Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Białystok - Spotkanie w Białymstoku ;-)

Ixchel - 2005-02-26, 14:19
Temat postu: Spotkanie w Białymstoku ;-)
Po wielu miesiącach ustaleń i dyskusji, razem z Ewą ustaliłyśmy, co następuje i liczymy na ogromne zainteresowanie :

Spotkanie odbędzie się (a raczej jest zaplanowane) w sobotę 5 marca 2005. Spotykamy się około godziny 14 (czekamy do 10 po...) przy fonntanie obok ratusza. Potem po wstępnym zapoznaniu :wink: pójdziemy do pubu wallstreet (Wall Street Club adres: ul.Lipowa 35A), gdzie będziemy mogli pogadać, poruszyć sprawę zbliżających się MMP, a także rozegrać kilka partii na profesjonalnym sprzęcie (tu trzeba się ładnie uśmiechnąć do despair i specyka :mrgreen: ).
Przewidziane są także dodatkowe atrakcje (Efcia na stole zatańczy, czy coś.. :P )

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, nie tylko z białegostoku (w razie potrzeby odebrania z dworca proszę zgłaszać się do mnie..).

Jeśli znacie kogoś, kto byłby zainteresowany przyjściem, a nie jest zarejestrowany na forum, to o czywiście przekażcie informację o spotkaniu, no i użyjcie wszystkich argumentów :twisted: żeby przekonać do uczestniczenia w nim.

W razie mozliwości proszę o potwierdzenie przybycia, żeby mniej więcej było wiadomo ilu osób należy się spodziewać :]

Marta

angst - 2005-02-26, 14:37

Ixchel napisał/a:
Przewidziane są także dodatkowe atrakcje (Efcia na stole zatańczy, czy coś.. )


Czy ten pub pomiesci wszystkich chetnych? :D

Akurat wtedy gramy mecz z Czechami, ale w innym razie kto wie, czy bym sie nie wybral ;) Oby tak dalej dziewczyny :)

Pozdrawiam

Angst

Pavlini - 2005-02-26, 15:27

Co ja widzę- brawo, brawo za inicjatywę.
Oby wasz klub rozwijał się i życzę udanego spotkania!! :D

Ece - 2005-02-26, 19:43

W Warszawie nikt nie tanczy na stole :(


Gratulacje :D

specyk_14 - 2005-02-27, 22:29

Prawdopodobnie na spotkanko wpadne z lordem o ile mu sie bedzie chcialo, no ale do miasta odemnie nie jest tak daleko wiec nawet jak mu sie nie zechce to sam przyjade :D

P.S

Angst działaj troche i namawiaj go zeby wpadl do Warszawy

despair - 2005-02-28, 11:26
Temat postu: Re: Spotkanie w Białymstoku ;-)
Ixchel napisał/a:
Przewidziane są także dodatkowe atrakcje (Efcia na stole zatańczy, czy coś.. :P )

e-e, zadnych tancow na stole i bez 'coś' ;p
potwierdzam przybycie;)

shakal - 2005-02-28, 14:20

Gratulacje za organizacje :)
Cytat:
Przewidziane są także dodatkowe atrakcje (Efcia na stole zatańczy, czy coś.. )

... i za poszukiwanie nowych form aktywności klubowej już na samym starcie działalności ;)

utratos - 2005-02-28, 14:43

Cytat:
e-e, zadnych tancow na stole i bez 'coś' ;p


Ej to gdzie zatanczysz?:)

despair - 2005-03-30, 01:37

w najblizsza niedziele o godzinie 13 odbedzie sie spotkanie w Bialymstoku :P jako ze pogoda ostatnio dopisuje, spotkanie odbedzie sie pod golym niebem :D w zwierzyncu, niedaleko lodowiska (dojazd autobusem- 8, 10, 26 z dwoch stron, ze strony centrum jeszcze 17). po wyjsciu z autobusu pod lodowiskiem kierujemy sie w strone 'stoliczkow' (:P) w odleglosci jakis 100m od lodowiska (okolica bylej 'sceny' w zwierzyncu). jezeli ktos nie wie gdzie sie ow stoliczki znajduja, nie ma problemu z ustawka pod lodowiskiem :D zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, bez wzgledu na umiejetnosci gry :D
jesli ktos wstydzi sie oficjalnie potwierdzic swe przybycie, zapraszam na PW :P w razie watpliwosci prosze krzyczec, a dostarcze mapke :D

