Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - II tura Eliminacji IRP

angst - 2004-10-19, 23:51
Temat postu: II tura Eliminacji IRP
1 listopada rozpocznie się kolejna tura eliminacji do IRP. Wszyscy, którzy chcą się przyłączyć (lub zgłosili się wcześniej, lecz z jakichś względów nie dokończyli rozgrywek) proszeni są o nadesłanie na mój adres piotrek401@o2.pl formularza zgłoszeniowego wg następującego wzoru:

1. Imię i nazwisko
2. Nick na forum
3. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
4. Data urodzenia (wystarczy rok)
5. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
6. Mail kontaktowy
7. Numer gg

Nadesłanie formularza jest jednoznaczne z chęcią przystąpienia do rozgrywek IRP oraz oznacza wyrażenie zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom w celu uzgadniania terminów spotkań. Wszyscy gracze dopuszczeni do eliminacji zobowiązani są do zapoznania się z Kodeksem Reprezentanta i przestrzegania go.

Zawodnicy, którzy ukończyli I turę eliminacji, proszeni są o potwierdzenie chęci kontynuowania gry w IRP (wystarczy informacja na gg). Jest to również równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie numeru gg innym graczom.

Wiadomo już, iż rozgrywki IRP będą kontynuowane w formie ligowej. Więcej informacji na ten temat opublikuję pod koniec miesiąca.

Czekam na nowe twarze w Reprezentacji – nadsyłajcie zgłoszenia :)

Pozdrawiam

Angst

roy_ - 2004-10-26, 14:18

mam taka mala propozycje aby partie byly rozgrywane po 10 min dla gracza co spowoduje iz wynik parii bedzie rzeczywiscie weryfikowal moc gracza oraz spowoduje ze to nie czas bedzie decydowal o wyniku oraz ze gry beda bardziej interesujace oraz ze nie bedzie typowej gry na czas oraz mniejsza role beda odgrywaly utarte schematy( z ktorymi ciezko sobie poradzic na 5 min, a chyba nie zalezy nam na graczach ktorzy znaja duzo schematow)

to tyle prosze o powazne rozwazenie mojej prosby :D
pozdro roy

zukole - 2004-10-26, 14:50

Hej

No tak tylko że roy_ na 10min to gra mało osób, no może oprócz ciebie. Niech zostanie to 5min :D

roy_ - 2004-10-26, 15:08

Moze i malo osob gra na 10 min (ich strata moim zdaniem aby zwiekszac umiejetnosci trzeba grac na 10+ min) ale tylko taka gra bedzie przedstawiala rzeczywiste umiejetnosci poszczegolnych graczy nie bedize tam miejsca dla przypadku a chyba nie chcemy aby przypadek decydowla o skladzie irp

pozdro roy :D

soul_reaper - 2004-10-26, 15:31

Mnie z reguly wystarcza 5 minut, ale to bardzo zalez od tego z kim gram. Problem pojawia sie gdy grasz z kims kto dany schemat zna a ty nie. Wtedy czasem i 10 min to za malo. Oczywiscie sie dostosuje do tego co zaproponuje kapitan, ale rowniez uwazam ze 10 min jest rozsadnym czasem. Oczywiscie nalezy tez pamietac ze wiele zalezy od systemu rozgrywek. Pamietajmy ze 8 partii na 10 minut to okolo 1,5-2h gry, nie zawsze bede tyle w stanie poswiecic, a tym bardziej nie codziennie lub co dwa dni.
adik - 2004-10-26, 16:58

Dlatego też musi być 5minut - ja w ogóle byłbym za tym, zeby było 3, ale na meczach międyznarodowych nie przejdzie.

Ja tylko liczę na to, ze jak bedzie mecz 1minutowców, to mnie ktos weźmie pod uwagę :p

Pozdrawiam, Adik.

roy_ - 2004-10-26, 19:27

sory angst ale uwazam ze powod iz 8 partii nie kazdy moze zagrac na 10 min to nie powod!
mozna przeciez rozgrywac 4 partie na 10
i bedzie najlepiej bo 10 min partia pokazuje kto rozumie ta gre!
niedlugo sie zglosze tylko musze jechac do domu do skrzynki pocztowej :D
pozdro roy

angst - 2004-10-26, 23:47

Zeby pokazac dobrze, kto rozumie gre, trzeba chyba grac przynajmniej 30 minut na partie. Tyle minimum graja profesjonalisci. Dla naszych potrzeb 10 minut nie rozni sie az tak znacznie od 5. Jokingowi 2 minuty starczaja do Apokalipsy, wiec Tobie 5 rowniez powinno ;)

Pozdrawiam

Angst

martin1234 - 2004-10-27, 14:13

Angst napisał/a:
Dla naszych potrzeb 10 minut nie rozni sie az tak znacznie od 5


Dla mnie ta róznica jest ogrooomna. Na 10 minut mozna sobie pomyslec nawet do kilku minut nad ruchem, na 5 minut ten czas moze doprowadzic do szybkiego konca gry.

Również wolałbym 10 minut.

zukole - 2004-10-27, 14:25

Witam

Uważam że lepiej jest zagrać 5min.

Ale nie ja ustalam zasady gry , wszystko (większość ) zależy od Angsta i on podejmie decyzje.

Jak już pisałem jestem za grą na 5min, ale na 10 też moge grać, zależy jak będzie system gier. Jeśli 8 partii, to ciężko będzie zagrać 8 partii na 10min

adik - 2004-10-27, 14:59

Po co głupie problemy robicie?

Sposób sprawdzony - 5min 8 gier (uważam, ze powinno byc 6, ale ok..)

Nie było zastrzeżen większych, wiec wydaje mi się, że 10min to za dużo..

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-10-27, 15:39

Adik napisał/a:
Po co głupie problemy robicie?


Nie uważam, żeby to był głupi problem. Każdy pisze dlaczego powinno być 5min., a dlaczego nie 10 lub dlaczego 10, a nie 5.
Jak narazie wydaje mi się, że argumenty za 10min. są mocniejsze. (Mimo to raczej i tak będziemy grać na krótszy czas...)

soul_reaper - 2004-10-27, 15:50

Adiku drogi, oszczedzaj moze sily na gre a nie na bezsensowne nabijanie postow. Byc moze tym razem wystarczy Ci determinacji aby dokonczyc eliminacje, bo jesli masz sie znowu wycofac to lepiej najpierw na spokojnie sobie przemysl czy odpowiadaja Ci wszystkie ustalenia co do gry.
raigeken - 2004-10-27, 17:12

Mi to osobiście różnicy wielkiej nie robi. Często gram na 1 min więc dla mnie 5 min to jest wystarczająco dużo...

Tym razem nie mam zamiaru się wycofać, jak zrobiłem z pente...


Pozdrawiam, Raigeken

adik - 2004-10-27, 19:38

Znajdę czas itd.. na 5min :]

10 nie wchodzi w grę - sądze, ze niezbyt wiele osób znajdzie czas na tyle gier.

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-10-27, 21:31

Ja osobiście, podobnie jak Adik, chciałbym aby gier było mniej niż 8. Powoduje to, że trzeba grać więcej gier, a niekoniecznie lepiej określa siłę niektórych graczy (na 6 gier wyniki raczej byłyby zbliżone).
Oczywiście zgodzę się z decyzją Kapitana, zarówno jesli chodzi o liczbę gier jak i o czas na jaki mają zostać rozgrywane...

seba - 2004-10-28, 14:09

Pownno być 5 minut swap i po 8 gier z kazdym rywalem. Tak samo jak w I turze eliminacji. Po co jakieś nowości. Wszystko wtedy bylo ok ( no moze z wyjątkiem tak dlugiego trwania tych eliminacji) to i teraz powinno byc dobrze. Mozesz Angst ustalic ze eliminacje trwają np. Do konca roku i koniec. Te wyniki bedą brane pod uwage. Nie bedzie zadnego przedluzania.
A co z nickami do eliminacji? Równierz tworzymy nicki z przedrostkiem IRP ?

Pozdrawiam
Seba

soul_reaper - 2004-10-28, 14:19

Proponuje sie wstrzymac z komentarzami do czasu gdy angst oglosi nam co i jak. Obiecal zrobic to pod koniec miesiace, wiec nie trzeba wiele cierpliwosci bedzie wykazac :)

Angst czy mozesz podac przynajmniej przyblizona liste startowa tych eliminacji?

aaru - 2004-10-28, 14:22

No i czy zaklepywać sobie jakieś nowe nicki (jakie przedrostki - IRP)??
IRP już chyba mam, bo przy okazji eliminacji pente sobie taki też utworzyłem (na razie niewykorzystany)?
Lub ewentualnie jakieś inne??

mitnick - 2004-10-28, 22:05

Ja juz sie przyznaje ze tym razem uczestniczyc nie bede w 2 rundzie. Po prostu brak czasu i zapału. A zapisac sie dla samej idei i pozniej walczyc z wyrobieniem sie w terminie rozgrywnia parti to mija sie troche z celem. Cos ostatnio doba ma za mało godzin, a ze na baterie nei jestem to trza sie kiedys wyspac... Powodzenia wszystkim startujacym
raigeken - 2004-10-29, 21:37

Ktoś wkońcu udzieli odpowiedzi na post Aaru?
Również mnie to interesuje, a nic jeszcze nie wiadomo...

