Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - Mecz towarzyski

adik - 2005-03-12, 23:11
Temat postu: Mecz towarzyski
Witam.

Panie kapitanie Internetowej Reprezentacji Polski.. Jako kapitan i organizator ligi juniorów - GIT, chciałbym wyzwać na pojedynek reprezentację Polski.

Prosiłbym tylko o wyłączność na graczy Ligi Juniorów (no na przykład Puholek, itd.. grają dla GITa) - termin właściwie na pewno jakiś weekend, być może ostatni w marcu, albo gdzieś w kwietniu - co do czasu gry - jestem za 5min swap, żeby nie tracić jakiegoś szmatu czasu na tak teoretycznie mało wazny mecz.

Każdy z każdym 2 gry, pięciu na pięciu, 5 minut SWAP, zakaz cofania.
Szacowany czas na cały mecz: 120 minut.

Wydaje mi się, że w sobotę, 26 marca kilka osób z IRP zagospodaruje sobie czas i będzie w stanie rozegrać mecz z czołowymi polskimi juniorami.

Proszę o szybki odzew zainteresowanych (graczy IRP i kapitana) :P

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-03-12, 23:17

Porozmawiam z chlopakami, ale w zasadzie nie widze przeciwskazan :)

Zmienilbym na pewno termin, bo nie zagramy dzien przed Swietami. Jesli nie wypadnie wowczas zaden mecz Reprezentacji, to mozemy zagrac towarzysko 2 lub 3 kwietnia ;)

Pozdrawiam

Angst

Minuta - 2005-03-13, 00:06

Za krotki czas i mala liczba zawodnikow :]
adik - 2005-03-13, 00:20

Za krótki czas - hmm.. rozumiem, masz sporo wolnego czasu, ale niestety nie wszyscy są w stanie poświęcić 4 godziny na zwykły mecz towarzyski - nie jakiś międzypaństwowy.. Większa liczba zawodników? Jesteśmy w stanie maksymalnie w sześciu, ale wydaje mi się, że dwie godziny to i tak sporo.

Nam termin obojętny, skład mocny (adik, gondzio, marcin133, puholek, devotion - mam nadzieje, ze wszyscy sie zgodza), więc szans za dużych nie macie, no ale pogramy - zobaczymy ;)

Wstępnie pierwszy weekend kwietnia - powołaj jakiś tam skład (5 osób + x rezerwowych) i niech piszą, kiedy mogą, kiedy nie.. ;)

Pozdrawiam, Adik.

hghfd - 2005-03-13, 10:44

Ja chętnie uczestniczył bym w tym meczu jeśli mogę
martin1234 - 2005-03-13, 11:34

Hghfd napisał/a:
Ja chętnie uczestniczył bym w tym meczu jeśli mogę


Możesz. Jako kibic myślę, że zawsze można.
Ja z chęcią też popatrzę, a jak się uda i termin będzie mi pasował, to może załapię się na ławkę juniorów :wink:

adik - 2005-03-13, 12:42

Każdy grający w lidze GIT będzie rezerowowym, jeśli tylko pojawi się tam, gdzie ew. mecz będzie rozgrywany ;)

Pozdrawiam, Adik.

kaka - 2005-03-13, 13:12

Z tego co wiem w twojej lidze jest wiecej niż 5 osób Adik. Myślisz, że inni nie chcieliby zagrać? Czy ograniczasz liczbe zawodników tylko po to żeby zmaksymalizować wasze szanse na zwycięstwo. Nie lepiej zagrać po 8 osób?
adik - 2005-03-13, 15:25

Z tego co wiem, to w Waszej IRP jest około 40 osób. Dlaczego z Czechami nie graliście po 40?

Wiem Kaka, chciałbyś grać, a pewnie do piątki byś się nie załapał - takie życie.. Mimo wszystko uważam, że czas jest cenny, a na mecz najbardziej towarzyski jak to możliwe nie warto tracić 3 czy 4 godziny, tylko dlatego, że Kakarolowi chce się pograć.

Angst, czekam na więcej konkretów ;)

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2005-03-13, 16:15

Adik ma rację. 3 czy 4 godziny gry nie jest dobrym pomysłem, bo wielu graczy może poprostu nie znaleźć tyle czasu, a reszta będzie bardzo zmęczona już po 2.
Nie jest to mecz międzypaństwowy, więc nie ma po co rezerwować tyle czasu, ale można znaleźć inne rozwiązanie (np. podzielić zespoły na 2 lub 3 grupy, tak jak w ostatnim meczu z Czechami).

angst - 2005-03-13, 18:08

Przede wszystkim Adiku, IRP nie liczy 40 osob. W IRP (w gomoku) maja grac najlepsi w danym momencie gracze w kraju, ktorzy wyrazaja taka chec. W celu ich wylonienia przeprowadzane sa Eliminacje do IRP, aby w miare obiektywny sposob ustalic aktualny sklad Internetowej Reprezentacji Polski w Gomoku (w skrocie zwanej IRP, bo nie ma na razie reprezentacji w renju ani pente). Zatem IRP stanowia w danej chwili gracze powolani przeze mnie na konkretny mecz (a moga sie nimi czuc na pewno zawodnicy z grup A, B oraz C). Takze daje nam to okolo 20 osob.

