Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Warszawie 27-28 sierpnia 2005

alicecooper - 2005-07-07, 17:48
Temat postu: Turniej w Warszawie 27-28 sierpnia 2005
Serdecznie zapraszamy na turniej w Warszawie 27-28 sierpnia 2005

Odbywał by się on w znanej większości szkole.

(Pierwotnie mial być tydzień wcześniej ale z powodu prac lepiej żeby odbył się później.)

Decyzję ostateczną podejmiemy w zależności od ankiety.

aaru - 2005-07-07, 18:07

Raczej tak.
We wrześniu planuję urlop. Także sierpień jak najbardziej.

Ciap - 2005-07-08, 15:16

Tak :) na 98%
amiralen - 2005-07-09, 22:45

ja chyba bede na turnieju.. chyba ze gomoku bedzie sie zaczynalo 9-10 rano to tylko wtedy moze byc problem.. ale jak troche pozniej to raczej wpadne...
blind - 2005-07-10, 01:32

Tez na 99% bede :D ale zawsze jest ten 1% ze cos moze wypasc niespodziewanego :/
Slayer - 2005-07-10, 11:47

Nie stety znowu mnie nie będzie na turnieju :( a tak chciał bym takie fajne osoby poznać jak Wy :D
szarlott - 2005-07-10, 19:58

Z chęcią bym się pojawiła na turnieju,ale w połowie sierpnia wyjeżdżam nad morze i raczej nie uda mi sie dotrzeć do W-wy :cry:
Pavlini - 2005-07-11, 16:18

A ja ide do szkoly 29 i 30 wiec chyba bedzie problem :rotfl:
arczi - 2005-07-11, 21:43

jak bedzie mozna zabrac się z Darkiem to wpadne:)
aaru - 2005-07-11, 23:22

W Katowicach oczywiście najważniejszy jest Darek.
angst - 2005-07-12, 00:35

Dragon zniknal na miesiac i nie bylo go w Poznaniu :roll: Ludziom z Katowic nie wypada, wiec ja spytam: co sie stalo? :D

Pozdrawiam

Angst

P.S. Bez Dragonowozu nie bedzie swietnej ekipy na turze :(

s3v3n - 2005-07-12, 10:34

przyjade
manga_21__ - 2005-07-14, 10:46

Ja jeszcze niewiem ale z miłą chęcią bym pojechała, a co się dzieje z naszym kochanym Dragonciem!!! Fajnie by było zobaczyc ekipe całą, i pokumać z nimi musze coś wykombinować by jechać ale pierw trzeba się dowiedzeć co z Dragonkiem bo jak on nie pojedzie to żadna inna osoba z katowic też niepojedzie :(
dragon_katowice - 2005-07-14, 13:43

już chyba jestem, raczej jedziemy :)
aaru - 2005-07-14, 23:28

no to bomba :D
angst - 2005-07-15, 00:02

Bede sie bardzo staral zeby pojechac. Jesli nie bedzie zadnych ogromnych przeszkod, to postaram sie pojawic :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Troche sie juz stesknilem :D

manga_21__ - 2005-07-16, 10:46

no w koncu znalazłam się nas kochany Dragon, ja jeszcze nie jestem pewna ale odezwe sie do Drgaoncia co i jak, pamietac szykować zatykacze na uszy jak bede :lol:
pins - 2005-07-20, 22:50

a moze i ja wpadne ;] i tak musze szukac mieszkanka w wawce na studia :rotfl:
Gość - 2005-07-22, 13:13

Wydawało mi się, że wypowiadałam się w tym temacie, a tu mojego posta nie ma ;) W każdym razie na mnie możecie liczyć ;-)
zukole - 2005-07-22, 14:12

Za to na mnie tradycyjnie nie :mrgreen:
despair - 2005-07-23, 02:06

o ile nigdzie w tym terminie nie wyjade a z poprzednich wyjazdow cos zaoszczedze to zjawie sie na pewno :D
dusksky - 2005-07-24, 08:25

A ja mam pytanie czy nie mozna by bylo zrobic tego tura tak jak w zeszlym roku? :>
Stawil bym sie na bank z jeszcze jednym graczem :] :] . No chyba ze sprawa tura juz jest przesadzona. W sierpniu niedam rady :( :(:( a chcialbym wreszcie cos zagrac :wink: .

