Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Gomoku - Nasza liga gomoku

marcelo80 - 2005-01-31, 10:49
Temat postu: Nasza liga gomoku
Witam wszystkich czlonkow Stowarzyszenia gomoku (pozdrowienia szczegolne dla Zakona).

Niedlugo wystartuje nasza liga gomoku pod patronatem klanu M80. Nasz klan istnieje od 6 miejsiecy - do tej pory rozwijalismy sie w grach tysiac oraz chinczyk - nastal teraz czas na gomoku - mam nadzieje, ze uda nam sie nawiazac wspolprace.

Dziekuje, pozdrawiam.

Adam Sieczkowski

dusksky - 2005-01-31, 11:22

Ja nie widze sensu robienia ilus tam lig jest jedna liga i wystarczy.
Takie moje skromne zdanie.

Pozdrawiam
Zbyszek

Ece - 2005-01-31, 12:37

Witaj marcelo.

Pomysl ligi wisi w Stowarzyszeniu juz od dawna. Poki jest po prostu IRP, Euroliga, ILP i kolejna liga... troche za duzo tego jak dla mnie.

Jak znajdziesz osoby chetne do gry, to oczywiscie nie ma problemu - nikt nie broni ;)

dev - 2005-01-31, 14:28

siemka all :P jak macie lige w chinczyka to pewnie samych farciazy macie w tym klanie :) bo zreszta w tysiaca tez nic sie nie zrobi jak dobrych kart nie masz:) Chodzi o to ze im mniejszy poziom ligi tym mniej lepszych , czołowych graczy :) a wtedy liga bedzie nuda pozdro
marcelo80 - 2005-01-31, 14:36

Liga rusza lada dzien - osoby chetne juz sa - czekam na zainteresowanie. Hmmm - zamiast tego smiech - trudno.
soul_reaper - 2005-01-31, 15:08

Ja na pewno w tej lidze nie zagram z trudem znajduje czas na eurolige i irp. Ale zycze powodzenia, i przyciagniecia chociaz w miare przyzwoitych graczy ktorzy nie wycofaja sie po 2-3 kolejkach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group