Nie wiem tez, czemu piszesz "w Waszej IRP", powinienes chyba czuc wieksza wiez z druzyna, ktora Cie przeciez reprezentuje. Proponowany przez Ciebie mecz mozna oczywiscie rozegrac, bo bedzie to okazja do kolejnych dobrych gier. Nie zapominaj jednak, ze wiekszosc czlonkow Twojej ligi (z wyjatkiem bodajze Gondzia) to uczestnicy eliminacji i prawdopodobnie albo juz albo w niedalekiej przyszlosci Reprezentanci Polski. Dlatego mecz taki moze byc jedynie oficjalnym nieoficjalnym sparingiem :)

Ponadto wyksztalcily sie juz pewne standardy, od ktorych wolalbym nie odchodzic. Czyli 10 minut na gre oraz minimum 6 osob w skladzie. Zakladajac gry kazdy z kazdym po 2 partie, przy dobrej organizacji, taki mecz nie powinien trwac dluzej niz 3 godziny :D

Ma tez nadzieje, ze nikt z Twojego skladu nie utozsamia sie bardziej z Gomokowa Liga Juniorow, bo znaczyloby to, ze musi sie powaznie zastanowic nad swoimi priorytetami :|

Pytasz mnie o konkrety? Napisz, czego chcialbys sie dowiedziec :) Bo do meczu daleko i skladu na pewno jeszcze nie podam ;)

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-03-13, 23:00

Nie rozumiesz idei.. Wy, jako IRP jesteście graczami dorosłymi (większość), którzy grają od jakiegoś tam czasu, godnie reprezentują Polskę i są szanowanymi w świecie "wymiataczami". Juniorzy, to "gatunek" który buduje przyszłośc Gomoku - taki pojedynek ma pokazać, czy dużo juniorom brakuje do starszych graczy. Według mnie to starszym brakuje - aby zapobiec dyskusjom bez pokrycia, taki mecz odbyć się powinien. Nie mam tak mocnej, szerokiej kadry jak Ty, dlatego jestem w stanie się zgodzić na maksymalnie 6 zawodników.

Pisałem "Waszej IRP" jako odpowiedź na "twojej lidze" Kakarola.

Na 10 minut jestem w stanie się zgodzić bez większego problemu - zresztą 5 proponowalem głównie z myślą o Was - zapracowanych, przepełnionych obowiązkami seniorach, którzy pewnie czasu nie znajdą. Jeśli dasz radę złożyć solidną drużynę, która nam podoła, wszyscy znajdą czas i będzie OK, to nie ma problemu..

Cytat:
Ma tez nadzieje, ze nikt z Twojego skladu nie utozsamia sie bardziej z Gomokowa Liga Juniorow, bo znaczyloby to, ze musi sie powaznie zastanowic nad swoimi priorytetami


Prawdopodobnie najważniejszym priorytetem jest sens własnej egzystencji. Jeśli ktoś urodził się naście lat temu, wie że jest młody - jest juniorem, dlatego nie będzie grał wśród seniorom, przeciwko równieśnikom - chyba, że bardzo mu zależy.

Cytat:
Nie zapominaj jednak, ze wiekszosc czlonkow Twojej ligi (z wyjatkiem bodajze Gondzia) to uczestnicy eliminacji i prawdopodobnie albo juz albo w niedalekiej przyszlosci Reprezentanci Polski. Dlatego mecz taki moze byc jedynie oficjalnym nieoficjalnym sparingiem


To akurat głupia uwaga. Puholek - jedyny, który gra w IRP A/B/C - Gietki zrezygnował, więc dostaje walkowery - reszta to gracze, którzy dopiero co dołączyli, wiec jeśli (jak wyżej napisałeś) sugerujesz się wynikami w IRP, to nie patrzysz na jakieś Z1, czy coś, tylko na samą górę, a tam tylko albo aż Puholek..

Mecz będzie towarzyski. Po prostu atrakcyjnie spotkanie dwóch światów, dwóch spojrzeń na grę, dwóch pokoleń.

Cytat:
Pytasz mnie o konkrety? Napisz, czego chcialbys sie dowiedziec Bo do meczu daleko i skladu na pewno jeszcze nie podam


Wyżej napisałeś - zgadzam się na 10 minut SWAP, 6 graczy, itd.. W sumie to wyznacz termin, mam nadzieję, że wszyscy się dostosują.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-03-14, 01:09

Gomoku to specyficzna dyscyplina, w ktorej wiek ma drugorzedne znaczenie i nie przeklada sie bezposrednio na umiejetnosci. Reprezentacja stanowi jednosc, niezaleznie od metryki.

Przypominam, ze mecz ma sie odbyc w kwietniu. Wowczas na 90% w grupach A, B i C beda Puholek, Marcin133, Devotion oraz Ty Adiku.

