Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Białystok - Klub gomoku w Bialymstoku ?

specyk_14 - 2004-10-14, 10:53
Temat postu: Klub gomoku w Bialymstoku ?
Witam,

Wszedzie gdzies ludzie zakładają sobie kluby w gomoku, wiec i u Nas w Bialym da się coś zrobić, na razie dobrze by wiedziec ile ludzi jest z Bialegostoku i okolic, zeby nie wyszło, że grają tylko 4 osoby :D

Podrawiam,
Specyk.

angst - 2004-10-14, 15:30

Jak kazda z tych 4 osob nauczy jedna grac - to juz bedzie 8 i klub gotowy...

Pozdrawiam

Angst

specyk_14 - 2004-10-16, 10:25

Cytat:
Jak kazda z tych 4 osob nauczy jedna grac - to juz bedzie 8 i klub gotowy...


Po 1 to ja sam nie umiem grac.
Po 2 to mnie powinien ktoś uczyć grać.
A po 3 to mało coś się ludzi się zgłasza, wiem, że z Białegostoku na kurniku grają:
ixchel
despair (sorki jesli zle napisalem nicka)
_sie_gra_sie_ma_
krol_krolow
nom i ja :)

Jeśli jeszcze ktos jest proszę o kontakt

despair - 2004-10-19, 00:49

dobrze napisales nicka ;) )
z ixi juz gadalysmy
jeszcze fanke_nightwish trzeba sciagnac koniecznie, jeszcze jest jedna studentka, jej nick to kobietka(costamcostam;p) nie pamietam, ixi wie ;]
tak sie tylko zastanawiam jaki poziom bedziemy reprezentowac ;p
freddydurkee nie jest z bialego przypadkiem ?

kashon - 2004-10-19, 08:27

A o mnie to zapominacie?

poprosze o honorowe czlonkostwo:)

kashon

despair - 2004-10-19, 09:51

myslalam ze chcialbys moze nalezec do warszawskiego, ale skoro tak to czekamy z otwartymi ramionami :D
specyk_14 - 2004-10-20, 20:47

Dużo nas jest jak na razie... Kashon przepraszam bardzo ale zapomnialem o Tobie, a jestes jednym z najlepszych tez freddydurkee... Wiec jeśli można podawajcie jakies miejsce spotkania i oczywiscie kiedy, ja mam deske do gry wiec mozna bedzie tez sobie troszke pocwiczyc...

P.S
Mi najlepiej odpowiada na spotkanie jakas sobota ewentualnie niedziela, w tygodniu nie ma czasu duzo kartkowek i sprawdzianów. A miejsce oczywiście nasz hipermarket Auchan...

Podrawiam,

Specyk.

100per - 2004-10-21, 10:39

4-6 osób to już jest liczba, z którą śmiało możecie startować, jest szansa, że spotkania będą się regularnie odbywać, poza tym może ktoś się dołączy.

W większości miast gra jedna, góra dwie osoby, wtedy dopiero jest problem...

angst - 2004-10-21, 15:26

Cytat:
W większości miast gra jedna, góra dwie osoby, wtedy dopiero jest problem...


Jestem w trakcie rozwiazywania tego problemu...

Pozdrawiam

Angst

specyk_14 - 2004-10-21, 18:38

A więc trzeba ustalić tylko datę spotkania zalożycielskiego... mam nadzieję, że będzie to nie długo nie mogę się już doczekać...

Pozdrawiam,

Specyk.

despair - 2004-10-24, 23:50

auchan .. ? ;]]]]]]]]]] rotfl
dla mnie pasuja wszystkie weekendy (najlepiej soboty) ale jakos tak zeby juz o 16 byc w domku :P

dusksky - 2004-10-25, 10:01

To moze jak juz zalozycie ten klub to moze kiedys jakis sparing Warszawa kontra Bialystok :] ? Nie moge sie doczekac by ograc Fanke w realu :twisted: :twisted: :twisted:

Powodzenia

Ixchel - 2004-10-25, 19:49

dusk jak widzisz fanka nawet się w temacie nie wypowiedziała, a z tego co widzę intencje reszty (czyli całych dwóch osób :P ) kończą się na wyrażeniu chęci posiadania klubu, nie ma żadnych przyzwoitych pomysłów i innych osób które mogłyby się przyłączyć..
despair - 2004-10-25, 21:42

trzeba fance wskazac temat i ja nareszcie wyciagnac z domu! :D
jak na razie 4 osoby wyrazaja checi (ixi, kashon, specyk i ja :P ) ale to chyba troche za malo i kiepsko widze w przyszlosci regularne spotkania..,
fanka, freddydurkee, kto tam jeszcze od nas jest, kto ma z nimi dobry kontakt - wskazac im wlasciwa droge :P :P

::ps, kashonq jakie terminy Ci odpowiadaja ? jestes w kazdy weekend w b-stoku czy jak to sie tam u Ciebie uklada? ;]

specyk_14 - 2004-10-26, 16:22

Moj braciszek tez pogrywa sobie w gomoku - ja juz mu dobra droge wskazałem... ;] wiec sa juz 4 osoby i 2 w postoju. A spotkać najlepiej sie w jakis weekend ;]

Pozdrawiam,

Specyk.

