Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - I Wielkopolski Turniej Gomoku i Renju

adik - 2005-03-29, 19:24
Temat postu: I Wielkopolski Turniej Gomoku i Renju
Witam.

Skontaktowałem się z wlaścicielem Schroniska Młodzieżowego w Poznaniu, które mieści 96 osób.

17-18-19 czerwca (piatek, sobota, niedziela) jeśli potwierdze kilka tygodni wcześniej, to schronisko będzie właściwie tylko dla nas.

W owym schronisku jest świetlica, gdyby zabrać kilka stołów z jadalni - byłoby miejsca dla około 60, 70 osób - pewnie nawet więcej - wydaje mi sie, że to wystarczy.

Za drobną dopłatą przychodzi jakiś pan, który tam pracuje i po prostu czuwa ileś tam godzin więcej, żebyśmy mogli spokojnie grać (schronisko jest otwarte od 17-23, potem do 6 rano trwa cisza nocna, o 10 trzeba wyjsc..). W Warszawie miejsce noclegu i miejsce gry były od siebie oddalone - tu jest inaczej, dlatego czas między 10-17 można przeznaczyć na zwiedzanie Poznania albo po prostu grę i zorientować się o wysokości tej opłaty (pewnie nie za dużo).

Ceny nie są wysokie, 5 osobowy kosztuje 24 złote dla "juniorów" (do 26 roku życia) natomiast dla "seniorów" ;) cena to 30zł.

Gdyby ktoś chciał trochę prywatności - dla juniorów "dwójka" kosztuje 35zł, dla seniorów 38zł.

Mówimy tu o pokojach z łazienkami. Bez nich ceny są o 5, 6 złotych niższe.

Są też sale zbiorowe (bez łazienek) - 6 i więcej osób, za 16zł.

Cena za pozostawienie samochodu na parkingu - 5zł,

----

Wydaje mi się, że to tyle drogą załatwiania noclegów i sali do gry. Teraz, żeby to wszystko miało jakiś sens, muszę wiedzieć ile osób na taki turniej przyjedzie. Jeśli jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Póki co - kto przyjedzie, niech pisze..

JA BĘDE NA PEWNO! i Szarlott też, z którą to nieśmiale organizujemy ;)

Pozdrawiam, Adik.

czubamaluba - 2005-03-29, 19:36

17-19 czerwca to nie za dobry czas - sesja :? ... wiec ze studentami moze byc ciezko :(
adik - 2005-03-29, 19:39

Spoko - podałem orientacyjnie - można zrobić np. 12-13 albo 26-27 - chodzi o to, czy w ogóle ktoś chciałby na taki turniej przyjechać..

Pozdrawiam, Adik.

zukole - 2005-03-29, 19:42

Ja tam w Poznaniu nigdy nie byłem , ale mam bliżej niż do Warszawy czy Krakowa.

Więc może.........

Pavlini - 2005-03-29, 20:02

Jeśli to nie turniej pente, to znaczy że mnie nie zabraknie :)
A w innych częściach kraju nie słychać, póki co, by coś się działo.

adik - 2005-03-29, 20:04

Chcemy być przed Katowicami - może Stowarzyszenie zdecyduje się wybrać nas, a nie przyjacieli z południa - jesteśmy szybsi z oficjalnymi informacjami ;)

Turniej Pente wchodzi w grę, ale chyba organizowanie takiego czegos dla -nastu osób jest bez sensu.

Pozdrawiam, Adik.

kantpie - 2005-03-29, 20:40

Brawo Adiczku :* :P

Turniej w Poznaniu, bajecznie! :)

Niestety najprawdopodobniej 13-20 czerwca wyjezdzam do Zakopanego, wiec jakby móglbyc jakis inny termin to sie powinienem zjawic. Adik zrobiles kawal dobrej roboty ;)

Ixchel - 2005-03-29, 23:00

inicjatywa wspaniała, ale jeśli to będzie w czerwcu to mnie raczej na pewno nie będzie.. studia, sesja..
szarlott - 2005-03-29, 23:04

Proponuje się narazie nie kierować terminem :) Tak jak Adik napisał jest to data orientacyjna,którą możemy zmienić :wink: Jak narazie jesteśmy ciekawi czy jest ktoś zainteresowany samym turniejem.

