Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Dolny Śląsk- Drużyna do Euroleague .

losiu - 2004-11-01, 18:37
Temat postu: Dolny Śląsk- Drużyna do Euroleague .
Chce stworzyc drużyne Dolnego Śląska, aby wystąpiła w rozgrywkach Euroleague. Kto chce być w takiej drużynie proszę o kontakt na gadu-gadu - 5536167 i przeslanie swoich danych!
1.Imie i nazwisko <nick na gomoku>
2.Miejsce zamieszkania.
3.e-mail
4. Nr. gadu-gadu.

Pozdrawiam!

Osoby które są narazie przyjęte;

1. l_o_s_i_u_13_
2. __elszu__
3. lord_dredd
4.es_cr0s
5.zbuntowany_kurczak

Mogą byc wszelkie zmiany!

adik - 2004-11-01, 20:49

Jeśli mam byc szczery, to jedyna osoba w waszej drużynie, która mogłaby być kapitanem to Chip.

Poza tym wyżej wymieniony najzwyczajniej w świecie się u was.. marnuje, no ale ok..

Pozdrawiam, Adik.

losiu - 2004-11-01, 22:01

adik napisał/a:
Jeśli mam byc szczery, to jedyna osoba w waszej drużynie, która mogłaby być kapitanem to Chip.

Poza tym wyżej wymieniony najzwyczajniej w świecie się u was.. marnuje, no ale ok..

Pozdrawiam, Adik.


Adik w tej chwili na razie ja jestem kapitanem bo zakładam tą reprezentację i bedę dokonywał wszelkich zmian aby była ta drużyna uformowana! Ją dzisiaj załozyłem na wariackich papierach więc dokonam wszelkich starań aby byli tacy gracze jak chip. Jak się uda to dragon_katowice bedzie w drużynie on pochodzi z Dolnego Śląska i powinien zagrac chyba ze nie bedzie chciał grac w ogóle Euroleague(Eurolidze). Myślę pozytywnie! To już by inaczej ta drużyna wyglądała! 1. Chip 2. Dragon_katowice 3. ja- przygotowuję się do tych rozgrywek i bede sie szkolił na towach z bardzo dobrymi graczami aby poprawic blokowanie przeciwnika ! Mam mało czasu ale mysle ze się uda. A jezeli bedzie dużo osób chętnych będą partie el. Pozdrawiam............... A Kapitan jest do omówienia!

raigeken - 2004-11-02, 15:32

Moja rada:
Jak masz mało czasu nie bierz się do gry w Eurolidze.
____________________________

Dragon jest w teamie ze mną. :mrgreen:
Radzę ci wybrać innego kapitana, który dobrze zna angielski.

(p.s. ja znam angielski w miare dobrze ;ppppp - to tak zeby sie mnie nie czepiac...)


Z tego co wiem Łosiu, nie jesteś najlepszy z angielskiego, jeżeli się mylę to przepraszam
:wink:

Także dla dobra twojej druzyny to pisze ;]

Pozdro, Rai

Chip - 2004-11-02, 16:30

Z powodów osobistych (m.in. szkoła) jestem zmuszony zrezygnowac z gry w jakimkolwiek klubie w Eurolidze. Nawet nie wiem czy zaczne gry 2 edycji IRP ale jak coś to później wypowiem sie na ten temat.
A tak na marginesie, wam też dziś gg nie chodzi??

zukole - 2004-11-02, 17:47

Losiu napisał:

Cytat:
1. Chip
2. __elszu__
3. norman_12 ( Rezerwa )
4. Ja l_o_s_i_u_13_ (kapitan)
5. Jak się uda to może w Rep. Dolnego Śląska bedzie (Dragon_katowice


Obecnie wygląda to tak:

__Elszu__
Es_cr0s
L_o_s_i_u_13_
Zbuntowany_kurczak
Zukole(Inf_lord_dredd)

P.S

Chip pisał że nie ma czasu
Dragon ma podobno grać u raigekena

Kapitan i nazwa do ustalenia

raigeken - 2004-11-02, 18:14

Echhhh... Dredd = zdracja

Pozdrawiam(oprocz łosia)

Rai ;/

losiu - 2004-11-03, 12:21
Temat postu: Drużyna........
Przyjmuje jeszcze zgłoszenia do Drużyny Woj. Dolnośląskiego. Ta osoba która jest chętna do gry proszę o kontakt na moje gg : 5536167 ........... Ranking pow. 1500

[ Dodano: 2004-11-03, 12:28 ]
zukole napisał/a:
Losiu napisał:

Cytat:
1. Chip
2. __elszu__
3. norman_12 ( Rezerwa )
4. Ja l_o_s_i_u_13_ (kapitan)
5. Jak się uda to może w Rep. Dolnego Śląska bedzie (Dragon_katowice


Obecnie wygląda to tak:

__Elszu__
Es_cr0s
L_o_s_i_u_13_
Zbuntowany_kurczak
Zukole(Inf_lord_dredd)


P.S

Chip pisał że nie ma czasu
Dragon ma podobno grać u raigekena- Wszystko się okaże niebawem! Jeszcze chyba nie gra!

Kapitan i nazwa do ustalenia


Tak Kapitan do ustalenie- Odbędzie się głosowanie z drużyny i kazdy bedzie musiał oddać głos na jakąś osobe z drużyny. Nie może na siebie, a wtedy ta osoba która bedzie miała najwięcej głosów Będzie spytana czy chc byc kapitanem .........

Dragon ma podobno grać u raigekena - Wszystko się okaże niebawem! Jeszcze chyba nie gra!

zukole - 2004-11-03, 17:01

Raigeken napisał:
Cytat:
Echhhh... Dredd = zdracja


Bez komentarza

Warunek gry w tej drużynie:

Być dolnoślązakiem( mieszkać na dolnym śląsku, może być miejsce urodzenia leżące w tym województwie)

losiu - 2004-11-03, 20:50
Temat postu: Proszę o zakończenie tego tematu!
Proszę o zamknięcie tego tematu z powodu zebrania druzyny- nasza drużyna to tak!

1. l_o_s_i_u_13_ (kapitan) nikt nie chciał byc inny z naszej drużyny!
2. dragon_katowice
3. lord_dredd
4. __elszu__
5. es_cr0s

Czyli tak !! Mamy zgraną pakę !! dragon z dredem stanowią swiatową klasę! l_o_s_i_u_13_, __elszu_, es_cr0s - bedą chcieli udowodnic ze to nie są lamy i na pewno bedą chcieli wygrac z bardzo dobrymi graczami bo przeciez gra drużyny nie opiera się na 2 zawodnikach.

Pozdrawiam!

Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu!

adik - 2004-11-03, 20:56

Cytat:
dragon z dredem stanowią swiatową klasę!


Co do Dragona nie mam wątpliwości, ale co w Dressie jest światowego, poza tym, że 99% gier z nim to czasówki?

Ogólnie drużynę wam ratuje Dragon. Nie rozumiem go, ale w końcu na bezrybiu i rak ryba..

Cytat:
l_o_s_i_u_13_, __elszu_, es_cr0s - bedą chcieli udowodnic ze to nie są lamy i napewno bedą chcieli wygrac z bardzo dobrymi graczami bo przeciez gra drużyny nie opiera się na 2 zawodnikach.


A właśnie, że się opiera. Nie znam Elszu, ani Es Cr0s - świadczy to tylko o tym, że nie są w stanie być fundamentem drużyny. Dragon powinien być u was kapitanem i Dragon powinien was przygotowywać do meczów - jeśli w ogóle chcecie coś osiągnąć.

Pozdrawiam, Adik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group