Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Co tu jest ?

adik - 2004-05-04, 22:36
Temat postu: Co tu jest ?
Hmm... Nie wiem gdzie to trzeba by było napisać, no ale padło na Hyde Park. Mam pytanko do wszystkich, piszących tutaj :

Co na tym forum jest takiego, co różni je od misia? Atmosfera oczekiwania na stronę, której nigdy nie będzie, a może nawet ta federacja nigdy nie powstanie, bo z tego co wiem, to Kropiwnicki, za równo pod suficikiem nie ma.

Poza tym, że wybielamy tematy, powtarzamy je, cały czas rozmowy o Turniejach W Realu, itd... Co tu jest ciekawego, poza obecnością, ciągle coś obiecującego, wielkiego guru Utratosa i działem Pente, którego moderatorem została osoba pisząca po jednej linijce, niekoniecznie super ciekawie, zamiast chłopaka, dla którego pisanie postu, to coś więcej niż patrzenie na powiększające się cyferki, obok rubryki "Posty". Ale co tam, jestem młody i głupi i kto by mnie słuchał.

W ogóle jestem tu intruzem, więc może sobie pójde. Chociaż i tak mało piszę.

Pozdrawiam, Adik.

kaka - 2004-05-04, 23:05

Troche zalatywalo desperacja Adiku. Ja mysle ze bylbys bardzo dobrym moderatorem i zgadzam sie ze to ze duzo piszesz to twoj duzy plus.

Ale np z tym ,,moze sobie pojde,, albo ,,jestem tu intruzem,, to przesadziles : P . Z tego co zauwazylem jestes ambitnym szanowanym czlonkiem spolecznosci gomoku.

P.S. Ja Cie nie moge moderatorem zrobic :P hehehe

Tramwaj - 2004-05-05, 00:17

Zabrzmiało to nawet prawie jak szantaż... :)

Coś w stylu "Chaosu na moderatora!" czy jeszcze może coś innego...

Może spróbuje odpowiedzieć Ci na Twoje pytanie..
Otóż forum to istnieje dopiero od kilku dni. Nie da się ukryć że to mało by cokolwiek powiedzieć. A jednak już teraz widać że ma dość duży wpływ na społeczność fanów gry "W Kółko i Krzyżyk " (a co się będziemy rozdrabniać? :-) ). Piszesz o "Turniejach w Realu".. Specjalnie właśnie przeglądam misia. Tam jest podobny temat - mianowicie "Zjazd graczy Gomoku". Temat został założony prawie tydzień temu - i wypowiadają się w nim 3 osoby.
W tutejszym topicu dzieje się zdecydowanie więcej - łącznie z tym że pojawiły się nawet osoby deklarujące chęć organizacji (współorganizacji) takiego czegoś. Poza tym wszystko to dzieje się pod ramionami Federacji (która jednak jak wierzę powstanie).

Co do misia.. Sądze (jak pewnie i więcej osób skoro to forum powstało i coraz to nowe osoby sie zapisują) że zdecydowanie nie dawał PFGRP takich możliwości jak to forum. Jednym z powodów może być to, że na misiu działów o Gomoku jest 1 - zawierający w sobie Renju, Pente i całą resztę która tu jest rozdzielona na 7 działów.

Jeśli codzi o stronę, to nie rozumiem aż takiego ładunku pesymizmu w Twych słowach. Materiałami na stronę i samym jej wykonaniem zajmuje się już trochę ludzi, z których większość (mam nadzieję) nie zamierza opuścić się w swych staraniach.

To tyle na razie.. Jeszcze trochę bym może i napisał ale wtedy to już takiego wypracowania by prawie nikomu nie chciało się czytać - więc może innym razem... ;)

Ece - 2004-05-05, 02:12

adik napisał/a:
Co na tym forum jest takiego, co różni je od misia? Atmosfera oczekiwania na stronę, której nigdy nie będzie, a może nawet ta federacja nigdy nie powstanie, bo z tego co wiem, to Kropiwnicki, za równo pod suficikiem nie ma.
Ja odniose sie tylko do tej czesci Twojej wypowiedzi- reszta to juz sprawa przerabana z Toba wiele razy odnosnie roznych for (jesli jestes ciekawy, masz moje GG).