Pozdrawiam

czubamaluba - 2005-03-29, 23:09

piszac 17-19 czerwca chodzilo mi bardziej o caly czerwiec, lepszym pomyslem jest poczatek, srodek maja :wink:
adik - 2005-03-29, 23:12

Na razie wiemy tyle, że ktos tam przyjechałby, ale sesja, itd.. - nie chodzi nam o to - wykluczając wszelkie dodatkowe "imprezy" w tym czasie (bo postaramy sie trafic z terminem) - czy w ogole bylibyscie w stanie przyjechac?

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2005-03-29, 23:17

swietna robora :>
te ceny sa podane od osoby czy ogolnie za caly pokoj?
ja sie zjawie wlasciwie nawet prawie na pewno :p

adik - 2005-03-29, 23:19

W sumie dobre pytanie - sam nie wiem.

Chyba od osoby, bo i tak są niskie, a gdyby to było od pokoju, to naprawdę nic by nie zarabiali ;)

Cieszymy sie, ze jestes z nami Des :P

Pozdrawiam, Adik.

bałtyk_gdynia - 2005-03-29, 23:19

wg mnie fajnym terminem jest 1-3 maj ale to troche za szybko chyba, bo te turnieje stana sie nudne jak beda rozgrywane co miesiac czy tam dwa, na bank bym przyjechal i pewnie nie tylko ja 8 czerwca ze wzgledu na mecz Lech-Wisla : )
adik - 2005-03-29, 23:24

Teoretycznie dobry termin - rodzice by pojechali do babci, a ja spokojnie na turnieju :P

Tylko matura i te sprawy..

Chociaż nie wiem - im szybciej tym lepiej, ale poczekajmy na prezesa i innych, którzy może napiszą coś konkretnego..

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2005-03-29, 23:27

no Adik, tym razem to Ty jestes skazany na pisanie konkretow :P
nc - 2005-03-29, 23:33

jeśli turniej się odbędzie i nie będę miał w te dni matury;) -to napewno przyjadę
jak trzeba to mogę wpaść wcześniej i pomóc w przygotowaniach
mam nadzieję że się ten turniej odbędzie i będzie fajnie :)

adik - 2005-03-29, 23:36

Brawo NC :D

Despair..

Nie jestem w stanie zorganizowac noclegów, wszystkiego, jeśli nie będe wiedział ile osób chciałoby przyjechać.. Wszyscy uzależniają to od czegoś, a mi po prostu chodzi o to, czy ktoś miałby ochotę przybyć, poświecic pare groszy na pociąg/zrzutkę na benzynę/autobus, czy woli w tym czasie siedziec w domu i czekac rok na następny turniej w Warszawie..

Wiadomo - bez PSGRiP nic z tego nie będzie - chociażby gobany, zegary, kilku sędziów - potrzeba głosu Prezesa, który oczywiście jest niezbędnym ogniwem organizacyjnym..

Póki co - czekam aż więcej osób sie odezwie - Adik, Pavlini, Despair, Baltyk, Nc, Jacol, pewnie inni z Zielonej Góry i Poznania, z Witkowa może kolegów bym namówił, z Gniezna pare osób - jakaś tam grupka jest, ale nie wierzę w bierność Katowic, Krakowa i Warszawy - sądze, ze jesli więcej odwagi wykażą, to bedzie git..

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2005-03-29, 23:43

Sesja egzaminacyjna 20.06.2005 - 01.07.2005 - tak wyglada to u mnie. Pewnie tak czy inaczej przyjade.
czubamaluba - 2005-03-29, 23:44

eeeeh Adiku ja tez z mila checia wpadne jesli nie bede mial jakis zaliczen w tych dniach (do Poznania mam dosyc blisko :] )

Jesli trzeba bedzie pomoc to w miare mozliwosci tez pomoge :wink:

szarlott - 2005-03-29, 23:45

Jak dla mnie termin 1-3 maja odpada (matura i te sprawy :| ) Tak btw nie wiem czy warto sie spieszyć. Wydaje mi się,że lepiej ze spokojem przygotować wszystko,żeby później nie było jakiś zgrzytów :evil:

Zgodze się jednak z Adikiem jeśli chodzi PSGRiP,głos Prezesa i reszty zarządu jest istotny,gdyż dobre chęci dwóch osób nie wystarcza...