Ale nie to jest istotne. Jeszcze raz podkreslam, ze to kolejna okazja do dobrych gier na wysokim poziomie. Nie wiem tylko czemu przy okazji takiego meczu probujesz cos (co takiego?) udowodnic :roll:

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-03-14, 12:37

Właściwie to racja, źle się wyrazilem. Nic nie chcę udowadniac, każdy z nas czuje się juniorem i chcielibyśmy zagrać jako jedna drużyna. Właściwie zaproponował mi to Gondzio, który chciał zagrać z juniorami całej Europy (ondik, attilla, itd..) - zaproponowałem, że na początek prościej będzie o organizacje meczu z Reprezentantami Polski. Poza tym, Angst - sugerujesz się wynikami IRP, więc nie bierzesz pod uwagę graczy grupy C (tak było we wszystkich dotychczasowych meczach IRP), więc nie wiem po co wypisywałeś mnie, Devotiona, czy mnie - jako gracze grupy C nie jesteśmy na tym najwyższym szczeblu, więc raczej byś nikogo z nas nie powołał - no chyba, że lekceważysz drużynę juniorów, wtedy tak..

Proszę Cię tylko o to, żebyś ze swojej szerokiej kadry nie upominał się o kilku graczy, z których i tak tylko Puholek dostałby szansę gry..

Wiek możliwe, że nie ma znaczenia, ale Juniorzy - Seniorzy to fajny podtekst do tak fantastycznego meczu..

Mam nadzieję, że to koniec "problemów" i wreszcie rzucisz tu jakąś datą ;)

Co do IRP - ja swoje gry rozegrałem bodajże jako drugi ze wszystkich, także w C postaram się to zrobić jak najszybciej - chyba nie mozesz miec do mnie pretensji..

Pozdrawiam, Adik.

martin1234 - 2005-03-14, 15:51

Adik napisał/a:
Wiek możliwe, że nie ma znaczenia, ale Juniorzy - Seniorzy to fajny podtekst do tak fantastycznego meczu..


To może rzeczywiście lepszy byłby taki mecz, niż Juniorzy - IRP.
Ja jestem zarówno w Lidze Juniorów, jak i w IRP i obojętne mi jest w jakiej drużynie będę grał. Jeżeli zostane powołany do drużyny IRP, wybiorę tę drużynę. Jeżeli nie, zagram jako Junior, jeżeli zostanę zaakceptowany przez kapitana tego składu (Adika).

angst - 2005-03-14, 16:16

Adiku, chcialem tylko pare spraw, dla mnie niejasnych, rozswietlic. A jesli chodzi o rozgrywanie eliminacji IRP, to jestes chyba ostatnia osoba, do ktorej moglbym miec jakiekolwiek pretensje :)

Wstepna date juz "rzucilem" wczesniej - 2 lub 3 kwietnia :D

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-03-15, 02:08

Cytat:
Jeżeli zostane powołany do drużyny IRP, wybiorę tę drużynę. Jeżeli nie, zagram jako Junior, jeżeli zostanę zaakceptowany przez kapitana tego składu (Adika).


Jak już wyżej pisałem - każdy kto gra w Lidzie GIT ma pewne miejsce na ławce rezerowych. Z kilkunastu grających wybiorę sześciu, którzy zagrają w meczu, dlatego masz szansę i jesteś powołany. Jeśli mimo tego wolisz grać w IRP, bądź w Seniorach (jak kto woli) no to zrozumiem - ojczyzna wzywa ;)

2, 3 kwietnia - w sumie odpowiada mi - postaraj sie, zeby Dark Team akurat w tym czasie nie miało Euroligi albo któryś z Twoich lepszych graczy :P

Pozdrawiam, Adik.

adik - 2005-03-29, 20:38

Angst, czas na konkrety - składy, godzina..

U mnie wszyscy potwierdzili chęć gry - skład można powiedzieć, że mam..

Teraz Twoja kolej. Pozostajemy przy 2. kwietnia, tak?

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-03-30, 00:20

Napisz mi prosze tylko jeszcze, kogo z IRP chcesz "wypozyczyc", a ja wowczas podam, kogo powoluje na ten mecz :)

Uwazam, ze mozemy pozostac przy 2. kwietnia, proponuje godzine 11.00 (12.00).

Prosze graczy z grup A i B o rezerwowanie sobie czasu :)

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-03-30, 00:22

Puholek, Marcin133, Adik, Devotion, Amiralen, Gondzio.

To nasz żelazny skład.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-03-30, 05:30

Na mecz z GITem powoluje nastepujacych graczy:

Zakon
Minuta
Arczi
Angst
Dein
Dragonik
Honor
Soul_reaper

Jesli nie beda oni w stanie zjawic sie w sobote o 11.00 w Kurniku, w odwodzie czekaja:

Nc
Alicecooper
Kakarol

Prosze, aby wyzej wymienieni zawodnicy dali mi jak najszybciej znac, czy beda mogli zagrac w tym meczu.

