Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Katowice - A może zrobimy klub Bytomia

manga_21__ - 2005-05-18, 10:45
Temat postu: A może zrobimy klub Bytomia
Jak Myślicie nad tym by zrobić klub w Bytomiu,hm ja mogę być moderatorem tej stronki ino musicie mi pomóc Bytomianie klub znaleść by był tak kumaty jak ta stronka.
Mam proźbe do minuty prosze cię nie usuwaj tego tematu, bo to nie jest zły pomysł na temat, pisze to na ogólnym bo to ino propozycja.
Prosze was o zastanowienie się kaj to można zrobić to są moje propozycje barów:

OK
ALE JAZDA


HM a gdybym ja chodziła po barach, tak żadko odwiedzam jakiekolwiek w Bytomiu że zapomniałam jakie są hahahaha :P więc czekam na propozycje i prosze minute lub ktoś inny o nie usuwanie tego tematu starałam się pisać bardziej kumato by wszyscy zrozumieli jak spalić jana :P Ok rozumiecie więc czekam na waszą propozycje.

Ece - 2005-05-18, 10:59

Po pierwsze nie ten dzial (raczej - patrz "po trzecie").
Po drugie nie musisz pisac pogrubiona czcionka calego posta - nie da sie tego czytac.
Po trzecie, to przeczytalem Twoj post dwa razy i nadal nic z niego nie rozumiem.

aaru - 2005-05-18, 12:33

Jurek, czytaj między wierszami. :D

A swoją drogą Aniu, jak sobie to wyobrażasz? Spotkacie się i będziesz sobie z kolegami skakać do oczu? W Katowicach przynajmniej jesteście oddzieleni od siebie grupą innych graczy.

dusksky - 2005-05-18, 12:58
Temat postu: Re: A może zrobimy klub Bytomia
manga_21__ napisał/a:
Jak Myślicie nad tym by zrobić klub w Bytomiu,hm ja mogę być moderatorem tej stronki ino musicie mi pomóc Bytomianie klub znaleść by był tak kumaty jak ta stronka.


Ty moderatorem Manga ? czego? :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
ubawiony Zbyszek

explorer - 2005-05-18, 15:10

Ja nie jestem z Bytomia ale im więcej klubów tym lepiej, nie :?: :lol:
100per - 2005-05-18, 15:14

explorer napisał/a:
Ja nie jestem z Bytomia ale im więcej klubów tym lepiej, nie :?: :lol:
Może się w takim razie wypowiesz w temacie łódzkiego klubu?
manga_21__ - 2005-05-19, 11:48

Hm jak zwykle mili hmha i niesfoi.

aaru napisał/a:
Jurek, czytaj między wierszami. :D

A swoją drogą Aniu, jak sobie to wyobrażasz? Spotkacie się i będziesz sobie z kolegami skakać do oczu? W Katowicach przynajmniej jesteście oddzieleni od siebie grupą innych graczy.

Rozumie cię ale na tym polega ta wojna,po między wrogami a ziomalami.

Ece napisał/a:
Po pierwsze nie ten dzial (raczej - patrz "po trzecie").
Po drugie nie musisz pisac pogrubiona czcionka calego posta - nie da sie tego czytac.
Po trzecie, to przeczytalem Twoj post dwa razy i nadal nic z niego nie rozumiem.