Ixchel - 2005-04-02, 12:25

chyba wszyscy jacyś wstydliwi :P

ja będę prawdopodobnie z siostrą :mrgreen:

pogoda zamówiona i wszystko będzie ślicznie (nawet jak okaże się że to tylko "babskie" spotkanie :P ) :]

kashon - 2005-04-17, 17:42

I jak bylo?? :) ))

kashon

wicherek - 2005-04-19, 00:34

juz zaczynam zalowac... nie piszcie ze bylo wspaniale!! :D
despair - 2005-05-11, 23:17

bylo swietnie, oprocz tego spotkania bylo jeszcze jedno, o ktorym nie pisalismy na forum poniewaz przyszly tylko 3 osoby- Paolo82, Dank1n no i ja :P
ewa_z_drzewa - 2005-05-28, 20:37

kiedy te drugie spotkanko, bo nabrałam ochoty :)
a co do tańczenia na stole - to mam wprawę i jak będzie luzacka atmosferka, to kto wie........ ;)

ewa_z_drzewa - 2005-05-28, 20:53

sorki za powtórki, ale jestem tu pierwszy raz i musiałam zobaczyć co i jak ( no i musiałam popstrykać tu i ówdzie ) :)
despair - 2005-06-23, 23:43

Nastepne spokanie odbedzie sie w najblizsza sobote, tradycyjnie o 14stej, w zwierzyncu przy stoliczkach, mam nadzieje ze przyjdzie wiecej osob niz wczesniej (ixi, paolo, freddy i ja :P ), zwlaszcza ze 2 osoby publicznie wyrazily chec przylaczenia sie do naszego wspanialego klubu:)
angst - 2005-10-01, 00:28

[*] :evil:
yoshio - 2006-02-11, 00:38

hej! jestem tu nowy, ale co nieco o gomoku wiem :) a tak wyszło, że mieszkam teraz w Białym i rozglądam się za jakimiś klubami, czy coś... i tak ogólnie chciałbym się dowiedzieć, czy coś się w tym mieście dzieje ;) nie to, żebym był jakimś mistrzem, ale pograć poza kurnikiem byłoby fajnie :D

PS. jeśli wygląda to tak, że piszę mało składnie, jest to spowodowane późną porą...
PS2. kawał, który przed chwilą opowiedziała moja dziewczyna:
Dres poszedł do fryzjera, usiadł na fotelu, fryzjer mówi:
-Aaale kark!
-No, sie je!
-No, sie myje...

despair - 2006-02-11, 13:44

ostatnio sie widzielismy ze wszystkimi huhu bardzo dawno temu ;)
cos zorganizujemy ;) dam znac

yoshio - 2006-02-11, 20:54

super! będę czekał na jakieś informacje, bo dawno nie grałem, a warto byłoby pograć trochę z żywym przeciwnikiem :) i może coś się wreszcie ruszy w Białymstoku ;)
specyk_14 - 2006-02-11, 21:35

yoshio - a co cie sprowadza do naszego miasta ? ;]
yoshio - 2006-02-11, 22:11

nie wiem, czy mogę powiedzieć, bo to będzie off-topic, ale co tam ;) jak to co? Białystok to piękne miasto i piękne dziewczyny! :D a ponieważ jest tu kilka osób, które grają w gomoku, to chętnie się do nich dołączę :) aha, i nie przyjdę sam :P
brzydula - 2006-02-12, 08:36

obecność obowiązkowa, tak? :wink:
yoshio - 2006-02-12, 19:01

eee tam obowiązkowa :P w Łodzi byłem na dwóch spotkaniach (z samym mistrzem 100perem! :D ) i nikt mnie nie zmuszał, żebym tam poszedł, ani nie wyciągał konsekwencji, jeśli na pozostałych spotkaniach mnie nie było :) ale jeśli mamy stworzyć coś na wzór klubu, to warto by było przychodzić, czyż nie? ;)