Przypominam, ze gramy 6x6, kazdy z kazdym po dwie gry: 10 min, swap, 15x15, zakaz cofania. Zastanawiam sie wciaz, jakimi nickami powinnismy zagrac: irp_*, pl_* czy moze jakimis nowymi? :roll:

Co prawda jest to tylko nieoficjalny mecz towarzyski, ale z szacunku dla przeciwnikow prosze potraktowac go powaznie :D

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-04-01, 21:33

Przykro mi, ale podpadłem, Kvass za nic nie chce mi zdjąć IP BANa, a jest on raczej kilkudniowy.. W związku z tym, że nie mam pewności, czy beze mnie chociaż czterech graczy będzie, prosze o przełożenie.. Chyba, że jakoś się to wyjaśni. Mam nadzieję..

Z góry bardzo przepraszam za moje bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-04-01, 21:55

Mam nadzieje, ze to zart :|

Jesli nie - mialo byc Was szesciu, skoro Ciebie nie bedzie to powinno sie stawic jutro o 11.00 piec osob :roll: Cos jutro w tej kwestii wymysle w takim razie.

Pozdrawiam

Angst

adik - 2005-04-01, 21:57

To nie był żart, ale już jest OK.

Przepraszam, jutro gramy normalnie.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-04-01, 22:06

Bardzo sie ciesze :) Juz mialem szukac Kvassa ;)

Na razie mam potwierdzenie gry od Arcziego, Deina, Honora, Minuty i Soula. Jak bedzie trzeba to rowniez zagram, moze bedzie Dragonik.

Pozdrawiam

Angst

soul_reaper - 2005-04-02, 09:10

Angst, niestety nie bede mogl dzisiaj zagrac.
zukole - 2005-04-02, 15:52

Juniorzy - Seniorzy 32:40

1 runda

Adek - Alicecooper 1:1
Amiralen - Angst 1;1
Raigeken - Nc 0:2
Gondzio - Arczi 0:2
Puholek - Minuta 1:1
Lord_dredd - Dragonik 0:2

3:9

2 runda Dein za Minute

Adek - Angst 2:0
Amiralen - Arczi 0:2
Raigeken - Alicecooper 0:2
Gondzio - Dragonik 1:1
Puholek - Nc 1:1
Lord_dredd - Dein 1:1

5:7 (8:16)

3 runda

Adek - Arczi 0:2
Amiralen - Dragonik 2:0
Raigeken - Angst 0:2
Gondzio - Dein 0:2
Puholek - Alicecooper 1:1
Lord_dredd - Nc 2:0

5:7 (13:23)

4 runda Seba za Raigekena

Adek - Dragonik 0:2
Amiralen - Dein 1:1
Seba - Arczi 1:1
Gondzio - Nc 2:0
Puholek - Angst 2:0
Lord_dredd - Alicecooper 2:0

8:4 (21:27)

5 runda

Adek - Dein 0:2
Amiralen - Nc 1:1
Seba - Dragonik 1:1
Gondzio - Alicecooper 0:2
Puholek - Arczi 2:0
Lord_dredd - Angst 1:1

5:7 (26:34)

6 runda Minuta za Arcziego

Adek - Nc 0:2
Amiralen - Alicecooper 1:1
Seba - Dein 0:2
Gondzio - Angst 2:0
Puholek - Dragonik 2:0
Lord_dredd - Minuta 1:1

6:6(32:40)

Juniorzy :

Puholek 9 - 3
Lord_dredd 7 - 5
Amiralen 6 - 6
Gondzio 5 - 7
Adek 3 - 9
Seba 2 - 4
Raigeken 0 -6

Seniorzy:

Dein 8 - 2
Arczi 7 - 3
Alicecooper 7 - 5
Dragonik 6 - 6
Nc 6 - 6
Angst 4 - 8
Minuta 2 - 2

angst - 2005-04-02, 16:11

Dziekuje graczom GIT i Adikowi za zaproszenie na ten mecz :)

Byla to kolejna okazja do dobrych gier (czasem nawet na wysokim poziomie ;) ), mimo typowo sparingowego charakteru tego meczu :)

Zwyciezylismy raczej zasluzenie (brawo chlopaki :D ), w zasadzie caly czas kontrolujac mecz (obylo sie bez dramaturgii). Zaznaczyc trzeba, ze w druzynie GITu nie mogli grac Devotion i Marcin133. U nas z kolei zabraklo Honora, Soula i Zakona :roll:

Dziekuje wszystkim za przybycie i sportowa atmosfere w czasie pojedynku (kibicom oczywiscie rowniez :wink: )


Pozdrawiam

Angst

bad_mojo - 2005-04-02, 19:52

Jakimi nickami graliście?
adik - 2005-04-02, 20:39

_git i pl_

Pozdrawiam, Adik.

Przemek - 2005-04-02, 21:39

Czy ja tez moglbym zagrac w takim meczu kiedys??
martin1234 - 2005-04-03, 12:56

Przemek napisał/a:
Czy ja tez moglbym zagrac w takim meczu kiedys??


Kiedyś może tak, ale na obecną chwilę masz małe szanse. Nie jesteś w IRP, nie grasz także w Lidze Juniorów itd.

angst - 2005-04-03, 13:43

Przemek napisał/a:
Czy ja tez moglbym zagrac w takim meczu kiedys??