Rozni na pewno sam charakter forum, chociaz ja oczywiscie nic do misia nie mam- bardzo lubie tamto forum. Strona bedzie, podobnie jak Federacja. Tekst o Kropiwnickim nie ma najmniejszego sensu- to jest czlowiek ktory nie stoi ponad prawem, a wlasnie zgodnie z nim zakladamy to stowarzyszenie. Konstytucja nam na to pozwala:
art. 12 Konstytucji RPP napisał/a:
Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność tworzenia i działania związków zawodowych, organizacji społeczno-zawodowych rolników, stowarzyszeń, ruchów obywatelskich, innych dobrowolnych zrzeszeń oraz fundacji.
a odpowiednie ustawy przewiduja jakie warunki musimy spelnic i je spelnimy. Mysle ze sprawa Kropiwnickiego jest zamknieta.

Sprawa moderatora na Pente... Kazdy moze sie zglosic i zapewne w razie decyzji negatywnej zrobic temat z ankieta na forum - mysle ze wtedy osoby bedace w zarzadzie podejma decyzje wiazaca.

adik - 2004-05-05, 14:37

Spokojnie, sprawa Kropiwnickiego zamknięta, chyba nikt nie zrozumiał żartu.

Co do moderowania Pente, wspomniałem o tym przy okazji. Co do tego co pisał Kakarol, moderatora na tym forum nigdy bym nie miał, a gdyby mi proponowano, to na pewno bym go nie przyjął, z jednego prostego powodu - nie lubię współpracować na forach z Ece. (jesli jestes ciekawy, masz moje GG).

Tramwaj pisze mądrze, dostał moda na Renju, chociaż nie wiem czy zagrał w to wiecej niż 100 partii.. Chaosu gra w Pente kilka lat, pisze mądrze, nie dostał moda. O Tramwaju przy okazji wspomnialem, ale teraz jeszcze Lone dostał.. No bez przesady ludzie, co do czego. Jak będzie dział Go, to spoko.

A zresztą..

Pozdrawiam, Adik.

Na zyczenie Chaosu: gra on 9 miesiecy w Pente / Ece

lonewolf - 2004-05-05, 14:48

adik napisał/a:
O Tramwaju przy okazji wspomnialem, ale teraz jeszcze Lone dostał.. No bez przesady ludzie, co do czego. Jak będzie dział Go, to spoko.

Wytłumacz rzeczowo 100perowi, że jest to nie do przyjęcia i powiedz dlaczego. Jeśli przyzna ci rację i mnie zdejmie - nie obrażę się.

PS Może zbojkotuj Federację? Albo powiedz kto powinien być w Zarządzie, kto w Komisji Rewizyjnej i w ogóle kto może, a kto nie może być członkiem? Robisz wielki raban, że Chaosu powinien, że on jest lepszy, itd. Może i racja, ale nie jesteś jego mecenasem, jak będzie chciał, to sam zabierze głos.

Pozdrawiam,

Ece - 2004-05-05, 15:16

adik napisał/a:
Tramwaj pisze mądrze, dostał moda na Renju, chociaż nie wiem czy zagrał w to wiecej niż 100 partii.. Chaosu gra w Pente kilka lat, pisze mądrze, nie dostał moda. O Tramwaju przy okazji wspomnialem, ale teraz jeszcze Lone dostał.. No bez przesady ludzie, co do czego. Jak będzie dział Go, to spoko.
Po pierwsze Chaosu sie nawet nie zglosil, wiec o czym wciaz rozprawiasz ? Nie mozna nikomu dawac moda na sile, w tym bardziej nie chodzi tu o zaslugi dla pente, czy umiejetnosci - trzeba moderaowac dzial pod katem tresci postow i ich zwiazku z tematem i dzialem, w ktorym sie one znajduja. Czy moderator rozegral 20, czy 20 000 partii w pente nie robi wiekszej roznicy.

