Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Łódź - Drużyna Województwa Łódźkiego!

explorer - 2005-05-14, 11:36
Temat postu: Drużyna Województwa Łódźkiego!
Kto by chciał zagrać w drużynie województwa łódźkiego?

Obowązek - trzeba mieszkać w obrębie w. łódzkiego.

Zachęcam m.in. Muchaldinha i Sekte, inni tesh mile widziani :D

_gnoza_ - 2005-05-15, 21:04

lepiej wypowiedzcie sie w http://forum.gomoku.pl/viewtopic.php?t=790

to druzyne wylonimy na spotkaniu :P

sekta - 2005-05-16, 12:56

Ja chetnie zagram - zapraszamy też innych graczy woj. Łodzkiego :wink:
explorer - 2005-05-17, 14:56

No co jest 100per, Gnoza... może Cipek? ;-)

Ps. Pozdrowienia dla Sekty :]

sekta - 2005-05-17, 15:57

explorer napisał/a:
Ps. Pozdrowienia dla Sekty


Czuje sie wyróżniony :D

A Boreasmun ? Może on będzie mógł ?

Pozdro dla (s)exa i innych forumowiczów :)

raigeken - 2005-05-17, 16:17

explorer napisał/a:
No co jest 100per, Gnoza... może Cipek? ;-)


"Cipek_4_fun" vel rpa_kiss nie mieszka w Łodzi, także od tego zacznijmy, tylko w Jastrzębiu Zdrój :] Cos niedoinformowany jestes :P Łódź chyba zna jak wlasna kieszen, bo podobno ma tam rodzinę...

Pozdrawiam,Raigeken.

Muchal - 2005-05-17, 16:39
Temat postu: :)
Ja bardzo chętnie :) :) może w innych województwach też zrobicie jakies kadry czy coś i sie zorganizuje mecze miedzy wojewodztwami :P :P:P
sekta - 2005-05-17, 17:14

raigeken napisał/a:
Łódź chyba zna jak wlasna kieszen, bo podobno ma tam rodzinę...


Hehehe a on mi kit wciskał, że mieszka na bałutach a dokładniej na teofilowie (niedaleko mnie :D ) nawet chciałem sie z nim spotkać :D

raigeken - 2005-05-17, 17:23

sekta napisał/a:

Hehehe a on mi kit wciskał, że mieszka na bałutach a dokładniej na teofilowie (niedaleko mnie :D ) nawet chciałem sie z nim spotkać :D


Kit to on wciskał całemu kurnikowi, nie tylko tobie, wielki lovin_u grajacy na 2min ktory i tak jechal progiem..

Co do druzyny woj. lodz. - Pomysl.. taki posredni. Kiedys juz takie niby konkurowanie wojewodztw niby mialo byc z tego co pamietam, druzyny woj. XXX itp... Pomysl nie wypalil, moze tym razem sie uda.. :roll:

explorer - 2005-05-18, 06:34

sekta napisał/a:
A Boreasmun ? Może on będzie mógł ?

Każdy będzie mogł... Boreasmun jeśli tylko chce, proszę bardzo.

Później wyłonimy team.
sekta napisał/a:
Pozdro dla (s)exa i innych forumowiczów

Z tym jeszcze sprawę załatwię :D :D :D

Cytat:
Ja bardzo chętnie może w innych województwach też zrobicie jakies kadry czy coś i sie zorganizuje mecze miedzy wojewodztwami

Po co inne województwa, zrobimy team na II turę Euroligi, dlaczego nie? Ja chętnie zagram w Eurolidze nawet jak miał bym dostać... możę dzięki temu zdobędziemy nowe doświadczenia???

Ps. Napiszcie co sądzicie ;-)

sekta - 2005-05-18, 12:15

explorer napisał/a:
sekta napisał/a:
A Boreasmun ? Może on będzie mógł ?

Każdy będzie mogł... Boreasmun jeśli tylko chce, proszę bardzo.


