Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - V tura IRP

angst - 2005-05-12, 05:01
Temat postu: V tura IRP
16 maja startuje V edycja eliminacji do IRP :D

Gramy, podobnie jak w IV turze, każdy z każdym w swojej grupie (4 partie, 10 minut na grę, plansza 15x15, swap, zakaz cofania, stoły publiczne). Aktualne składy grup znajdują się tutaj (wciąż czekam na potwierdzenie chęci gry w V edycji IRP od niektórych osób).

Ta tura to kolejny etap zmian w systemie rozgrywek. Między innymi z tego względu z grupy A spadną aż 4 osoby! (będzie więc o co walczyć :) ). Oto szczegółowe zasady dotyczące awansów i spadków w poszczególnych grupach:

A

Ilość osób: 10
Awans: -
Spadek: 4
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

B

Ilość osób: 7
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 10

C

Ilość osób: 8
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 10

Z1

Ilość osób: 9
Awans: 4
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 12

Z2

Ilość osób: 10
Awans: 7
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

K

Ilość osób: 8
Awans: 4
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: ?

V edycja IRP zakończy się 26 czerwca. Podobnie jak w minionej turze będzie data kontrolna (na razie jedna, być może później wprowadzę kolejne) – 5 czerwca. Do tego czasu, aby uniknąć kary (-1 pkt. na końcu rozgrywek za każdy pojedynek mniej niż wyznaczony limit), należy rozegrać przynajmniej połowę spotkań (A – 5, B – 3, C – 4, Z1 – 4, Z2 – 4, K - 4). Kara może być anulowana, jeśli przed wyznaczoną datą dotrze do mnie rozsądne wyjaśnienie przyczyny braku wystarczającej liczby rozegranych pojedynków (lub rozpoczętych, jeśli rozegrano co najmniej dwie partie).

Z gry w IRP zrezygnowali niestety Arczi (postanowił zrobić sobie przerwę od gomoku i renju) i Gietki (brak czasu) :roll:

Przypominam, że do 15 maja przyjmuję zgłoszenia nowych graczy. Można je nadsyłać poprzez priv na forum lub na adres mailowy piotrek401@o2.pl . Należy je wypełnić wg następującego wzoru:
1. Imię i nazwisko
2. Nick na forum
3. Nick reprezentacyjny (jeśli inny niż na forum)
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia (wystarczy rok)
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Mail kontaktowy
8. Numer gg
(przed nadesłaniem zgłoszenia proszę sprawdzić, czy pożądany nick jest dostępny i jeśli tak – założyć go ).

Wszelkie uwagi i zapytania dotyczące tej tury (na które jak zawsze czekam) proszę umieszczać tylko i wyłącznie w tym temacie lub przesyłać bezpośrednio do mnie (mail, priv, gg) :)

Przypominam, że startujemy w poniedziałek (choć dwie osoby popełniły już mały falstart - ich partie będą wyjątkowo zaliczone :D ).

Aktualne wyniki znajdziecie tutaj :!:

Życzę wszystkim powodzenia!!! :D

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-05-13, 04:57

Przed chwila umiescilem na forum Regulamin Eliminacji do IRP :D

Prosze, aby wszyscy sie z nim zapoznali. Czekam na Wasze opinie - co nalezy dodac, co ujac, a co zmienic :)

Wciaz nie wszyscy potwierdzili chec gry w V edycji :roll: , w dalszym ciagu czekam rowniez na zgloszenia nowych graczy - zapraszam :!:

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-05-13, 15:13

UWAGA :!: :!: :!:

Postanowilem, ze nie ma na co czekac i wszystkie grupy (z wyjatkiem K), moga startowac :D

Nie czekamy zatem do poniedzialku, tylko walczymy i moze w ten weekend bedzie juz sporo rozegranych gier (oczywiscie jak tylko Kurnik bedzie sprawny :roll: ) :D

Zycze wszystkiem jeszcze raz powodzenia i przede wszystkim dobrych gier!!

Pozdrawiam

Angst

P.S. Kilka osob nie potwierdzilo jeszcze swojego udzialu. Rozegrana przez nich jakakolwiek partia bedzie pelnila taka role. Jesli jednak nie bedzie od tych osob zadnego odzewu do konca miesiaca, to zostana niestety skreslone z listy uczestnikow :|

raigeken - 2005-05-13, 16:12

Prosze wszystkich z grupy C o kontakt na GG:1358441 w celu ustalenia terminow meczy :]

Pozdrawiam, Raigeken.

hghfd - 2005-05-13, 19:12

dalczego my nie możemy grać ??:(
adik - 2005-05-13, 20:20

Bo zapisy trwają do poniedziałku i nie ma kompletu w grupie K.

Pozdrawiam, Adik.

nc - 2005-05-14, 13:36

moja beznadziejna gra zmusza mnie do złożenia rezygnacji z irp, przepraszam ze piszę tak późno i za zamieszanie w tabelkach teraz, dzieki wszystkim za gre przez te 4 tury i życzę szczęścia w najblizszej :)
Gość - 2005-05-14, 14:07

To moze ja bym mogl wskoczyc do grupy B :D bo i tak jest ich juz tam za malo :P
Tak samo jak zrobiono w ilr a royem :D
prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby ;)

pzdr.

martin1234 - 2005-05-14, 14:45

amigo napisał/a:
To moze ja bym mogl wskoczyc do grupy B :D bo i tak jest ich juz tam za malo :P
Tak samo jak zrobiono w ilr a royem :D
prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby ;)

pzdr.


Myślę, że Angst wybierze jakieś lepsze rozwiązanie. Przecież NC może automatycznie zająć ostatnie miejsce w swojej grupie lub np. jedna osoba więcej może awansować z grupy C.
Jeżeli ktokolwiek ma być przerzucony, to pierwszeństwo mam chyba ja:P

adik - 2005-05-14, 14:46

martin1234 napisał/a:
amigo napisał/a:
To moze ja bym mogl wskoczyc do grupy B :D bo i tak jest ich juz tam za malo :P
Tak samo jak zrobiono w ilr a royem :D
prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby ;)

pzdr.


