Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - Mecz towarzyski A vs B

angst - 2005-07-03, 23:22
Temat postu: Mecz towarzyski A vs B
Moi drodzy. Poniewaz ciezko znalezc nam jakiegokolwiek rywala chcialbym w przyszly weekend rozegrac wewnetrzny sparing druzyny A przeciwko druzynie B :D

W tym temacie czekam na odpowiedzi wszystkich graczy z grup A, B1 i B2 na ponizsze pytania:

1. Ktory dzien najblizszego weekendu pasuje Ci bardziej pod katem rozegrania meczu A vs B?

2. Ktore godziny w dniu podanym w odpowiedzi na pytanie 1 najbardziej Ci odpowiadaja?

3. W jakich godzinach w najblizszy weekend absolutnie nie mozesz zagrac?

Zamieszczam od razu swoje odpowiedzi:

1. Niedziela (sobota tez ok).

2. 10-15 (podobnie w sobote).

3. -

Czekam na odpowiedzi do srody (wlacznie). Prosze o udzielanie ich tutaj. Od czwartku zajme sie osobistym szukaniem osob, ktore nie udziela odpowiedzi :twisted: A w piatek zapadnie decyzja kiedy gramy i w jakiej formie :)

Pozdrawiam

Angst

Pavlini - 2005-07-03, 23:29

Ja wyjeżdzam pojutrze i nie ma mnie do końca lipca.
roy_ - 2005-07-05, 00:49

ja moge grac chyba zawsze
HonoR - 2005-07-05, 02:37



1 Piątek, potem sobota, potem niedziela
2 Najbardziej mi odpowiadaja godziny po północy (cisza, spokój, żadnych kosiarek za blokiem) a tak poza tym to godziny po 15.00 (nic rano)
3 od 6.rana do 13.00 - absolutnie, 13-15.00 to dyskomfort....

angst - 2005-07-05, 23:08

Na razie mamy dwie osoby z B i jedna z A. Co z reszta? (do tej pory tylko Adik i Pavlini poinformowali mnie, ze nie moga grac).

Czekam jeszcze 24 h na odpowiedz :twisted:

Jak na razie najbardziej prawdopodobny wydaje sie termin piatek po polnocy ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Aby mecz sie odbyl potrzebujemy minimum 4 zawodnikow z kazdej druzyny.

Minuta - 2005-07-06, 00:14

1. Sobota, niedziela
2. 13-24
3. -

martin1234 - 2005-07-06, 11:20

Ja raczej będę miał czas w sobotę od rana do 18 oraz później (po 20 pewnie) i w niedzielę - podobnie jak w sobotę.
Ewentualnie może mi coś wypaść, i nie będę mógł grać w jeden z tych dni, chociaż to mało prawdopodobne.

Gość - 2005-07-06, 12:28

ja tez moge zagrac.
obojetne o ktorej byle nie za wczesnie.
najbardziej pasuje mi piatek. sobota i niedziela tez moga byc, aczkolwiek istnieje mozliwosc naglej zmiany planow.

losiu - 2005-07-06, 12:33

Nie martwcie sie Ja Moge Zagrać:-):D
vince - 2005-07-06, 13:18

Rowniez postaralbym sie zagrac. Pasuje mi sobota-niedziela, raczej w godzinach 10-15 choc jezeli nie bedzie naglej zmiany planow, wieczorem po 21 rowniez powininem móc.
angst - 2005-07-06, 23:04

Po analizie wszystkich informacji chcialbym zaproponowac wstepnie godzine 14.30 w sobote.

Do piatku wieczorem musi zapasc ostateczna decyzja, zatem czekam na deklaracje pozostalych graczy. Prosze pozostale osoby o wypowiadanie sie juz o tym konkretnym terminie.

Pozdrawiam

Angst

raigeken - 2005-07-07, 18:45
Temat postu: Re: Mecz towarzyski A vs B
angst napisał/a:


1. Ktory dzien najblizszego weekendu pasuje Ci bardziej pod katem rozegrania meczu A vs B?

2. Ktore godziny w dniu podanym w odpowiedzi na pytanie 1 najbardziej Ci odpowiadaja?

3. W jakich godzinach w najblizszy weekend absolutnie nie mozesz zagrac?


1. ZADEN. :/
2. Wszystkie
3. We wszystkich

POWOD:
Jestem na wakacjach (London), a do kafejki chodze baaardzo rzadko.

