

Pozdrawiam

GoNdziO - 2004-10-13, 20:10

no i o co chodzi ?
glupi fotomontarz :P

s3v3n - 2004-10-13, 20:22

glupi i to doslownie, polecam uwadze rank przy nicku "quasistacjonarny" hehe, niezle sie usmialem
adik - 2004-10-13, 23:32

Hehe, no fakt :rotfl:

Swoją drogą - ten kolorek tła pod cyferkami, to biały czy jaki?

Powiedzice mi jaki kolor z tych tutaj, to się pobawię takim czymś :D

Pozdrawiam, Adik.

Radek - 2004-10-14, 10:26

ZAPRASZAM NA STRONE Żorskie forum i dział GOMOKU, a później temat Super zdjęcie i tam jest link i kliknijcie w niego i zobaczycie ulepszoną wersję tego zdjęcia










REDY

soul_reaper - 2004-10-14, 12:14

Radek czy moglbys nas oswiecic i powiedziec nam co chciales osiagnac publikujac takie zdjecie w internecie?
Czyzby chodzilo o 'rozmycie' Twojej odpowiedzialnosci za nabijanie, a moze po prostu chciales sie poczuc lepiej ze pomimo tylu 'redow' Twoj dalej jest na samym topie :lol:

Powodzenia w dalszym szukaniu taniej sensacji i samozadowolenia poprzez posiadanie coraz wiekszej ilosci punktow.
Soul

Ece - 2004-10-14, 17:04

Delikatnie mowiac, reklamowanie swojego forum jest troche nie na miejscu. Staraj sie tez, aby Twoje posty nie zajmowaly zbyt duzo miejsca, przy znikomej ich tresci.
marcinek1979 - 2004-10-18, 00:41

no i nawet ja sie dorobiłem czerwonego nicka... wooow... :)
quasistacjon... - 2004-10-18, 01:23

Cytat:
glupi i to doslownie, polecam uwadze rank przy nicku "quasistacjonarny" hehe, niezle sie usmialem


Ciekaw jestem czemu akurat ta niewielka liczba przy moim nicku zrobiła na Tobie największe wrażenie :P Przecież to jeden z najniższych ranków na tym fotomontażu:)
A swoją drogą miło wiedzieć jak będę "wyglądał" jak się wkońcu dorobię poma :lol:

lonewolf - 2004-10-18, 02:34

Teraz jest już poprawione. W poprzedniej wersji tego "screenshota" quasistacjonarny miał pomarańczowy kwadracik, ale rank tylko ok. 1575, jeżeli dobrze pamiętam. :lol:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group