PS.
Idzie niedźwiedź przez las, patrzy - na łące siedzi jeż i coś je. Podchodzi i się pyta:
-Co jesz?
-Co niedźwiedź?
-Co JESZ jeżyku?
-Co NIEDŹWIEDŹ misiu? :lol:

brzydula - 2006-02-13, 08:10

i tak przyjdę :P nie pozbędziecie się mnie tak łatwo :wink:
yoshio - 2006-02-13, 22:25

spokojnie, wydaje mi się, że przy takiej frekwencji nikt nie będzie nas zniechęcał do chodzenia na spotkania :) no, chyba, że nas nie polubią (np. bo jesteśmy za słabi :P ), ale wtedy założymy własne kółko i będziemy się spotykać, a innym nie powiemy! ;) co ja gadam... w końcu nie chodzi tylko o grę! a może? :wink:
yoshio - 2006-02-14, 10:48

no, ludziska, w Katowicach już się umawiają na pierwsze spotkanie 25 lutego :) a my co, będziemy gorsi?? rzućcie pomysłami, a dojdziemy razem do kompromisu ;) myślę, że sądzę, że np. Kino Pokój jest niezłe (tak dla kilku osób), bo w bufecie stoją jakieś stoliczki i rzadko ktoś tam siedzi :) chyba, że się zrobi ciepło, śnieg zniknie, to wtedy gdzieś w plenerze :D
brzydula - 2006-02-15, 10:34

teraz jest za zimno :(
yoshio - 2006-02-15, 13:17

jak nie chcecie się spotkać w Białym, to jadę na spotkanie do Łodzi :P ale spoko, tylko na weekend, więc po niedzieli możemy coś organizować :) za zimno? eee tam, przecież można bałwana ulepić, albo śnieżkami się porzucać, a potem wbić się np. do Hortexu na gorącą herbatę i zagrać partyjkę, czy dwie :D więcej optymizmu! :rotfl:
despair - 2006-02-15, 14:32

po sesji zrobimy spotkanko, na razie nie wszyscy sa wolni ;)
yoshio - 2006-02-18, 18:25

no i po pierwszym spotkaniu w Łodzi :) grałem z samym mistrzem 100perem! :D gra była zacięta, ale od samego początku miałem nikłe szanse na zwycięstwo... ;)
100per - 2006-02-18, 20:35

Marcin, przestań z tym mistrzem... :)
yoshio - 2006-02-21, 14:21

jestem tu nowy, nie wiem co się do tej pory działo w Białymstoku, nie wiem, co się dzieje obecnie, ale myślę, że moglibyśmy zrobić przymiarkę do pierwszego w tym roku spotkania, na którym zostałyby omówione szczegóły funkcjonowania tutejszego oddziału PSGRiP. czekam tylko na sygnał. do zarejestrowania stowarzyszenia (i związanymi z tym przywilejami, np. sprzęt do gry ;) ) wystarczą 4 osoby. ja mam już dwie :) co Wy na to?
pozdrawiam

despair - 2006-02-28, 07:39

serwus ;>
proponuje spotkanko w najblizsza sobote, wstepnie na 15.
Zbiorka - tradycyjnie przy ratuszu ;)
spedzimy milo czas w Pruszynce (dawny Andergrand, ul Grochowa).
jak cos to pm'nijcie mnie to podam swoj nr kom na wszelki wypadek, chociaz to chyba bedzie zbedne;)
do zobaczenia w sobote!

brzydula - 2006-02-28, 16:28

jak się wyrobię z chóru to będę :P :)
yoshio - 2006-03-01, 10:34

hej, miałbym prośbę... czy dało by radę przełożyć spotkanie na godzinę np.16:30, albo najlepiej na niedzielę (po kościele ;) )? oczywiście muszę się liczyć z tym, że niektórym moja zmiana planu może nie pasować, ale... na 15:00 na pewno nie zdążę... pliiis! :) niech zainteresowani spotkaniem rzucą swoje pomysły, to jakoś dojdziemy do porozumienia :D
despair - 2006-03-01, 10:51

:P
niestety wszystkie niedziele mam zajete, jednak zmiana godziny w sobote nie jest dla mnie problemem ;) mam tylko nadzieje ze o 16.30 beda wolne miejsca w pubie :P

tak wiec oglaszam spotkanie: SOBOTA 4 MARCA O GODZINIE 16.30 pod ratuszem

kobietkaxxx - 2006-03-01, 14:56

A mnie, niestety, nie będzie! :( Niby studia dzienne, a tu pyk i... uczę się w tą sobotę! :/ Ale moje Złociszcze się wybiera! :) Hmm... oddam mu moje (bardzo nikłe) umiejętności... będzie grał za mnie i za siebie... będzie mistrzem! :D Pozdrawiam! ;) P.S. Jak cosik to kończę o 18:45, ale zapewne do tego czasu wszystko już się zakończy! :)
yoshio - 2006-03-01, 15:06