Pozdrawiam, Raigeken.
(ps. IRP bede mogl grac dopiero od 15 lipca)

dein - 2005-07-08, 00:34

Najprawdopodobniej bede mogl zagrac w sobote o 14.30 .
angst - 2005-07-08, 22:36

UWAGA!

Jutro o 14:30 gramy mecz A vs B. Zapraszam wszystkich graczy z tych grup oraz kibicow :D

Wydaje sie, ze jest to optymalny termin i mam nadzieje, ze uda sie zagrac :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-07-09, 10:45

Panowie - gramy na nickach pl_*** przeznaczonych do tego typu gier.

Spotykamy sie wstepnie w pokoju Wojnity, byc moze zmienimy miejsce. Prosze o przybycie o 14.20-25, zeby okolo 14.30 udalo sie zaczac :)

Mile widziana obecnosc kibicow (zwlaszcza druzyny B ;) ).

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2005-07-09, 10:48

Angst są jakieś wstępne parametry gry ?
angst - 2005-07-09, 11:10

O systemie gry zdecyduje, jak bede juz wiedzial, ile przyszlo osob :)

Na pewno jesli chodzi o same partie, parametry beda wedlug najlepszych europejskich standardow ;)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2005-07-09, 16:37

A vs B 29 : 11

(Na pierwszym miejscu B)

1 runda

pl_Angst - pl_Marcin 2:0
pl_Dein - pl_Minuta 1:1
pl_Honor - pl_Puholek 0:2
pl_Martin1234 - pl_Roy 0:2
Pauzuje pl_Vince

3:5

2 runda

pl_Angst - pl_Minuta 1:1
pl_Dein - pl_Puholek 0:2
pl_Honor - pl_Roy 0:2
pl_Martin1234 - pl_Vince 0:2
Pauzuje pl_Zakon

1:7 (4:12)

3 runda

pl_Angst - pl_Puholek 1:1
pl_Dein - pl_Roy 1:1
pl_Honor - pl_Vince 0:2
pl_Martin1234 - pl_Zakon 0:2
Pauzuje pl_Minuta

2:6 (6: 18 )

4 runda

pl_Angst - pl_Roy 0:2
pl_Dein - pl_Vince 0:2
pl_Honor - pl_Zakon 2:0
pl_Martin1234 - pl_Minuta 0:2
Pauzuje pl_Puholek

2:6 (8:24)

5 runda pl_Alicecooper za pl_Vince

pl_Angst - pl_Alicecooper 1:1
pl_Dein - pl_Zakon 1:1
pl_Honor - pl_Minuta 1:1
pl_Martin1234 - pl_Puholek 0:2
Pauzuje pl_Roy

3:5 (11:29)

A


pl_Roy 7-1
pl_Puholek 7-1
pl_Vince 6-0
pl_Minuta 5-3
pl_Zakon 3-3
pl_Alicecooper 1-1
pl_Marcin 0-2


B

pl_Angst 5-5
pl_Honor 3-7
pl_Dein 3-7
pl_Martin1234 0-10

angst - 2005-07-09, 16:44

No coz, mimo obaw co niektorych osob, mecz sie jednak odbyl :D

Gracze z grupy A pokazali, ze nie znajduja sie w niej przypadkiem i zwyciezyli zdecydowanie, nie dajac nam wlasciwie cienia szans :)

Grupe A reprezentowalo w sumie 7 osob, z grupy B zjawilo sie 4 graczy. Byc moze o takim wyniku zadecydowaly tez troche wzgledy kondycyjne ;)

Dziekuje wszystkim za przybycie i dobre gry :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2005-07-10, 15:22

Chcialbym, abysmy od tej pory grywali przynajmniej raz, badz nawet dwa razy w miesiacu. Jesli nie bedzie rywali zewnetrznych to miedzy soba.

Mam nadzieje, ze bedzie to regula. Nalezy sie tylko zastanowic nad terminami, ale mysle, ze weekendy sa najbardziej odpowiednie. Nie wiem jak Wy to odbieracie, ale mi sie dobrze gralo i spedzilem przyjemnie czas ;)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-07-11, 17:24

Temat meczu towarzyskiego A vs B padł ostatnio, po rozegranym spotkaniu przeciwko Węgrom. Zdaję sobie sprawę, że mamy wakacje i ciężko będzie znaleźć wystarczającą ilość chętnych osób, ale skoro 9 lat temu taki mecz (jedyny w historii) miał miejsce w lipcu, to dlaczego by nie i teraz?