Kiedy zrobiono tak z Royem? Przecież zajął 1. miejsce w IV turze IRP, w grupie B, i awansował do A.
Poza tym, gdyby Angst podjął decyzję o przeniesieniu kogokolwiek do IRP B z niższej grupy, to pierwszeństwo mam chyba ja:P


Uczmy się polskiego..

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2005-05-14, 14:46

martin1234 napisał/a:
Kiedy zrobiono tak z Royem?

amigo napisał/a:
zrobiono w ilr

soul_reaper - 2005-05-14, 14:55

W ilr z royem tak zrobiono bo zwolnilo sie miejsce w najnizszej grupie, wobec czego nikt raczej nie powinien poczuc sie oszukany.
angst - 2005-05-14, 15:26

Rezygnacja Nc nie zmienia niczego odnosnie awansow i spadkow. Po prostu w kolejnej turze w grupie B zagra jedna osoba mniej.

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2005-05-15, 12:56

Do ktorej grupy awansują gracz ez grupy Z2
martin1234 - 2005-05-15, 13:05

Awansują do Z1. Chyba powinno to być jasne...
angst - 2005-05-16, 00:52

Oczywiscie do Z1 :D Losiu - nie trzeba podawac wynikow. Ewentualnie na priv, jesli jakiegos przez 2-3 dni nie umieszcze w temacie z wynikami.

Olsztyniana, Chip, Puholek i Vince - prosze o zdeklarowanie sie - gracie w V edycji IRP?

Poniewaz minal juz termin nadsylania zgloszen, mozna juz zaczac rozgrywki w grupie K. Startuje 8 osob, a awans do Z2 uzyskaja 4. Reszta moze szukac szczescia w kolejnej turze :) Limit obowiazujacy 5 czerwca to 4 pojedynki - powodzenia :D

Pozdrawiam

Angst

_OLSZTYNIANKA_ - 2005-05-16, 17:28

Gram . Moje gg 2051650 prosze o kontakt graczy z mojej grupy. Pozdrawiam
adik - 2005-05-16, 18:31

Puhol potwierdza chęc gry - prosił, żebym napisał.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2005-05-16, 23:19

Zatem w tej chwili nie wiemy jedynie co z Chipem :?

Poniewaz od dzisiaj mam DUZO mniej czasu, beda wystepowaly pewne opoznienia w reakcji na Wasze zapytania. Nalezy sie ich spodziewac wieczorem (i to poznym), podobnie jak aktualizacji wynikow :roll:

Licze na wyrozumialosc :wink:

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-05-19, 23:34

Chcialbym w weekend nadrobic zaleglosci w IRP - czekam na rywali od piatku (22.15) do niedzieli (18.00, ewentualnie tez pozniej) :D Prosze dac znac wczesniej na gg lub priv i sie umowimy na pewno w tym czasie na gry, bo z graniem w dni robocze moge miec spore problemy :|

Pozdrawiam

Angst

lutalek - 2005-05-21, 14:18

witajcie gom....iarze, chciałbym rozegrać dziś po 18:00 jakieś partie w IRP, członkowie z mojej grupy odezwijcie się, czekam również na info na gg(882818)
_OLSZTYNIANKA_ - 2005-05-23, 21:58

Chcialabym wycofac swoj udzial w rozgrywkach,poniewaz ...kto ma pszczoly ten ma miod, a kto dzieci ten ma smrod... Przepraszam kapitana za komplikacje z mojego powodu. Ps. ilr tez.
angst - 2005-05-23, 22:19

Ano tak to juz jest... Z powodu rezygnacji Sylwii limit wymaganych gier w grupie Z2 wynosi teraz zamiast pieciu 4 pojedynki.

Przypominam, ze 5 czerwca przypada data kontrolna. Co prawda to jeszcze dwa tygodnie, ale rozegranych gier jak na lekarstwo :evil:

Prosze brac sie do roboty :!:

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-05-24, 17:52

Doszly mnie niepokojace sluchy o lamaniu przez niektorych graczy zakazu gry na prywatnych stolach oraz o niekulturalnym slownictwie :evil:

Jesli cos takiego sie powtorzy, osoby te zostana przykladnie ukarane.

Pozdrawiam

Angst

martin1234 - 2005-05-24, 21:30

Prosiłbym o pilny kontakt graczy z grupy C. Chciałbym wszystkie pojedynki, a chociaż znaczną część zagrać przed 6.06. Wtedy jadę na wycieczkę i nie będzie mnie przez 5 dni, a po wycieczce to pewnie będzie full nauki i nie wiem czy będę miał tyle czasu co teraz :rotfl:
Jak coś to jestem przeważnie od poniedziałku do piątku w godzinach 15-17 i po 20 oraz w soboty i niedziele (w różnych godzinach...). Skontaktować można się najlepiej przez Gadu-Gadu lub priv na forum. Z góry dzięki.

hghfd - 2005-05-25, 09:41

wszyscy z mojej grpy proszeni są o kontakt w sprawie gier irp na gg:5191181
advaldo - 2005-05-26, 12:51

MAM PYTANIE CZY TEN ADIX WOGOLE GRA TO IRP CZY TYLKO TAK DLA JAJ SIE ZAPISAL DO TEJ TURY WOGOLE GO ZLAPAC NIE MOZNA
lutalek - 2005-05-26, 21:26

jutro od rana moge zagrać jakieś mecze w irp, prosze o kontakt przeciwników z z1 na pw lub gg, jednocześnie przypominam iż jestem chętny i otwarty na gry od początku rozgrywek, na gg i kurniku mam ciągle komunikat z prośbą o kontak a jakoś nikt oprócz wonderki jeszcze ze mną nie zagrał






ps : kto to jest york? proponował mi gre irp ale jakoś go nie widze w naszej grupie

Slayer - 2005-05-27, 10:14

Wszyscy z mojej grupy proszeni są o kontakt w sprawie ustalenia terminów gry IRP:6320541 ostatnio żadko bywam i na kurniki i na gg wogóle na kompie bo mam teraz koncówke roku i trzeba się popoprawiać za utrudniony kontakt ze mną przepraszam :(
aaru - 2005-05-27, 14:04