ja przyjadę, ale zdążę na styk, bo dojadę z Łodzi, a pociąg w Białym jest ok.15:50 (o ile się nie spóźni), więc na 16:30 powinienem być raczej na pewno :) czy ja wiem, czy do 18:45 się zakończy? te spotkania pewnie nie są tak profesjonalne jak te w Łodzi, trwające 5 godzin :wow: ale trochę ponad 2 godzinki może wyciągniemy ;) chociaż to zależy od tego, ile osób zgłosi chęć uczestnictwa...
Ixchel - 2006-03-03, 12:17

nie będzie mnie
despair - 2006-03-04, 09:39

nie mam dobrych wiadomosci ;|
w zwiazku z tym, ze polowa osob nie odpowiedziala mi na zaproszenie a druga polowa zrezygnowala, proponuje spotkanie przelozyc na za tydzien lub za 2 tygodnie. z freddym i fanka nie mam kontaktu, ixi i kobietka nie przyjda, moje 2 kolezanki tez sie rozmyslily... jedynymi osobami ktore wyrazily chec przyjscia sa 0bsession, Paolo i Yoshio. (reszta- wstydzcie sie:P). wczoraj w nocy po szybkiej analizie danych doszlam do wniosku ze bez sensu jest robic spotkanie dla paru osob- lepiej byloby je przelozyc na inny termin aby wiecej osob moglo wpasc, wszyscy lepiej bysmy sie wtedy bawili.
przepraszam ze tak pozno o tym pisze, ale wczesniej sie nad tym nie zastanawialam. w zwiazku z powyzszym, spotkanie, niestety, odwoluje ;/

kobietkaxxx - 2006-03-04, 11:10

Kurka wodna, a ja miałam przyjść... i to miała być niespodzianka dla mojego Miśka! :D No cóż... tak czy siak urwę się z zajęć, bo nuda na wykładzie panuje! :P Za dwa tygodnie... hmm... nie wiem czy z Miśkiem do Zama nie pojedziemy! :| Ale do tego czasu... hehehe... jeszcze się zobaczy! ;) Paps!
kobietkaxxx - 2006-03-04, 11:17

A swoją drogą to fajnie tak odwoływać coś w ostatniej chwili!? :| Yoshi siedzi od 9tej w pociągu z Łodzi, w Białym będzie o 15:50 i prosto z PKP miał biec pod fontannę! :| I by tam stał jak osioł i czekał! :[ Z lekka... porażka! :[ Dobrze, że jestem genialna i tutaj wpadłam! :mrgreen: Wiadomość już do niego dotarła... Marcin pifko stawiasz! :P
brzydula - 2006-03-04, 17:00

:( dobra, ja nie wyraziłam chęci.. wcale...
yoshio - 2006-03-04, 23:46

hmm, rzeczywiście, sytuacja z lekka się skomplikowała... dobrze, że mam Ciebie Beatko :D ale w sumie pamiętam, kiedy na spotkania w Łodzi przychodziły 3 osoby i też było dobrze :) oczywiście lepiej jak jest więcej, ale pomysł z odwoływaniem w ostatniej chwili nie jest najlepszym posunięciem... dobrze, że przynajmniej jako taki odzew jest i może w przyszłości coś z tego będzie.
Brzydula, a jak nikt nie będzie chciał się z nami spotykać, to założymy własny klub (oficjalny) i to my będziemy przyjmować nowe osoby! ;)

brzydula - 2006-03-06, 20:24

hehehe :) ..zawiodłam sie trochę.. teraz macie nie odwołać! :)
kashon - 2006-03-07, 21:55
Temat postu: spotkanie
doberek:)

Dobra nowina : na weekend jade do Bialego :) Jezeli cos sie bedzie dzialo, to w sobote poznym popoludniem/wieczorem chetnie wpadne na jakies spotkanko.