Dzisiaj rozpoczął się festiwal gier - Czech Open, a w przyszły weekend dojdzie do szlagierowego spotkania Czechy - Rosja. Może zagrajmy i my. Przyszła sobota (w niedzielę jest mecz) lub weekend 26-27 lipca komuś pasuje? :) Gość, zagrasz?

Parametry i przede wszystkim podział składu (gdyby mecz miał dojść do skutku), zostawiam w rękach angsta :wink:

Usiek - 2014-07-11, 21:15

Mi jak najbardziej pasują oba terminy i chętnie zagram. :)
crosslet - 2014-07-12, 08:23

W taką pogodę nie będzie problemu z znalezieniem czasu!
angst - 2014-07-12, 08:39

Dziękuję Zukole za inicjatywę!

Proponuję, aby chętni do udziału w meczu zgłaszali się tutaj, podając datę (lub daty), kiedy mogą zagrać (oczywiście wybierając z trzech zaproponowanych). Proponuję przy tym założyć, że zagramy wieczorem (np. o 19:00 lub 20:00).

Z mojej strony wygląda to tak:

19.07.
26.07.
27.07.


Po zebraniu deklaracji (czekam do środy włącznie) zadecyduję o terminie i zasadach rozgrywania meczu.

Liczę na szeroki odzew, nie tylko ze strony graczy aktualnej edycji IRP! :)

Pozdrawiam

Angst

crosslet - 2014-07-12, 08:59

26 i 27 spoko z 19 moge miec problem
maestro - 2014-07-12, 10:28

Mogę zagrać 26-27.
zukole - 2014-07-12, 12:25

Na razie wszystkie pasują :wink:
puholek - 2014-07-12, 19:08

Mi tez na razie wszystkie pasuja.
angst - 2014-07-12, 19:23

Czekam na dalsze zgłoszenia, a tymczasem mam wstępnie następujące propozycje:

1) Top 8 IRP - "reszta kraju"

2) 25 lat i mniej vs 25+ lat

3) TGEC Team vs "reszta kraju".

Reszta kraju to oczywiście umowne pojęcie, a odnoszące się do osób, które wyrażą chęć gry, a nie załapią się do pierwszej grupy. I mam tu na myśli wszystkich chętnych (Polaków), dlatego liczę na zgłoszenia nie tylko od aktualnych IRPowców, ale i od dawnych kadrowiczów, a także innych graczy, którzy niekoniecznie mają coś bardzo wspólnego z IRP. Oczywiście priorytetem jest, aby rywalizacja była uczciwa, więc żadnych podejrzanych osobników do gry nie dopuścimy.

Tak naprawdę możliwości jest mnóstwo i na pewno znajdziemy jakiś ciekawy podział, jak już (i jeśli) się ukształtuje lista chętnych.

Pozdrawiam

Angst

bbj - 2014-07-12, 22:13

Na tę chwilę pasują wszystkie terminy.
angst - 2014-07-13, 17:00

Wydaje mi się, że minimum dla rozegrania meczu to 8 osób, ale optymalnie byłoby znaleźć chociaż 10 chętnych.

Przypominam, że na zgłoszenia czekam do środy włącznie i wtedy podejmę decyzję o terminie i sposobie rozgrywania meczu.

Jeszcze raz zachęcam do zgłaszania się! :)

Pozdrawiam

Angst

rakdar - 2014-07-16, 22:52

Ponownie łatam skład :wink:
zukole - 2014-07-16, 22:54

To mamy ośmiu.
sawyer199 - 2014-07-17, 13:15

Po terminie, ale jeżeli przed 26 to ja również bym się pisał
angst - 2014-07-18, 15:10

Zagramy ostatecznie za tydzień. Szczegóły podam w kolejnej wiadomości.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-19, 18:45

O rozegraniu meczu za tydzień zadecydowałem głównie ze względu na fakt, że w tą niedzielę jest mecz Czechy-Rosja. Nie są to oczywiście wprost związane ze sobą wydarzenia, ale stwierdziłem, że w świecie gomoku dzieje się na tyle mało, że trzeba dawkować wszelkie pozytywne wydarzenia :)

Dodatkowym argumentem, który wziąłem pod uwagę, był fakt, że zgłosiło się raptem 8 osób (dobre i tyle oczywiście :) ), potem jeszcze Sawyer po terminie, ale już właściwie decyzja o kolejnym weekendzie zapadła wcześniej. Liczę po prostu, że przez następny tydzień znajdzie się więcej chętnych do zagrania w meczu.