Proszę o kontakt następujące osoby:
chip
jacol91
pawel__91
siepacz
specyk_14


Jestem dostępny od poniedzialku do piątku od 8 do 18. GG niemalże cały czas włączone.

advaldo - 2005-05-27, 14:44

13-1 i juz chyba awans :D
angst - 2005-05-29, 01:06

Wlasnie zakonczylem V ture eliminacji do IRP :D

Przypominam, ze za tydzien przypada data kontrolna. Jak na razie zostalo rozegranych bardzo malo pojedynkow :evil: Przypominam obowiazujace limity dla kazdej z grup:

Grupa A – 5 pojedynkow, B – 3, C – 4, Z1 – 4, Z2 – 4, K - 4 (kazdy pojedynek mniej to -1 pkt na koniec rozgrywek) :!:

Chociaz mam teraz nieco mniej czasu, to obserwuje poczynania zawodnikow. Zauwazylem niepokojaca tendencje odmawiania gry. Mimo, ze niektorzy siedza dlugo w Kurniku i rozgrywaja gry rankingowe, nie wyrazaja checi rozgrywania pojedynkow IRP :| Prosilbym o wieksza elastycznosc w tej kwestii. Nie kazdy ma czas lub cierpliwosc, zeby bez przerwy scigac swoich przeciwnikow. Pamietajcie takze o dacie kontrolnej :twisted:

Prosze o nadrabianie zaleglosci :roll:

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2005-05-29, 11:25

U Mnie Slayer wczoraj nie miał czasu grać a siedział jeszcze na necie 1h była to jego 3 odpowiedz...Że (nie mam czasu) ( nie moge grać) (nie chce mi sie).....


Pozdrawiam:)

Angst ja mam rozegranych gier 7:)

angst - 2005-06-01, 23:32

Z gry w IRP zrezygnowal Adix333 :roll: Rozegrane przez niego partie beda anulowane.

Przypominam, ze 5 czerwca to data kontrolna :twisted: W zwiazku z rezygnacja Adixa limit w grupie K to aktualnie 3 pojedynki.

Pozdrawiam

Angst

martin1234 - 2005-06-05, 19:37

Będę na Kurniku dzisiaj (5.06) od 20:30 i prosiłbym kogoś z grupy C o rozegranie pojedynku IRP. Póżniej nie będzie mnie do piątku, bo wyjeżdzam i nie będę mógł grać.
Najlepiej skontaktować się ze mną na GG (numer w profilu). Z góry dzięki.

blind - 2005-06-05, 21:59

Prosze o kontakt pozostalych graczy z grupy Z2 w tym tygodniu, bo potem moze byc ciezko(moj nr gg widnieje w profilu) :wink:
angst - 2005-06-06, 00:06

Dzis z gry w IRP zrezygnowal Soul :| Jego pojedynek z Dragonem nie bedzie brany pod uwage. Z grupy A spadnie zatem jedna osoba mniej.

W zwiazku z zaistaniala sytuacja podaje aktualne liczby dla poszczegolnych grup:

A

Ilość osób: 9
Awans: -
Spadek: 3
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

B

Ilość osób: 7
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 9

C

Ilość osób: 8
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 10

Z1

Ilość osób: 9
Awans: 4
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 12

Z2

Ilość osób: 10
Awans: 7
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

K

Ilość osób: 8
Awans: 4
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: ?

Wlasnie minal dzien kontrolny. Oto zawodnicy, ktorzy zostana ukarani odjeciem punktow na koniec rozgrywek (mozna sie odwolywac do srody):

B

Browar -1 punkt
Devotion -1

C

Barty -1
Boreasmun -2
Mattmiller -3

Z1 :[

Chip -4
Jacol91 -4
Pawel_91 -2
Siepacz -3
Specyk_14 -4
Wonder -1

Z2

Blueman -1
Freitaag -1
Gondzio -4
Slayer -3
Volvo -3

K

Elszu -1

Gracze zaznaczeni pogrubionym drukiem maja tydzien czasu na zdeklarowanie sie, czy kontynuuja gre w IRP. Jesli nie uzyskam od nich w tym czasie potwierdzenia, zostana skresleni z listy zawodnikow :|

Prosze kazdego, aby sprawdzil, czy wpisalem poprawnie jego wyniki oraz czy nie brakuje zadnego rezultatu :wink:

Przypominam, ze V tura IRP konczy sie 26 czerwca :roll:

Pozdrawiam

Angst

Gość - 2005-06-06, 10:11

zatem ja sie odwoluje juz teraz!!
rozegralem 4 pojedynki, czyli tyle ile wynosi limit dla grupy C.

pzdr.

lutalek - 2005-06-06, 11:10

witam
również rozegrałem 4 niezbędne w mojej grupie pojedynki przed upłynięciem terminu kontrolnego, proszę o uwzględnienie tej poprawki i wymazanie mojego szacownego nicka z grupy spóźnialskich :mrgreen:

aaru - 2005-06-06, 13:42

Chip, jacol_91, Pawal__91, specyk_14 kiedy macie ochotę i czas zagrać.

Jestem dostępny codziennie od poniedziałku do piątku od 8 do 19.
Moje GG poniżej.

angst - 2005-06-06, 23:30

Przeoczylem dwa wyniki :roll: Wszystkich zainteresowanych najmocniej przepraszam :D Gdybyscie dostrzegli jeszcze jakies bledy nie wahajcie sie alarmowac ;)

Pozdrawiam

Angst

mattmiller - 2005-06-07, 06:49

witam
wszystcy z grupy C proszeni sa o kontakt w sprawie meczy IRP
wprawdzie nie moge jeszcze dzis zagrac ale jutro bede siedzial na kompie na kurniku od 14 do 19 jakby ktos chcial zagrac to prosze o kontakt

losiu - 2005-06-07, 17:04

Angst daj Nagrode dla tych co rozegraly tyle gier ile trzebabylo:P Proponuje 4 pkt.:)
Kiedy sie konczy IRP?

angst - 2005-06-08, 23:33

losiu napisał/a:
Kiedy sie konczy IRP?