Pozdrawiam
Zbyszek

losiu - 2005-07-27, 13:52

;-( Na wakacjach miałbym okazje zeby przyjechać ale niestety na koniec wakacji turniej;-(
No więc moze na nastepny mi sie uda przyjechać...

Zycze wszystkim Powodzenia;-) i Miłej Gry!!

nuke_mielec - 2005-07-27, 22:25

w planach mam przyjechac z 3 graczami :-)
Peaceman - 2005-07-28, 12:46

nuke_mielec napisał/a:
w planach mam przyjechac z 3 graczami :-)


Jak to ?? To po mnie już nie wpadacie :P

manga_21__ - 2005-07-28, 20:25

JUPI ZIOMALE JADE Z WAMI UŚMIECHNĘŁAM SIĘ DO DRGONCIA I WIECIE JADĘ A MOJA PODUSIA TEŻ A ARCZI I RESZTA JUPI, ALE BEDZIE PIWKA, I ZABAWA JUPI, POKUMAMY BAZE ZLEKSZA ALE BĘDZIE JAZDA :)
ondik - 2005-07-30, 00:52

ja bym was chetnie znowu spotkal, tylko chyba sie nie uda, bo nikt z czech nie chce jechac albo nie ma czas :/
manga_21__ - 2005-07-31, 09:02

Ondik wielkie szkoda ale i tak będę myślą że tu byłeś w Wawie już pewnie będziemy mieli okazje się nie raz zobaczyć, jeszcze będziesz miał mnie dość, a tak przy okazji nie bedziesz musiał mówić CICHO :P pozdrówka nie ino dla ciebie ale dla tych wszytkich którzy nie mogą jeszcze się zobaczymy i pokumamy baze ziomki i ziomalki :P
roy_ - 2005-08-03, 23:32

nie wiem trwaja juz jakies zapisy?
aaru - 2005-08-08, 06:39

Będzie ten turniej?
kashon - 2005-08-08, 14:05

dobre pytanie.

A w ogole, to mial byc organizatorem tego turnieju?

kashon

aaru - 2005-08-08, 15:54

Marek musi wrócić z urlopu i będą szczgóły.
:D

BlueMan - 2005-08-14, 16:03

Czesc ... wlasnie sie dowiedzialem ze po powrocie z urlopu (bo takiz mi przysluguje ) bede mial szanse pojechac na turniej wiec mam nadzieje ze sie wszyscy cieszycie na moje TAK ,
Despair jak to kasy nie bedzie , kasa nie wazna kazdy da ci po bulce a wiesz ze ja mam cos wiecej zawsze :P
Angst przeciez Ty wiesz ze jak Cie nie bedzie to juz nie bedzie to .... Poza tym musze Ci szklo oddac :P
Manga doszla do mnie smutna nowina i juz pije wina ..... by miec koreczki do zatkania uszu , a tak poza tym to i tak Cie kocham :P
Ondik jak to nie ma z kim bierz GameBoy-a i maszeruj na pociag na polskich stacjach zawsze sie ktos przysiadzie :P
Aaru duzo piszesz a i tak nie wiem czy sie pojawicie ??
Utratos dziadku szykujesz cos specjalnego na naszego Arcziego ??
Alicecooper Dragon przywiezie mi srodki do treningu na jutro mam nadzieje ze to bedzie nie zapomniana noc i bede mial Cie szanse znow ograc :P
Minuta ...... tesknie , zobaczymy sie ??

angst - 2005-08-15, 11:06

Jak tylko nic niespodziewanego nie pokrzyzuje mi szykow, to oczywiscie wybieram sie do Warszawy. Przeciez w koncu musze wygrac jakis turniej w realu ;)

Zapraszam wszystkich - zapisujcie sie, przyjezdzajcie i dobrze bawcie, jednoczesnie zmuszajac szare komorki do wytezonej pracy :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. To juz niecale dwa tygodnie ziomale ;)

lutalek - 2005-08-15, 22:43
Temat postu: turniej w Warszawie
angts przyjedź, będzie w końcu okazja odegrać od ciebie puchar w pingla :mrgreen:
ondik - 2005-08-15, 23:03

Pytanie do dragona: Czy bedziesz mial 1 free miejsce w samochodzie? idzie o way warszawa-katowice


lutalek napisał/a:
angts przyjedź, będzie w końcu okazja odegrać od ciebie puchar w pingla


postaram sie :P (o ten puchar:)

jopq - 2005-08-15, 23:05

Szkoda, że mnie nie będzie, chętnie bym zagrał o puchar w pin-ponga. Ostatnio nawet troche trenowałem :)
dragon_katowice - 2005-08-15, 23:28