Zadecydowałem, że zagramy w niedzielę 27.07. o godz. 20:00.

Do końca TT w piątek 25.07. czekam na zgłoszenia graczy z potwierdzeniem chęci i możliwości udziału w meczu (przy okazji zapraszam do wzięcia udziału - bardzo dobra rozgrzewka przed meczem! :) ). Wtedy zadecyduję o sposobie rozgrywania meczu / podziale na drużyny.

Brak deklaracji nie zablokuje możliwości gry innym osobom, które po prostu przyjdą na mecz, ale jednocześnie w takiej sytuacji tego udziału nie mogę zagwarantować. A mecz tak przygotuję, aby każda zgłoszona w terminie osoba mogła w nim zagrać.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-21, 09:16

angst napisał/a:
Do końca TT w piątek 25.07. czekam na zgłoszenia graczy z potwierdzeniem chęci i możliwości udziału w meczu

Proszę bardzo nie czekać z informacją do ostatniej chwili. Tradycyjnie brak zgłoszeń zniechęca wahających się i nie przyciąga nikogo nowego. Będzie mi również łatwiej zaplanować, w jakim układzie zagramy.

Dla uniknięcia wątpliwości chciałbym podkreślić, że osoby, które wcześniej zadeklarowały udział, również proszone są o potwierdzenie (mogło się przecież coś w międzyczasie zmienić).

Ja oczywiście potwierdzam.

Pozdrawiam

Angst

Usiek - 2014-07-21, 09:47

Również potwierdzam.
crosslet - 2014-07-21, 10:01

potwierdzam
zukole - 2014-07-21, 13:06

będę.
bbj - 2014-07-21, 13:36

Potwierdzam.
maestro - 2014-07-21, 16:51

Potwierdzam
puholek - 2014-07-21, 16:53

Potwierdzam
rakdar - 2014-07-22, 02:27

Będę.

Niepotrzebne to potwierdzenie. Jakby komuś coś wyskoczyło, przecież dałby znać. A z tymi nowymi to jakiś kawał? :wink:

zukole - 2014-07-26, 12:12

I jak gramy? :wink:
angst - 2014-07-26, 12:57

Ostateczną decyzję podejmę przed samym meczem, bo cały czas się łudzę, że dojdą jeszcze nowe osoby :)

Natomiast na 90% zagramy składem TGEC vs pozostali gracze :)

TGEC to teraz priorytet, a jeśli zagramy przeciwko tym samym osobom, może to być pomocne np. w ustaleniu graczy na dany stół, czy nawet ostatecznego składu drużyny.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-07-26, 14:18

Pomocne w bardzo niewielkim stopniu :wink:
bbj - 2014-07-26, 14:30

Moją propozycją jest wyrównać składy pod względem sportowym i zagrać ciekawy mecz.
Przecież nic to nie zaszkodzi, a szkoda żeby był mecz bez emocji.

zukole - 2014-07-26, 16:32

Popieram.
angst - 2014-07-26, 21:00

Nie mogę się zbytnio zgodzić, że w niewielkim stopniu, a inna sprawa, że nawet jeśli, to każdy stopień pomocy się tu przyda, a nie ma aktualnie nic ważniejszego przed nami niż TGEC.

Oczywiście warto się aktywizować i rozgrywać ciekawe mecze tak po prostu, ale ten najbliższy powinien mieć kluczowy wymiar związany z TGEC. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że jeżeli gracz A regularnie ogrywa gracza B, to nie znaczy, że A osiągnie lepszy wynik niż B w meczu z tymi samymi graczami. Nie znaczy to jednocześnie, że jeśli B w jakimś konkretnym meczu zrobi wynik lepszy niż A, to mamy do czynienia z jakąś regułą.