Co do Adikokracji sie nie bede wypowiadal, bo to nie ma sensu.

100per - 2004-05-05, 15:28

Lone, nie denerwuj się :)

A Ty Adik nieco wyluzuj... Piszesz, że nie będziesz współpracował z Ece, a chcesz mieć wpływ na to forum - trochę niekonsekwencja. Myślę również, że dla dobra sprawy (popularyzacja gomoku, renju i pente) mógłbyś odłożyć na bok niechęć do kogokolwiek.
Co do wyborów moderatorów:
dostały je w zasadzie wszyskie osoby, które się do mnie ZGŁOSIŁY (poza jednym dość kontrowersyjnym przypadkiem, pozdrawiam zainteresowanego ;) ), z powodu małej ilości chętnych mieli praktycznie dowolność wyboru działu. Tramwaj dostał renju m.in. dlatego, że siedzi nad tłumaczeniem "Renju for beginners", Lonewolf najbardziej był zainteresowany pente, a ponieważ Chaosu nadal milczy, nie miał konkurencji...

Jeśli "zniżysz" się jednak do współpracy z Ece ;) , to dział Gomoku nadal czeka na drugiego chętnego, a w sumie to jestem otwarty na każdy inny dla Ciebie również... Wydaje mi się, że byłoby to korzystne i dla Ciebie i dla nas - w końcu taki miałeś zapał przy pracy przy stronie - znowu był słomiany?

adik - 2004-05-05, 18:21

Dobra, fajni jesteście. Mam inny świat, lubię wszystko robić szybko, i gdybym miał ze 20 lat, mieszkał w dużym mieście, to ta Federacja bylaby w Grudniu 2003, bo dopiero wtedy zacząłem jako tako grać w Gomoku. Tu nie chodzi o to, że 100per, czy ktokolwiek inny, źle to prowadzi (broń Boże), po prostu z waszej strony nie ma żadnej inicjatywy, zero chęci. Nawet strony nie potraficie zrobić. Ja zacząłem przedwczoraj. Wejdźcie sobie 8 maja, o godzinie 18 do tego chorego Internetu, zobaczycie chłopcy i dziewczęta, co można zrobić jak się chce ruszyć dupę i posiedzieć kilka godzin. Może nie zrobię czegoś imponującego, ale w kilka dni, a wy się stare pryki, z takimi możliwościami finansowymi i organizacyjnymi, kilka miesięcy.

Pozdrawiam, Adik.

s3v3n - 2004-05-05, 18:30

dobrze, ze powiedziales, ze zyjesz w innym swiecie, przynajmniej nikt juz nie ma watpliwosci. niemniej jednak dobrze, zebys wiedzial, ze zalozenie stowarzyszenia/federacji tyle trwa, bo to nie kwestia tego, ze komus nie chce sie postac w kolejce w urzedzie- w takim tempie, nie od dzisiaj zreszta, dzialaja urzedy w polsce i trzeba POCZEKAC na oficjalne zarejestrowanie. inne stowarzyszenie, do ktorego naleze czekalo na to miesiac, moze tym razem bedzie krocej. poza tym, jesli chce sie cos zrobic dobrze, z sensem i myslac o przyszlosci warto poswiecic temu wiecej czasu niz "kilka godzin siedzenia na dupie"...
adik - 2004-05-05, 19:01

Pomysł federacji powstal dosyć dawno temu, także czas na myślenie miało kilkanaście osób, chyba wątpliwości nie ma. Jeśli p. Miłosz chciał zostac prezesem, albo ktoś tam go wybrał, no to zobowiązany jest do robienia czegoś w tym kierunku, aby było dobrze. Przeczytałem o tym, że PFGRiF będzie inwestować w Gobany, co mnie cieszy. Cieszy mnie też fakt, że mogę sobie podyskutować z inteligentnymi ludźmi, którzy chętnie pokażą mi jakie jest moje miejsce na tym forum, w tej federacji, w tym środowisku i w tym Internecie.

