Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Warszawa - Go w OKO

Chaosu - 2005-09-04, 13:49
Temat postu: Go w OKO
. . .Dziś w Ośrodku Kultury Ochoty był dzień otwarty. Co ważne, dowiedziałem się że przywrócona została sekcja gry w GO. Forma tego jest dość luźna, przychodzisz i grasz, 10-13 dzieci, 13-16 dorośli. Nie trzeba się zapisywać ani uprzedzać wcześniej o przybyciu. Niestety nie byłem na miejscu sam więc nie mogę tego lepiej opisać jednak pytanie jest takie. Może powinniścy spróbować się podpiąć pod klub GO z naszym klubikiem gomoku? Skoro jest tam miejsce i sprzęt może da się coś zrobić. Chcę usłyszeć Wasze zdanie na ten temat.
Ece - 2005-09-04, 13:56

Rozmawiales z kims odnosnie naszych gier? Chodzi o to, ze wg mnie lepiej to zrobic choc cwierc oficjalnie, uprzedzajac ze chcielibysmy przychodzic w jakies tam dni i grywac nie w GO, a wziac ze 3 stoliki i popykac w co tam nam bedzie wygodnie. Potem moze nawet werbowac innych ;)

Ja nie pojde tak na glupiego, nie wiem jak to wyglada, jakie sa warunki etc. Wiesz cos wiecej?

Chaosu - 2005-09-04, 14:05

. . .Chciałem spytać czy warto rozmawiać, kto byłby zainteresowany, może przedłużeniem godzin 'otwarcia' o 2 specjalnie dla nas. Myślę oczywiście wyłącznie o oficjalnym podejściu. Zdawało mi się że kiedyś klub był usunięty i zdziwiłem się że jest ponownie. Myślę, że więcej przychodzących osób umocniłoby jego pozycję. Więcej wiem tyle że bMac ma tam znajomych ale chciałem go spytać czy mógłby o nas pogadać dopiero gdy będę wiedział co Wy o tym myślicie, o tych godzinach (niedziela) itp. Rozumiem że chciałbyś wszystko odrazu żebym Ci powiedział ale to samo jest z tymi od GO, tak się nie da.
Ece - 2005-09-04, 18:47

Ale juz powiedziales cos wiecej :)

Ja wstepni chetnie. Niech wiecej osob napsize i pomyslimy co dalej. Pogadam z bMackiem co on na to, ale pewnie pomoze ;)

bad_mojo - 2005-09-04, 19:36

Gdzie to jest?
Chaosu - 2005-09-04, 20:26

ul. Grójecka

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group