Pamiętajcie, że jedziemy na TGEC jako drużyna i chciałbym ten skład chociaż trochę scementować, nawet jeśli ostatecznie któryś z nas wyląduje w Team International, bo nadal większość zagra w Team Poland i nie będzie grać w Pradze przeciwko sobie. I naprawdę nie widzę argumentów, aby jutro rywalizować ze sobą. Co więcej liczę, że pozostałe osoby podejdą do meczu poważnie i porządnie przetestują nasz team :)

O ostatecznym przypisaniu stołów zadecydujemy na pewno w ostatnim możliwym momencie i trzeba będzie wziąć pod uwagę wiele czynników. Ostatecznie decydują umiejętności, ale odpowiednie rozstawienie drużyny może zarówno bardzo pomóc, jak i zaszkodzić. Np. ostatnio mogło być tak, że każdy z Polaków wygrałby wszystko na ostatnim stole, ale Puholek nabiłby więcej na innym. Czy zmarnowaliśmy jego potencjał? Nie wiadomo, bo to tylko gdybanie i nigdy się nie dowiemy. Chodzi mi tylko o to, że wybór składu i rozstawienie to strategiczna decyzja, której nie można bagatelizować. Jeśli chodzi o skład, to najpewniej zdeterminuje go po prostu ilość zgłoszonych osób. Ale ciągle trzeba będzie te osoby rozstawić i każdy argument się przyda.

Troszkę się rozpisałem, ale chciałbym, aby moje stanowisko było jasne. Inna sprawa, że konia z rzędem temu, kto tak potrafiłby podzielić osoby zgłoszone na jutrzejszy mecz, aby zagwarantować emocje do samego końca :)

W przypadku jutrzejszego meczu tym wszystkim bym się tak jednak nie przejmował. Ale nadal to ostatni poważny sprawdzian przed TGEC. Optymalnie byłoby oczywiście zorganizować jakieś zgrupowanie, ale wszyscy wiemy, jakie są realia.

Tak czy owak, tak jutro pokombinujemy, aby mecz i gry były dobre :)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-07-27, 00:56

Mam w takim razie nadzieję, że spotkań stricte towarzyskich będzie więcej niż w ostatnich latach :wink:

Na marginesie.
Odnośnie do przypisywania graczy w TGEC - każdy zespół zgłasza swój skład podczas ceremonii otwarcia, a więc na ostatnią chwilę. Nie znając wcześniej ustaleń pozostałych drużyn, nie jest możliwe ustawienie składu "pod kogoś". W Budapeszcie tak Czesi jak i Węgrzy rozstawili graczy na podstawie rankingu.

W sprawie puhola czwarty stół wynikał z jego chęci, a nie burzy mózgów poświęconej zagadnieniu "ile punktów będzie w stanie ugrać" :wink:

angst - 2014-07-27, 08:26

Niuanse przegadamy prywatnie w gronie uczestników TGEC, bo rywale mogą nie próżnować i szpiegować ;) Natomiast już sam fakt, że tak zrobili ostatnio może być jakąś wskazówką, więc coś tam można sobie domniemywać. Ale zgadza się, że plany można o kant stołu rozbić, bo nie ma oczywiście pewności, co zrobią inni. Co nie znaczy, że nie warto pokombinować przed turniejem ;)

Co do Puholka, to podkreślam, że był to tylko przykład. Odczucia samych graczy są na pewno jedną z najważniejszych kwestii odnośnie rozstawień.

Również mam nadzieję, że będziemy grać częściej, jak nie z innymi krajami, to ze sobą. Musi być oczywiście zainteresowanie graczy, a ja jestem tutaj realistą, bo parę lat temu też wydawało mi się, że będziemy tak rywalizować częściej. Osobiście nie widzę przeszkód, aby zagrać rewanż za kilka tygodni albo zmiksować jakoś te składy :D

Teraz jednak chciałbym w miarę możliwości podporządkować ten mecz TGEC, łącząc po prostu przyjemne z pożytecznym :)

Pozdrawiam

Angst

angst - 2014-07-27, 18:51

Zagramy na Dobrocinie!