Zakładać te nicki z przedrostkiem irp_ ?


Pozdr0,
Rai :wink:

angst - 2004-10-30, 04:47

II tura eliminacji IRP będzie rozgrywana w całkiem nowym systemie – ligowym. Gracze ubiegający się o miejsce w Internetowej Reprezentacji Polski podzieleni zostaną na grupy (zgodnie z wynikami I tury eliminacji). Ilość zawodników w każdej z grup uzależniona będzie od liczby zgłoszonych graczy (szersze informacje na temat samego systemu gry podam w środę). Po każdej turze najsłabsi zawodnicy w danej grupie będą spadać do grupy niższej, z której w ich miejsce wchodzić będą najlepsi zawodnicy. Gracze znajdujący się w danym momencie w grupie najwyższej będą tworzyć Pierwszą Drużynę IRP, która będzie rozgrywać mecze międzynarodowe.

Równocześnie o wejście do IRP walczyć będą nowo zgłoszeni zawodnicy. Ponieważ niektórzy wyjeżdżają na dłuższy weekend przedłużam termin zgłoszeń do wtorku 2 listopada (włącznie).

Gracze IRP:

alicecooper
angst
arczi
boreasmun
chip
dein
dragonik
gietki1991
honor
icarus
jawmart
kakarol
konrad50 *
madtaz *
martin1234
mattmiller
minuta *
mitnick **
nc
puholek
soul_reaper
zakon

* - nie potwierdzili jeszcze chęci kontynuowania gry w IRP
** - zrezygnował z gry

Kandydaci do IRP:

_gnoza_
Aaru
Adik
Adix333
Amigozzzzzzz
Baltyk_gdynia
Barty
Browar
Devotion
Losiu
Lutalek
Marcin133
Nie_ma_ze_boli
Pavlini
Przemek_nh
Raigeken
Roy_
Specyk_14
Systemofadown_pl
Teufelchen
Tomo17
Vince
Zajac
Zukole

O nickach do IRP napisze przed samym rozpoczeciem rozgrywek

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2004-10-30, 09:11

Pytania
Ile osób w każdej grupie?
Ile awansuje, ile spada?
Jakieś baraże?

Proszę od odpowiedź przed samym rozpoczęciem rozgrywek.
A może jest przygotowany już jakiś regulamin?
Może go przedstwić?

raigeken - 2004-10-30, 11:19

Hej,

Z tego co widzę są 32 osoby(wliczając graczy IRP, którzy wyrazili chęć do II tury)...

Także można zrobić 4 grupy po 8 osób. W sam raz by było jeżeli nikt by się nie zgłosił. Wtedy też nikt by nie musiał pauzować...

O tym ile osób awansuje, a ile spada powinien zadecydować Angst...

Baraże?
Będzie więcej zamieszania...

Takie moje zdanie


Rai

angst - 2004-10-30, 11:27

aaru napisał/a:
Pytania
Ile osób w każdej grupie?
Ile awansuje, ile spada?
Jakieś baraże?

Proszę od odpowiedź przed samym rozpoczęciem rozgrywek.
A może jest przygotowany już jakiś regulamin?
Może go przedstwić?


angst napisał/a:
szersze informacje na temat samego systemu gry podam w środę


Pozdrawiam

Angst

aaru - 2004-10-30, 18:57

:P

Czekam cierpliwie

zukole - 2004-11-03, 15:05

Angst napisał:

Cytat:
angst napisał:
szersze informacje na temat samego systemu gry podam w środę


A więc dziś. Czas coś napisać w tej sprawie. Wszyscy są zajęci euroligą a wpierw ruszy IPR

raigeken - 2004-11-03, 21:59

Od tego postu Angst ma jeszcze ~2 godziny :] . Czekaj cierpliwie(zdrajco) ;) )))))




Pozdro, Rai

angst - 2004-11-03, 23:59

II tura eliminacji IRP wystartuje w poniedziałek 8 listopada. Z grających do tej pory zrezygnował Mitnick, zatem do rozgrywek przystąpi 21 zawodników (Konrad50, Madtaz i Minuta jeszcze tego nie potwierdzili – mają na to czas do niedzieli).

Chęć gry w eliminacjach do IRP wyraziły 24 osoby (niestety znów nie zgłosiła się żadna dama :( ).

Jak już wcześniej pisałem, zmienia się system rozgrywania eliminacji. Gracze IRP zostaną podzieleni na grupy – uczestnicy I tury na 3 grupy 7-osobowe (A, B i C - według wyników I tury eliminacji), a kandydaci na 4 grupy 6-osobowe (podział według losowania). II tura eliminacji potrwa miesiąc. Kandydaci utworzą zaplecze IRP, toteż ich grupy będą nosić nazwy Z1, Z2, Z3 i Z4. Po dwóch najlepszych zawodników z każdej z grup Z awansuje do grupy ZF (finałowej). Najsłabszy zawodnik z grupy A zamieni się miejscem z najlepszym z grupy B, a najsłabszy z grupy B z najlepszym z grupy C. Z kolei dwóch ostatnich zawodników z grupy C spadnie automatycznie do nowej grupy Z1, a zostaną zastąpieni przez czołową dwójkę z ZF. Trzeci gracz rozgrywek w grupie ZF zagra baraż z trzecim od końca graczem z grupy C o awans do tejże grupy. Po zakończeniu tego barażu powstaną nowe grupy A, B i C. Grupa ZF otrzyma nazwę Z1. Kandydaci, którzy nie zakwalifikowali się do ZF utworzą grupę Z2 (miejsca 3 i 4 w każdej grupie Z) oraz Z3 (miejsca 5 i 6).

Nowa grupa A stanowić będzie automatycznie Pierwszą Reprezentację Polski (jeśli mecz międzypaństwowy będzie przewidywał większą niż 7 liczbę graczy, powołani zostaną automatycznie najlepsi gracze z grupy B).

We wszystkich grupach rywalizujemy systemem "każdy z każdym". Pojedynek obejmuje 8 partii. Ustawienia w partii: 5 minut, swap, 15x15, zakaz cofania. Startujący w I turze grają na nickach irp_. O nickach dla kandydatów napiszę w sobotę.

II turę zaczynamy w poniedziałek 8 listopada o godzinie 0:00. Po jej zakończeniu rozpocznie się III tura. Nastąpi wówczas prawdopodobnie rozszerzenie składów grup – będą też nowe przyjęcia do IRP.

Apeluję, aby nie odkładać swoich gier na ostatnią chwilę. Nie chcę wprowadzać na razie żadnych kar ani obowiązkowych terminów. Od Was zależy w jakiej atmosferze będą przebiegać eliminacje.

Życzę wszystkim powodzenia :)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2004-11-04, 14:40

Witam
Angst napisał:
Cytat:
Z kolei dwóch ostatnich zawodników z grupy C spadnie automatycznie do nowej grupy Z1, a zostaną zastąpieni przez czołową dwójkę z ZF. Trzeci gracz rozgrywek w grupie ZF zagra baraż z trzecim od końca graczem z grupy C o awans do tejże grupy. Po zakończeniu tego barażu powstaną nowe grupy A, B i C. Grupa ZF otrzyma nazwę Z1. Kandydaci, którzy nie zakwalifikowali się do ZF utworzą grupę Z2 (miejsca 3 i 4 w każdej grupie Z) oraz Z3 (miejsca 5 i 6).


Czyli tak:
2 pierwsze osoby z Z1,Z2,Z3 i Z4 grają w ZF (czyli 8 graczy) 2 najlepsi awansują do C , 3 gra w barażach

5 zostaje i dojdą 2 najsłabsi z C i ten z barażu ( czyli 8 ) - to będzie Z1
Z2 - to zawodnicy którzy zajeli miejsca 3,4 w Z 1,2,3,4
Z3- to zawodnicy którzy zajeli miejsca 5,6 w Z 1,2,3,4

czyli w Z1 , Z2, Z3 później będzie grało po 8 graczy?

aaru - 2004-11-04, 14:45

Myślę, że pozostali zawodnicy, też powinni mieć nicki irp_...
Inne nicki mogą tylko wprowadzić zamieszanie (takie moje zdanie). No chyba, żeby były to jakieś nicki 'tymczasowe' - ale czy jest sens??

Oki. Zresztą i tak czekamy na decyzję kapitana.