kashon

yoshio - 2006-03-08, 12:39

no tak, dla jednych dobra nowina, dla innych nie... prawdopodobnie (na 99%) mnie i kobietkixxx nie będzie w ten weekend w Białym, więc w razie spotkania... nie czekajcie na nas :)
yoshio - 2006-03-14, 13:33

siema ludziska! :) szykujecie jakieś spotkanie na najbliższy tydzień? jeśli tak, to ja mogę przyjść! :D jak coś, to dajcie znać :)
brzydula - 2006-03-26, 12:42

cisza.... :(
yoshio - 2006-03-29, 21:49

w ten weekend nie będzie nas (mnie i kobietkixxx) w Białymstoku, więc nie bierzcie nas pod uwagę w razie ewentualnego spotkania...
kobietkaxxx - 2006-04-02, 16:55

Eee... noo... ruszcie tyłki! :P Wiosna idzie, tzn. już przyszła, a wy co!? ;) Stoliki przy Zwierzyńcu czekają! :D Planuje ktoś, coś... przed Wielkanocą!? :P
kashon - 2006-04-03, 12:14
Temat postu: ddd
na Wielkanoc jade do Bialegostoku. Jezeli cos by sie dzialo, to chetnie wpadne.

kashon

yoshio - 2006-04-03, 14:48

na Wielkanoc to niektórzy z nas jadą do domu (bo w Białym tylko studiują)... jak będziemy się tak mijać, to nigdy już nie dojdzie do spotkania :/ można by coś zorganizować w najbliższy weekend, co Wy na to?
Ixchel - 2006-04-07, 19:35

chyba jednak inauguracje sezonu w białym trzeba przesunac na po swietach.. cieplej bedzie i nie zmarzniemy w parku :wink:
yoshio - 2006-04-22, 13:32

czy jest ktoś chętny na spotkanie jutro przy stolikach niedaleko Zwierzyńca? :> dziś (sobota) już nie ma co, bo późno trochę i pogoda śednia...
kobietkaxxx - 2006-04-25, 10:33

Śednio na jeża widzę nasze (albo wasze) spotkania gomokuwiczów... eee... nie wiem jak to się odmienia... chodzi o ludzi grających w gomoku! :P
yoshio - 2006-04-28, 10:28

Maj za 3 dni, a tu ani widu ani słychu spotkania... zawsze znajdzie się jakiś powód, żeby nie przyjść (np. wyjazd na długi weekend...), ale jeśli nie teraz to kiedy (i czy w ogóle?) dojdzie do pierwszego w tym roku spotkania?? nie za długo już posiedzę w Białymstoku i coś czuję, że kolejne spotkanie, na którym się pojawię, będzie w Łodzi... obym się mylił :)
Ixchel - 2006-04-28, 21:08

w zeszłych latach spotkania jak już było miło i ciepło się odbywały.. przeważnie i tak kończyło się na tym że byłam ja, despair i czasem paolo (no i osoby "do towarzystwa" kompletnie nie związane z gomoku ;-) ), reszta sobie odpuszczała. w tym roku jest ciut inaczej, des ma maturę więc nie chcę jej do niczego zmuszać, a przeważnie ona zajmowała się informowaniem osób, i druga sprawa to głównie ona ma sprzęt do grania. specyk rownież ma gobana, ale raczej my mu poziomem gry do gustu chyba nie przypadłyśmy ;-) więc się na spotkaniach poza pierwszym razem nie pojawiał. a reszta.. no cóż pomimo naszych usilnych starań niewiele osób się udało na spotkania ściągnąć.
a poza tym, teraz narzekacie że nic się nie dzieje.. no to niech ktoś poda konkretną datę i miejsce, wtedy ktoś się (może) pojawi.. po prostu w białymstoku nie ma chyba zapalonych gomokowiczów :]

ps1. sory, za brak reakcji na sobotniego posta w tamtym tygodniu, miałam święta.
ps2. zostaję w mieście na długi weekend, więc czekam na jakieś ewentualne pomysły..

yoshio - 2006-04-29, 22:56

hmm... sprawa wygląda tak, że kiedy byłem na jednym z ostatnich spotkań w Łodzi (swoją drogą - ciekawe, czemu teraz takie spotkania się tam nie odbywają... zbyt małe zainteresowanie?) i spotkałem się ze 100perem, nakazał mi "ruszyć towarzystwo" w Białymstoku, żeby wreszcie zaczęło coś działać, tzn. uzbierać conajmniej 4 osoby chętne wstąpić do PSGRiP (w tym dwie już są, przynajmniej mi o tylu wiadomo), a tym samym zalegalizować działalność tutejszego klubu, co wiązałoby się z różnymi przywilejami, np. sprzęt do gry. jednak od tego czasu niewiele udało mi się zrobić i niestety pewnie nie uda, ponieważ w Białymstoku posiedzę jeszcze 2 miesiące, a potem będę tu tylko wpadał co jakiś czas i dlatego nie opłaca mi się już cokolwiek tutaj działać. a szkoda, bo Białystok nie jest małym miastem i powinno być coś takiego, jak klub gomoku, który dobrze zareklamowany mógłby przyciągnąć więcej chętnych - jeśli nie do wstąpienia do Stowarzyszenia, to chociaż do gry w celach rekreacyjnych ;)