Pozdrawiam, Adik.

kewes - 2004-05-05, 19:27

Witam,
Cytat:
Cieszy mnie też fakt, że mogę sobie podyskutować z inteligentnymi ludźmi, którzy chętnie pokażą mi jakie jest moje miejsce na tym forum, w tej federacji,


hm..ciekawe ze 1 słysze o tym ze Adik jest federacji, wydawalo mi sie ze jest członkiem forum tak jak ja i kilku innych ;)
Cytat:
Mam inny świat, lubię wszystko robić szybko, i gdybym miał ze 20 lat, mieszkał w dużym mieście, to ta Federacja bylaby w Grudniu 2003


słuszna uwaga nie masz 20 lat, i chyba nie wiesz jak naprawde jest w Polsce,
ja wsumie tez ale jak moja mama ma cos zalatwic to musi caly dzien zapier...choć mieszkam w Kraku i niby wielkie miesto i wszystkie urzędy sa.
Cytat:
Nawet strony nie potraficie zrobić

Adik a czy zauwarzyłes ze Oni sami robia szate graf. a nie znajduja w 5 min szablon i idą na łatwizne.To ma byc strona federacji a nie kułka gomoku przy parafi gdzie mozna sobie wziasc jakis motyw ze zborzem i cieszyc sie ze sie ma str.
pozdr :)
kewes

GoNdziO - 2004-05-05, 19:42

adik napisał/a:
Dobra, fajni jesteście


Wiemy :wink:

Cytat:
Mam inny świat


O tak...

Cytat:
Tu nie chodzi o to, że 100per, czy ktokolwiek inny, źle to prowadzi (broń Boże), po prostu z waszej strony nie ma żadnej inicjatywy, zero chęci. Nawet strony nie potraficie zrobić. Ja zacząłem przedwczoraj. Wejdźcie sobie 8 maja, o godzinie 18 do tego chorego Internetu, zobaczycie chłopcy i dziewczęta, co można zrobić jak się chce ruszyć dupę i posiedzieć kilka godzin. Może nie zrobię czegoś imponującego, ale w kilka dni, a wy się stare pryki, z takimi możliwościami finansowymi i organizacyjnymi, kilka miesięcy


No a komu się tak spieszy z tą stroną ? Bo mi aż tak szczególnie NIE, a jak powiedział seven to robią własną szatę graficzną i muszą poczekać na oficjalne zarejestrowanie.



[/quote]stare pryki [quote]
No nie przesadzaj :wink:

Gość - 2004-05-05, 19:44

Adik napisał/a:
zobaczycie chłopcy i dziewczęta, co można zrobić jak się chce ruszyć dupę i posiedzieć kilka godzin


Adiku, jak będziesz miał 20 lat, z Twoimi ambicjami wylądujesz zapewne na studiach, a wtedy zobaczymy, czy usiądziesz przed komputerem na kilka godzin, przez kilka dni i coś zrobisz. Życzę powodzenia. Kto studiuje, ten wie, o czym piszę.

s3v3n - 2004-05-05, 19:49

akurat o tej szacie graficznej pisal kewes, ale w 100% go popieram i mam nadzieje, ze na stronie nie bedzie ludowych motywow ze zbozem w roli glownej
Waffen_SS - 2004-05-05, 20:12

Nic nie poradzisz adik ze modami zostaja kolesie, byc moze chciales byc, ale jak widzisz trzeba miec kolezenskie uklady (a najlepiej tu juz byc z Łodzi).
Najbardziej śmieszny jest jeden Administrator, który jest tak wierny niektórym osobą jak tytułowy "Pies, który jeździł koleja". Wyobraza sobie niewiadomo co.

adik - 2004-05-05, 20:23

Lepsze ludowe motywy ze zbożem w roli głównej, niż nic. Pomysł nad tym (sorry, że dużo wymagam).