Odmeldowywuję się.

raigeken - 2004-11-04, 14:48

Od razu mówię, że ktoś mi zarejestrował (lub sam zarejestrowałem - jakimś cudem nie pamietam hasla) nick irp_raigeken :wink:

:arrow: Drogi Aaru, ależ czy nie widzisz, iz ja mam nikłe szanse w grupie Z2?

Pozdrawiam,
Raigeken

aaru - 2004-11-04, 14:55

A myślisz, że ja mam większ w Z1??
Zapisując się do ligi, musisz liczyć się z tym, że będziesz grał z lepszymi.
I myślę, że to jest najważniejsze!!! To jest szansa na naukę - tak do tego podchodźcie.
Chyba, że waszą ambicją jest być w grupie A (co oczywiście jest dobrym celem) w przeciągu miesiąca. Dajcie spokój.
Skupcie się na przygotowaniach. Już można się próbować dogadywać z osobami z grupy co do najlepszych terminów i godzin rozegrania partii.
Przygotowywujcie się do gry.

zukole - 2004-11-04, 17:28

ok

Czyli aaru kiedy gramy :twisted:

[ Dodano: 2004-11-04, 17:39 ]
Hej

Mam pytanie bo nie znalazłem albo nie doczytałem

A więc w jakim czasie mamy rozegrać gry każdy z każdym w grupie?

angst - 2004-11-04, 17:56

Najpozniej do 5 grudnia...

Pozdrawiam

Angst

mattmiller - 2004-11-04, 18:17

[quote]Jak już wcześniej pisałem, zmienia się system rozgrywania eliminacji. Gracze IRP zostaną podzieleni na grupy – uczestnicy I tury na 3 grupy 7-osobowe (A, B i C - [/quote

czy ty angst bedziesz to jakos dzielil czy sami mamy zobaczyc na wyniki 1 tury eliminacji?? - pytam bo to dla mnie troche niezrozumiale

soul_reaper - 2004-11-04, 18:28

Ludzieeeeeeeeeeee, poczytajcie najpierw forum zanim zadacie jakies pytanie, prosze, blagam. Ece moze zaloz jakis pokoj gdzie mozna bedzie sobie nabijac posty, jest szansa ze to zwiekszy umiejetnosc czytania :)
boreasmun - 2004-11-05, 14:48

Ponieważ studiuję w Warszawie i przez większość czasu jestem odcięty od netu to raczej na mecze irp trzeba się ze mną umawiać, a nie liczyc, że złapie się mnie na kurniku. Postaram się być we wtorek 9 listopada ok godz 14.00 ale nie wiem czy mi się to uda, następna szansa w długi weekend, a potem zobaczymy:)
zukole - 2004-11-06, 12:59

Witam
Zukole napisał:
Cytat:
A więc w jakim czasie mamy rozegrać gry każdy z każdym w grupie?


Angst napisał:
Cytat:
Najpozniej do 5 grudnia...


Do 5 grudnia gry w grupach czy całą ture. Bo nie wiem jak jest w ZF(czy to też ma być skończone do 5 grudnia czy jakiś inny termin)

angst - 2004-11-06, 14:10

Przeczytaj sobie swoj wlasny powyzszy post i znajdziesz w nim odpowiedz :)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2004-11-06, 14:27

Hej

Już wiem :D

Angst a nicki?

Ci co grali w pierwszej turze grają na irp

A ci co doszli na jakich nickach będą grać ?

giętki - 2004-11-06, 18:12

siema. ja napisalem angst maila do ciebie ze zgloszeniem, ale nie wiem czy dotarl(to juz bylo jakis czas temu). jesli nie dotarlo to na foru mowie ze potwierdzam swoj udzial w IRP
zukole - 2004-11-07, 11:44

Witam

Angst na jakich nickach mają grać nowi gracze ?

Też z irp_ ? , czy na jakiś innych

adik - 2004-11-07, 13:11

zukole napisał/a:
Witam

Angst na jakich nickach mają grać nowi gracze ?

Też z irp_ ? , czy na jakiś innych


Twój 4 post na ten temat.

Angst napisał, że jeszcze pomyśli, w poniedziałek da odpowiedź.
Pewnie jakieś elirp, albo elim_, nie wiem, czekajmy.

Pozdrawiam, Adik.

zukole - 2004-11-07, 13:47

Witam
Adik napisał:
Cytat:
Angst napisał, że jeszcze pomyśli, w poniedziałek da odpowiedź.


Adik , Angst w jednym z postów napisał:

że da znać z nickami do soboty

A w Poniedziałek rusza II tura więc dać odpowiedź w czasie , wktórym niektórzy będą już grać to jakoś nie tak jest

angst - 2004-11-07, 15:09

zukole napisał/a:
Adik , Angst w jednym z postów napisał:

że da znać z nickami do soboty


angst napisał/a:
O nickach do IRP napisze przed samym rozpoczeciem rozgrywek


Tu mam cytat ze swojego postu. Jesli gdzies wczesniej napisalem, ze podam informacje na ten temat w sobote (nie pamietam), to jest to nieaktualne.

Nicki sa juz zalozone. Czekam tylko na wyjasnienia od kilku osob, ktore byc moze zmienia swoj nick. Jesli ktos rowniez chce tak uczynic, prosze o onfo.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2004-11-07, 19:26

Witam

Sorki że ciągne ten temat ale czegoś nie rozumiem
Angst napisał:
Cytat:
Nicki sa juz zalozone. Czekam tylko na wyjasnienia od kilku osob, ktore byc moze zmienia swoj nick. Jesli ktos rowniez chce tak uczynic, prosze o info.


Czyli Angst ty zakładałeś nicki tym którzy doszli i dostaną hasła czy oni sami mają sobie założyć? jak tak to jaki to ma być nick?

Dobra nic więcej nie pisze na ten temat bo to nie ma sensu

angst - 2004-11-07, 23:52

UWAGA!!!

Kandydaci do IRP grac beda nickami z przedrostkiem irp poprzedzajacym nick podany w zgloszeniu, np. irp_zukole. Haslo do nickow wyslalem kazdemu na gg (prosze go nikomu nie zdradzac i zmienic je po odebraniu nicka). Gdyby ktos chcial zmienic nick lub nie dostal hasla - prosze o jak najszybszy kontakt!

Przypominam liste graczy (sklady grup w odpowiednim temacie):

aaru
adik
adix333
amigo
baltyk
barty
browar
devotion
gnoza
lutalek
marcin133
nmzb
pavlini
przemek_nh
rai
roy
specyk_14
sodomy
teufelchen
tomo17
vince
zajac
zukole

Jesli chodzi o grupe C to z gry zrezygnowal Konrad50. Zatem po zakonczeniu rozgrywek awansuje do niej jeden kandydat wiecej.

Zaczynamy eliminacje. Mozna juz grac :) Jeszcze raz zycze wszystkim powodzenia!!

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2004-11-08, 08:10

Piotrek, nick irp_aaru, to mój nick, założony przeze mnie, cały czas z czystym kontem.
Proszę o potwierdzenie możliwości rozpoczęcia eliminacji.

[ Dodano: 08-11-2004 ]
Z tego co wiem, lutalek też ma założony "czysty" nick irp.

seba - 2004-11-08, 09:13

Ja równierz mam zalozony nick irp_nmzb. A wiec zglaszam swoja gotowośc do gry.
Moge juz startować?

lutalek - 2004-11-08, 11:53
Temat postu: II tura.........
zdraztwujtie riebiata
potwierdzam posiadanie nick'a irp_lutalek, jest mój, tylko mój i nikomu go nie oddam :mrgreen: oczekuje angst na potwierdzenie na ogólnym mojej gotowości, BYLE SZYBKO BO JUŻ SETKI GRACZY CHCĄ SIĘ ZE MNĄ UMAWIAĆ NA POTYCZKI :lol:

lutalek

barty - 2004-11-08, 12:11

Witam.

Nick o nazwie irp_barty nalezy do mnie i zostal przezzemnie zalozony. Sorki ale Piotrek pisales, ze powiadomisz graczy do soboty i to bylo zawarte w twoim pierwszym poscie z tego tematu.

Mam nadzieje,ze wyjasnilem istnienie tego nicka.