Wybrałam ten dział bo to ino propozycja a wy jak zwykle wzieliście to na serjo hahaha
Pogrubione jest bardziej wyraźniejsze, a da się ten temat zrozumieć jak ktoś umi się porozumieć.

losiu - 2005-05-19, 11:55

Właśnie im więcej klubów tym lepiej dla graczy... Ponieważ
1. Z Innych miast mają bliżej do jakiegoś klubu.
2. Nie chcą być w klubie bo to za daleko.
3. Możliwość powstawania nowych klubów umozliwia zainteresowanie.
Np. Jak by był jakiś klub w Legnicy okolicach Złotoryi do 75km. z chęcią bym należał ale ponad 200 km no to ja dziękuje...Rodzice nie wyrazili by zgody! Jest w Czechach jakiś klub? Koło granicy? :D

manga_21__ - 2005-05-19, 11:57
Temat postu: Re: A może zrobimy klub Bytomia
dusksky napisał/a:
manga_21__ napisał/a:
Jak Myślicie nad tym by zrobić klub w Bytomiu,hm ja mogę być moderatorem tej stronki ino musicie mi pomóc Bytomianie klub znaleść by był tak kumaty jak ta stronka.


Ty moderatorem Manga ? czego? :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam
ubawiony Zbyszek

Moderatorem spotkań, ale jak twierdzicie że nie dam rady to dziękuje za podjęcie mojego tematu. Którego nikt tu niezrozumiał. :P Czytajcie uważnie bo załamujecie mnie nieraz.

losiu napisał/a:
Właśnie im więcej klubów tym lepiej dla graczy... Ponieważ
1. Z Innych miast mają bliżej do jakiegoś klubu.
2. Nie chcą być w klubie bo to za daleko.
3. Możliwość powstawania nowych klubów umozliwia zainteresowanie.
Np. Jak by był jakiś klub w Legnicy okolicach Złotoryi do 75km. z chęcią bym należał ale ponad 200 km no to ja dziękuje...Rodzice nie wyrazili by zgody! Jest w Czechach jakiś klub? Koło granicy? :D


Oj LOSIU dziekuje za piękne wyrażenie i poparcie, to mi się podoba.

losiu - 2005-05-19, 12:01

manga_21__ napisał/a:
losiu napisał/a:
Właśnie im więcej klubów tym lepiej dla graczy... Ponieważ
1. Z Innych miast mają bliżej do jakiegoś klubu.
2. Nie chcą być w klubie bo to za daleko.
3. Możliwość powstawania nowych klubów umozliwia zainteresowanie.
Np. Jak by był jakiś klub w Legnicy okolicach Złotoryi do 75km. z chęcią bym należał ale ponad 200 km no to ja dziękuje...Rodzice nie wyrazili by zgody! Jest w Czechach jakiś klub? Koło granicy? :D


Oj LOSIU dziekuje za piękne wyrażenie i poparcie, to mi się podoba.



Dzięki Manga ;) Ale wreszcie to prawda im bliżej klub kto sie interesuje Gomoku ten na pewno chce należec do klubu Jak Ja!;)

Ece - 2005-05-19, 12:56

Manga, formatowanie postow w przesadny sposob przeszkadza w ich czytaniu.

Cytowanie caly postow jest zwykle niepotrzebne - lepiej wybrac fragment i do niego sie odwolac (o ile w ogole jest to konieczne)

Zamiast pisac 3 posty jeden pod drugim napisz 1 - mozesz w nim zawrzec tresc tych 3, a lepiej sie to czyta, szybciej laduje etc.

Jesli naprawde masz niewiele do dodania, to nie pisz - podziekowac losiowi mozesz na PW.

manga_21__ - 2005-05-19, 13:16

Ece napisał/a:
Manga, formatowanie postow w przesadny sposob przeszkadza w ich czytaniu.

Cytowanie caly postow jest zwykle niepotrzebne - lepiej wybrac fragment i do niego sie odwolac (o ile w ogole jest to konieczne)

Zamiast pisac 3 posty jeden pod drugim napisz 1 - mozesz w nim zawrzec tresc tych 3, a lepiej sie to czyta, szybciej laduje etc.

Jesli naprawde masz niewiele do dodania, to nie pisz - podziekowac losiowi mozesz na PW.

Hm dzięku za poinformowanie mnie, jak zwykle jesteś tak miły ale w żeczywiśtości wydajesz się milszy.