Przykro mi, ale Lonewolf, ma może 1 posta w dziale Pente, nie grał nigdy w turnieju i rozegrał może kilka partii, tak więc chyba ja byłbym lepszym kandydatem, ale nawet nie będe o tym mówił, bo przecież to się nie liczy.

Kewes, czytałem twojego posta, to byłem bliski kopa w kalendarz, z powodu wykitowania ze śmiechu - od kiedy ty taki mądry w takich sprawach ? Najpierw mi piszesz na GG, coś fajnego (czyli prawdziwego, szczerego), a tu takie głupoty.

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-05-05, 20:33

adik napisał/a:
Lepsze ludowe motywy ze zbożem w roli głównej, niż nic. Pomysł nad tym (sorry, że dużo wymagam).


Szkoda tylko, że Ty ze swojej stronki szybko zrezygnowałeś. Strona Federacji natomiast jest przygotowywana, i potem (mam nadzieje) będzie przez długi czas służyła wielu ludziom:)

adik napisał/a:
Przykro mi, ale Lonewolf, ma może 1 posta w dziale Pente, nie grał nigdy w turnieju i rozegrał może kilka partii, tak więc chyba ja byłbym lepszym kandydatem, ale nawet nie będe o tym mówił, bo przecież to się nie liczy.


Jak byłbyś lepszy to dlaczego się nie zglosiłeś?

Masz o coś pretensje, a tak naprawde nie wiadomo o co...

Chaosu - 2004-05-05, 20:44

­ ­ W sumie, jest to pewien pomysł. Adik na moderatora działu pente, ja po egzaminach może też się zdecyduję, weźmiemy jeszcze kogoś (najlepiej zza granicy) i żebyśmy mieli co robić będziemy wszystko moderować (wraz z naszymi własnymi wypowiedziami czyli wypowiedziamy moderatorów). Dzięki temu (każdy moderuje (tzn. kasuje posty : P) każdego) nie będzie zbyt wielu postów, a my (moderatorzy) będziemy (mimo małego zainteresowania działem pente) mieli pełne ręce roboty : D

­ ­ Korzystając z okazji chciałem napisać dwie rzeczy, które wcześniej skasował Ece, mianowicie:
1. Gram w pente od 3 sierpnia 2003r. a na kurniku pente jest od 2 sierpnia 2003r.
2. Adik, stajesz się coraz bardziej dojrzalszym użytkownikiem interentu (co oznacza że nadal musisz się jeszcze wielu rzeczy nauczyć), mam na myśli to że widać że masz już trochę doświadczenia, i widać że ciągle zdobywasz nowe.

adik - 2004-05-05, 20:59

Kurde, czy ty Martin, naprawdę nie rozumiesz?

Jeśli człowiek nie pasjonuje się czymś, wie, że nie jest to dla niego, to po prostu nie angażuje się. Lone chyba nie ma za grosz rozsądku, skoro zechciał być moderatorem Pente. Przecież to nie ma sensu, co ma chłopak o tej grze napisać ? Wkleić zasady z Kurnika ? No bądźmy szczerzy...

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2004-05-05, 21:04

Masz rację, ale skoro się zgłosił i został zaakceptowany (przez admina) to trzeba się z tym pogodzić. Myśle, ze po jakimś czasie (powiedzmy, gdy Chaosu będzie mógł być modem) zostanie to zmienione.
Do innych działów też można się doczepić (np. Angst mimo, że ma moda i tak mało pisze), ale trzeba wziąć pod uwagę, że to dopiero początki forum.