Pozdrawiam Barty

__browar__ - 2004-11-08, 13:18

Siemanko :)

no pewnie że to mój nick :) został stworzony do pierwszych eliminacji irp gdzie rozegrałem na nim jeden mecz z Kakarolem a potem musiałem zrezygnować :( no ale nadal mam tego nicka hasło też pamiętam :) wiec spoko oko

Pozdro 600

angst - 2004-11-08, 18:28

Przypominam sklady poszczegolnych grup (dla przypomnienia: gramy tylko z przedstawicielami wlasnej grupy - 8 partii, 5 min, swap, 15x15, zakaz cofania). Obowiazuja podane nizej sklady, mozna je znalezc takze w temacie "Składy grup II tury IRP", gdzie beda w razie potrzeby aktualizowane:

A:

angst
arczi
dein
dragonik
honor
minuta
zakon

B:

alicecooper
chip
gietki1991
kakarol
nc
puholek
soul_reaper

C:

boreasmun
icarus
jawmart
madtaz
martin1234
mattmiller

Z1:

aaru
amigo
devotion
specyk_14
teufelchen
zukole

Z2:

baltyk
marcin133
nmzb
raigeken
roy
sodomy_lust

Z3:

browar
lutalek
pavlini
przemek_nh
zajac

Z4:

adek
adix333
barty
gnoza
tomo17
vince

Prosze o przegladanie tego tematu przed rozpoczeciem kazdego pojedynku, bo czasem zachodza zmiany w skladach...

Choc na rozegranie gier jest az miesiac, prosze nie zostawiac tego na ostatni moment...

Powodzenia i dobrych gier!!!

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2004-11-09, 08:54

oglądam pierwsze mecze.

Polecam do zobaczenia mecz Lord (irp_zukole) i Specyka #7988455 oraz #7988866.

Rany boskie!!!!!! Szok!!!!! Ale rzeźnia:P
Gratulacje:), ubawiłem się po pachy:D.

Czy żaden z was nie wpadł wcześniej na pomysł zaproponowania remisu??

seba - 2004-11-09, 14:31

Sam z początku uważalem ze 5 minut to wystarczajacy na gre, pozwalajacy pomyslec. Teraz jednak wiem ze myliłem się :/ Gając z Baltykiem rownierz mialem sytuacje ze gra konczyla sie finishem. Teraz zdecydowanie wolal bym 10 minut swap ale juz raczej za pozno. Trzeba sobie radzić tak jak jest. Ale to jest naprawde troche dziwne ze gra w eliminacjach do internetowej reprezentacji polski toczy sie na czas w niektorych partiach. W grach na 10 minut wygrana z pewnoscia byla by pewniejsza i nie bylo by gry na czas.

Pozdrawiam
Seba

adik - 2004-11-09, 15:49

nie_ma_ze_boli napisał/a:
Sam z początku uważalem ze 5 minut to wystarczajacy na gre, pozwalajacy pomyslec. Teraz jednak wiem ze myliłem się :/ Gając z Baltykiem rownierz mialem sytuacje ze gra konczyla sie finishem. Teraz zdecydowanie wolal bym 10 minut swap ale juz raczej za pozno. Trzeba sobie radzić tak jak jest. Ale to jest naprawde troche dziwne ze gra w eliminacjach do internetowej reprezentacji polski toczy sie na czas w niektorych partiach. W grach na 10 minut wygrana z pewnoscia byla by pewniejsza i nie bylo by gry na czas.

Pozdrawiam
Seba


Może od razu godzina, żebyś miał czas skoczyć po chipsy i co 5 minut oblewać się wodą z nerwów?

Liczy się przytomność umysłu, refleks, umiejętność gospodarowania czasem to jedna z ważniejszych umiejętności.

Dlaczego Bałtyk wtedy nie przegrał? Szybciej myślał?

Ty, który gra na minutę, masz jakieś pretensje, ze za mało? Ledwo przeciwników można znaleźć na 5min, bo i tak mało czasu, a to że ty jesteś przyklejony do komputera i masz godzinę na mecz, to nie moja wina :] (w przypadku gdyby każdy mecz 10minutowy trwał 15 minut, to 8 partii zajęłoby 2godziny - bzdura)

Nie kombinuj, bo jedna porażka i płaczesz.

Pozdrawiam, Adik.

raigeken - 2004-11-09, 16:19

Chciałem powiedzieć że gram na nicku irp_raigeken.

To tyle

Raigeken

roy_ - 2004-11-09, 16:22

Głupoty gadasz Adik :) najlepsze gry sa wtedy gdy czas nie odgrywa zadnej roli czyli na 30 min wtedy widac kto rozumie pilityke tej gry gomoku to nie jest gra zrecznosciowa ani sprawdzajaca refleks tylko gra logiczna jak dla mnie duzo jej brakuje do szachow ale jest tu rowniez duzo kombinacji i sposobow na przeciwnika .Wciaż uwazam ze eliminacje powinnybyc rozgrywane przynajmniej na 10 min ( i nie jak Adik mowi 8 gier tylko 4 ale ukazujace duzo wiecej)

Pozdro Roy

martin1234 - 2004-11-09, 16:39

Święte słowa:-)
Ostatnio widziałem dużo gier Five'a, gier właśnie na 30min., gdzie naprawde nie było przypadku. Przewidziane następstwa każdego ruchu, każda gra długa i piękna.

Adiku, jeżeli uważasz, że
Cytat:
Liczy się przytomność umysłu, refleks, umiejętność gospodarowania czasem to jedna z ważniejszych umiejętności.
to moze pogramy na 1 minutę w eliminacjach? Gry będą przede wszystkim na wysokim poziomie (lol) i będzie mozna pograc nawet nie 8 a 30 partii....

Przytomność umysłu widać szczególnie w zapisie gier adek-ania__145... pomyslec, że to pojedynek dwóch "redów"

mattmiller - 2004-11-09, 17:31

to totalne dno - tak sie wyraze po meczu mattmiller - martin 1:7
Ludzie pomozcie mi odzyskac forme bo jak tak dalej pojdzie to przestane grac w gomoku . Od kilku dni mam totalnego dola i nic mi nie wychodzi.

LUDZIE POMOCY!!! JAK KTOS WIE JAK MOZNA SIE WZMOCNIC TO BARDZO PROSZE O RADE .

adik - 2004-11-09, 17:53

martin1234 napisał/a:
Przytomność umysłu widać szczególnie w zapisie gier adek-ania__145... pomyslec, że to pojedynek dwóch "redów"


Hmm..

No tak, ty jesteś najlepszy i nawet na 5min, nigdy nie popełniasz błędów. Pojedynek dwóch redów - no i? Czasami tak już jest, że obie strony nie mają formy, wtedy gra jest po prostu badziewna, stymże jak miałem reda (jedynego) to grałem, popatrz na takich DreSSów i Systemików.

Poza tym gra logiczna to nie znaczy, że gra bez ograniczeń. Nawet w szacach są zegary - wali mnie to na ile ustawione. Nikt Ci na żadnym poważnym turnieju nie zagra 30min swap w Gomoku - jedni skończą po 10minutach, a inni po godzinie. Poza tym to tylko gra, wypada grać rewy, a jak wpadam na godzinkę, to przy takiej partii, raczej ciężko.

10 minut też uważam za bzdurę - Gomoku ma też uczyć szybkiego myślenia, szukania różnych wyjść z użyciem przytomnego umysłu..

To, ze Roy i Martin to flegmatycy, to naprawdę nie moja wina.

Pozdrawiam, Adik.

roy_ - 2004-11-09, 18:11

Po pierwsze Adik nie wyzywaj mnie bo nie jestem flegmatyk i zaloze sie o wszystko ze na 5 min wiekszosc parti z Toba wygram.Po drugie mamy inne pojecie gry bo ja uwazam ze gomoku uczy kreatywnego myslenia a nie szybkiego myslenia .Wymyslec cos dyrygowac przeciwnikiem to jest powod do dumy a nie szybkie myslenie ktorego i tak nie ma na mniej niz 5 min z tego wzgledu ze gra sie ja to nazywam łatwizne czyli skupia sie na tworzeniu dwojek badz blokowaniu dwojek taka gra mnie juz nie bawi. owszem wiadomo ze nie przejdzie 30 min ja tylko powiedzialem ze taka gra na 30 min jest najbardziej pasjonujaca ale 10 min spokojnie powinno przejsc(4 GRY) Adik a poza tym wszystkie gry minute sa takie same wrecz identyczne itam sie nie mysli tylko gra sie to co sie kiedys widzialo taka gra nie rozwija nic

Pozdro Roy

angst - 2004-11-09, 18:17

Panowie nie obrazcie sie, ale troszke "zasmiecacie" ten temat. Zapoznalem sie z Waszymi opiniami i bede bral je pod uwage. W pewnym sensie 5 minut jest pewnym kompromisem. Niektorzy lubia dlugo myslec, a inni krotko... Z kolei sporo osob nie ma nic do roboty, a pozostali nie maja na nic czasu. Postarajcie sie zrozumiec ludzi po drugiej stronie. Nie da sie wszystkim dogodzic i uwazam, ze 5 minut to czas pod tym wzgledem optymalny. Eliminuje w duzej mierze przypadkowosc w grze, a pojedynki nie ciagna sie zbyt dlugo.