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2014-07-27, 22:27

A (TGEC) - B 23-9

I runda

angst - bbj 1:1
puholek - crosslet 2:0
usiek - maestro 1:1
zukole - rakdar 2:0

6:2

II runda

angst - rakdar 2:0
puholek - bbj 2:0
usiek - crosslet 2:0
zukole - maestro 0:2

6:2 (12:4)

III runda

angst - maestro 2:0
puholek - rakdar 1:1
usiek - bbj 2:0
zukole - crosslet 1:1

6:2 (18:6)

IV runda

angst - crosslet 1:1
puholek - maestro 1:1
usiek - rakdar 1:1
zukole - bbj 2:0

5:3 (23:9)

A (TGEC):

Angst 6-2
Puholek 6-2
Usiek 6-2
Zukole 5-3

B:

Maestro 4-4
Crosslet 2-6
Rakdar 2-6
Bbj 1-7

angst - 2014-07-27, 23:32

Dziękuję wszystkim za udział i za bardzo ciekawe gry! :)

Przyznam się szczerze, że spodziewałem się bardziej wyrównanej walki, ale wydaje się, że "TGEC Team" zagrał na dość równym i wysokim poziomie. Prawdopodobnie jedna lub dwie zamiany w składach mogłyby jednak mocno wpłynąć na wynik. Nie on był jednak najważniejszy - fajnie, że po latach udało się zagrać sparing wewnętrzny! :)

Mam lekki niedosyt, że zagrało w końcu tylko 8 osób. Nie mogli grać Dein i Magda oraz Utratos, którzy jednak pojawili się chociaż trochę na meczu. Był przez chwilę Gacul, na FB napisał do mnie Jas, ale już nie zdążyłem niestety zareagować... Liczę, że następnym razem wcześniej zgłosi się więcej osób i trzeba będzie pokombinować ze zmianami lub lekko zmodyfikować system rozgrywek.

Ciężko oczywiście powiedzieć coś więcej pod kątem decyzji o rozstawieniach przed TGEC. Mnie osobiście cieszy, że nie odstawałem, ale wiadomo, że nie ma co porównywać takiego meczu z poważnymi zawodami live. Dlatego nadal trzeba namawiać Gacula i Puholka na wyjazd ;)

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2015-06-06, 13:39

W niedzielę zakończy się XVI edycja IRP, więc co powiecie na mecz towarzyski? Myślałem nad spotkaniem obcokrajowców biorących udział w aktualnej rundzie z polskimi graczami, ale to w zasadzie przedłużenie IRP i skoro (chyba) nie szykuje się mecz międzypaństwowy, byłoby lepiej rozegrać go opierając się wyłącznie na polskich graczach.

Są chętni? :wink:

angst - 2015-06-07, 21:32

Ostatnio ciężko z chętnymi na cokolwiek, ponadto chyba trzeba pomyśleć nad innym kanałem komunikacji, skoro Forum jest tak słabo odwiedzane.

Wstępnie widziałbym chyba mecz Polska vs Reszta Świata (uczestnicy IRP). Pytanie tylko, co z tymi, którzy nie grali, jak np. Zukole czy Jas.

Pozdrawiam

Angst

Magda - 2015-06-08, 07:50

to Bano, Gergo, Furla z racji tego, że grali w IRP - będą grać dla POLSKI? Bo innego sensu nie widzę.

Jeśli chodzi o mecz towarzyski to wydaje mi się, że ludzie, którzy nie grali w IRP śmiało mogą w nim wystąpić.

Dla mnie IRP - to raczej wyłonienie uczestników na MŚ.

zukole - 2015-06-08, 16:21

Chodziło mi o to, by jak najwięcej osób z Polski sobie zagrało. W przypadku grania z obcokrajowcami, którzy wzięli udział w IRP, tych osób byłoby max 6? ;)

Chyba że liczba zainteresowanych wynosi właśnie tyle...

maestro - 2015-07-05, 09:54

Jeśli pomysł nadal jest aktualny i dopuszczone do gry byłyby również osoby spoza IRP, to ja chętnie wspomógłbym frekwencję :) Generalnie ideę meczu popieram, czy to to wewnętrzny, czy przeciwko innej reprezentacji.
angst - 2015-07-05, 15:42

Zainteresowanie było tak duże, że w ogóle zapomniałem o tej idei :roll: Wydaje się, że trzeba zagrać albo Polska vs zagranica albo uczestnicy vs reszta potencjalnych kadrowiczów.

Można to też jakoś zmiksować, ale przede wszystkim potrzeba chociaż kilku chętnych, aby było wiadomo, że ma to jakiś sens.

Pozdrawiam

Angst


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group