IRP mam nadzieje, ze nigdy ;) A ta edycja 26 czerwca :)

Niestety, dzis z gry w IRP zrezygnowal Gondzio :|

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2005-06-10, 17:28

LoL ;) szkoda... ALe przynajmniej mam pewny awans do grupy Z1 :)
Slayer - 2005-06-11, 00:29

Witam :) juz sie nie poprawiam w szkole więc teraz będe mieć czas na gre w KONCU :) przepraszam wszytkich za utrudnienia teraz tylko rozegram kilka gier i moge ruszać z IRP :)
martin1234 - 2005-06-11, 12:15

A ja wczoraj wróciłem z wycieczki i również mogę znów grać.
Proszę o kontakt na GG (numer w profilu) lub poprzez PW na forum. Grać mogę: w soboty do 16 i po 19, w niedzielę podobnie, od poniedziałku do piątku od 15 do 17/18/19 (to zależy) oraz po 20. Najlepiej gdybym mógł większość zaległych meczy rozegrać w tym, bądź przyszłym tygodniu.

lutalek - 2005-06-13, 13:22

w związku z brakiem kontaktu ze mną pozostałych członków mojej grupy Z1 (oczywiście chodzi o tych którzy jeszcze nie zagrali ze mną), przypominam że zyje i chciałbym rozegrac pozostałe partie, kontakt ze mną jest możliwy na wiele sposobów (pw, gg - aktywne prawie 20 godz na dobe, mail bądź poprzez bezpośredni kontakt na kurniku - naprawde trudno mnie tam codziennie nie znaleść), czekam

Chip*
Jacol91
Siepacz
Specyk_14

na umówienie się na jakiś konkretny termin, a po 18.06 (sobota) może to być już trudniejsze (natłok zajęć)

aaru - 2005-06-13, 15:54

Chip*
Pawel__91
Specyk_14


!!!

angst - 2005-06-14, 23:40

Z gry w Eliminacjach do IRP zrezygnowal dzis Pawel_91. Ponadto skreslam z listy graczy Chipa, ktory chyba calkowicie stracil zainteresowanie gra w IRP :roll:

W zwiazku z tym sklad grupy Z1 zostal uszczuplony o 2 osoby. Nie zmienia to ilosci osob, ktore uzyskaja awans do grupy C, nadal spada z Z1 jedna osoba. W kolejnej edycji grupa Z1 bedzie liczyla dwie osoby mniej niz planowalem (10).

Apeluje o troche rozsadku i wzajemnego szacunku przy umawianiu sie na gry IRP. Sygnaly, ktore do mnie docieraja, sa zatrwazajace :evil: Jak sytuacja sie nie zmieni bede zmuszony wyciagnac konsekwencje wobec niektorych osob :twisted:

Pozdrawiam

Angst

aaru - 2005-06-15, 08:34

Specyk_14 !!! kiedy dysponujesz chwilką czasu, by rozegrać cztery partie gomoku w rozgrywkach IRP??
Slayer - 2005-06-15, 13:10

irp_peaceman-irp_slayer 2:2
mattmiller - 2005-06-16, 08:05

z przykroscia musze zrezygnowac z IRP.... nie mam ostatnio wogole czasu na kompa a do tego jeszcze mi sie on zepsul tak wiec przepraszam ale musze .....
losiu - 2005-06-16, 14:02

Witam

Slayer kiedy masz czas zagrać Irp?? Ja czekam na twoją propozycje...Pasuje mi prawie kazda pora przważnie siedze tak:
Pon-Piątek 14:00- 16:30 - 21:00 - 22:30
Sobota 10:00 - 13:00 - 19:00 - 23:00
Niedziela- mało siedze....

Slayer - 2005-06-16, 15:24

Wogóle nie dosyć ze mi Łosiu na oblizał to Angst nie zwrócił mu wogóle uwagi a w kodeksie jest napisane "odnosić się z szacunkiem do wszystkich graczy, niezależnie od poziomu ich gry ani stopnia znajomości,".Niestety za to ze nie mam zamiaru grac z kimś takim dostało mi sie od angsta. Wysłałem Angstowi wiadomość ze Łosiu sie zachowuje niestosownie. W KODEKSIE JEsT NAPISANE "interesować się sprawami Reprezentacji, przeglądając forum.gomoku.pl (do czasu utworzenia oficjalnej strony Federacji) przynajmniej raz w tygodniu (zalecane odwiedzanie codzienne)." a kapitan juz chyba w szczegolności powinien zaglądać na forum. Usłyszałem od andsta nie mam czasu


_________________
PRZESADA

losiu - 2005-06-16, 19:27

Wiesz co ci powiem....1 rzecz...
2 Słowa ci brzydkie napisałem ponieważ mnie wkurzyłeś....mam na to dowody...
Spytałem się ciebie o IRP ty mi odpowiedziales nie dzisiaj jutro jak bede to mi napisz cos w tym stylu...Za 2 dni wchodze na net widze jest Slayer dostępny więc pisze .... IRP?? poczekałem chwilke a ujrzalem czerwony koleczko i napis- ZABLOKOWANY - więc wtedy 3h pozniej na Gomoku/Dobrocin napisalem ci IRP- on mi odpowiada IGNOR- więc sie wkurzylem i mu napisalem co mialem na myśli.... Napewno sie tez wkurzacie.....Jak ktos ci pisze IGNOR BLokuje nie chce gadac na gg-Zablokowany- Więc mu napisalem co mysle...
Nie musisz wkręcac dlaczego nei chcesz ze mną grac ale to bylo po moim 3 podejsciu.. A wczesniej tutaj pisales ze zaczynasz gre....Wczesniej jak sie uczyles to tez ci napisalem kiedy mozemy grac to mi odpisales ze Jak bedzie mial czas- Teraz się Uczy- Potem Na Nastepny Dzien Pisze Prace Z Polskiego.... Wiesz Sprowokowales mnie....I Napewno ci nie uwierze że Angst napisal Ci Nie mam czasu.... Ponieważ jak ja jestem na Forum to Angsta wciągle widze rano/popoudniu/ Wieczorem....Jak Napisales odnosic się z szacunkiem do wszystkich graczy- PROWOKACJA- nie szukaj kozła ofiarnego....I Niewierze że wczesniej jak sie uczyles i jak ci pisalem nie znalazl bys 20 min na rozegranie parti....Ja wiem dobrze ze sie zachowalem niestosownie ale inaczej nie można było....!!....Wkurzyles mnie i tyle...Ja tez moge dostac jakąs kare za te 2 znieksztalcone przeklenstwa.... A JAKI MU DOWOD PRZESLALES?? Pokaz te przeklenstwa a ja pokaze te nasze rozmowy jeszcze są daty :)
Mam zamiar zachowywac się godnie postanowilem aby nie zwracac uwagi na takich co olewaja IRP.....Tak Jak ty to zrobiles-- Najwyzej zrobie Printa dostarcze rozmowe- zaproponuje gre(napisze na forum) nie chesz grac nie znajdziesz czasu- powinien byc dla mnie WIN....Ja czekam na twoją propozycje gry!!! NIe bede się wciągle za tobą uganiał!!!I oto się nie martw czy mi się oberwie...Bo Obaj bez winynapewno nie jestesmy...Ja za przeklenstwa/ ty za unikanie irp i odmawianie...