Swoja droga ja rowniez (pracuje i nie mam juz 24 h dziennie na gomoku) wole zagrac np. 20 partii na 3 minuty niz 2 na 30. Taka jest tez miedzy innymi roznica pomiedzy gra w Internecie a na zywo. Zobaczcie chocby jak wygladaja kurnikowe turnieje w szachach - w realnym swiecie bylyby to w zasadzie "blitze"...

Zreszta z doswiadczenia wiem, ze dlugosc partii niekoniecznie przeklada sie zawsze na brak przypadkowosci. Juz nie raz przegrywalem na 5 minut na czas, a i na 10 minut popelnialem bledy w koncowce z powodu tykajacego coraz glosniej zegara. Po prostu w podswiadomosci mamy, iz jest duzo czasu i przez to poswiecamy go proporcjonalnie wiecej na analize pozycji, co owocuje problemami w koncowce zacietej partii...

Jesli ktos ma ochote podyskutowac o przewadze gry na jakis czas, to prosze o odrebny termat w Hyde Parku. Tutaj piszemy tylko o eliminacjach...

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2004-11-09, 20:29
Temat postu: IRP- REZYGNACJA
Rezygnuje z el. Ponieważ mam za dużo zajęc więc postanowilem ze z czegoś zrezygnuje- Niestety ......
zukole - 2004-11-09, 21:43

Witam
Losiu napisał:
Cytat:
Rezygnuje z el. Ponieważ mam za dużo zajęc więc postanowilem ze z czegoś zrezygnuje- Niestety ......


w innym temacie pare dni temu losiu napisał:
Fajnie ze powstała Liga Pente!! Teraz jakos wszystko na głowie- Euroliga, Sprawy organizacujne - no i Liga Pente .......... U mnie czas sie zawsze znajdzie ! Pisze sie na to !

Losiu a czy wpływu na twoją decyzje nie miała dzisiejsza porażka z graczem o nicku zajac (wynik 1:7)

angst - 2004-11-10, 00:14

giętki napisał/a:
chyba ze mam grac na swoim starym nicku irp_gietki1991


Oczywiscie, ze tak.

losiu napisał/a:
Rezygnuje z el. Ponieważ mam za dużo zajęc więc postanowilem ze z czegoś zrezygnuje- Niestety ......


Szkoda Losiu - moze w kolejnej turze bedziesz mial wiecej czasu :/

UWAGA!

Partie z Losiem nie sa brane pod uwage - zostaje on skreslony z listy graczy, gramy dalej bez niego...

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2004-11-10, 14:47

Hej

Angst mam pytanie

Zajac pokonał Losiu 7:1 to ten wynik się liczy a reszta wygrywa walkowerem czy te gry się poprostu nie liczą?

aaru - 2004-11-10, 15:35

Dredd, przeczytaj uważnie co angst napisał powyżej twojego postu.
zukole - 2004-11-10, 16:21

Hej

Aaru

w piątek o 8:00 gramy czy coś się zmieniło?



Sorki Ece za tamto

aaru - 2004-11-10, 16:27

Ja będę.
A może teraz? Przynajmniej ze 2 partie??

zukole - 2004-11-10, 16:59

<Kasacja>

Hej

Jeszcze raz przepraszam Ece za treści tamtych postów

P.S To się niepowtórzy

Ece - 2004-11-10, 23:35

Zukole, chcesz sobie pogadac, to idz na czata, odpal GG etc. Nie czytasz postow Piortka i pytasz bez sensu o cos, co zostalo wlasnie wyjasnione, a na koncu bezczelnie piszesz "tak sobie napisałem ten post" i kolejne bzdury, bo nie chce Ci sie nawet wyslac PW do Arka. Kogo obchodzi to, o ktorej masz zamiar grac, w jakim pokoju i czy bedzie Ci sie chcialo wstac ? Nie rob smietnika z tego tematu i pomysl, zanim nastepnym razem cos napiszesz.
boreasmun - 2004-11-14, 10:47

Ludzie siedzę na kurniku trzy dni pod rząd, a udało mi się zagrać tylko z Martinem1234. Czy ludzie z IRP C są w ogóle jakos dostępni? Ja mogę grać tylko w weekendy i wolalbym nie odkładac meczy na późniejsze terminy.

[ Dodano: 2004-11-14, 17:20 ]
Nasunęła mi się jeszcze jedna propozycja. Czy nie dałoby się stworzyć jakiejs tabeli z wynikami eliminacji na bieżąco? W I turze przekazywaliśmy wiadomości Honorowi i chyba wszystko dość dobrze działało. Sądzę, że teraz tez by się przydało.
Pozdrawiam Janek

giętki - 2004-11-14, 18:30

ludzie! ja chce grac! nie wiem czy wy jestescie na nickach o ktorych nic nie wiem, ale siedze i siedze na tym kurniku.... a nawet nie moge zagrac. narazie tylko z puholkiem sie udalo. na kurniku bede w poniedzialek o 8 30 i 20 00. zapraszam wszystkich z mojej grupy (B)
lutalek - 2004-11-15, 12:35
Temat postu: irp
hejka
prosze o kontakt gostków o nickach irp_browar :mrgreen: i irp_przemek_nh :roll: w sprawie umówienia się na rozegranie potyczek

lutalek

soul_reaper - 2004-11-15, 13:29

A ja prosze ludzikow z grupy B o zglaszanie mozliwosci rozegrania dzisiaj meczu IRP w godzinach ~17:30-20:00

Zglaszac na gg najlepiej.

angst - 2004-11-15, 15:50

giętki napisał/a:
na kurniku bede w poniedzialek o 8 30 i 20 00. zapraszam wszystkich z mojej grupy (B)


soul_reaper napisał/a:
A ja prosze ludzikow z grupy B o zglaszanie mozliwosci rozegrania dzisiaj meczu IRP w godzinach ~17:30-20:00


Moze jakos sie dogadacie? ;)

Pozdrawiam

Angst

nc - 2004-11-15, 17:53

jestem z grupy B i jestem właśnie na kurniku, napisz Soul o której będziesz to ja też wtedy wpadne
zukole - 2004-11-17, 16:27

Witam

Prosze o kontakt osoby z którymi jeszcze nie grałem lub nie dokończyłem

a więc:

irp_teufelchen
irp_amigo
irp_specyk_14
irp_devotion

wcelu rozegrania partii

P.S Kontakt przez gre gomoku lub prywatną wiadomość przez forum

Papa

aaru - 2004-11-17, 16:52

Mnie zostali:
irp_teufelchen
irp_amigo
irp_specyk_14

Z Piotrkiem (Teufelchen) jestem w kontakcie - dogadamy się na pewno terminowo.
Specyka jeszcze mi się nie udało dorwać.
Amigo mi się dziś wykręcił do grania.

Ludziska, proszę mi ułatwić życie.
Net mam w zasadzie tylko od godziny 8 do 18 od poniedziałku do piątku.
W domu aktualnie bez stałego.

Specyk, Amigo - proszę o wyrozumiałość i próbę wstrzelenia się godzinowo.

Z góry dziękuję

adik - 2004-11-18, 14:39

Mi zostali:

- tomo17,
- vince

Gry z Adixem, Gnozą i Bartym rozegrane.

Jestem irp_adek.

Pozdrawiam, Adik.

specyk_14 - 2004-11-21, 12:58

Witam,

Mi zostali jeszcze:

irp_amigo
irp_aaru
irp_devotion

Prosze o PW w celu ustalenia bitw:D

Pozdrawiam,

Specyk.

raigeken - 2004-11-21, 15:47

Mi zostali:

baltyk
sodomy and lust (systemik)
marcin133 (jak pomylilem cyferki to sorry)


Czekam....


Raigeken

giętki - 2004-11-22, 19:05

nizej opdaje swoje nicki, jesli mnie ktos zobaczy z gr. B i zechce zagrac to niech mowi. nicki: _ja_nie_, abra_dab, dj_600_volt, hugadebunga
zakon - 2004-11-23, 14:40

Ja mogę grać JEDYNIE w tygodniu w godzinach 14-16, proszę ,żeby sięza mną umawiać. To zaoszczędzi mi pieniędzy (gram w kafejkach). Bedę jutro o 14 tej.
Pozdrawiam

dein - 2004-11-25, 17:34

Prosilbym nastepujace osoby:arczi , minuta , dragon_katowice, honor oraz zakon o wyslanie PW badz wiadomosci na gadu w celu umowienia terminu spotkan IRP
adik - 2004-11-25, 21:13

Adik mecze skończył, dając przykład innym, a także rehabilitując się za tamte "nieudane" eliminacje.

Oto moje wyniki:

Adek 7:1 Adix
Adek 8:0 Tomo17
Adek 5:3 Barty21
Adek 4:4 Vince
Adek 7:1 Gnoza

Wiem, jesteście ze mnie dumni :P

Pozdrawiam, Adik.