Dzis ostatni dzien zapisow do nowej tury eliminacji do IRP. Jesli myslisz o ewentualnej grze w IRP to chyba powinienes sie zapisac.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2007-10-04, 20:40

Wprawdzie nie dostałem potwierdzenia od wszystkich, których miałem w planie, ale ci którzy odpisali są chętni. Dlatego, o ile macie czas i chęci to chciałbym zaproponować rozegranie rewanżu pomiędzy seniorami a juniorami. Odnośnie parametrów można pisać później, więc jak ? jest taka możliwość ? :)
angst - 2007-10-04, 21:10

Możliwość zawsze jest, ale tym razem chyba tylko jedna - aktualny skład IRP przeciwko juniorom niezależnie od przynależności do IPP.

Zukole - będziesz kapitanem Juniorów? Jeśli tak, ustal skład, ile możesz zebrać osób i kiedy (w weekend) chcecie zagrać. Ja dogram resztę :)

Pozdrawiam

Angst

dragon_katowice - 2007-10-04, 21:14

od ilu lat sie jest seniorem, czy to zależy od wieku czy od stażu w gomoku ? ;)
bmac - 2007-10-04, 21:29
Temat postu: od wieku zależy od wieków...
.... Ty Smoczku juz dawno dziecinniejesz, więc raczej zbliżasz sie do LJ, hihi... ja natomiast od dawien dawna noszę pampersy dla dziadków rozmiar XXL..........., ale ligi niemowlaków nie ma jeszcze? napiszesz mi wreszcie łaskawie, ile keg kosztuje ? ? ?
pozdro

bmac

dragon_katowice - 2007-10-04, 21:34

jutro CI napisze ile kosztuje
ale serio sie pytam bo może bym sie załapał do tych seniorów a jak nie to zagram w ekipie emerytów :)

angst - 2007-10-04, 21:52

Darek - niestety już nie w Juniorach, a na dodatek zrezygnowałeś z IRP :roll: Ale pomysł z Emerytami jest rewelacyjny :)

Czekam na razie na informację od Zukole - jak będzie więcej szczegółów, to ustalimy co dalej :)

Pozdrawiam

Angst

dragon_katowice - 2007-10-04, 22:03

dobra, zakładam partie emerytów :)
i wyzywamy młodzików z lordem na czele ;)

termin - 2007-10-04, 23:07

Darek jeśli nie muszę przechodzić żadnych kwalifikacji to też chce być olboyem. Może jest kilku starszych wiekiem, może jest kilku lepszych odemnie, może nawet są przystojniejsi, ale niewielu jest starszych stażem. Może to mnie zakwalifikuje :) P
angst - 2007-10-04, 23:32

termin napisał/a:
Może jest kilku starszych wiekiem, może jest kilku lepszych odemnie, może nawet są przystojniejsi, ale niewielu jest starszych stażem


Jak to miło przeczytać tyle komplementów :P

Widząc tworzącą się ekipę, z chęcią bym dołączył. Ech, gdyby nie te kapitańskie obowiązki :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Marcin - spóźnione, ale szczere - 100 lat :D

ptyl - 2007-10-05, 10:30

Jeżeli seniorzy będą potrzebowali kogoś do podawania ręczników ta ja jestem chętny:)
kantpie - 2007-10-05, 13:56

Chętnie bym zagrał z dinozaurami :P
Paveo - 2007-10-05, 16:52

Zgredzik jakbys potrzebował jakiegos Juniora, to masz moje gg wrazie :P

pzdr Pavcio

ermijo - 2007-10-05, 17:22

Ja uważam się też za weterana gomoku, choć na pewno niższej ranki niż inni kombatanci gomoku:) Polecam się na przyszłość.
spavacz - 2007-10-05, 17:44

Ja się na to piszę :P
Zapowiada się interesująca rozgrywka :)

dein - 2007-10-05, 18:51

Nie wiem czy jestem seniorem czy oldboyem, w kazdym badz razie mam ochote zagrac :-) .
vilumisiek - 2007-10-05, 20:27

Ja jeśli będę miał czas to jak najbardziej.
zukole - 2007-10-05, 20:46

angst napisał/a:
Zukole - będziesz kapitanem Juniorów? Jeśli tak, ustal skład, ile możesz zebrać osób i kiedy (w weekend) chcecie zagrać. Ja dogram resztę


Teoretycznie mamy 10 graczy, więc taki maratonik po 8 chodzi mi po głowie :)
Proponuję sobotę - 13 października.

angst - 2007-10-06, 11:04

Widzę duże zainteresowanie ze strony Juniorów (i nie tylko ;) ), a w tle także sporą pewność siebie :)

Zgadzam się na rozegranie meczu i wstępnie akceptuję datę.

W tym temacie proszę o zgłaszanie się osób chętnych do gry w meczu, z jednoczesną informację na temat wieku, w podziale na 3 grupy: Junior (0-18 lat), Senior (19-25 lat), Oldboy (26 i więcej lat).

Jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych, pomyślę o trójmeczu, jeśli nie, wystawimy tylko ekipę Seniorów (18+).

Jako, że jest to mecz towarzyski, przy ustalaniu składu będę brał uwagę przynależność do IRP, ale nie jest to czynnik konieczny :)

Czekam na Wasze zgłoszenia do czwartku 11.10. włącznie :)

Zapraszam wszystkich do gry, liczę na ciekawy mecz (mecze :twisted: ) :D

Pozdrawiam

Angst

P.S. Liczę między innymi na reaktywację naszych Emerytów ;)

dein - 2007-10-06, 13:51

Jestem chetny-dein (olboy)
president_devil - 2007-10-06, 15:37

Ja się na to piszę - juniorzy.
dragon_katowice - 2007-10-06, 20:08

też jestem chętny - oldboy
angst - 2007-10-06, 20:29

No ja oczywiście również - oldboy :)

Pozdrawiam

Angst

termin - 2007-10-06, 20:53

oczywiście chetny oldboy.

Z uwagi jednak na to, że oldoye zazwyczaj mają nieco ponad 18 lat i żadna ustawa nie zabrania im spożywania alkoholu, a ten jak powszechnie wiadomo najlepiej smakuje w soboty, delikatnie sugeryję zmiane terminu.
Oczywiście moja sugestia jest tylko i wyłącznie wynikiem troski o młodsze pokolenie, gdyż porażka z pijanych dziadkiem mogła by na stałę odcisnąć się na nie do końca jeszcze ukształtowanej psychice młodzieży.

Pozdrawiam

zukole - 2007-10-06, 21:04

Miło z Twej strony, ale zostaniemy przy sobocie.
dragon_katowice - 2007-10-06, 21:12

musze wesprzeć swym głosem kolegę Termina ;)
Paveo - 2007-10-06, 21:30

termin napisał/a:

Z uwagi jednak na to, że oldoye zazwyczaj mają nieco ponad 18 lat i żadna ustawa nie zabrania im spożywania alkoholu, a ten jak powszechnie wiadomo najlepiej smakuje w soboty, delikatnie sugeryję zmiane terminu.
Oczywiście moja sugestia jest tylko i wyłącznie wynikiem troski o młodsze pokolenie, gdyż porażka z pijanych dziadkiem mogła by na stałę odcisnąć się na nie do końca jeszcze ukształtowanej psychice młodzieży.


Ja również muszę przyznać rację Oldboywoi Terminowi:)

Proponuje niedziele :)

Pozdrawiam Pavcio

ps. dzieki ze sie tak o nas martwisz :P

zakon - 2007-10-07, 11:03

Cześć,
Drużyna OLDBOYów (chociaż młodzi duchem).

Zakon

ermijo - 2007-10-07, 12:12

Ja też jestem starym bojem.
ptyl - 2007-10-09, 09:29

jeżeli w sobote to sie nie załapie nawet jako ręcznikowy, więc powodzenia starym chłopcom życze, duchem będę z oldbojami:)
angst - 2007-10-12, 19:35

Ze względu na mała liczbę chętnych mecz towarzyski się jutro nie odbędzie.

Natomiast proponuję zagrać mecz Juniorzy vs Oldboje za tydzień w sobotę - wstępnie o godzinie 11:00.

Zukole - proszę Cię o informację, czy ten termin Wam odpowiada i ile się wówczas może pojawić osób z Waszej strony.

A do Oldbojów mam prośbę o potwierdzenie możliwości gry w tym terminie i zgłoszenia :)

Pozdrawiam

Angst

termin - 2007-10-12, 19:39

Witam,

Niestety sobota mi nie pasuje i nigdy nie będzie pasować. Przepraszam tych, którzy we mnie wierzyli :) P

Pozdrawiam

kantpie - 2007-10-12, 20:29

Potwierdzam, że jeśli mnie Zukol zechce to się wstawie :)
Johanka_z_arcu - 2007-10-12, 21:05

Jacuś, tyś jeszcze za młody żeby się wstawiać :D

Idea świetna, byle w niedzielę ;-)

angst - 2007-10-12, 21:20

termin napisał/a:
Witam,

Niestety sobota mi nie pasuje i nigdy nie będzie pasować. Przepraszam tych, którzy we mnie wierzyli :) P

Pozdrawiam


No to może niedziela 11:00? Skoro wszyscy wolą ten termin :P (i jeszcze zdążymy na oficjala :] )

Młodzi - co Wy na to?

