Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Kiedy Liga?

adik - 2004-10-19, 15:46
Temat postu: Kiedy Liga?
Nic tak mnie nie ciekawi, na nic tak nie czekam, jak na tą ligę..

Heh, liga będzie internetowa chyba na początku?

Wydaje mi się, że jak sami będziemy sobie dobierać kolegów do drużyny, to będzie absoultny bezsens..

Taki Dein się dobierze z Alicecooperem i Utratosem i dalej mogą wziąć niebieskich a i tak wygrają :/

Myślę, że po zgłoszeniu się chętnych trzeba będzie powołać ze 2 trzy osoby (+ kapitan), które będą obiektywnie oceniać siłę poszczególnych graczy i rozdzielać ich nicki "po koszykach" (jak w piłce nożnej). Ustali się, że kazda drużyna ma 5 zawodników (4 gra i 1 rezerwowy - przykład..), a w każdej z lig gra po 6 drużyn. Jedna opada z ostatniego miejsca automatycznie, a wchodzi ta z pierwszego z nizszej ligi. Przedostatnia gra baraż z drugą z nizszej ligi.

Powiedzmy, że np. pierwsze trzy drużyny mają gwarantowany start w Eurolidze.

To tylko PROPOZYCJA.

Ale błaaagam.. zróbcie coś..

soul_reaper - 2004-10-19, 16:28

Adik, o lidze dokladnie wypowie sie zapewne niedlugo Angst, natomiast plan jest na razie aby ludzie z IRP i ci chcacy do niej dolaczyc grali w lidze. Tj pierwsze iles osob w 1, nastepne w 2 itd. Bedzie czas na rozegranie pojedynkow i ustalone metody awansu i spadku z ligi. Dzieki takim spotkaniom nasz kapitan bedzie mial lepszy przeglad aktualnej sily poszczegolnych zawodnikow.
A co do ligi Teamow to raczej nie ma jednoznacznych ustalen na razie, wiec jak chcesz to sie bierz za wymyslanie zasad. Moze znajdziesz chetnych.

PS. Dein nie bedzie gral z Alice bo bedzie gral ze mna i Karolem ktorego wycwiczymy na spotkaniach :twisted: :twisted: :twisted:

lonewolf - 2004-10-19, 17:20

soul_reaper napisał/a:
Dein nie bedzie gral z Alice bo bedzie gral ze mna i Karolem ktorego wycwiczymy na spotkaniach :twisted: :twisted: :twisted:

Nie pominąłeś kogoś, soul? :evil: :mrgreen:

adik - 2004-10-19, 17:43

Cytat:
wiec jak chcesz to sie bierz za wymyslanie zasad. Moze znajdziesz chetnych


Chyba nie da rady.

Dlaczego?

Już raz próbowałem coś tam, usunięli mi temat, ogólnie nie chcą nic o tym słyszeć na forum Stowarzyszenia, czego kompletnie nie rozumiem. Ma się tym zająć PSGRiP, a od kilku miesięcy nie ma, a ja naprawdę jestem niecierpliwy i założe sie ze nie tylko ja.

Wobec czego, niech ktoś ważny w PSGRiP da mi zgodę, albo robię na własną rękę (nie chce mi sie wysyłać PW do kazdego z informacją o lidze, aczkolwiek jakiś tam plan mam..)

POzdrawiam, Adik.

Ece - 2004-10-19, 19:03

Adik - zawsze mozesz zaGGadac do Milosza i sie spytac co i jak. Mozesz tez sie odezwac do Piotrka, bo to on ma sie tym zajac.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group