Pozdrawiam!!

losiu - 2005-06-16, 22:30

Może pobawimy się w Program Kto ma Rację:D:) Piszcie cos co o tym sądzicie.... i Slayer- odnosic się z szacunkiem.... Do Angsta:P
Z Szacunkiem Cannabis :) LOSIU...


Pozdrawiam...;] 8) €- płace Euro a ty??

angst - 2005-06-16, 22:40

Przypominam, ze do konca tej tury juz tylko nieco ponad tydzien. Z gry w IRP zrezygnowal niestety Mattmiller :| W zwiazku z tym:

C

Ilość osób: 7
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 9

Prosze o rozgrywanie brakujacych gier: Jacol, Siepacz, Specyk, co z Wami??

Pozdrawiam

Angst

P.S.
Slayer napisał/a:
Wogóle nie dosyć ze mi Łosiu na oblizał to Angst nie zwrócił mu wogóle uwagi a w kodeksie jest napisane "odnosić się z szacunkiem do wszystkich graczy, niezależnie od poziomu ich gry ani stopnia znajomości,"

Drogi Slayerze, na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie zwrocilem uwagi Losiowi?
Slayer napisał/a:
Niestety za to ze nie mam zamiaru grac z kimś takim dostało mi sie od angsta

Mozesz zacytowac, co Ci sie ode mnie dostalo?
Slayer napisał/a:
Wysłałem Angstowi wiadomość ze Łosiu sie zachowuje niestosownie. W KODEKSIE JEsT NAPISANE "interesować się sprawami Reprezentacji, przeglądając forum.gomoku.pl (do czasu utworzenia oficjalnej strony Federacji) przynajmniej raz w tygodniu (zalecane odwiedzanie codzienne)." a kapitan juz chyba w szczegolności powinien zaglądać na forum. Usłyszałem od andsta nie mam czasu

Moglbys zacytowac moja wypowiedz w calosci? Jesli mnie pamiec nie myli, to napisalem, ze nie mam czasu, aby ludzi umawiac ze soba na gry. Sprostuj mnie, jesli sie myle.

Faktem jest, ze w mojej obecnej sytuacji zawodowej nie moge poswiecac sprawom IRP tyle czasu, co wczesniej. Jestem troszke ofiara swojej wczesniejszej nadmiernej aktywnosci w tej dziedzinie, bo gdy nie pracowalem, to poswiecalem czas w nieco przesadzonym wymiarze :) Aczkolwiek raz dziennie aktualizuje wyniki, odpisuje na wszystkie privy i maile (no prawie na wszystkie, czasem nie odpisze na wyjatkowe bezmyslne).

Zeby nie bylo niejasnosci napisze podobnie, jak w odpowiedzi na zale Slayera - NIE MAM AKTUALNIE CZASU, ABY UMAWIAC LUDZI NA GRY (choc i w tej turze sie to zdarzalo :) ). Prosze to przyjac do wiadomosci. Jesli dwie niedojrzale osoby nie potrafia znalezc wspolnego terminu, to sprawa konczy sie obustronnym walkowerem.

Najlepsza metoda na leniwych graczy jest powtorzona kilkukrotnie informacja na forum - "chce grac mecze IRP, bede wtedy i wtedy, czekam na tego i tamtego". To dla mnie wspanialy dowod na to, komu zalezalo na graniu meczow IRP, a komu nieco mniej :twisted:

Na szczescie tylko Losiu i Slayer mecza mnie tak czesto privami :)

losiu - 2005-06-16, 23:04

No Widzisz...ALe chyba cie nei zamecze?? Ja sie chce wciągle umuwić na mecz lecz SLAYER NIE CHCE!! Slayer ja na ciebie bede czekał jutro o 22:00 CZEKAM NA CIEBIE 10 min Nie bedzie cie.....Bedzie niedobrze....!! Ja nei chce miec walkowera za to ze on nie ma czasu...
Ja nic nie pisalem o umawiniu meczu.... I Slayer nie ladnei mnie wyzywac....! Kto chce wiedziec jak na priv....


Najlepsza metoda na leniwych graczy jest powtorzona kilkukrotnie informacja na forum - "chce grac mecze IRP, bede wtedy i wtedy, czekam na tego i tamtego". To dla mnie wspanialy dowod na to, komu zalezalo na graniu meczow IRP, a komu nieco mniej


NIE JESTEM LENIWY!!! chce sie umuwic na mecz ale nie da rady!!

SLAYER JUTRO BEDE NA CIEBIE CZEKAL o 22 NA NASWITY!! CZEKAM 10 MIN PAMIETAJ... JUTRO W PIATEK MOZE JESZCZE CI DATE NAPISAC??

raigeken - 2005-06-17, 16:09

1.
losiu napisał/a:

2 Słowa ci brzydkie napisałem ponieważ mnie wkurzyłeś

2.
Slayer napisał/a:
Wogóle nie dosyć ze mi Łosiu na oblizał

3.
losiu napisał/a:
. I Slayer nie ladnei mnie wyzywac....! Kto chce wiedziec jak na priv....