Ondiku wszystkie miejsca zajęte ale jeśli ktoś zrezygnuje to dam Ci znać
angst - 2005-08-16, 00:23
Temat postu: Re: turniej w Warszawie
lutalek napisał/a:
angts przyjedź, będzie w końcu okazja odegrać od ciebie puchar w pingla :mrgreen:


Nie gralem co prawda od tamtego turnieju, ale to Wy musieliscie sie podciagnac na szczescie :)

A Puchar sobie stoi i juz sie do mnie chyba przyzywczail, wiec nie macie co sie ludzic :twisted:

Pozdrawiam

Angst

freitaag - 2005-08-16, 00:42

Z Waszych rozmów wynika, że ten puchar w pingla jest bardziej pożądany niż zwycięstwo w turnieju gomoku. W takim razie... i ja o niego powalczę :D
BlueMan - 2005-08-16, 08:45

ja wlasnie zaraz jade w gory na czantorii rozloze sobie stol pinpongowy i bede cwiczyl w samotnosci .... musze opanowac rozlaczenie duszy od ciala :D
kashon - 2005-08-23, 09:29

dobra wiadomosci - wpadne na turniej i zglaszam swoj udzial w glownej imprezie - turnieju ping-ponga:)

kashon

Ece - 2005-08-23, 15:19

Pierwsza sprawa, to wysylac maile - zeby bylo wiadomo na ile osob sie szykowac.

Druga sprawa, to jak ktos chce zeby go odebrac czy cos w tym stylu, to niech napisze tutaj, mi na GG, czy np. do Chaosu - on zwykle jest chetny do pomocy i ma brata ;)

Chaosu - 2005-08-24, 02:11

. . .100per mówiłeś coś o jakimś odbiorze... już jestem w Warszawie.
angst - 2005-08-24, 08:40

Jeśli chcecie żebym wziął ze sobą Puchar, to proszę bardzo o odebranie mnie z Dworca Centralnego :D Nie wyobrażam sobie jazdy metrem i tułania sie z nim po Warszawie ;)

Na kogo mogę ewentualnie liczyć w tej kwestii? Najgorsze jest to, że do piątku nie będę wiedział, kiedy sie pojawię :? Czy mogę prosić o podanie na priv namiarów na osobę, która mogłaby mi pomóc (chociaż przetransportować na miejsce turnieju mój bagaż :P )?

Pozdrawiam

Angst

P.S. Czy jest sens, żebym zabierał ze sobą Puchar? Jak zagram w ping-ponga to przecież będę musiał zabierać go z powrotem :D

Pavlini - 2005-08-25, 15:38

Mam do sprzedania jeden goban magnetyczny.
Ktoś chętny?:)
Cena promocyjna 30 zł :p

Ece - 2005-08-25, 20:26

Ja chce turniej :cry:
lonewolf - 2005-08-25, 21:00

No Warszawa zorganizowała turniej. Normalnie gratki! :rotfl:
Chaosu - 2005-08-25, 21:26

. . .Dziś byłem w pracy za kolegę, który zrobił mi niespodziankę i wpadł o 17, fajnie fajnie, pogadaliśmy i wkońcu On mówi: Ok, to ja dziś wyjeżdżam więc jutro musisz też wpaść, narazie. Najwcześniej około 20 dopiero będę mógł kogos odebrać jeśli będzie to potrzebne, a do tego zapewne bez brata i samochodu.
amiralen - 2005-08-25, 21:47

nie ma potrzeby.. turniej odwolany -.^
freitaag - 2005-08-25, 21:52

Czy jest ktos w stanie rzeczowo wyjaśnić przyczynę odwołania turnieju?
Ece - 2005-08-25, 21:56

Alice ma dzis napisac posta - podejrzewam ze tuz przed polnoca to zrobi.
Chaosu - 2005-08-25, 22:10

