Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Strona Internetowa Stowarzyszenia - Baza graczy

100per - 2004-10-13, 15:12
Temat postu: Baza graczy
W najbliższym czasie (być może zaraz po turnieju w Warszwie) na stronie pojawią się informacje o graczach. Proszę Was wszystkich o zastanowienie się, co chcielibyście o sobie napisać (dwa, trzy zadania). Planowany kształ takiego "profilu" wygląda następująco:
1. zdjęcie,
2. imię i nazwisko,
3. data urodzenia,
4. miejsce zamieszkania (pobytu)
5. nicki,
6. kilkanaście słów o sobie - uczeń/student/osoba pracująca, zainteresowania i inne tego typu "bla-bla" :)
7. może osiągnięcia (typu najlepsze miejsca w turniejach, bo lista rankingowa będzie osobno)

Oczywiście będzie możliwość zmiany opisu, ale w Warszawie będziemy je zbierać, żeby zaraz po turnieju mieć możliwość wystartowania tego działu ze sporą ilością danych.

aaru - 2004-10-13, 17:12

Może jakieś formularze gotowe do wypełnienia?? Wrzucić np. na ww.gomoku.pl obok formularzy zgłoszeniowych. Dowiozło by się na turniej, lub na miejscu wypełniło i zaoszczędzilibyśmy wam trochę czasu (i zdrowia zapewne).
specyk_14 - 2004-10-13, 19:00

Nasz szef ma bardzo dobry pomysł mozna zrobic cos takiego, ale z mozliwoscią zmiany tego co napisalismy :D w php - nuke istanieje taka mozliwosc. Są takie dane i mozna je zmieniac samemu, kazdy ma swoj identyfikator itp, itd.

Podrawiam,
Specyk.

Ece - 2004-10-13, 19:13

Specyk_14, CMS moglby byc calkiem dobrym rozwiazaniem, tylko ktos musialby zaadoptowac go dla naszych potrzeb. Php-Nuke akurat ma opinie malo bezpiecznego, ale mozesz wejsc na www.opensourcecms.com i popatrzec na inne.
100per - 2004-10-13, 19:32

Nie może być tak, że każdy ma swobodny dostęp do oficjalnej strony Stowarzyszenia - tekst będzie przechodził przez ręce administratora/webmastera...
specyk_14 - 2004-10-14, 10:46

Cytat:
Nie może być tak, że każdy ma swobodny dostęp do oficjalnej strony Stowarzyszenia - tekst będzie przechodził przez ręce administratora/webmastera...


Nie chodzi o to, że każdy będzie miał wstęp, chodzi tylko o to, że będziesz się sobie logował do swojego profilu i to wszystko masz tylko wpływ o informacje o sobie, do reszty nie ma dostepu - niemozliwe...

Pozdrawiam,
Specyk.

soul_reaper - 2004-10-14, 10:51

Ale znajac niektorych graczy, moga w takich profilach lub informacjach o sobie znalezc sie tresci nie tylko niedopuszczalne z punktu widzenia Stowarzyszenia ale takze podchodzace pod odpowiedzialnosc karna. Dlatego jestem stanowczo za forma moze nie cenzury, ale weryfikacji tresci jakie gracze chca umiescic.

Pozdrawiam Soul

tomo17 - 2004-10-24, 13:20

No i co z tą bazą?
alicecooper - 2004-10-25, 14:18

baza powstaje ale jeszcze jest za mało osób żeby ją umieszczać.
przy okazji tomo pytasz sie o baze a swoje zdjęcie chociaz wysłałes?

aaru - 2004-10-26, 07:58

Pewnie macie większość informacji o mnie, ale wrzucę tu co nieco (może to zachęci innych):
1. można wrzucić ktureś z turniejowych (jeżeli mam coś dosłać, to proszę dać znać),
2. Arek Kokoszka,
3. 24.01.1976,
4. Siemianowice Śląskie,
5. aaru,
6. spedytor kochający kamyczki
7. osiągnięcia: parę razy 2 miejsce na turniejach kurnikowych w gomoku oraz parę pierwszych miejsc na turniejach kurnikowych w pente, renju - brak osiągnięć; no i 5 miejsce na II warszawskim turnieju w Pente

bad_mojo - 2004-10-26, 19:40

interesujesz sie minerałami? bo jak tak, to mamy o czym pogadać :)
angst - 2004-10-26, 22:49

pantopoda napisał/a:
interesujesz sie minerałami? bo jak tak, to mamy o czym pogadać :)


Jesli grales kiedys jako Melafir, to lepiej sie nie przyznawaj :?

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2004-10-27, 06:49

Hehe, widmo skafandra :D
bad_mojo - 2004-10-27, 20:20

nie wiem kto to jest melafir, ale jak on grał, to ja pewnie jeszcze nie wiedziałem o tej grze :] ale minerałami interesuje sie od dziecka... i nie widze w tym nic złego :)
Cheawy - 2005-02-23, 20:17
Temat postu: bez nazwiska....
Dobry pomysł aczkolwiek nazwisko chyba jest zbyteczne....
manga_21__ - 2005-03-16, 19:01

1. Osobiście brak zdjęcia jakiegoś nowego to jak można strzelcie mi zdjęcie w Warszawie ino jakies kul bym wyglądała jakoś
2. Anna Częstochowska
3. 19.12.1983r.
4. Bytom/Dymitrów
5. manga_21
6. śmieszka złośnica zabawna
7. O tym to tródno mój rank to 1510 jakoś na tym stoje i nie umiem się ruszyć z miejsca.
Mam nadzieje że wam starczy sami okreście czy wam pasi,bo kumacie baze to kul :P

losiu - 2005-03-17, 14:31

1. Zdjątko jest na www.gomoku.pl w Galeri Graczy...;]
2. Bartosz Łoś
3. 31.07.1991
4. Złotoryja
5. losiu (empire_unders) czekam aż Operatorzy się zlitują i skasują nick losiu!
6. Dzieciak który lubi układać kulki... I Wkurzac ludzi nieraz olewać gre.;]
7. Osiągnięcia Wygrany raz turniej w Gomoku nick doomdrake, w Pente wiele razy na 2/3 miejscu- 2 razy wygrany turniej w Pente....;]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group