Coś kręcisz. Z tego co pamiętam to ty go zwyzywałeś bo nie miał czasu, a nie on ciebie.
Nie ładnie powiadasz? Sam to robisz, więc cię człowieku nie rozumiem kompletnie :rotfl:
Przeczytaj jeszcze raz słowa napisane na czerwono, może coś zrozumiesz.
Pozdrawiam, Raigeken.

losiu - 2005-06-17, 16:14

DObra niech mnie nie wyzywa od Szczyla..... 2 razy go wyzwalem- nie wiecej.... NIe kręce... i nie chodzilo tylko ze mu sie nei chce.... Grał z kims innym nas dobrocinie....I Olal to co ja mu napisalem pytanie IRP.....
Raigeken moze teraz mnie zrozumiesz!!

Slayer - 2005-06-17, 17:20

zagram z tobą tylko wtedy jezeli mnie przeprosisz mam screana jak mi ublizyłeś nie mam ochoty o tym rozmawiac z dzieckiem jak przeprosisz to zagramy

czekam na swojich przeciwników IRP
Blind
Blueman
Freitaag
Losiu_ -zagram jak przyzna sie do winy i przeprosi !!
Shakal
Volvo

pisać na forum jakie pasuje wam terminy lub na GG 6320541 :wink:

martin1234 - 2005-06-17, 17:38

Slayer napisał/a:
zagram z tobą tylko wtedy jezeli mnie przeprosisz mam screana jak mi ublizyłeś nie mam ochoty o tym rozmawiac z dzieckiem jak przeprosisz to zagramy


I kto tu jest dzieciakiem :)
Jak dla mnie to tu największym winnym jest Slayer. Ostatni tydzień rozgrywek i 6 zaległych pojedynków, a widzę, że wiele osób już wcześniej chciało z nim zagrać.
Poza tym zachowanie Slayera nie zawsze jest rozsądne i godne reprezentanta Polski (czy też kandydata).

losiu - 2005-06-17, 21:57

Slayer nie przeprosze cie....
Za to ze olewales mnie jak pisałem o IRP???
Wiem że cie wyzwałem ale mnie sprowokowales!!!
Sam mnie do tego zmusiłeś...
Ja Czekam dzis o 22:00 na Naswity....
Jeżeli nie napisz swoje terminy w ktorych możesz zagrać....
Ja też mam screeny....Jak mnie pięknie olewałeś...Najpierw Nauka.
Potem grałeś z innymi ja pisalem a ty IGNOR- wtedy cie wyzwalem za 3 razem widzialem ze grasz z kims innym a mnie olales 3x...
Dopiero pod koniec bierzesz się za gry??
No jakim prawem napisales na mnie dziecka...? Jestes dorosły? z tego co piszesz nie zabardzo!!

shakal - 2005-06-18, 10:32

Jestem teraz na dobrocinie i może tak z 2 godziny posiedzę z nadzieją że pojawi sie: Slayer, Volvo, Losiu lub Freitaag
Jutro również powinienem być do południa..
Niestety nie mam możliwości gry po południu ani wieczorem, sorry za te utrudnienienia..

Slayer - 2005-06-18, 12:47

wycofuje się z IRP niemam zamiaru słuchac tego wszystkiego wcześniej nie miałem czasu grac wszystkim nie musze sie tłumaczyc jakie były tego powody Angst wie i wystarczy Łosiu mi cały czas zawracał gitare choć pisałem mu czemu nie zagram wcale go nie sprowokowałem tyle mam do powiedzenia na ten temat

_________________
Rezygnuje z IPR :x :[

losiu - 2005-06-18, 17:20

Slayer nie pisałeś mi powodu....Grałeś z kimś innym na dobrocinie... na nicku s_l_a_y_e_r_ i na innych... Shakal kiedy możesz zagrać?
angst - 2005-06-20, 00:33

Z gry w IRP zrezygnowali Barty i Slayer :roll:

Rozegrane przez nich gry nie beda uwzglednione.

A zatem:

A

Ilość osób: 9
Awans: -
Spadek: 3
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

B

Ilość osób: 7
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 9

C

Ilość osób: 6
Awans: 2
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

Z1

Ilość osób: 7
Awans: 4
Spadek: 1
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 10

Z2

Ilość osób: 9
Awans: 7
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: 8

K

Ilość osób: 8
Awans: 5
Spadek: -
Planowana ilość osób w kolejnej turze: ?

Pozdrawiam

Angst

pl_rafal - 2005-06-20, 08:27

Hghfd kiedy masz czas i ochote zagrac???
lutalek - 2005-06-20, 12:11
Temat postu: irp
mineło kilka dni od mojego ostatniego posta i wysłania pw do członków mojej grupy i nic, ja już was więcej szukał nie będe, robiłem to przez kilka tygodni ale wy to macie gdzieś, jak juz pisałem wcześniej w tym tygodniu moge już nie móc zagrać z powodu braku czasu ale przecież wy to macie gdzieś,

siepacz, specyk, jacol91 - wasze zachowanie jest niepoważne ale widze że reszte grupy także olewacie, pozostawiam was sam na sam z wyrocznią - angstem




piotrku grupa z1 liczy 7 graczy a nie 9, czy coś to zmienia?

freitaag - 2005-06-20, 14:39

Blueman, Shakal, Volvo napiszcie mi na PW kiedy mozecie zagrać IRP?
angst - 2005-06-20, 19:45
Temat postu: Re: irp
lutalek napisał/a:
piotrku grupa z1 liczy 7 graczy a nie 9, czy coś to zmienia?


Juz poprawilem - zmienia to ilosc osob w tej grupie w kolejnej edycji.

Przypominam - jesli nie dostajecie odpowiedzi od swoich przeciwnikow - piszcie informacje o checi gry w tym temacie - jest to dla mnie dowod zaangazowania, ponadto obiektywny.

Chcialem przypomniec, ze do konca tej tury (czyli takze przykrego momentu przyznawania walkowerow) zostalo 6 dni...

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2005-06-20, 20:21

Witam!!