. . .Ha, proponuję wykasować wszystkie posty dotyczące zatrzymania turnieju, napisać notkę że wyjasnienie pojawi się w ciągu 2h i zablokować tymczasowo temat bo ten cały gadanie jest niepoprawne.
BlueMan - 2005-08-25, 22:27

my jedziemy ;) to znaczy slask ;)
angst - 2005-08-25, 22:37

Ja wiem tylko tyle, ze sa jakies problemy z noclegami, a byc moze tez z miejscem do gry. Alice wszystko niedlugo wyjasni, ale JEST TAKA PROPOZYCJA, ZE JESLI NIE DA RADY W SOBOTE, TO MOZE CHOCIAZ TURNIEJ GOMOKU W NIEDZIELE (o ile to mozliwe) :cry:

Pozdrawiam

Załamany Angst

BlueMan - 2005-08-25, 22:51

;( to nie mozliwe :(
szarlott - 2005-08-25, 23:14

Nawet jeśli będzie w niedziele turniej gomoku ja sie na nim nie pojawie :? Nie wiem jak to mozliwe ze o wszystkim wiadomo dopiero dzien przed ale trudno :(

No ale jesli jednak cos uda sie załatwic zycze wszystkim udanej zabawy :)

alicecooper - 2005-08-25, 23:50

Z przykrością informuję że jestem zmuszony odwołać turniej z powodów technicznych.
W szkole był remont, który zakończyć się miał przed turniejem
i zakończył się, niestety okazało się że podłoga (położona już) w holu jest do zerwania
prace będą trwały właśnie w weekend w którym miał być turniej:(


Marek Gorzecki (alicecooper)

Bardzo przepraszam wszystkich zawiedzionych:(


niestety wróciłem z urlopu dzień przed turniejem i dlatego nie mogłem wcześniej nikogo zawiadomić , zresztą nie było o czym bo w poniedziałek miałem informację ze remont jest zakończony a sprawa podłogi wynikła w ostatniej chwili

gdyby było to pare dni w czesniej to postarał bym się załatwić inne miejsce:(

BlueMan - 2005-08-25, 23:52

j apierdu ........ ehhhhh no i urlopp do bani i wogole ;( wyjazd mialem zaplanowany ale zmienilem z powodu tura a tu jakies wy.... partacze ppodloge spppppppppppp
lutalek - 2005-08-25, 23:54

biorąc pod uwage co musiałem pozmieniać aby jechac na ten turniej, nawet nie rozwijam tematu bo mnie szlak trafił - szok
HonoR - 2005-08-26, 00:04


Szkoda :/ Kiedy nowy termin?

Ece - 2005-08-26, 00:06

Mnie tez trafil szlag - szkoda slow...

Ludki z Wawy czy nie z Wawy - piatek/sobota chcecie jakies spotkanko male ? I tak takowe sie odbedzie, wiec zapraszam chetnych do kontaktu w celu ustalenia szczegolow.

Co do turnieju - bedzie przelozony na jakis inny tydzien? Kolejny, jeszcze pozniej? Cholera wie - no cos by wypadalo zrobic.

Chaosu - 2005-08-26, 00:11

. . .Zgadzam się z tym co mówi Ece, jak ktoś chce niech przyjeżdża, na dworcu go nie zostawimy.
wicherek - 2005-08-26, 00:25

moze najpierw ustalic, kiedy bedzie turniej zeby nie jechac teraz tam do Was na browara a za tydzien na turniej spowrotem. duzo ludzi nie bedzie mialo kasy, czasu, mozliwosc zalatwienia sobie urlopu w tak krotkim odstepie czasu itp itd
Ece - 2005-08-26, 00:33

Wicherek, masz racje. Mam nadzieje ze zostanie to jak najszybciej ustalone - tu licze na Marka. Jesli mimo wszystko ktos chce przyjechac, zapraszamy na weekend (a moze i dluzej) do Warszawy - bedzie nam bardzo milo.
angst - 2005-08-26, 12:47

Mam propozycję - może jutro około 14-15 rozegramy prywatny turniej na Kurniku?

Do ustalenia pozostaje, czy dopuścimy tylko zgłoszonych na warszawski turniej, czy też wszystkich chętnych (ja optowałbym za tym) oraz na jakich gramy nickach (tu sugerowalbym zasady z turnieju Jokinga, żeby nie było wątpliwości, z kim gramy).

Jak się na to zapatrujecie? Wiem, że jest to nieporównywalne, ale dobre i to. Każdy i tak chyba zarezerwował sobie czas na sobotę, więc z dostępnościa nie powinno być większych problemów.