Chaosu - 2004-11-25, 21:16

[akapit]Moje gratulacje, powiedz jeszcze wszystkim jak jest Ci miło/przyjemnie z tego powodu : )
angst - 2004-11-25, 21:33

Cytat:
Adik mecze skończył, dając przykład innym, a także rehabilitując się za tamte "nieudane" eliminacje.


Gratuluje i oby tak dalej !!! :) :D

Mam nadzieje, ze niedlugo dolaczy do Ciebie reszta reprezentantow :roll:

Pozdrawiam

Angst

seba - 2004-11-26, 17:29

Natchniony tym ze Adik skonczyl eliminacje sam zagralem dzis ostatnie gry z Royem czym skonczylem moje gry w I rundzie eliminacji :]

Oto moje wyniki :)

irp_nmzb - irp_raigeken 8:0 8)

irp_nmzb - irp_roy 3:5 :mrgreen: brava brava

irp_nmzb - irp_sodomy_and_lust 1:7 :| :| :|

irp_nmzb - irp_baltyk 2:6 :x :evil:

irp_nmzb - irp_marcin133 1:7 :[ :roll: :|

Pozdrawiam
Seba

raigeken - 2004-11-26, 17:47

to 8-0 to picem bo 2 razy czasówka, 2 razy wina miałem :D :P


Mi zostali:

Sodomy
Marcin133

angst - 2004-11-26, 18:34

Cytat:
Natchniony tym ze Adik skonczyl eliminacje sam zagralem dzis ostatnie gry z Royem czym skonczylem moje gry w I rundzie eliminacji


Dzieki Sebek :)

Kto nastepny?

Pozdrawiam

Angst

Minuta - 2004-11-26, 19:21

5 partii to ja tez rozegralem :P
zukole - 2004-11-27, 13:14

Hej

Skończyłem gry w 1 turze.

Wyniki:

irp_zukole-irp_aaru 8:0
irp_zukole-irp_amigo 6:2
irp_zukole-irp_devotion 4:4
irp_zukole-irp_specyk_14 6:2
irp_zukole-irp_teufelchen 5:3

_gnoza_ - 2004-11-27, 16:53

jaki nick ma vince na forum?
angst - 2004-11-27, 17:31

Minuta napisał/a:
5 partii to ja tez rozegralem :P


5 partii to na pewno - pojedynki cztery...

Pozdrawiam

Angst

kaka - 2004-11-27, 19:07

Będe dziś po 23, może po 22 na kurniku. Prosze osoby z grupy B żeby się zjawili.
Pasuje mi coś zagrać!

sekta - 2004-11-27, 21:42

zukole napisał/a:
Hej

Skończyłem gry w 1 turze.

Wyniki:

irp_zukole-irp_aaru 8:0
irp_zukole-irp_amigo 6:2
irp_zukole-irp_devotion 4:4
irp_zukole-irp_specyk_14 6:2
irp_zukole-irp_teufelchen 5:3

:wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

Nono ładnie dredd(dress :P )...nie sadziłem ze będzie remis z bykiem (dev :P ) :wink: Brawo cfaniaczku :lol:

PS.Dostałem IP BANa (fire wall) na kurniku :( Mam nadzieje ze nie na 3dni :[ Troche na czacie głównym przesadziłem :oops: dobrze ze BANa na nick nie dostałem

aaru - 2004-11-29, 09:15

Ja na razie swoje pojedynki zagrałem z 3 delikwentami :) .
Zostali teufelchen i specyk.

W mojej sytuacji z dostępem do netu niewiele się zmieniło. Cały czas tylko w pracy mogę grać (a i z tym różnie bywa). W zasadzie tylko godziny 8-18 (chyba, że siedzę dłużej).

Gość - 2004-12-01, 15:22

Prosze graczy : devotion, specyk_14 , o jakas informacje kiedy mozna z nimi rozegrac spotkania irp. ja wiele czasu nie mam, a to juz grudzien. O ile mi wiadomo to do 5.XII nalezy zakonczyc eliminacje irp. Czy cos sie zmienilo ?

pzdr

raigeken - 2004-12-01, 16:55

Mi został sodomy_and_lust ktorego of course nigdy nie ma ;/


Z tego co się dowiedziałem, Systemik skończył z gomoku...

Walkower czy.. co?


Pozdrawiam,
Raigeken

angst - 2004-12-02, 01:03

amigo napisał/a:
O ile mi wiadomo to do 5.XII nalezy zakonczyc eliminacje irp. Czy cos sie zmienilo ?


Nic sie nie zmienilo. Od Systemika nie dostalem zadnej informacji, wiec wstrzymuje sie z jakakolwiek decyzja w jego sprawie do czasu zakonczenia pojedynkow grupowych.

Do konca rozgrywek zostaly raptem 4 dni, a wciaz jest duzo brakow (jak na razie wszystkie pojedynki rozegralo 5 osob :| ). Zastanawiam sie powaznie nad niedopuszczeniem do III tury graczy, ktorym wyraznie na grze nie zalezy (np. przemek_nh).

Panowie mobilizujemy sie!!! Jesli ktos nie moze zlapac jakiejs osoby czekam na info - postaram sie pomoc... Chce widziec przynajmniej dobre checi...

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2004-12-02, 08:44

Ja wczoraj dograłem mecz z teufelchenem.
Także zakończyłem wszystkie gry.
Wynikiem się nie chwalę, nie ma czym. Chyba najgorszy wśród wszystkich irp.

raigeken - 2004-12-02, 12:38

Oj aaru (mała literka obowiązuje :D ), ja mam gorszy ranking od ciebie.., tylko 2 wygrane :P .. no ale cóż... Taka grupa ;)

Pozdrawiam,
Raigeken

angst - 2004-12-02, 22:07

Dochodza do mnie sluchy, ze Baltyk i Sodomy_lust zrezygnowali z gry w IRP. Prosilbym bardzo tych graczy o podanie jakiejs oficjalnej informacji na ten temat.

Czy ktos wie moze co sie dzieje z Mattmillerem?

Kakarol i Soul - do roboty !!!!

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2004-12-03, 07:41

Ludziki ktore maja ze mna gry (czyli wiekszosc grupy B) jestem dostepny dzisiaj do gry od godziny mniej wiecej 17 do 21. O dostepnosci w sobote poinformuje w tenze dzien. Prosze o napisanie mi pw lub na gg zeby sie nie okazalo ze wszyscy chca grac na raz.
mattmiller - 2004-12-05, 12:31



[size=9:][ [b:]Dodano[/b:]: [i:]2004-12-05, 12:31[/i:] ][/size:]
juz odpowiadam na pytanie : nie mam w domu internetu bo mam awarie kompa i neta w domu nie bede mail do 20 grudnia - pozostaja kawiarenki ale nie zawsze mam czas i pieniadze wiec nie trudno sie domyslic dalczego tak zadko bywam na kurniku.

Oto treminy kidy bede : poniedzialek 12:55-13:55
wtorek 14:45 -15:45
sroda 11:55 - 12:55
czwartek 12:55-13:55
piątek 11:55 - 12:55
sobota jestem niedostepny wyjazd w gory
neidziela 12:15_14:15

Sorki angst ale nie mialem cie jak powiadomic
jak ktos bedzie chcial ze mna zagrac to w tych porach bede siedzial na kurniku

[ Dodano: 2004-12-05, 13:52 ]
dzisiaj rozegralem mecz z madtazem zostali mi jeszcze jawmart i boreasmun prosze (oczywiscie w miare mozliwosci ) aby przychodzili pod moje terminy w tygodniu bo ja nie moge grac w innych terminach

angst - 2004-12-06, 01:19

Godzinę temu powinny zakończyć się rozgrywki grupowe II tury IRP. Ze względu na konieczność rozegrania gier przez nowo powstałą aktualnie grupę ZF wydłużam czas gry dla grup A, B i C do końca tego roku (termin ten obowiązuje także zawodników z ZF).

Najgorzej sytuacja wygląda w grupie B, gdzie nikt nie rozegrał wszystkich pojedynków...
Proszę o mobilizację i dokończenie rozgrywek grupowych.

Jeśli chodzi o zaplecze IRP sytuacja wygląda następująco:

Z1 – przedłużam termin gry o tydzień, aby wyłonić drugą osobę do ZF. Jako pierwszy z tej grupy zakwalifikował się Zukole. O drugie wolne miejsce walczą Amigo, Devotion i Specyk_14. W nowej Z3 na pewno zagra aaru. Zaległe pojedynki między wymienioną wyżej trójką wpłyną także na los Teufelchen, który rozegrał już wszystkie partie.

Z2 – Baltyk i Sodomy_lust rozegrali tylko po dwa pojedynki. Z różnych źródeł docierało do mnie, iż wycofali się oni (od nich samych nie miałem żadnej informacji), dlatego też ich partie zostały anulowane. W tej sytuacji awans do ZF wywalczyli Roy i Marcin133. W Z2 zagrają Nmzb i Raigeken.

