Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Warszawa - Turniej w Poznaniu

adik - 2005-05-12, 00:37
Temat postu: Turniej w Poznaniu
Witam.

Zapisalo sie juz pare osob - Ece, Alicecooper (nawet nie pare) - czy to wszyscy z Warszawy?

Licze na to, ze zjawi sie was caly pociag ;)

Wiecej informacji o turnieju w Poznaniu, www.gomoku.pl

Dogadajcie sie! :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.

adik - 2005-05-18, 18:30

No halooo..

Pozdrawiam, Adik.

Chaosu - 2005-05-21, 17:03

. . .Może lepiej pytaj poszczególne osoby na PW zamiast nas tu spamować? Chcesz wiedzieć co ze mną? Zobaczę jak z ocenami i będę wiedział, 10 czerwca, może wcześniej.
despair - 2005-05-30, 23:33

czy ktos sie wybiera z warszawy do poznania samochodem i ma jakies wolne miejsca?:)
Ece - 2005-06-09, 14:21

Ja mam w ogole pytanie, kto z Warszawy wybiera sie do Poznania, jakim srodkiem lokomocji i kiedy? Sam mam nadzieje byc piatek wieczorem w Poznaniu i pewnie dojade pociagiem.
despair - 2005-06-09, 14:25

Ja jade do Poznania przez Wawe. W stolicy spotykam sie z Sebikiem i Alicem i razem jedziemy w piatek po poludniu. Jeszcze nie obgadalismy wszystkiego do konca, ale z tego co pamietam to na pewno nie bedziemy wyjezdzac przed 16 :) Chcesz jechac z nami? :)
Pavlini - 2005-06-09, 15:54

Ja jednak możliwe, że pojade, a wtedy w sobote rano.
Ece - 2005-06-09, 20:19

despair napisał/a:
Chcesz jechac z nami?

No ba :]

Chaosu - 2005-06-10, 14:31

. . .Zdałem. Mam zamiar pojechać. Najchętniej najtańszym z możliwych pociągów : )
alicecooper - 2005-06-10, 17:03

brawo chaosu:)

jest jakiś dziwny pociąg koło 18 w piątek z wawy

seba ece chaosu ja i przede wszystkim efcia:P pewnie sie zabierzemy nim?

angst - 2005-06-10, 17:56

Dajcie konkrety w srodku tygodnia, bo mozliwe, ze dosiade sie do Was w Kutnie ;)

Pozdrawiam

Angst

despair - 2005-06-10, 18:00

:] update:
despair napisał/a:
My z Ixchel jedziemy do Poznania przez Wawe.

:D

Ece - 2005-06-10, 18:59

Ja juz sie ciesze :D

A te "dziwny pociag" to jakis do Brukseli. Nie wiem tylko co oznacza "cena globalna", ale szczerze mowiac optymizmem mnie to okreslenie nie napawa ;)

Do Poznania juz jezdzilem i o ile pamietam, to sa 2 pospieszne na dzien, a pozostale to ekspresy, intercity, eurocity i tego typu fajnie drogie pociagi. Zreszta http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/p?

alicecooper - 2005-06-14, 01:03

z warszawy centralnej wyruszamy
(des, ixi, seba, ece i ja)
w piątek o 19.30 - w Poznaniu o 22.46
jesli ktos chce dołączyć to zapraszamy
chaosu, pavlini, angst?

angst - 2005-06-14, 17:38

Marku, jesli masz takie info, to napisz prosze, jaka jest cena biletu i o ktorej ten pociag wyrusza z Kutna? (czy jedzie prze Kutno w ogole?) :D

Czy na ten transport mozna wykupic sugerowany wczesniej przez Ciebie bilet weekendowy?

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Angst

Ece - 2005-06-14, 18:10

Ale len jestes :P Byl link o biletach weekendowych i jakie linie one obejmuja (czyli ze prawie wszystkie, a na pewno te), a adres rozkladu pociagu tez nietrudno znalezc :>

Ja dokladnie wiem ze tak:
Piatek 19:25 TLK z Warszawy Centeralnej, w Kutnie 20:49 i 22:46 jestem w Poznaniu. Zaplace 30,72 zl razem z miejscowka.
Tutaj mala propozycja, zebysmy wszyscy kupili miejscowki jak najszybciej. Miejscowka jedyne 3 zl, a przynajmniej w jednym przedziale bedziemy.

Niedziela 19:00 TLK z Poznania, o 22:15 w Warszawie, znowu 30,72zl

Tak ja to widze. Oczywiscie ceny ze znikami 37% mam, ale to i tak najtaniej jak sie da.

Takze szybka decyzja, to moze uda sie zalatwic 8 miejscowek - akurat caly przedzial gomoswirow: ja, alice, seba, des, ixi, angst, chaosu, pavlini.

P.S. Ewentualnie jeszcze 2 osoby i mamy znizke grupowa ;)

Ece - 2005-06-14, 18:52

8 miejscowek zalatwic sie nie da - sa wydawane na podstawie biletu.

Ja jutro ide kupic bilety dla mnie, alice'a, chaosu i seby. Raczej nie ma sensu brac powrotnych. Albo inaczej - nie chce sciagac z konta kolejnych pieniedzy ;) Zobacze - napisz Filip czy moze byc dla Ciebie w 2 strony.

Dziewczyny biora bilety od siebie i najwyzej zamienia sie miejscami z kims z innego przedzialu - dogramy to moze ladnie.

Ciap - 2005-06-14, 20:30

Witam all :) Niezła ekipa zbiera się na ten turniej :D
Chaosu - 2005-06-14, 21:27

. . .OK Ece, jadę tylk nie wiem jak chcesz coś kupić, bo ja zapomniałem wyrobić sobie legitymację i nie wiem czy nie pojadę bez ulgi : )
Ece - 2005-06-14, 21:38

Chaosu napisał/a:
apomniałem wyrobić sobie legitymację i nie wiem czy nie pojadę bez ulgi

Zalamka... Idz do szkoly niech Ci ja szybko wyrobia - powiedz o co chodzi to od reki mozesz dostac.

Bilet dla Ciebie kupilem ulgowy - najwyzej bedziemy kombinowac zeby doplacic do calego.

angst - 2005-06-14, 21:51

Dzieki za info. Jesli rzeczywiscie bilet kosztuje 47 zl (nie wiem, czy dobrze licze), to chyba oplaca mi sie bardziej kupic bilet weekendowy, bo jeszcze sobie dojade do Kutna i z powrotem :) . Mam nadzieje, ze obejmuje on ten kurs i ewentualnie powrotny.

Co prawda byc moze bede mial transport powrotny, ale raczej bedzie mi ciezko na niego zdazyc.

Troche pozno ten pociag powrotny, no ale skoro to najlepsze polaczenie :roll:

Pozdrawiam

Angst

P.S. Jurku nie len, tylko zapracowany, zmeczony czlowiek, cierpiacy na chroniczny brak czasu, odczuwalny szczegolnie dotkliwie w dni robocze :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group