co do "ewentualnych pomysłów" to naj-sam-pierw musimy się rozeznać ile osób byłoby zainteresowanych takim spotkaniem w najbliższym czasie, dlatego proszę o zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu gomoku, które odbędzie się po konsultacjach co do miejsca i czasu spotkania ze wszystkimi chętnymi! :D (na początek zaproponuję sobotę 6 maja, godz. 14:00, miejsce... nie wiem, bo od niedawna tu mieszkam, propozycje?) swój udział można zgłaszać np. przez podniesienie ręki, lub (zdecydowanie lepsze rozwiązanie) wpis na tym forum :) od ilości chętnych będzie zależało to, czy warto cokolwiek organizować. myślę, że jeśli chodzi o sprzęt, to nikt się nie pogniewa, kiedy użyjemy ogólnodostępnych materiałów typu zeszyt w kratkę i 2 szt. długopisów. no, rozpisałem się, więc na razie skończę. dziękuję za uwagę :)

ps. mówi się "gomokowiczów", czy "gomokuwiczów"? wg mnie ta druga forma jest poprawna, ponieważ gramy w gomoku, a nie gomoko... ;)

brzydula - 2006-04-30, 12:05

<podnosi rękę wysoko> ;)
Ixchel - 2006-04-30, 20:04

wg mnie gomokowiczów zdecydowanie lepiej mimo wszystko brzmi :P

wstępnie pasuje mi sobota, ostatecznie będę wiedziała w piątek. proponuje coś tradycyjnego - w zwierzyńcu przy stolikach? (jak na razie prognoza pogody jest optymistyczna...)

forum czyta raczej dość nieliczna grupa osób więc w razie zobaczenia kogoś z białego na kurniku warto poinformować o planowanym spotkaniu ;-)

yoshio - 2006-04-30, 21:38

ok, no to na chwilę obecną są 4 osoby (kobietkaxxx ostatnio tu nie zaglądała, ale jestem pewny, że będzie :D ), zgadzam się co do miejsca, miejmy nadzieję, że w tym czasie nie ma np. spotkania szachistów, którzy mogą okupować stoliki ;) można poinformować ludzi z kurnika, a ja zajmę się napisaniem kilku postów o tym na grono.net, zobaczymy, czy będzie odzew. przed nami kilka dni wolnych, lub częściowo wolnych (2, 3 maja), ale myślę, że w tym czasie nie ma co nic kombinować, za mało czasu na poinformowanie chętnych...
brzydula - 2006-05-04, 12:30

hmm.. O 14.00 w sobote.. :) a te "stoliki" są bliżej filharmonii czy o te koło lodowiska chodzi? :> coś trzeba szczególnego przynieść?
yoshio - 2006-05-05, 11:46

Yo! Stoliki to te bliżej lodowiska (jakieś 200m od przejścia dla pieszych przed lodowiskiem), dziś tam byliśmy z kobietkąxxx, całkiem nieźle, ale podobno w soboty spotykają się tam szachiści i może nie być wolnego miejsca... gdyby tak było, przeniesiemy się na te drugie, albo na jakąś ławkę, czy coś :) przynieść... a ja wiem? długopis czy coś... nie wiem kto będzie i nie wiem, czy będziemy mieli sprzęt do gry... na razie małe zainteresowanie jest spotkaniem... się zobaczy! :D

http://yoshio.republika.pl/inne/stoliki.jpg

Ixchel - 2006-05-05, 12:54

wydawało mi się że tych stolików jest tam o wiele mniej ;-) a poza tym nigdy nie widziałam tam szachistów, starszych panów grających w karty tak, ale naprawde w poprzednich latach nikogo z szachami.. ale to w sumie podobne gry, licze na to że jak coś to i tak odstąpią nam jeden stolik :P

yoshio zgłosiły się 4!! osoby grające w gomoku to chyba najwięcej ile dotąd było :P
wezmę swój malutki goban, i jeszcze postaram się kogoś ściągnąć.