SKAHAL kiedy masz czas dokonczyc gry IRP ??
Wez mi napisz na gg (5536167) albo na PW...
Pozdrawiam!! i Czekam...

pl_rafal - 2005-06-20, 20:22

elszu kiedy masz czas dokonczycz mecz???
adik - 2005-06-20, 23:29

pl_rafal napisał/a:
elszu kiedy masz czas dokonczycz mecz???


losiu napisał/a:
SKAHAL kiedy masz czas dokonczyc gry IRP ??
Wez mi napisz na gg (5536167) albo na PW...
Pozdrawiam!! i Czekam...


Dziewczyny, umawiajcie się na PW lub na Kurniku.

Ja tu myślę, że nareszcie zakończenie V tury, a to albo Slayer kogoś wyzywa albo Losiu nabija posty..

No i czekam na mecz Kakarola z Browarem. Remis i wygrana Browara daje mi awans, wygrana Kakarola - daje jemu awans :/

Pozdrawiam, Adik.

aaru - 2005-06-21, 09:05

Powtarzam się i przynudzam - a jednocześnie nabijam posty:

Specyk_14 !!! kiedy dysponujesz chwilką czasu, by rozegrać cztery partie gomoku w rozgrywkach IRP??

pl_rafal - 2005-06-21, 22:54

hghfd kiedy mozesz rozegrac ten mecz??? znajdz chwile czasu jutro miedzy 21:30 a 22 bede na dobrocinie jak bedziesz mogl to przyjdz
losiu - 2005-06-21, 23:21

Shakal ja jutro czekam na ciebie od 11:30 do 13:30 bede na dobrocinie pod nickiem " nikotyna" jak bedziesz na gomoku napiz mi na gg 5536167...


Pozdrawiam!!

BlueMan - 2005-06-22, 15:39

mam spalona plyte i pamiec dzis wszedlem od kolegi na neta a jutro jade po nowy sprzet moge rozegrac partie piatek rano do 13 sobote i niedziele czekam na propozycje
aaru - 2005-06-22, 15:54

Specyk_14 !!!
lutalek - 2005-06-23, 10:25
Temat postu: V tura
jacol91, specyk_14, siepacz pomimo prób rozegrania z wami meczy od początku V tury, moje starania spełzły na niczym (a były dość intesywne - wiele postów, pw, info na gg), byłem codziennym gościem forum i kurnika, wy też z tego co widziałem odwiedzaliście forum ale jakoś żadnemu z was oprócz specyka (który umówił się ze mną na ostatnią sobote ale i tak mnie olał) nie chciało się nawet wykazać minimum zainteresowania grą żeby odpisać na pw lub posty, taką postawe trawającą przez wiele tygodni uważam za ośmieszającą zainteresowane osoby



ps:jak juz wcześniej pisałem w ciągu ostatniego tygodnia rozgrywek przewidywałem
kłopoty ze zorganizowaniem sobie czasu na rozegranie zaległych z wami potyczek,
jednakże małe przetasowania dawały mi możliwość rozegrania tych gier jeszcze do dziś,
jednak wciąż nie wykazaliście nimi zainteresowania, przykro mi ale ja juz zagrać raczej
nie dam rady, chyba że w póżnych godz nocnych (1:00 - 4:00), choć jakoś nie wiedze powodu abu nadszarpnąć sobie snu grą z osobą która przez wiele tygodni mnie olewała

blind - 2005-06-23, 13:19

Prosze Bluemana i Volvo o podanie terminow w ktorych moga rozegrac gry irp !!

Pozdrawiam, Blind

losiu - 2005-06-23, 15:12

Tak samo prosze Shakala o podanuie date w ktorej mu pasuje rozegranie meczu IRP( dokończenie)
vince - 2005-06-23, 22:41

Witam, chcialbym skonczyc ta runde przed regulaminowym czasem wiec czekam na propozycje gry szczegolnie od devotiona. do browara mam kontakt i z nim sie na pewno umowie na jakis termin. devotion nie ma podanego gg na forum wiec potwierdzam tylko chec gry z nim. sprobuje sie z nim skontaktowac przez angsta jezeli znajdzie czas
angst - 2005-06-23, 23:46

Z gry w IRP zrezygnowal Shakal :roll: Rozegrane przez niego partie nie beda brane pod uwage.

Z powodu ostatnich rezygnacji zmienia sie ponownie zasady awansow i spadkow, a co za tym idzie takze ilosci osob w poszczegolnych grupach.

Szczegoly w weekend.

Przypominam, ze pozostaly 3 dni do zakonczenia V edycji.

Pozdrawiam

Angst

HonoR - 2005-06-24, 00:41


Pozostały 3 dni...... polujcie na mnie a i sami staniecie się "zwierzyną łowną" - to do moich oponentów z grupy :) Zakon,Puholek,Marcin133,Soul...będziecie mogli zagrać?

losiu - 2005-06-24, 10:38

angst napisał/a:
Z gry w IRP zrezygnowal Shakal :roll: Rozegrane przez niego partie nie beda brane pod uwage.

Z powodu ostatnich rezygnacji zmienia sie ponownie zasady awansow i spadkow, a co za tym idzie takze ilosci osob w poszczegolnych grupach.

Szczegoly w weekend.

Przypominam, ze pozostaly 3 dni do zakonczenia V edycji.

Pozdrawiam

Angst




Tym samym ukonczyłem v Ture IRP

BlueMan - 2005-06-24, 17:53

nie pamietam z kim sie umowilem na niedziele o 14 ale musze to odwolac moj numer gg 1118467 prosze podac inny termin w niedzile ide na 12 godzin do pracy ;/ ;(
pl_rafal - 2005-06-25, 09:06

Hghfd kiedy zagramy meczyk???
elszu - 2005-06-26, 12:48

No właśnie Hghfd kiedy zagramy? I odblokuj mnie na GG :)
angst - 2005-06-26, 16:10

Przypominam, ze dzis konczy sie V edycja Eliminacji do IRP.

Jest jeszcze kilka pojedynkow do rozegrania :roll:

Przypominam, ze aby uzyskac kwalifikacje nalezy miec rozegrana przynajmniej polowe pojedynkow. Dotyczy to Browara, ktory zagral tylko dwa mecze. Jesli nie zagra jeszcze jednego, jego partie beda anulowane i automatycznie spadnie do grupy C :roll:

Licze na nadgonienie strat w dniu dzisiejszym.