Pozdrawiam

Angst

spavacz - 2007-10-12, 21:27

Blee, przynajmniej mi niedziela nigdy nie pasuje : )

No ale ja jestem tylko jednostką a liczy się głos wszystkich : )

zukole - 2007-10-12, 21:27

Odnośnie przyszłej soboty to na razie jest nieciekawie, mnie w niedzielę przed 16 nie będzie, a gra po 16 odpada.
spavacz - 2007-10-19, 19:49

To jak panowie, gramy ten mecz jutro?
zukole - 2007-10-19, 20:35

Z tego co Angst pisał wczoraj na ofie to nie.
Może poczekajmy aż seniorzy, oldboje czy nawet emeryci zbiorą skład :mrgreen:

Paveo - 2007-10-19, 21:33

zukole napisał/a:
Z tego co Angst pisał wczoraj na ofie to nie.
Może poczekajmy aż seniorzy, oldboje czy nawet emeryci zbiorą skład :mrgreen:


Z racji tego iz nie gram juz jakby to powiedziec "Zawodowo" w gomoku, moge sie nazwac "seniorem" :P :D i grac z Seniorami oczywiscie jak chcą:D:PP

pozdrawiam Pavcioo...

ermijo - 2007-10-20, 09:49

Dziś ten mecz ma być bo jeśli tak to się zapisuję :) Jestem zwarty gotowy chętny wygrania do zera z każdym.
angst - 2007-10-20, 12:45

Proszę o poważne traktowanie sprawy. Juniorzy - pisaliście wcześniej, że ta sobota jest kiepskim terminem, niedziela też niezbyt dobrym, a w czwartek wieczorem się pytacie, czy gramy :)

Termin musimy potwierdzić kilka dni wcześniej, żebym miał czas na zebranie ekipy (a trzeba co najmniej 6 osób).

Co sądzicie o sobocie lub niedzieli za tydzień? Napiszcie, który dzień Wam bardziej pasuje i które godziny są dla Was dobre - my postaramy się dostosować...

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2007-10-20, 12:54

Pisałem, że na razie jest nieciekawie ze względu na 2 osoby, które nie były pewne czy się pojawią, jednak 6 by się znalazła,
u was raczej jest większy problem ze składem :?
Nie wiem jak reszta, ale u mnie niedziela odpada, więc trzymałbym się soboty.

Paveo - 2007-10-20, 12:59

Mi pasi przyszła i sobota i niedziela:) i moge grac gdzie chcecie:D ale wiecie 200zł za mecz:))

Pozdro od Pavciia

spavacz - 2007-10-20, 12:59

Mnie również niedziela odpada, więc chyba sobota najlepsze rozwiązanie. Proponowałbym zacząć o 10-11. Gdybym z jakiś względów nie mógł zagrać to poinformuję
president_devil - 2007-10-20, 13:03

Do dyspozycji mam sobotę po 15 (na co się z pewnością nie zgodzicie :P ) lub całą niedzielę.
Muchal - 2007-10-20, 15:08

u mnie odpada cały następny weekend ze względu na przeprowadzkę... ;) [tak tak, tam gdzie był grill ;) ]
moge za to zagrać w tym tygodniu każdego dnia po 17 :)
za tydzien nie wiem czy w ogole bede miał internet...

pozdro

Scyzoryk - 2007-10-20, 15:55

Mi odpowiada środa albo przyszly weekend (po 15). Ale najlepiej zagrac w sobote bo w niedziele prąd tylko 4 godziny :P
alicecooper - 2007-10-20, 16:52

za tydzień to już mogę grać i skromnie wspomóc seniorów :)
ptyl - 2007-10-20, 22:06

czy seniorom dalej potrzebny ręcznikowy? :) bo jak tak to w sobote moge:)
kantpie - 2007-10-21, 08:47

Sobota mniej mi leży niż niedziela, ale mimo wszystko znajdę czas;]
zukole - 2007-10-23, 21:53

Sobota, godzina 11-12 albo trochę później, pasuje ?
spavacz - 2007-10-25, 21:07

Mi pasuje, naprawiłem neta specjalnie żeby zagrać więc mam nadzieje że mój trud nie pójdzie na marne : P
angst - 2007-10-25, 21:43

spavacz napisał/a:
Mi pasuje, naprawiłem neta specjalnie żeby zagrać więc mam nadzieje że mój trud nie pójdzie na marne : P


Trud na pewno nie pójdzie na marne, ale nie zagramy w najbliższą sobotę...

Przepraszam wszystkich zainteresowanych, ale nie miałem możliwości, aby zebrać skład, który zapewniłby możliwość rozegrania tego meczu :roll:

Mam nadzieję, że nie zrezygnujecie jednak z gry i zmierzymy się za tydzień :)

Pozdrawiam

Angst

spavacz - 2007-10-25, 21:54

Hmm, akurat to jest długi weekend więc może być problem... Większość pewnie będzie w rozjazdach
zukole - 2007-10-25, 21:58

5 października proponowałem by zagrać 13, a Ty piszesz o kolejnej sobocie ( 3 listopada ) ?
Nie zebrać składu w 3 tygodnie ? bez jaj, to już przestało być śmieszne, długi weekend to już widzę ile osób będzie zdolne do gry, a 5 startuje euro więc terminy pewnie będą zajęte :x

angst - 2007-10-26, 10:08

zukole napisał/a:
5 października proponowałem by zagrać 13, a Ty piszesz o kolejnej sobocie ( 3 listopada ) ?
Nie zebrać składu w 3 tygodnie ? bez jaj, to już przestało być śmieszne, długi weekend to już widzę ile osób będzie zdolne do gry, a 5 startuje euro więc terminy pewnie będą zajęte :x


Zukole, bądź poważny. Ani razu przez pierwsze dwa tygodnie nie dostałem od Ciebie żadnych konkretów, a tydzień temu z Waszych wypowiedzi wynikało, że większości z Was nie pasuje zaproponowany termin.