P.S. Pomoc z każdej strony mile widziana :] Zwłaszcza od osób,które mają organizacje turnieju już za sobą :mrgreen:

adik - 2005-03-29, 23:57

Dokładnie. Podejście Ece mi się podoba - żądny przygód i "skopania mi tyłka" (cytat z GG) - niestety nie wszyscy tak to traktują. U jednych sesja 20.06, u innych 17.06 - trzeba się dogadać do jednego wspólnego terminu.. Ale to potem..

Jutro zadzwonię jeszcze do tego Schroniska, póki co - www.schroniskohanka.com - dla zainteresowanych..

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-03-30, 00:11

O ile oczywiscie obowiazki i wolny czas na to pozwola (w tym momencie akurat nie pracuje, ale co bedzie dalej - nie wiem), z checia wybralbym sie do Poznania na turniej :)

Rowniez jestem ciekaw opinii Prezesa i czlonkow Zarzadu, a na najblizszym spotkaniu na pewno sprawe poruszymy :)

Na pewno w organizacje powinny zaangazowac sie jeszcze jakies osoby - przydalby sie ktos dorosly, jakis czlonek Stowarzyszenia. Jesli turniej mialby sie odbyc pod auspicjami PSGRiP, to na pewno udzielimy niezbednego wsparcia sprzetowego i duchowego ;)

W kazdym razie ciekawa inicjatywa, bo im wiecej turniejow w roznych miejscach tym lepiej.

Schronisko na zdjeciach prezentuje sie niezle - ceny na 99% od osoby. Ale choc drozej, to chyba warunki lepsze niz w Azylu (przynajmniej na podstawie zdjec).

No i jeszcze ktos zalicza mnie do juniorow :D Czuje sie od razu 10 lat mlodszy ;)

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2005-03-30, 10:12

Ja też chętnie bym się pojawił (ale u mnie odpada czerwiec i lipiec).
roy_ - 2005-03-30, 10:16

ja bede napewno poniewaz Poznan to po Wroclawiu drugie miasto w Polsce gdzie rozrywka stoi jest na wysokim poziomie, wiec chce to zobaczyc :D ale w czerwcu rzeczywiscie bym tego nie robil poniewaz wiekszoscx to studenci i czerwiec to jest tzw. nauka dla nich. ostatnie dni maja lub pierwsze dni lipca to super terminy jka dla m,nie
dragon_katowice - 2005-03-30, 11:28

ja się chętnie wybiorę do poznania
Slonko - 2005-03-30, 13:59

Sesja, sesja..... :roll: Ja też mam sesję i zaczynam ją 15 kwietnia a kończę ..... no jak dobrze pójdzie to w ostatnich dniach czerwca. Ale nie przesadzajmy, że w weekendy, dodajmy, że letnie ktoś siedzi i sie uczy, skoro nawet ja- praca na pełen etat, codziennie zajęcia do 20,30- 20,45 i Alan, którego większość zna- w weekendy to się opalam i na rowerze jeżdżę. Bierzcie dobry przykład :!: A student wypoczęty uczy się szybciej :!:
BlueMan - 2005-03-30, 22:47

pojawil bym sie z przyjemnoscia ale pracuje z osobami ktore sie ucza i bedzie sesja tak ze ja bede duzo w pracy w czerwcu :/ ichyba nie bedzie czasu na 2-3 dniowy wyjazd
Chaosu - 2005-04-02, 14:45

. . .Nie wiem jak z ocenami będzie ale w czerwcu to się wiele i tak nie poprawi. Raczej jestem za.

PS. Tylko z pente obowiązkowo : )

GoNdziO - 2005-04-02, 21:05

Tez chetnie wpadne.