Z3 – na początku wycofał się Losiu, a w trakcie okazało się, iż kłopoty z rozgrywaniem swoich gier ma Przemek_nh. Ich partie zostały anulowane. Do ZF zakwalifikowali się Browar i Pavlini (lepszy w bezpośrednim pojedynku z Lutalkiem, który przechodzi do Z2, podobnie jak Zajac).

Z4 – ponieważ Tomo17 rozegrał 3 pojedynki (a zatem większość) i był jednocześnie „najtrudniej osiągalnym” graczem w tej grupie pozostałe jego pojedynki zostały zweryfikowane na 0:8 (taki sam wynik uzyskał w rozegranych przez siebie grach). Wobec tego w ZF zagrają Adek i Vince, w Z2 Barty i Gnoza, a w Z3 Adix333 i Tomo17.

Kompletne wyniki opublikuję po rozegraniu brakujących gier.

W tej chwili zatem grają grupy A, B i C oraz Z1 (rozgrywanie zaległych partii) oraz ZF.

Skład grupy ZF:

Adek
Amigo/Devotion/Specyk_14
Browar
Marcin133
Pavlini
Roy
Vince
Zukole

W ZF gramy każdy z każdym po 8 partii, ustawienia takie jak dotychczas.

Przypominam, że do grupy C awans wywalczy najlepsza trójka, a czwarty zawodnik w ZF rozegra baraż z trzecim od końca zawodnikiem z grupy C.

Dodam jeszcze, że po niezwykle wyrównanej walce awans do grupy B zapewnił już sobie Madtaz (wyprzedził o jeden punkt Icarusa i o dwa punkty Martina1234).

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2004-12-06, 08:33

Ja niestety podczas weekendu mialem powtorke z filmu 'Smażone zielone procesory'. :evil:

Moj ukochany bartonik postanowil sie zbuntowac i odmowil wspolpracy z wentylatorem w wyniku czego dokonal rytualnego samospalenia, byc moze chcial zaprotestowac przeciwko wyzyskowi - od roku prawie go nie wylaczalem :P

Od dzisiaj bede mial nowego procka wiec powinienem byc w miare dostepny (do gry tylko w godzinach popoludniowo-wieczorno-nocnych) bo od 8-16 jestem w pracy i chociaz jestem na kurniku to nie gram.

mattmiller - 2004-12-06, 13:43

bardzo prosze o kontakt z jawmartem i boreasmunem - z nimi jeszcze nie gralem a zalezy mi aby przynajmniej gomoku dokonczyc. Najlepiej napiszcie mi wiadomosc na PW lub email mattmiller@op.pl
madtaz - 2004-12-06, 14:46

yo yo yo :)
ja mam takie pytanko co do II tury IRP w gomoku
czy są gdzies zgromadzone w 1 miejscu wyniki ze wszystkich grup ??

zukole - 2004-12-06, 15:16

Witam

Angst napisał:
Cytat:
Z4 – ponieważ Tomo17 rozegrał 3 pojedynki (a zatem większość) i był jednocześnie „najtrudniej osiągalnym” graczem w tej grupie pozostałe jego pojedynki zostały zweryfikowane na 0:8 (taki sam wynik uzyskał w rozegranych przez siebie grach). Wobec tego w ZF zagrają Adek i Vince, w Z2 Barty i Adix333, a w Z3 Gnoza i Tomo17.


Nie wiem, może się myle, ale gnoza pokonał tomo17 i adixa, a adix pokonał tylko tomo17 więc jak to jest że adix jest wyżej niż gnoza?

seba - 2004-12-06, 15:22

Hym... to znaczy ze zawodnicy z nowo utworzonej grupy Z2 moga grac juz teraz? Bo niezbyt zrozumialem kiedy mozna zaczynac grac..

Pozdrawiam

zukole - 2004-12-06, 15:26

Hej
Angst napisał:
Cytat:
W tej chwili zatem grają grupy A, B i C oraz Z1 (rozgrywanie zaległych partii) oraz ZF

Nie ma ze boli napisał:
Cytat:
Hym... to znaczy ze zawodnicy z nowo utworzonej grupy Z2 moga grac juz teraz? Bo niezbyt zrozumialem kiedy mozna zaczynac grac..


Jest napisane, które grupy teraz grają.

angst - 2004-12-06, 16:08

Dzieki Zukole. Widze, ze wreszcie zaczales czytac moje posty :) Rzeczywiscie Gnioza wyprzedzil Adixa333. To moje niedopatrzenie i wszystkich zainteresowanych bardzo przepraszam :roll: W Z2 beda grac Barty i Gnoza. W Z3 Adix333 i Tomo17...

Rozgrywki Z2 i Z3 to juz III tura eliminacji. Aby wystartowala musi najpierw zostac dokonczona tura II.

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jesli ktos zauwazy jakies niescislosci - prosze o info na forum!!!

madtaz - 2004-12-06, 19:33

do końca roku ?? czy to nie za długo ?? moim skromnym zadniem by wystarczyło do 23 grudnia najpózniej i zrobic tydzien wolnego i od nowego roq zacząc cos dalej planować :) )
chociaż mam wszystkie gry rozegrane to sądze ze miesiąc czasu ponad powinno starczyc

angst - 2004-12-06, 20:30

Chodzi tu glownie o grupe ZF. Maja do rozegrania po 7 pojedynkow kazdy...

Pozdrawiam

Angst

madtaz - 2004-12-06, 21:13

a nom tak to wkoncu sporo !! no ZF sprężać sie bo mistrz (miałem na mysli siebie) kce coś grac ;p i oczywiscie wygrywać ;p
kaka - 2004-12-07, 23:53

Jeśli będe miał internet to zagram za wszystkimi te eliminacje.
Sorki Puholek. Jak graliśmy siadł mi internet:( 1-0 dla Ciebie!

angst - 2004-12-08, 00:25

Karol masz czas do konca roku. Musisz rozegrac przynajmniej 4 pojedynki, aby zostac sklasyfikowanym. Sa kafejki, koledzy - jakos dasz chyba rade!!

Pozdrawiam

Angst

angst - 2004-12-15, 01:20

Przez ostatni tydzien z calego IRP Kurnik odwiedzily 2 (slownie: dwie) osoby, ktore na dodatek nie rozegraly zadnej partii (to akurat nie jest wina Amigo i Honora).

Panowie, nie wiem, w jaki sposob chcecie ukonczyc eliminacje. W tej chwili planuje dokonac rewolucji (o ile cos sie nie poprawi) w skladach IRP. Tak dalej byc nie moze. Wiem, ze niektorzy maja klopoty z netem, ale wiekszosc zwyczajnie sprawe "olewa" (przepraszam, ale ten wyraz najlepiej tu niestety pasowal).

Zostaly dwa tygodnie... :|

Pozdrawiam

Angst

mattmiller - 2004-12-15, 12:04

ja sie na mecz umowilem juz z boreasmunem w niedziele . Oprocz niego pozostal mi jeszcze tylko jawmart ktory nic sie nie odzywa
hghfd - 2004-12-16, 15:12
Temat postu: czy moge sie zapisac
moge sie zapisac do irp??
angst - 2004-12-16, 15:42

Najblizsze zapisy beda mialy miejsce najwczesniej po zakonczeniu II tury, czyli w przyszlym roku...

Pozdrawiam

Angst

adik - 2004-12-16, 17:45

Devotion, Specyk, Amigo czy Teufelchen - który z nich jest w grupie ZF?

Pozdrawiam, Adik.

zukole - 2004-12-16, 18:00

Hej
Adik napisał:
Cytat:
Devotion, Specyk, Amigo czy Teufelchen - który z nich jest w grupie ZF?


Devotion i Amigo mają do rozegrania gry ze Specykiem

Teufelchen raczej nie wejdzie bo już skończył grać a pokonał tylko aaru, natomiast devotion ma w tej chwili 3 wygrane gry

angst - 2004-12-17, 01:07

Przypominam sklad grupy ZF:

Adek
Devotion/Specyk_14*
Browar
Marcin133
Pavlini
Roy
Vince
Zukole

* Devotion potrzebuje do pewnego awansu dwoch wygranych ze Specykiem (przy zalozeniu, ze Specyk wygra 8:0 z Amigo).

Do rozegrania pozostaly w grupie Z1 pojedynki Specyk-Amigo i Specyk-Devotion. Prosze Specyka, aby okreslil, kiedy moze te gry rozegrac. Przypominam, ze pozostali zawodnicy w ZF moga smialo rozgrywac swoje partie, tak jak to czyni np. Adek.

Niezbyt ciekawie wyglada za to sytuacja w grupach A, B i C (zwlaszcza w B). Prosze jeszcze raz o mobilizacje!!