Jesteście młodzi, spędzacie dużo czasu w Internecie i to chyba Wam łatwiej jest znaleźć dogodny termin niż osobom studiującym, pracującym, żonatym, etc.

Ma to być mecz towarzyski, ale chyba zależy nam, aby składy były dość silne, aby miał on jakikolwiek sens.

Oczywiście, jeśli się upieracie, możemy zagrać jutro o 11:00 po 6 osób. Wejdę na Dobrocin/Raciszewo/etc., spytam kto jest powyżej 18 roku życia i chce zagrać w takim meczu, wezmę 5 osób z najwyższymi rankingami i sobie powygrywacie. O to Wam chodzi? Jak tak, to nie ma sprawy, zagramy sobie. Tylko potwierdźcie mi dziś do 17:00 Waszą obecność (6 osób jutro o 11:00).

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2007-10-26, 16:11

zukole napisał/a:
Proponuję sobotę - 13 października.
angst napisał/a:
Zgadzam się na rozegranie meczu i wstępnie akceptuję datę.
angst napisał/a:
Natomiast proponuję zagrać mecz Juniorzy vs Oldboje za tydzień w sobotę - wstępnie o godzinie 11:00.
angst napisał/a:
Co sądzicie o sobocie lub niedzieli za tydzień? Napiszcie, który dzień Wam bardziej pasuje i które godziny są dla Was dobre - my postaramy się dostosować...
zukole napisał/a:
Sobota, godzina 11-12 albo trochę później, pasuje ?
Żeby nie było, a co do meczu to niech już będzie ten 3 listopada, wspomniana przez Ciebie gra nikogo nie zadowoli, choć to nie moja wina że nie macie składu, my na każdy wspomniany termin skład mieliśmy ( więc godzina nie była przeszkodą ) :F
angst - 2007-10-26, 16:51

zukole napisał/a:
zukole napisał/a:
Proponuję sobotę - 13 października.
angst napisał/a:
Zgadzam się na rozegranie meczu i wstępnie akceptuję datę.
angst napisał/a:
Natomiast proponuję zagrać mecz Juniorzy vs Oldboje za tydzień w sobotę - wstępnie o godzinie 11:00.
angst napisał/a:
Co sądzicie o sobocie lub niedzieli za tydzień? Napiszcie, który dzień Wam bardziej pasuje i które godziny są dla Was dobre - my postaramy się dostosować...
zukole napisał/a:
Sobota, godzina 11-12 albo trochę później, pasuje ?
Żeby nie było, a co do meczu to niech już będzie ten 3 listopada, wspomniana przez Ciebie gra nikogo nie zadowoli, choć to nie moja wina że nie macie składu, my na każdy wspomniany termin skład mieliśmy ( więc godzina nie była przeszkodą ) :F


Proponuję 3 lub 4 listopada - potwierdzę, która data jest dla nas bardziej optymalna. Rozumiem, że w grę wchodzi godzina 11:00? Czy niedziela w ogóle Wam nie pasuje?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jak chcesz coś udowodnić cytatami, to nie wyrywaj zdań z kontekstu i dodaj wszystkie swoje odpowiedzi (albo ich brak) wraz z czasem opublikowania. Żeby nie było...

alicecooper - 2007-10-26, 16:57

fuj a musi być o 11? nie można po południu?
spavacz - 2007-10-26, 18:51

Nie można po południu bo o 16.15 jest turniej pente : P
dragon_katowice - 2007-10-26, 20:37

sorki ale o 11 to niektórzy pracują ;)
ja bede dopiero 12:15 i chętnie bym zagrał :)

ermijo - 2007-10-27, 10:13

jestem i czekam na kurniku
Pozdrawia stary gomokowiec...

zukole - 2014-06-28, 23:17

zukole napisał/a:
2005-04-02, 15:52
Juniorzy - Seniorzy 32:40

Juniorzy :

Puholek 9 - 3
Lord_dredd 7 - 5
Amiralen 6 - 6
Gondzio 5 - 7
Adek 3 - 9
Seba 2 - 4
Raigeken 0 -6

Seniorzy:

Dein 8 - 2
Arczi 7 - 3
Alicecooper 7 - 5
Dragonik 6 - 6
Nc 6 - 6
Angst 4 - 8
Minuta 2 - 2

angst napisał/a:
Myśląc o tym skojarzyłem, że dawniej rozegrany mecz z "juniorami", dziś nie miałby sensu. To też jest symptomatyczne i to kolejne potwierdzenie, że brakuje nam "świeżej krwi". Ówcześni juniorzy już się dawno wycofali albo ewentualnie przeszli do seniorów.

9 lat minęło :)

PS Nie zamieszczam wyników poszczególnych rund, można je znaleźć na drugiej stronie tematu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group