godzina 14 przy stolikach, tak?

despair - 2006-05-05, 16:37

lol :P mialam niezle zaleglosci w tym temacie, co raz mialam pomysl co odpisac na kazdego posta, a tu w kolejnych postach moje pomysly zostaly poruszone ;P~~
wiec w skrocie widze to tak:
yoshio napisał/a:
miejmy nadzieję, że w tym czasie nie ma np. spotkania szachistów, którzy mogą okupować stoliki
oczywiscie ze beda okupowane, ale przez karciarzy pol-zawodowych, ale od czego des ma kamienie :P ~~ przepedzimy ich z jednego stolika chociaz jak cos ;)
generalnie wolalabym sie spotkac w jakims pubie- mozna wziac sobie cos do picia lub jedzenia, jezeli bedzie wiecej chetnych to pewnie wiecej czasu ze soba spedzimy, a wtedy moze przydac sie cos na zab;)
a swoja kandydature oczywiscie zglaszam, jezeli nie chcecie zmieniac miejsca (chetniej bym skoczyla do Pruszynki :P dawny andergrand, w centrum) to stawie sie punktualnie o 14, ewentualnie z 10 minutowym poslizgiem :P jak cos to moge komus podrzucic swoj nr kom na priv.
zawiadomie Paola:)
ma ktos kontakt z 0bsession? mialam jej nr kom, ale po przeprogramowaniu tel jej numer mi wypadl z ksiazki telefonicznej
i owszem, czuje sie w pelni usprawiedliwiona przez mature ta cala :P forum gomoku ostatnimi czasy bardzo zaniedbalam :(

kobietkaxxx - 2006-05-06, 11:08

Hmm... w poniedziałek mam zaliczenie u nieciekawego magistra! :( Ale przyjdę... Misiek ma na mnie swoje sposoby! :P
brzydula - 2006-05-07, 17:08

I po spotkaniu.. dziwne że nic nikt nie pisze ;) ja się cieszę okropnie bo poznałam naprawde wspaniałe osoby ( :* for Yoshi, Kobietki, Desp & Ixi :) ).. mój "pierwszy raz" na gobanie był super- nie widziałam czwórek :P ;) ale Ewę w pente ograłam :P I dziewczęta mnie wezmą na turniej :D Pozdrawiam Słońca! :)
Ps. dzięki jeszcze raz Yoshi za fotki :)
do zobaczenia na następnym spotkaniu! :)

ermijo - 2006-05-07, 17:31

Może jakieś fotki zapodacie .... Kobietki :)
yoshio - 2006-05-07, 21:13

Że też ja wcześniej o tym nie pomyślałem! :roll: Zamiast rozsyłać fotki pocztą mogę je przecież wstawić tutaj :) A więc każdy może sobie teraz obejrzeć! :D

Fotka 1
Fotka 2
Fotka 3

brzydula - 2006-05-08, 06:32

taa i teraz każdy może zobaczyć największą brzydulę na świecie :P
dusksky - 2006-05-08, 11:42

Extra forki Yoshio :)
Moze klub warszawski podlapie patent i wyskoczymy kiedys z gobanami na Pola Mokotowskie :) No i co jeszcze ciekawego zauwazylem klub bialystok to prawie same Womeny a klub wawa to meski klasztor :P

kobietkaxxx - 2006-05-09, 08:50

Nio, to kiedy następne spotkanie!? :rotfl:
yoshio - 2006-05-09, 22:10

w ten weekend prawdopodobnie (na 99%) mnie i kobietkixxx nie będzie w Białym, więc gdyby coś, to nie bierzcie nas pod uwagę w razie ewentualnego spotkania :)
brzydula - 2006-05-10, 09:22

proponuję spotkania co 2 tygodnie hehe :P ;)
yoshio - 2006-05-16, 21:53

ostatnio pogoda coś się nie za dobrze sprawuje, ale jeśli w weekend będzie słonko, to piszecie się na spotkanie? termin i miejsce to samo, czy może coś zmienimy? jakieś propozycje? :)
brzydula - 2006-05-18, 13:07

w ten weekend jestem zajęta :(
yoshio - 2006-05-31, 00:02

yo!
jeśli w najbliższy weekend planowane jest jakieś spotkanie, mnie i kobietkixxx nie bierzcie pod uwagę - wybieramy się na koncert Lady Pank :rotfl:
a pod koniec czerwca opuścimy Białystok i być może będziemy zasilali grono gomokuwiczów w Łodzi :)