Ah wrescie bede mial blisko. 8) 8) 8)

gelerth - 2005-04-05, 21:25

yupi:0 podoba mi sie inicjatywa zrobienia czegos w moim miescie:), oczywiscie nie będe biernie się przyglądał i wyrazam cheć pomocy przy organizacji:))

(mały_baner)

kaka - 2005-04-06, 12:48

pod koniec czerwca czyli 25,26 i na poczatku lipca to dla mnie najlepszy termin. Wtedy wpadnę na 100%. Wcześniej Ja i wielu innych studentów mamy sesję więc raczej żaden student się nie pojawi, choć nie wiem. Początek lipca jednak uważam za lepszy termin :) ) . Tak, czy inaczej nie opuściłem jeszcze żadnego turnieju i zrobię co w mojej mocy żeby tego również nie opóścić!
aaru - 2005-04-06, 12:56

POdobnie podchodzę do tematu jak Karol. Ani czerwiec, ani lipiec mi nie pasuje - ale jak to się mówi: STANĘ NA GŁOWIE :D i na pewno będzie ok.
100per - 2005-04-07, 11:35

Turniej w Poznaniu uzyskał wczoraj oficjalną aprobatę zarządu :) Doprecyzowania wymaga jeszcze termin, zastanawiamy się nad przesunięciem na początek czerwca lub nawet koniec maja - najprawdopodobniej 23-24 lipca odbędzie się turniej w Warszawie, w związku z czym odległość 1 miesiąca miedzy dwoma turniejami mogłaby być dla niektórych zbyt mała. Z drugiej strony termin wakacyjny i tak nie będzie wszystkim odpowiadał, więc być może nie warto kombinować - ktoś pojedzie tylko do Poznania, ktoś tylko do Wawy, a kto będzie mógł, pojawi się na obydwu...

A wracając do Poznania - oprócz podanego przez Adriana schroniska znalazłem jeszcze trzy podobne:

Schronisko Młodzieżowe nr 1, ul. Głuszyna 127
Schronisko Młodzieżowe TPD, ul. Drzymały 3
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Komendy Chorągwi Wielkopolskiej ZHP, ul. Wilków Morskich 10/11

Może uda Wam się zajrzeć również do nich?

szarlott - 2005-04-07, 13:51

W ten weekend postaram sie zajrzeć do przynajmniej dwóch :wink:
barty - 2005-04-07, 15:06

Witam

Zapowiada się wspaniały turniej, niestety jako student trudno będzie znaleść czas (sesja trwać będzie od końcówki marca do końca czerwca, a nawet początku lipca - sporo egzaminów w tym okresie). Z chęcią zajrze jeśli będę mógł, ale ciężko to widzę. Pytanie czy nie jestem sam w takiej sytuacji?

Pozdrawiam Barty

kantpie - 2005-04-23, 09:10

no i co dalej, odbedzie sie ten turniej czy nie odbedzie?

Pozdrawiam, Jacek.

adik - 2005-04-23, 11:29

Ja swoją działalność zakończyłem dosyć dawno temu, bo nie jestem pełnoletni i nie mieszkam w Poznaniu. Szarlott pojechała do Hanki, potem rozmawiała z zarządem i czekamy na decyzję 100pera i innych.

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2005-04-23, 11:41
Temat postu: Re: I Wielkopolski Turniej Gomoku i Renju
adik napisał/a:
Witam.
17-18-19 czerwca (piatek, sobota, niedziela) jeśli potwierdze kilka tygodni wcześniej, to schronisko będzie właściwie tylko dla nas.


czy ten termin wszystkim pasuje?
ja proponuje wyznaczyc najlepszy dla wszystkich termin, i wtedy jechac gdzies-tam i sie pytac o-cos-tam ;) o ile w ogole termin jest do negocjacji

adik - 2005-04-24, 17:19

W tej chwili najbardziej prawdopodobne jest 25-26 czerwca, ale wszystko zalezy od Szarlott i zarządu.

Pozdrawiam, Adik.

szarlott - 2005-04-24, 17:34

Adik jak napisałeś w poprzednim poście działalność zakończyłeś dawno więc proszę Cie nie udzielaj takich informacji :roll:

Termin przez Adika podany w ogóle nie wchodzi w grę. Schronisko proponuje dwa terminy 10-11.06 oraz 17-18.06

To tyle narazie. Dziś skontaktuje się ze 100perem i postaram się napisać coś więcej.

Pozdrawiam

100per - 2005-04-28, 17:58

Ogłaszam oficjalny komunikat zarządu PSGRiP 8) :

Zapraszamy wszystkich na kolejny oficjalny turniej Stowarzyszenia, który odbędzie się 18-19 czerwca w Poznaniu. Miejsce turnieju: Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr. 2 "Hanka", ul. Biskupińska 27

Dokładny plan turnieju niebawem, najprawdopodobniej jednak tradycyjnie zagramy we wszystkie trzy gry. Zapraszam do nadsyłania zgłoszeń na turniej@gomoku.pl

Pozdrawiam

adik - 2005-04-28, 21:12

Co ma zawierać zgłoszenie?