(S)ex, nie chodziło mi o twoją zgode :mrgreen: tylko z tego co wiem Boreasmun nie ma zadużo czasu i chciałem się dowiedzieć kiedy on by miał czas grać i czy by miał ochote :)

explorer - 2005-05-18, 14:07

sekta napisał/a:
(S)ex, nie chodziło mi o twoją zgode tylko z tego co wiem Boreasmun nie ma zadużo czasu i chciałem się dowiedzieć kiedy on by miał czas grać i czy by miał ochote


Jednym z podstawowych warunków grania w teamie bedzie duża ilośc wolnego czasu :P

adik - 2005-05-18, 14:10

Ex, mysle ze sie do tego nie nadajesz, nie wasz warunkow i autorytetu wiec nie pociagniesz za soba najlepszych graczy. Obaj macie GG? Moze na Kurniku sie spotkacie? Jest tez pare milionow chatow, zapraszam.

Pozdrawiam, Adik.

explorer - 2005-05-18, 14:22

adik napisał/a:
Ex, mysle ze sie do tego nie nadajesz, nie wasz warunkow i autorytetu wiec nie pociagniesz za soba najlepszych graczy.


A kto powiedział, że to ja mam ciągnąć? Kapitanem (jeśli się zgodzą) może być 100per albo Zakon :D

adik - 2005-05-18, 15:10

Ja myślę, że w natłoku gier, gdzie pokolei każdy z czegoś rezygnuje, bo czasu brak, taka wojewódzka reprezentacja to okazja jedynie dla tych, którzy wybitnie się nudzą po lekcjach.

Pozdrawiam, Adik.

raigeken - 2005-05-18, 15:24

explorer napisał/a:

A kto powiedział, że to ja mam ciągnąć? Kapitanem (jeśli się zgodzą) może być 100per albo Zakon :D


Zakon, hmm..on jest ze Skierniewic, a na moje oko Skierniewice to województwo mazowieckie. Nie wiem, może mam złe oko, może jestem ślepy lub poprostu mam rację. Sprawdź to lepiej, zebys potem nie robil sobie nadziei ze zakon zagra z wami :P Aha, i jeszcze jedno.. Team na II euroligę, ta? Zakon z Dark Teamu raczej nie odejdzie wiec j/w nie przykladajcie do tej druzyny na EL takiej wielkiej wagi :wink:

Pozdrawiam, Raigeken.

sekta - 2005-05-18, 16:59

Hmm.. patrzę na mapę i o ile dobrze widze to Skierniewice należą do woj. Łódzkiego chociaż "granica" tych województw jest blisko Skierniewic.
Ece - 2005-05-18, 17:07

http://www.pilot.pl/index...orm_t=1&lang=pl
Woj: ŁÓDZKIE
(dawniej: skierniewickie)
Powiat: SKIERNIEWICE (GRODZKI)
Gmina : SKIERNIEWICE (MIASTO)

Temat Wam przeniose do dzialu lodzkiego.

explorer - 2005-05-19, 07:34

Niestety napisałem do Zakona PW odpisał ale niestaty nie ma czasu aby z nami grać. Podziękował za propozycję.


raigeken napisał/a:
Nie wiem, może mam złe oko, może jestem ślepy lub poprostu mam rację


Zapłacić Ci za wizytę u okulisty??? :mrgreen:

president_devil - 2005-05-21, 12:44

Mówicie,że każdy będzie mógł ?? Jeśli można to także chętnie bym zagrał (nie należę niestety do stowarzyszenia :( )........
explorer - 2005-05-22, 10:54

president_devil napisał/a:
Mówicie,że każdy będzie mógł ?? Jeśli można to także chętnie bym zagrał (nie należę niestety do stowarzyszenia )........


Nie trzeba należeć do PSGRiP :D

Ja i Sekta nie należymy :P

president_devil - 2005-05-22, 16:22

To dobrze :D .
Mam nadzieje, że to wypali.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group