Pozdrawiam

Angst

angst - 2004-12-17, 01:07

Przypominam sklad grupy ZF (awansuja trzy najlepsze osoby, a czwarta gra baraz z graczem, ktory zajmie analogiczna pozycje w grupie C):

Adek
Devotion/Specyk_14*
Browar
Marcin133
Pavlini
Roy
Vince
Zukole

* Devotion potrzebuje do awansu dwoch wygranych ze Specykiem (przy zalozeniu, ze Specyk wygra 8:0 z Amigo).

Do rozegrania pozostaly w grupie Z1 pojedynki Specyk-Amigo i Specyk-Devotion. Prosze Specyka, aby okreslil, kiedy moze te gry rozegrac. Przypominam, ze pozostali zawodnicy w ZF moga smialo rozgrywac swoje partie, tak jak to czyni np. Adek.

Niezbyt ciekawie wyglada za to sytuacja w grupach A, B i C (zwlaszcza w B). Prosze jeszcze raz o mobilizacje!!

Pozdrawiam

Angst

puholek - 2004-12-18, 17:33

Udalo mi sie dzisiaj skonczyc rozgrywki irp :)

Oto wyniki:
irp_puholek 5-3 irp_nc
irp_puholek 5-3 irp_gietki1991
irp_puholek 7-1 irp_chip
irp_puholek 4-4 irp_alicecooper
irp_puholek 5-3 irp_soul_reaper
irp_puholek 7-1 irp_kakarol

Laczny bilans: 33-15 ;)

angst - 2004-12-18, 18:03

puholek napisał/a:
Udalo mi sie dzisiaj skonczyc rozgrywki irp :)


Brawo!!! Oby inni wzieli z Ciebie przyklad :roll:

Pozdrawiam

Angst

specyk_14 - 2004-12-18, 19:40

Witam,

Dev i amigo napiszcie do mnie PW o termin gier zeby dokonczyc te gry bo zaczynam przeciagac...

Pozdrawiam,

Specyk.

nc - 2004-12-19, 18:35

jako drugi z grupy B zakończyłem rozgrywki, większość miałem remisów, nie chce mi się pisać ile i z kim, mój bilans to 24-21-3, może nie spadne :P
angst - 2004-12-20, 00:45

Nc - masz bilans na plusie - spadek zatem Ci nie grozi :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2004-12-21, 00:30

Devotion w meczu ze Specykiem zapewnil sobie awans do grupy ZF. Oto jej pelny sklad:

adek
browar
devotion
marcin133
pavlini
roy
vince

Przypominam, ze do pelnego zakonczenia fazy grupowej "zaplecza" pozostal jeden mecz - Amigo kontra Specyk_14. Specyk potrzebuje jednego zwyciestwa, aby grac w Z2. Jesli przegra 0-8 w Z2 zagra Teufelchen. Prosze panowie o szybkie rozegranie tego spotkania, co pozwoli mi na opublikowanie nowych skladow grup.

Z grupy ZF nawet jednej partii nie zagrali jeszcze marcin133 i roy :evil:

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2004-12-21, 17:02

Hej

Z powodów tylko mi znanych oświadczam, że rezygnuje z gry w IRP

Dzięki za gry.......

P.S. Sorki Angst że teraz taki numer wykręcam

Pozdrawiam

Papa

angst - 2004-12-22, 00:47

Nie mialem tego posta w nieprzeczytanych i teraz dopiero zobaczylem :( Co sie stalo Zukole? Miales prawie pewny awans do grupy C. Czy Twoja decyzja jest nieodwolalna? Po ostatecznym potwierdzeniu bede musial Cie wykreslic...

Kakarol w ostrym tempie nadrobil zaleglosci i teraz polujemy na Honora i Zakona (A) oraz Chipa i Soula (B) :)

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2004-12-22, 07:17

SQL ERROR
soul_reaper - 2004-12-22, 07:19

Soul pomiedzy 8 a 16 jest w pracy i jest praktycznie caly czas na kurniku. Mozna wejsc i sie z soulem umowic. Poszukiwani do umowienia sa przede wszystkim chip i gietki, bo alicecoopera to sam znajde :twisted:
zukole - 2004-12-22, 14:35

Hej
Angst napisał:
Cytat:
Czy Twoja decyzja jest nieodwolalna?


Tak, moja decyzja jest nieodwołalna

Pozdrawiam

Papa

angst - 2004-12-22, 17:18

W takim razie Zukole zostaje usuniety z grupy ZF. Rozegrane przez niego partie zostaly anulowane. Jesli chodzi o awans do grupy C nic sie nie zmienilo.

Pozdrawiam

Angst

kantpie - 2004-12-22, 18:44

jesli bedziecie robic jakis nabor to moge sprobowac swoich sil chociaz nie licze na jakis sukces :)
adik - 2004-12-22, 19:17

Mi zostały mecze z Roy_ i Marcin133,

na razie słabo mi idzie, szczególnie gra z Browarem (1:7) mnie załamała - tak to idę na remisach (z Devotionem i Vince) no i wygranej z Pavlinim.

Marcina chyba w ogóle na Kurniku nie ma, Roy chce grać w święta, a ja jutro wyjeżdżam, dzisiaj miał być cały dzień, jeszcze poczekam..

Proszę Marcina o zgłoszenie się! 27.12 wieczorkiem wracam..

Pozdrawiam, Adik.

boreasmun - 2004-12-25, 16:53

Matt i jawmart przez swięta jestem w Łodzi przy kompie aż do Nowego roku więc dawajcie wiadomośc na prv
angst - 2004-12-27, 00:54

Panowie Swieta sie skonczyly i trzeba wrocic do szarej rzeczywistosci (czyt: dograc wreszcie IRP). Naprawde nie zostalo wiele spotkan i jest duza szansa, ze dotrzymacie terminu :)

W grupie A trzeba lapac Honora i Zakona. Tomek czesto jest w Kurniku, a Andrzej nie ma netu. Jesli dacie mu info na priv z odpowiednim wyprzedzeniem, to powinien sie bez problemu pojawic...

W grupie B najwieksze zaleglosci ma Chip...

W grupie C musza zagrac ze soba Boreasmun, Jawmart i Matmiller.

Z kolei w ZF raptem jeden pojedynek rozpoczal Roy (a w Swieta mial nadrabiac zaleglosci :roll: ).

Uczniowie i studenci maja wolne - trzeba to wykorzystac!!

Licze na Was!!

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2004-12-27, 10:09

Ja moge grac generalnie codziennie poznym popoludniem / wieczorem (od 17 gdzies). Lapac mnie mozna zawsze na gg (1211517), napisac PW, a takze na kurniku w godzinach 8-16 (jestem caly czas praktycznie, ale nie gram bom w pracy 8) )

Szczegolnie moj apel dotyczy chipa, ktorego juz bardzo dawno na kurniku nie widzialem. Alicecoopera zlapie :)

mattmiller - 2004-12-27, 12:34

zmobilozowałem się i zagrałem z boreasmunem . Wynik 8-0 dla mnie . Nie wiem czy tak dobrze ja gralem czy on mial slaby dzien.

Teraz pytanie/prosba do angsta . Czy mozesz powiedziec cos jawmartowi zeby mi napisal kiedy bede mogl z nim zagrac?? bo tylko z nim nie gralem

HonoR - 2004-12-27, 15:08


Ja też bym chciał wreszcie dograć IRP a brakuje mi z Deinem Dragonem i Zakonem. Panowie kiedy macie czas? Praktycznie codziennie teraz siedze na IRP w Dobrocinie i czekam ;)

marcin133 - 2004-12-28, 23:01

Proszę o kontakt z : Royem_ devotionem i browarem. Panowie trzeba dokończyć te rozgrywki proszę o szybką odpowiedź.


Pozdrowienia Marcin

alicecooper - 2004-12-29, 00:54

chip WANTED!
adik - 2004-12-29, 19:47

Cóż, zakończyłem swoje gry w IRP, moje wyniki:

Vince 4:4
Devotion 4:4
Marcin133 4:4
Roy 1:7
Browar 1:7
Pavlini 6:2

Nie jest dobrze, ale cóż poradzić. Mam nadzieję, że załapie się na baraże.

Pozdrawiam, Adik.

roy_ - 2004-12-29, 20:03

Mam 4 mecze do rozegrania ale po pierwsze jesli chodzi o marcina 133 to nawet nie wiem jakie on ma nicki po drugie pavlini wroci dopiero 2 stycznia vince i browara chyba znajde choc tez nie wiem jakie maja nicki 30 grudnia bede prawie caly dzien na kurniku na nickach czapareiro badz roy.
adik - 2004-12-29, 20:19

Vince: barcelona_cf, white_bison, vince_, primitive, roman_abramovich

Marcin133: karolek777, marcin133, marcin90_, grzegorz145, grzegorz146, 521037, nicram_, jego gg: 4080526

Browar: browar

Pozdrawiam, Adik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group