FD - 2004-12-01, 23:12

Witam

tak, fredy jest z białego i chętnie pograł by z kimś w kamienie, co prawda dawno już nie pykałem ale chyba coś tam jeszcze pamiętam, co do spotkań, wiem że bodajże w domu kultury zachęta, zbierali sie kiedyś ludzie co w go grali, spotkania były we wtorki o 17:00, a mejl gościa który to organizował artass@wp.pl, z tego co wiem nic ine płacili za wynajem, poprostu poszli poprosili i dostali dużą salą na 2h, także z miejscem nie powinno myć problemu, tylko ktoś musiał by połaźić po mieście popytac i ładnie poprosić, poza tym jak na takie spotkanie ma przyjść 4-6 osób to może ciekawiej by było wbić do jakiejś przytulnej knajpki ??

pzdr

specyk_14 - 2004-12-02, 13:45

Witam,

Zaczne od tego, że w ogóle ktoś jeszcze poruszył ten temat... Pomysł jest bardzo dobry gdyby dało się załatwić tą salę to mogło by się odbyć pierwsze spotkanie, a n a razie czekamy na opinię reszty

Pozdrawiam,

Specyk.

Ixchel - 2004-12-03, 12:01

FD z przyjazną knajpką jest mały problem, bo większość ludzi z białego jest niepełnoletnia, a raczej nie uważam za wskazane żeby młodszych ciągać po barach. jak znajdę wolną chwilkę to postaram się coś ustalić na temat tej sali o której piszesz, no chyba że zgłosi się ktoś chętny żeby to zrobić.. inaczej temat znów utknie w martwym punkcie..
zmk - 2005-04-22, 15:47

ja jestem z bialego i chce byc w klubie (rank na kurniku około 1700 lub 1800)
0bssession - 2005-05-30, 22:52

CZesc
Tez jestem Z Białegostoku
i Tez chce byc w klubie
moge?
ilu Was jest?

despair - 2005-05-30, 23:16

jasne ze mozesz byc w klubie:) z niecierpliwieniem czekamy na nowe twarze!
jest nas w bialymstoku troszke:) osobiscie znam dank1na, freddydurkee, ixchel i jej siostre, kashona (z jego miejscem zamieszkanai to yyy tak pol na pol z warszawa, no, mzoe raczej 90% czasu spedza w wawie :P ), specyka, lord_of_destruction, paolo82, aniuchne, jednak pozostaja inni, calkiem niezli zreszta gracze tacy jak fanka_nightwish, kangurzyca88, zablokowali_mi_konto, bonsai i bmw_dream, ktorzy niestety nie pojawili sie jeszcze na zadnym ze spotkan :( razem jest nas 16, nie spotykamy sie regularnie, raczej to wychodzi spontanicznie. jak cos bedzie planowane to na pewno damy znac, na pewno bedzie tez o tym post na forum. zapraszamy! :)

0bssession - 2005-05-31, 07:15

czesc

pozostaja inni, calkiem niezli zreszta gracze tacy jak fanka_nightwish, kangurzyca88, zablokowali_mi_konto, bonsai i bmw_dream, ktorzy niestety nie pojawili sie jeszcze na zadnym ze spotkan

no to kangurzyce88 macie jzu z głowy, bo to ja jestem :D :D

100per - 2005-08-17, 14:26
Temat postu: Formalna rejestracja klubu
W związku z opublikowaniem Regulaminu działania Sekcji Regionalnych PSGRiP, proszę o podjęcie działań zmierzających do formalnego zarejestrowania Waszego klubu. :)
yoshio - 2006-02-21, 14:14

witam
myślę, że na najbliższym (ewentualnym) spotkaniu można by było omówić sprawę zarejestrowania klubu, o ile chęć udziału zgłoszą conajmniej 4 osoby...
pozdrawiam

brzydula - 2006-02-21, 17:32

:D <chętna> :wink:
yoshio - 2006-02-22, 22:08

wybiera się ktoś na MP do Krakowa? ja raczej nie, bo mnie nie stać na pociąg :( jakby nie patrzeć do Krakowa jest kawał drogi... a do tego opłata startowa, noclegi, jedzenie... a nawet jakbym wziął udział, to nie mam co liczyć za zajęcie konkretnego miejsca (np. 5go, za które można dostać 100zł :P )
a co do spotkania, to... w ten weekend raczej się nie spotykajcie, bo nas (mnie i kobietkixxx) nie będzie w Białym :( może w przyszły weekend? nie chciałbym przegapić inauguracji roku 2006 :)
pozdrówki! :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group