Ixchel - 2006-06-02, 14:58

mam w tej chwili "przedsesje" i na żadne spotkania niestety ani chwili czasu.. kiedy dokładnie wyjeżdżacie? może uda się nam spotkać jeszcze..
yoshio - 2006-06-06, 00:41

dokładnie to sami nie wiemy, ale ok.20 czerwca. przedsesja? a jutro (tzn. dziś! rany, już tak późno?) zaczynają się Juwenalia :) potrwają aż do soboty, więc w tym tygodniu też pewnie nie będzie spotkania... zresztą ostatnio pogoda nie za ciekawa, nic tylko w domu siedzieć...
brzydula - 2006-06-07, 06:50

ja jestem w Białym do 25 czerwca... :(
brzydula - 2006-07-15, 18:54

zróbmy jakieś spotkanie na wakacjach... albo lepiej- turniej w Białym ;-)
bad_mojo - 2006-07-15, 19:47

Pomijając wiele niedorzeczności i złych zbiegów okoliczności, to chyba nie jest taki zły pomysł.
Johanka_z_arcu - 2006-07-15, 19:58

Ja jestem za i nawet bym wpadła :]
angst - 2006-07-16, 07:46

Zależnie od terminu, ale prawdopodobnie również bym zajrzał.

Pozdrawiam

Angst

szarlott - 2006-07-16, 08:28

A kto sie podejmuje organizacji :?:
brzydula - 2006-07-16, 10:12

Porozmawiam z Ewką, Martą... sama nie dam rady ;-) zobaczymy co z tego będzie..
brzydula - 2006-07-18, 14:11

TURNIEJU W BIAŁYMSTOKU NIE BĘDZIE. . .
despair - 2006-07-19, 02:02

a dlaczego nie?
mozna cos skombinowac przeciez.

brzydula - 2006-07-19, 11:15

jak powiedziałam dla Marty, to na mnie aż nakrzyczała :( nie mamy sponsorów ani miejsca ani... ehh nie wiem..
utratos - 2006-11-19, 15:42
Temat postu: Mistrzostwa Polski w Pente i turniej Gomoku Łódz 2006
Witam,


Jak wiecie 9-10 grudnia są MP w Pente i turniej Gomoku w Łodzi. Planuje ktoś z Białegostoku udział w turnieju ?
Cały czas czekamy na zgłoszenia:)

P.S. Co tam słychać w Białymstoku i co porabiacie w klubie?

Pozdrawiam

brzydula - 2006-11-21, 09:15

nastała cisza.... :( ja na MP sama nie pojadę.
yoshio - 2006-11-21, 09:58

heh, żeby jeszcze w Białymstoku był klub... ale nie ma! :? próbowałem coś tworzyć, ale mi nie wyszło, a teraz już mnie w Białym nie będzie... za to na MP przyjdę, z domu mam 10 minut z buta! :) oczywiście przy moim poziomie nie będę startował... a przy okazji - jeśli chcę oglądać to muszę też wypełnić zgłoszenie?
pozdro!

utratos - 2006-11-21, 12:44

Hej,


Najlepiej jak zagrasz:) Oczywiście wyślij zgłoszenie.
Mam nadzieje, że jednak przynajmniej dwie osoby z Białegostoku wpadną:)

Pozdro

Ixchel - 2006-11-24, 00:04

mówią że nadzieja matką głupich... ;)

mnie nie będzie tym razem, powód ten co zawsze - kasa..

Johanka_z_arcu - 2006-11-26, 14:49

Ix to mnie zawiodłaś :( Trzeba było wziąć Brzydulkę i wpaść na turniej,zawsze to o 2 baby wiecej :-) Pokombinujcie :>
ptyl - 2008-01-16, 01:23

Okolice w Białymstoku tego jeszce nie było:)piątek sobota niedizela i gracz którego odwiedzimy a w klubie nie jest a gra naprawde słabo:)
ptyl - 2008-01-16, 01:25

zapomniałem dodać dwa przecinki po a przepraszam:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group