Gość - 2004-05-05, 21:06

Adik, co Ci ten Lone nieszczęsny zrobił, ze tak na niego najeżdżasz??? Nie ma doświadczenia??? A skąd Ty to mozesz wiedzieć???
Ece, dawaj mi tego Admina, żeby Adik miał na co narzekać, jak zdejmiesz moda Lone'owi :-/

Tramwaj - 2004-05-05, 21:08

Ja mam takie pytania:

Czy ludzie bez moda nie mogą pisać? Zakładać topiców? Rozkręcać forum?

Zadaniem moda jest oczywiście pomoc im w tym, ale przede wszystkim zachowanie porządku na forum - aby nie było chaosu (to nie była wycieczka osobista :P ).

A jeszcze co tej Twojej strony robionej w kilka godzin - ciekawe co by się na niej znalazło?? Bo to chyba jednak jest najważniejsze...

adik - 2004-05-05, 21:09

Rzadko które forum, ma początki z sześdziesięcioma użytkownikami. Rzadko które forum, ma taki specyficzny przydział modów.

W Kategorii Technicznej, nic się nie przyczepiam.
Wśród gier :

- Gomoku : Gondzio - pasuje mi, oby tylko dużo pisał.
- Renju : Tramwaj - lepszy byłby Zakon, ale "po co na siłę".
- Pente : S3v3n - luzik, guzik, oby tylko więcej pisał. Lonewolf - ehh.. porąbana decyzja, no ale "po co na siłę".

Pozdrawiam, Adik.

A moje stanowisko tak zupełnie bez komentarza ;) /boreasmun

Ece - 2004-05-05, 21:12

Dobra - temat zaczyna sie robic jedna wielka sprzeczka. Adik powiedzial swoje, inni swoje i nie ma co tego ciagnac, bo nikt nikogo nie przekona. Moderatorzy jacy sa, tacy sa i wyjdzie w praniu jak dzialaja.

Nastepny post ze sprzeczka i temat na blok idzie- zazalenia wtedy do 100pera, to odblokuje jak uzna to za stosowne.

GoNdziO - 2004-05-05, 21:49

adik napisał/a:

- Gomoku : Gondzio - pasuje mi, oby tylko dużo pisał.


Nie zamierzam pisać na siłę w dziale gomoku. Nawet nie wiem dokładnie jak rozkręcić ten dział ? Mam xerować tematy z misia ? Jak będę miął wenne na robienie nowych tematów do działu gomoku to napisze, jak ktoś inny zrobi nowy temat , tez będę starał się odpisywać. I oczywiście będę pilnować porządku :wink:

Pozdrawiam, Gondzio :wink:

adik - 2004-05-05, 21:51

No i o to chodzi. Sam się zgłosiłeś do moderowania ?

Co do tego na siłę i kserowania postów. Może i masz rację, ale przecież ciągle się w Gomoku coś dzieje, to aż tematy same przychodzą na myśl, ale co tam ;)

Pozdrawiam, Adik.

Barfko - 2004-05-05, 23:15

Eeeech, Johanka i inni. Pokarało mnie, że muszę Adika bronić. Adik myśli trzeźwo. "Where there's a will there's a way". Jego rozpiera a Wy go w nic nie włączacie. Mój znajomy z pewnego bardzo szanowanego uniwerku na zachodnim wybrzeżu US, do popołudnia siedział w szkole, w nocy poddawał się jakimś badaniom za kasę wieczorami dorabiał w restauracji Sushi i codziennie wyciągał mnie na kosza lub basen. Acha, i jeszcze jakimś lokalnym odrabiał prace domowe za podwiezienie do szkoły, bo miał 6,5 km piechotą w przeciwnym razie. A to były graduate studies, to nie są przelewki, bo roboty naprawdę od cholery. A na przykład na UW można sobie studiować na 3 kierunkach nieprzemęczając się zbytnio. Ja Tobie Adik życzę, żebyś tak jak mój znajomy, jeśli starczy zapału. Nie mówcie mi studenci, że tak pracujecie, bo ja już posiwiałem młodo od tej waszej pracy. Oczywiście pewnych rzeczy się nie przyspieszy, chociaż gdyby Adik miał te swoje 20 lat, to mógłby. Sami dobrze wiecie, że nawet u nas idzie coś w urzędach załatwić, jak się człowiek postara.

