Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Dział techniczny - blokowanie nickow

_gnoza_ - 2005-06-26, 16:56
Temat postu: blokowanie nickow
otoz chcialem sie zalogowac, ale wyskoczyl mi napis 'nick zablokowany z powodu wielokrotnej proby logowania sie'(lub podobnie), czy to oznacza ze jak ktos chce sie zalogowac na moj nick i nie zna hasla to po pewnej liczbie prob nick jest czasowo blokowany?

pzdr

Ece - 2005-06-26, 17:47

tak
crazy_knight - 2005-06-26, 19:16

Miałem podobnie. Raz sam tak sobie zrobiłem, bo miałem caps lock właczony, przedwczoraj ktos chciał sie widocznie wpiepszyc
rozbijacz - 2005-07-03, 20:08

z tym blokowaniem to jest troche przegiecie.adminem jest x a nabija sobie jego kolega to admin x zamiast go zbanowac to nic mu nie zrobii bo to jego kumpel. juz kilka razy widzialem jak nabija sobie utratos. a adminy nic bo to jego kumple






ROZBIJACZ

Ece - 2005-07-03, 20:25

Przegieciem jest robienie tylu enterow. Nie chce Ciebie witac ostrzezeniem, ale zostawiam je zebys pamietal, jak pisac nie nalezy.

Nie wiem czy kojarzysz, ale mowimy tutaj o blokowaniu na tym forum, gdzie "adminy" to ja z dosyc duza swoboda dzialania ;)

888thalia - 2005-10-31, 23:24

Ostatnio tak mi dopiekł jeden gracz, że sama zablokowałabym go jak najchetniej ale nie mam takiej władzy a raczej możliwości. Nie znosze kiedy ktos podaje się za mnie w jakiejkolwiek sytuacji a szczególnie wtedy gdy mnie nie ma i nie mam możliwości obrony siebie ani narażonych na oszustwo moich przyjaciół.
Wpadł mi do głowy pomysł po tym jak "nieprzyjaciel" znajdując moich znajomych na liście kontaktów gada do nich jako ja......, może jest jakaś mozliwość by ignorowani gracze nie mieli dostępu do listy kontaktów by nie było możliwości narażania znajomych na podobne nieprzyjemności jak to miało miejsce w moim przypadku????? :) :?:

Pozdrawiam prawdziwych przyjaciół bo takich też mam w kurniku:))))))
888thalia

Przy okazji informuję, że 888drzazga to nie ja...

Ece - 2005-11-01, 11:39

888thalia, jesli dobrze rozumiem, mowisz tutaj o sytacjach na kurniku, a to jest dzial techniczny Forum Stowarzyszenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group