Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Dział techniczny - ShoutBox

adik - 2004-10-16, 14:44
Temat postu: ShoutBox
Dlaczego na forum nie ma ShoutBoxa?

Przecież to przydatne narzędzie, czasami zapobiega nabiciu krótkiego posta, jak np. dyskusja Chaosu z Pinsem w temacie o Cronixie - równie dobrze można takie pogadanki prowadzić w ShoutBoxie i na pewno byłyby ciekawsze. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji..

Jest ankieta. Proszę, aby nikt nie dodawał opcji NIE MAM ZDANIA albo NIE WAŻNE. Po prostu niech nie głosuje osoba, która nie ma swojej opinii w tej sprawie.

Pozdrawiam, Adik.

sekta - 2004-10-16, 14:47

Ja zagłosowałem na TAK,uważam że powinien być shoutbox. :P
specyk_14 - 2004-10-16, 21:15

Ja zagłosowałem na TAK, powinien byc taki bayer na tej stronie...
Ece - 2004-10-16, 22:24

Jedyna moja obawa, ze zrobi sie tam smietnik jeden wielki - technicznie nie ma problemu...

Glosujcie, a ja pomysle nad tym...

adik - 2004-10-17, 01:03

Jak ustawisz możliwość usuwania postów przez Administratora to nie będzie problemu.

Nie słyszałem o moderatorze ShoutBoxa - trzeba napisać do Przemo o takiej opcji :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.

bad_mojo - 2004-10-17, 18:53

co to jest shoutbox?
Chaosu - 2004-10-17, 20:00

[akapit]Taki mały chat. btw. nie rozumiem problemu Ece, wypowiedzi z czasem kasują się same.
adik - 2004-10-17, 20:34

Dobra Ece..

Jest przewaga na TAK, uważam, że ShoutBox powinien być.

Chociaż na próbę.

Z góry dzięki..

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2004-10-17, 20:36

uwazam, ze to jest forum a nie czat, a zeby sobie pogadac to mozna to zrobic na kurniku
adik - 2004-10-17, 20:40

Heh, ale na Kurniku wiadomość nie zostaje przechowywana.

ShoutBox to dyskretny mały czat, na którym można poruszać różne sprawy.

Poza tym wiele osób częsciej jest tutaj niż na Kurniku (np. Ece)

Ogólnie uważam, że na każdym forum (tym bardziej tym, na którym więcej gadania Soula o tym co pija, itd.. niż o Gomoku, więc.. zastanów się czy to naprawdę nie czat.

Ja jestem ZA i większość tez.

Pozdrawiam, Adik.

Barfko - 2004-10-17, 22:13

Czasami widzisz kogoś na forum i chciałoby się na szybko coś obgadać. Można wtedy PW, ale to trwa czasem długo, można zrobić post - nie na temat - i też długo. Można pójść na kurnik i coś na ogólnym, jeśli możliwe jest przebicie się przez elokwencję ludzi obdarzonych dobrym samopoczuciem. Skoro jednak chodzi o sprawy gomokowe, to może warto dać szansę tutaj. Nie wiem, ale można to przemyśleć.
Ece - 2004-10-17, 22:36

W tej chwili 7-7

Demo shoutboxa, jak i calego forum by przemo zobaczyc mozna tutaj http://przemo.org/phpBB2/test/

Szczerze mowiac pomysl sam w sobie nie jest zly. Bardziej obawiam sie na przyklad klotni, czy niestosownych komentarzy tam... Nadal mysle o tym i argumenty "za" i "przeciw" mile widziane.

Ixchel - 2004-10-17, 23:46

za, dlatego, że czasem naprawdę chce się tylko skomentować coś krótko, więc pisanie nowego posta jest bez sensu.. a poza tym jeśli pomysł się nie sprawdzi to zawsze można potem to zlikwidować, prawda?
martin1234 - 2004-10-18, 15:09

Jak widać, nie ma argumentów przeciw, więc chyba nic by się nie stało, gdyby ShoutBox został umieszczony.
Ja róznież uważam, że powinien się tu znaleźć. Przecież jak ktoś nie chce pisać w ShoutBoxie nie musi.

adik - 2004-10-18, 17:46

Być może pierwsza moja inicjatywa zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Wciąż nie rozumiem Ece.. Założę się, ze nie "rozmyśla" ( :lol: ) nad wszystkimi "za" i "przeciw". Czasu nie masz, czy co? Nie rób z siebie wielkiego Admina, który boi się o kłótnie jakby nie można było kliknąć X obok każdej wiadomości.

Aha.. kłótnie? No to co, jak komuś coś nie pasuje to trzeba gdzieś napisać, albo się nie odzywać. Kulturalnie można komuś zwrócić uwagę chyba?

Heh.. 4 kliknięcia w sumie, a tak może ułatwić życie..

Pozdrawiam, Adik.

lonewolf - 2004-10-18, 17:52

Jestem na tak. :] Ixi dobrze gada, zrobić i zobaczyć. Jak będą nadużycia, to się zlikwiduje i po sprawie.
Ixchel - 2004-10-18, 21:32

kolejny powód: nie działa temat "Przyklejony: Wielkie głosowanie!!" , a wystarczyłoby jedno zdanie w "krzyczącym pudełku" i nie musiałabym posta pisać :P
adik - 2004-10-18, 22:23

Mi działa.

Jednak i tak ShoutBox powinien być, po prostu MUSI być na tym forum!!

Ece, zabieraj się do roboty!

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2004-10-18, 22:44

Shoutbox zostal wlaczony na probe, na kilka dni. Potem czasie powstanie kolejna ankieta - mam nadzieje, ze latwiej bedzie zdecydowac sie, czy odpowiada nam to, czy nie, gdy wiemy dokladniej o co nam chodzi.

Tresc widoczna jest jedynie dla zarejestrowanych uzytkownikow. Nieodpowiednie uzywanie SB bedzie karane wylaczeniem mozliwosci pisania tam, mozliwosci przegladania tresci, ostrzezeniem, wreszcie banem (normalna sprawa wlasciwie).

Zycze milego pisania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group