Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Łódź - Turniej w Łodzi

explorer - 2005-05-23, 22:30
Temat postu: Turniej w Łodzi
Mam pytanie. Dlaczego w Łodzi nie może być zorganizowany turniej? Są tury w Warszawie, w Poznaniu to dlaczego nie w Łodzi? :D
bad_mojo - 2005-05-23, 23:29

Jak zorganizujesz, to na pewno wszyscy chętnie przyjedziemy.
jopq - 2005-05-24, 00:19

Tam gdzie jest dużo graczy tam organizuje się turniej - większe szanse na powodznie. Poza tym zawsze musi znaleść się osoba, która się tego podejmie.
explorer - 2005-05-24, 07:22

jopq napisał/a:
Tam gdzie jest dużo graczy tam organizuje się turniej - większe szanse na powodznie. Poza tym zawsze musi znaleść się osoba, która się tego podejmie.


Myślę, że w Łodzi jest wystarczająco dużo osób a napewno przyjechał by ktoś z zewnątrz. Przy organizacji też mógłbym pomóc w miarę możliwości.

bad_mojo - 2005-05-24, 12:16

Poza tym jest błąd w nazwie tematu i w ogóle jesteś be.
sekta - 2005-05-24, 20:03

II turniej gomoku miał byc w Łodzi ale podobno nie udało się znaleść miejsca, i chyba w tym jest główny problem
dusksky - 2005-05-25, 11:42

I tak warszawa wymiata jesli chodzi o turnieje bo jest w centrum :D .

Pozdrawiam
Zbyszek

explorer - 2005-05-26, 00:27

bad_mojo napisał/a:
Poza tym jest błąd w nazwie tematu i w ogóle jesteś be.


Jaki Ty jesteś to nie wspomne, wole przemilczeć...

Co do miejsca na turniej to czy nie mogł by on się odbyć np. w Domu Kultury :?:

president_devil - 2005-05-26, 17:49

Jeśli turniej w Łodzi się odbędzie to zmienie opis :D . A tak na marginesie to Łódź jest bliżej środka Polsi niż W-awa....
Barfko - 2005-05-29, 11:23

Brawo! Bardzo stanowcze postawienie sprawy! Teraz już tylko ustal termin, załatw noclegi i salę. Umów się na jakiś catering i wnet będziesz mógł zmienić swój podpis. Cwaniaki z Łodzi zamiast geografią Polski, zajmijcie się organizacją. I nie patrzcie w stronę 100pera. On pomoże na pewno (jest głównym organizatorem większości turnijów w Polsce i tak), ale wam tego nie załatwi.

Mówię wam Białystok wyprzedzi Łódź i Katowice i będzie SMRÓD.

explorer - 2005-05-31, 07:42

Barfko napisał/a:
Brawo! Bardzo stanowcze postawienie sprawy! Teraz już tylko ustal termin, załatw noclegi i salę. Umów się na jakiś catering i wnet będziesz mógł zmienić swój podpis. Cwaniaki z Łodzi zamiast geografią Polski, zajmijcie się organizacją. I nie patrzcie w stronę 100pera. On pomoże na pewno (jest głównym organizatorem większości turnijów w Polsce i tak), ale wam tego nie załatwi.


Jasne :!: My chłopaki w wieku 14 lat mamy załatwiać catering, salę, noclegi??? Chyba Ci się coś pomyliło... W miarę możliwości pomoglibyśmy 100perowi w organizacji.

Barfko - 2005-05-31, 09:02

Teraz dobrze piszesz. Właśnie tak powinniście zaczynać temat: jest nas kilku 14-latków, sami nie możemy wszystkiego załatwić, ale pomożemy z całych sił.

P.S. Jakieś mało zaradne ostatnio są dzieciaczki, ale to chyba dobrze. W stanie wojennym taki 14-letni chłopiec wszystko potrafił załatwić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group