Nie chcę zbyt dużo interpretować ale według mnie z postów Adika wynika, że chce się włączyć. Ma zapał i umiejętności Wam potrzebne. Dajcie mu coś do roboty. (Mam nadzieję, że się Adik nie obrażasz, że pozwalam sobie...)

kaka - 2004-05-05, 23:56

Hej. Powracam do dyskusji. Przeczytałem wszystko i swoje zdanie oczywiście też mam. Napisałbym coś już kolo 21-00, ale zaczą się ,,piękny,, mecz w Tv. Jak ktoś lubi piłke to wie o czym pisze.

Popieram Adika, ze wszystkimi jego minusami, których jest niedużo jak np. nadgorliwość (stwarzasz za duzo inicjatyw, które nie mają przyszłości jak np. twoja partia polityczna) i nadpobudliwość (co do Lona).

Jednak moderatorami powinni być żeczywiście osoby, które śledzą tematy na bierząco i same w nich uczestniczą. Np. Ece... myśle, że w 100% spełnia to kryterium.

I jeszcze jedno ze stroną to żeczywiście nie ma się co śpieszyć. Zreszta w niczym nie można się śpieszyć. Jeśli coś ma być rzeczywiście dobre i udane to trzeba zachować umia, a jeśli nie jest się czegoś w 100% pewnym trzeba poczekać i spytaj o opinię innych. Sama prawda.

Chaosu - 2004-05-06, 11:53

Nieuważam żeby Adik był nadpobudliwy, a jeśli już jest to bierze skuteczne leki.
A już napewno nie ma deficytu uwagi : )

adik - 2004-05-06, 14:41

Aż miło się czytało tyle słów, oceniających mnie, w prawie samych superlatywach. To rzadkość w moim przypadku ;)

Przede wszystkim, co to za partia, w której zapisanych było trzech członków, a reszta nie zgadzała się z naszymi poglądami, myśląc, że to wszystko na serio ma być.

Jeśli chodzi o włączene mnie do czegokolwiek, to bardzo chętnie. Jestem taki dziwny, że jak robię to już coś bardzo ważnego, nie lubię robić mało istotnych rzeczy, od razu rzucam się na głęboką wodę. Zadanie, które bym dostał, byłoby pewnie banalne, po prostu nie chciałoby się go wykonać głównemu koordynatorowi projektu, a ja wolę robić coś ważnego.

Pozdrawiam, Adik.

GoNdziO - 2004-05-06, 15:38

adik napisał/a:
Jeśli chodzi o włączene mnie do czegokolwiek, to bardzo chętnie. Jestem taki dziwny, że jak robię to już coś bardzo ważnego, nie lubię robić mało istotnych rzeczy, od razu rzucam się na głęboką wodę. Zadanie, które bym dostał, byłoby pewnie banalne, po prostu nie chciałoby się go wykonać głównemu koordynatorowi projektu, a ja wolę robić coś ważnego.


No żeby zrobić coś ''ważnego'' to trzeba być na pewno odpowiedzialnym.
W twoim przypadku takie zadanie mogło by się znudzić po 1-2 dniach, jakby
Ci się coś nie udało to byś się denerwował i rzucił wszystko (może się myle)
Może zacznij od czegoś prostszego :wink:

adik - 2004-05-06, 20:03

Żeby robić coś ważnego, trzeba chcieć, umieć i mieć doświadczenia. Koniec odpowiedzi, wszystko jasne.

Pozdrawiam, Adik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group