HonoR - 2005-05-19, 13:35


Ania a kto będzie chodził do Bytomia? :wink: Tak tylko z grzeczności pytam ;)


manga_21__ - 2005-05-19, 13:42

HonoR napisał/a:

Ania a kto będzie chodził do Bytomia? :wink: Tak tylko z grzeczności pytam ;)


Jak to kto drużyna Bytomska to znaczy Manga,Venus,Sewerys,Madzia,Moogi nieproszony jak wejdzie niech zamknie dzwi z drugiej strony i zapraszam was też Chorzowa i Katowic my do was przyjeżdzamy więc wy też możecie.

dusksky - 2005-05-19, 13:48

W nawiazaniu do wypowiedzi Ece. Manga w swiecie newsow obowiazuje pewna zasada zwie sie: *TCIOPS* - Tniemy Cytaty i Odpowiadamy Pod Spodem - staraj sie troszke jej przestrzegac. No i zrob liste ziomali oraz wrogow :P

Pozdrawiam
Zbyszek

manga_21__ - 2005-05-20, 08:53

dusksky napisał/a:
W nawiazaniu do wypowiedzi Ece. Manga w swiecie newsow obowiazuje pewna zasada zwie sie: *TCIOPS* - Tniemy Cytaty i Odpowiadamy Pod Spodem - staraj sie troszke jej przestrzegac. No i zrob liste ziomali oraz wrogow :P

Pozdrawiam
Zbyszek
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak mnie rozbawiłeś że aż mi brak słów,ok postaram się lecz niegwarantuje, a wrogowie to ino ci którzy nieskumali czaczy więc nie musze ich wymieniać bo te osoby same wiedzą że ich nie lubie ino wiem że chodzą po tym świecie, więć ich nie zapraszam.
dusksky - 2005-05-20, 12:13

manga_21__ napisał/a:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak mnie rozbawiłeś że aż mi brak słów,ok postaram się lecz niegwarantuje, a wrogowie to ino ci którzy nieskumali czaczy więc nie musze ich wymieniać bo te osoby same wiedzą że ich nie lubie ino wiem że chodzą po tym świecie, więć ich nie zapraszam.


A co tu smiesznego? :| Chyba ze bawi Cie totalny burdel na forum. Zreszta nie jestem chyba odosobniony jesli chodzi o to byc Cie zrozumiec co chcesz nam przekazac swoim jezykiem ziomalskim. Tak sie sklada ze jestem jednym z administratorow jesli chodzi o forum biomedyczne i jesli ktos nietrzyma sie etykiety, ma zrabane kodowanie itp. nadawca otrzymuje "uwage" jesli nastepne jego posty sie "nie poprawia" to sa kasowane :mrgreen:

Pozdrawiam
Zbyszek

Ece - 2005-05-20, 13:02

Aniu, jak Zbyszek napisal w swoim poscie, na forach panuja pewne zasady, ktorych wypada przestrzegac. Tak jak wypada sie odpowiednio zachowywac na codzien. Twoje posty to krzyki, wysmiewanie (tak, wysmiewanie a nie smiech/chichot) i lekcewazenie nas i naszych prosb do Ciebie, byc zmienila styl pisania na forum.

Bardzo Cie lubie, wiec kiedy sie ze mnie wysmiewasz, lekcewazysz mnie i na mnie krzyczysz, jest mi po prostu przykro :(

wicherek - 2005-05-26, 17:31

proponuje pogadac z wlascicielem siodemek na temat wynajecia lokum, na czas jakiegos zlotu, lub karczma obok miejscowej biblioteki na ul. Pilsudskiego, jest tam naprawde barman z ktorym da sie pogadac, i ugadac do ew korzysci takiego zlotu, poza tym leci tam bardzo klimatyczna muzyka i drinki dosyc tanio. Czesto tam chodze ze znajomymi jak mam czas i polecam kazdego, kto chce napic sie piwa ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group