Prosze rowniez o sprawdzenie poprawnosci i kompletnosci wynikow, bo wiem, ze zdarzaja sie tam bledy. Z gory dziekuje :)

Pozdrawiam

Angst

pl_rafal - 2005-06-26, 19:01

HGHFD!!! czekam na dobrocinie dzis do okolo 23 moze na kilka minut mnie nie bedzie
lutalek - 2005-06-26, 22:50

jacol91, specyk_14, siepacz szkoda że nie wykazaliście chęci zagrania ze mną w V turze IRP :|
angst - 2005-06-27, 01:18

Zakonczyla sie V tura Eliminacji do IRP. Jej zwyciezca okazal sie Puholek - gratulacje :D

Niestety ponownie nie obylo sie bez walkowerow :| Do srody przysluguje mozliwosc odwolania sie od zweryfikowanych przeze mnie wynikow, ktore w niektorych przypadkach mialy dosc spore znaczenie (jak chocby w grupie B).

Prosze o sprawdzenie poprawnosci wynikow. Jeszcze dzis zamieszcze pelne tabele oraz podam sklady grup w VI edycji, gdyz troche musialem zmienic system spadkow i awansow, w zwiazku z kolejnymi rezygnacjami z gry w IRP.

Grupe A opuszczaja Dein (slabszy od Zakona w "duzych" punktach), Dragonik i Honor. Z grupy B awans wywalczyli Vince i Adek, a spadl Devotion.

Wiecej informacji podam dzis wieczorem, a start nowej tury planuje na 9 lipca. Niestety konieczne beda kolejne reformy, gdyz ponownie zrezygnowalo kilka osob. Stworzylem juz nowy plan, o ktorym takze napisze.

Przypominam - do srody mozna sie odwolywac odnosnie moich decyzji, od czwartku wyniki beda juz wiazace :)

Pozdrawiam

Angst

__browar__ - 2005-06-27, 22:18

Witam :)

chciałbym odwołać sie od wyników :P

w związku z tym że ewidentnie z mojej winy (brak czasu) nie udało mi sie rozegrać meczu z Karolem...i ponieważ jest to całkowicie moja przeze mnie to dlaczego Karol nie otrzymał walkowera ze mną 4:0 tylko jakieś dziwne 2:0?

wnosze o poprawke :P

z góry dziekuje :)

angst - 2005-06-28, 00:16

Co prawda odwolanie zostalo oparte na blednych przeslankach, aczkolwiek wiele zmienia. Byl blad w wynikach, w zwiazku z czym walkower wynosi 3-0 a nie 2-0 i daje awans do grupy A Kakarolowi.

Z powodu rezygnacji kilku osob, niektorzy gracze zostaja objeci "amnestia" - chodzi tu o osoby, ktore nie zostaly sklasyfikowane w zakonczonej wlasnie edycji - moga one grac normalnie w kolejnej turze IRP.

Uaktualnilem juz tabele i mozna zapoznac sie z awansami i spadkami. Przypominam, ze jeszcze przez dwa dni mozna sie odwolywac odnosnie wynikow. Nie jestem nieomylny i naprawde warto wszystko posprawdzac :)

Kolejna edycja wystartuje 9 lipca (od tej edycji bedziemy zaczynac i konczyc tury w soboty).

W najblizszym czasie podam zasady VI edycji eliminacji do IRP. Juz teraz moge jednak napisac, ze potrwa ona dluzej niz ostatnie, ze wzgledu na okres wakacyjny :D Mam nadzieje, ze tym razem nie bedzie tylu rezygnacji i wreszcie dojdziemy do oczekiwanego przeze mnie od kilku edycji ksztaltu rozgrywek :wink:

Caly czas czekam na zgloszenia nowych osob. Do eliminacji moga przystapic takze (po potwierdzeniu takiej checi) Elszu i Hghfd_, ktorym nie udalo sie uzyskac kwalifikacji do grupy Z2.

Apeluje jeszcze raz o sprawdzenie wynikow i prosze czekac na kolejne informacje odnosnie VI edycji :)

Pozdrawiam

Angst

HonoR - 2005-06-28, 00:47

angst napisał/a:

Kolejna edycja wystartuje 9 lipca
Angst




Tak szybko?
Czy tylko ja odnosze wrażenie, że IRP przeobraziło się w coś w stylu a'la ligi internetowej?

ps. Kiedy jakies mecze międzypaństwowe? ;)

angst - 2005-06-28, 01:07

Wam to nigdy sie nie dogodzi :D Jak byla dluzsza przerwa to zle, jak krotka, to tez niedobrze ;)

Wyjasniam co nastepuje: wyniki IRP musza byc jak najbardziej aktualne. W zwiazku z tym trzeba grac caly czas. Nie jest to zadna liga, nie sluzy rozrywce, a wylonieniu Internetowej Reprezentacji Polski. Byly dopiero trzy mecze, ale niestety fakty sa brutalne - zeby zagrac, musi byc przeciwnik :roll:

W najblizszym czasie podejme kolejne proby znalezienia dla nas rywala. Jesli nic z tego nie wyjdzie zagramy niedlugo cos miedzy soba. W kazdym razie kazdy z Was moze namawiac graczy zagranicznych do zainteresowania sie tematem (moze nawet stworzenia narodowego teamu) :D

W tym momencie najbardziej trzeba przyciskac Wegrow, ktorzy uparli sie, ze przed rewanzem z nami musza najpierw zagrac z Czechami :wow:

Nie wiem skad u nich taki pomysl, ale zawsze jest to argument, aby z nami nie grac. Nie pomagaly do tej pory nawet tlumaczenia, ze w takim razie w tym roku nie zagramy ;)

Pozdrawiam

Angst

losiu - 2005-06-30, 22:04

jak bedzie grupa C albo B to bedzie sukces;] Narazie grupa Z1!!
Zycze wsyztskim powodzenia w nowej edycji IRP;]!!!

angst - 2005-07-01, 00:20

Poniewaz nie bylo zadnych dodatkowych protestow, wyniki V edycji IRP uznaje za wiazace :)

A 16 lipca startuje kolejna tura, ale o tym poczytacie juz tutaj .

Pozdrawiam

Angst


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group