Oczywiście ciesze sie jak cholera, supeeeer!

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2005-04-28, 21:54

adik napisał/a:
Oczywiście ciesze sie jak cholera, supeeeer
Ja tez, bede mogl Ci... Cie poznac ;)
adik - 2005-04-29, 14:51

Może tak ogłoszenie na stronie głównej forum? ;)

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2005-04-29, 15:32

adik napisał/a:
Może tak ogłoszenie na stronie głównej forum? ;)


Chyba ważniejsze jest upowszechnienie tej informacji na kurniku... Dlatego prosiłbym wszystkich, którzy chcą pomóc o przygotowanie kilku słów na temat turnieju i wklejaniu na kurniku co jakiś czas (z uwzględnieniem bieniaszy itp.).[/quote]

losiu - 2005-05-02, 23:23

KTo będzie jechał Przez Legnice/ Lubin/ Złotoryje na turniej do Poznania? Bym się z kimś zabrał z chęcią;] Prosze piszcie na GG
adik - 2005-05-04, 14:06

Jakaś Lista Zapisów jest?

Chyba, że nikt oprocz mnie sie nie zapisal.

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2005-05-06, 15:57

Osoby, które pisały, że najprawdopodobniej przyjadą proszę o aktualizację deklaracji. W zasadzie poza dokładnym rozkładem turnieju (gomoku na 90% w sobotę)wszystko jest już wiadome: termin, miejsce, kwestie noclegowe (25 zł/osobodoba)... Mam na myśli: Pavliniego, Despair, Nc, Ece, Blinda, Roya, Chaosu, Kakę i aaru. Innych również zachęcam do wypowiedzenia się, a jeśli ktoś wie, że przyjedzie, chyba, że coś ważnego mu nagle wypadnie, to niech przysyła zgłoszenie. Tradycyjnie powinno się w nim znaleźć:
Imię, nazwisko, nick, informacja skąd i czym dana osoba przyjedzie, jeśli samochodem, to czy może kogoś zabrać po drodze, informację w jakie gry będzie grała i ile noclegów rezerwuje.

adik - 2005-05-07, 11:00

Dobra, zapisujcie się!!

Ja staram się rozmawiać z ludźmi, spamuje na Kurniku i czytam, że ludzie będą na bank przyjeżdżac.

Czekamy na zapisy z Zielonej Góry, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic i oczywiście Wielkopolski.

Pozdrawiam, Adik.

nc - 2005-05-07, 11:40

coś takiego dostałem wysyłając zgłoszenie:

Wiadomość z serwera pocztowego o2.pl

Z przykrością informujemy, że nie powiodło się dostarczenie wiadomości pod adres turniej@gomoku.pl

odpowiedź serwera docelowego:
550 5.7.1 Message content rejected, UBE, id=31651-02 Last-Attempt-Date: Fri, 6 May 2005 17:59:54 +0200 (CEST)

dlatego napisze to tu :P

marcin niedbalec
nc
z zielonej góry
raczej pociągiem
gomoku i renju
2 noclegi
*mogę przyjechać wcześniej i pomóc w organizacji :)

nareszcie jakiś turniej blisko mnie a bilet tylko kolo 10zł :D

adik - 2005-05-07, 11:44

Taka postawa cieszy, gorzej z tym mailem :x

Może tak zapisy poprzez prywatne wiadomości administratorów lub jakiś inny, pewny sposób? Niby mail jest pewny i zawsze się sprawdzał - może tylko na o2.pl tak to reaguje.

Cóż - ja będe w piątek (o której godzinie to dogadam ze 100perem), ale na pewno po 16 (szkoła) i mile widziane byłyby osoby, chętne do pomocy. Namówcie Pinsa, i pare innych osób z Zielonej na przyjazd..

Pozdrawiam, Adik.

nc - 2005-05-07, 13:15

już wszystko powinno działać, Ece sprawdza jeszcze tysiąc innych możliwości dlaczego mogło nie dojść

ale nawjważniejsze jest to że już maile dochodza :]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group