Proponuję dodatkowo zachowanie parametrów turniejowych i solidarne zamówienie o jednej godzinie pizzy do domu :P

Pozdrawiam

Angst

P.S. Tego tura i tak zrobię, więc proszę chętnych o zgłaszanie się :D
P.S.2. W niedzielę rano możemy zagrać w renju ;)

rozbijacz - 2005-08-26, 13:11

jakie beda parametry tego turnieja w sieci???? trzeba grac na swoim nicku czy na nowym???
wicherek - 2005-08-26, 13:14

a czy na turnieju w Warszawie, wystepowalbys w masce ? mamy zrobic wszystko, zeby chociaz troche poczuc sie jakbysmy przezywali emocje w Warszawie ;) chyba o to chodzilo, turniejow prwatnych ,"normalnych" na kurniku jest masa.
angst - 2005-08-26, 13:34

Postanowiłem, że będę w trakcie turnieju oddawał punkty na moim najbardziej znanym nicku, więc prosze innych żeby zjawili sie również na najpopularniejszych identyfikatorach (względnie jednych z popularniejszych).

Od razu mówię - zgłoszenia osób dla mnie anonimowych nie będą akceptowane.

Pozdrawiam

Angst

zukole - 2005-08-26, 13:36

angst napisał/a:
Do ustalenia pozostaje, czy dopuścimy tylko zgłoszonych na warszawski turniej, czy też wszystkich chętnych


Może najpierw ustalcie, a potem sprawy nicków

angst napisał/a:
Proponuję dodatkowo zachowanie parametrów turniejowych


Parametrów które miały być w Warszawie na tur, czy o inne chodzi ?

angst - 2005-08-26, 13:47

zukole napisał/a:
angst napisał/a:
Do ustalenia pozostaje, czy dopuścimy tylko zgłoszonych na warszawski turniej, czy też wszystkich chętnych


Może najpierw ustalcie, a potem sprawy nicków


Myślę, że nie ma problemu, aby ustalać te kwestie równolegle.

zukole napisał/a:
angst napisał/a:
Proponuję dodatkowo zachowanie parametrów turniejowych


Parametrów które miały być w Warszawie na tur, czy o inne chodzi ?


9 (11) rund, 15x15, swap, 15 min. na zawodnika, zakaz cofania.

Pozdrawiam

Angst

BlueMan - 2005-08-26, 16:45

ehhh glupi pomysl bo nie bedzie turnieju pente ..... :( a tak swoja droga to bylo by wszystko ok ale nie cche mi sie grac zwyklego turnieju jechalem zeby pobyc troche z wami .... a niem tylko grac ....... teskno mi bedzie za wami .... :( ... no ale dla maniakow gomoku to miales niezly pomysl angst
angst - 2005-08-26, 17:18

Wiadomo, że sama gra nie jest w takich turniejach najistotniejsza. Ale trzeba się jakoś z tym pogodzić. Jak ktoś mnie zna, to wie jak bardzo przeżyłem odwołanie turnieju, zwłaszcza tak krótko przed nim.

Ale skoro już każdy sobie ten czas zarezerwował, to nie widzę przeszkód, aby zmierzyć się chociaż w Kurniku.

Dlatego zapraszam na mój turniej. Nie dajmy się zdominować szkolnej podłodze!

Pozdrawiam

Angst

dragon_katowice - 2005-08-26, 20:42

mnie jutro nie będzie , jade w góry
Chaosu - 2005-08-26, 21:03

. . .A ja się dziś dowiedziałem że mogłem załatwić salę do gry w szkole gdzie moja mama pracuje...

. . .Angst ja chętnie zagram tylko nie wiem jaki nick wybrać : /

despair - 2005-08-27, 00:44

eh ;/
bylam w krakowie, w drodze powrotnej mialam zostac na turniej
dostalam smsy od znajomych ze turniej zostal odwolany (dzieki za pamiec), niepotrzebnie tak oszczedzalam kase w krakowie z mysla o turnieju :P
na poczatku tez mnie szlag trafil, ale juz mi przeszlo
a teraz sie dowiaduje ze planujecie cos na weekend :P swietnie ..
czyli moglam sie zatrzymac jednak na dluzej..
szkoda gadac no ale trudno, takie rzeczy sie zdarzaja (mimo wszystko mam nadzieje ze nigdy wiecej)
nastawilam sie na ten turniej, wielka szkoda ze nie wyszlo

btw. wracalam jednym pociagiem z Kashonem, ale w innych przedzialach, dopiero pod koniec zorientowalismy sie ze jedziemy razem hehe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group